Урок денного макіяжу для зеленооких

Мабуть, з усіх відтінків очей, зелені удостоїлися найбільшої уваги серед людей: їм присвячено безліч віршів і пісень, вони наділені різноманітними епітетами, а в середні століття їх власниць вважали чаклунками і спалювали на вогнищі. Так, однозначно, що кожен залишиться небайдужий і це абсолютно виправдано: магічний красивий колір і блиск зелених очей, їх глибина і загадковість забезпечують їх власницям неймовірно привабливий погляд, який так подобається чоловікам і так турбує жінок. Такі оченята потрібно вміти підкреслювати грамотно нанесеним макіяжем вечірнім, так і денним. Навчитися робити повсякденний макіяж для зелених очей допоможе ця стаття.

Загальні рекомендації

Зробити денний макіяж для зелених очей покроково не складе великої праці: за рахунок насиченості кольору цим очам потрібен мінімум косметичних засобів, а колірна гамма для всіх відтінків зелених очей використовується практично одна і та ж. Але варто пам’ятати про одне правило, яке потрібно враховувати, завдаючи щоденний макіяж для зелених очей наявності: зеленооким блондинкам краще звернути увагу на більш світлі тони тіней або олівців, а зеленооким брюнеткам — навпаки. До речі про кольорі: для зелених очей підійдуть абсолютно будь-які відтінки тіней, хіба що варто бути трохи акуратніше з червоно-цегляними тонами. Але до бронзі це правило не відноситься. Отже, для повсякденного макіяжу зелених очей існує ряд принципів, які потрібно запам’ятати.

  • Використовуйте базу під тіні, тональний крем. База або праймер допоможе утримати ваш повсякденний макіяж на обличчі весь робочий або навчальний день. Тільки не перестарайтеся: базу потрібно наносити дуже тонким шаром, інакше легкий денний макіяж буде перевантажений.
  • Не забувайте про бровах. Денний макіяж для зелених очей ну просто потребу в гарному обрамленні. Кожен день подкрашивайте брови олівцем або тінями в тон і не забувайте видаляти кожен зайвий волосок.
  • Використовуйте білий або молочний олівець для слизової оболонки нижнього століття. Цей прийом допоможе вашим очам візуально здаватися більше, денний макіяж освіжити, сховавши невеликі недоліки очей, якщо Ви, припустимо, трохи не виспалися минулої ночі.

Урок макіяжу

Як говорилося вище, очі зеленого кольору і без сильного макіяжу виглядають досить яскраво. Але тим не менш, ніщо не може перешкодити вам посилити їх природний відтінок і додати виразності. Для того щоб показати це на конкретному приклад, виконаємо 2 види макіяжу для зелених очей покроково.

Почнемо з популярного Смокі айс, перетворивши класичний варіант в повсякденний. Звичайно ж, як завжди, почнемо з нанесення бази на всі рухоме повіку і під тональний крем. Наносите її, роблячи кожен макіяж. Коректором виділяємо вилиці, а рум’яна кладемо на яблучка щік. Денний макіяж не повинен обходитися без цих завершальних штрихів.На фото ці продукти вже завдано. Цей ритуал повинен перетворитися в щоденний. Розчісуємо брови і заповнюємо кожен пробіл олівцем в тон. Закріплюємо результат гелем для укладання брів або воском. Це допоможе їм утримати форму на весь день.Коричневим олівцем підводимо верхню повіку, трохи подовжуючи лінію зростання вій і розтушовуємо кордон нанесення. Зовнішній куточок не витягуємо до скроні, а швидше продовжуємо вгору, як на фото. Не бійтеся вибирати м’який олівець: растушеванном вигляді він протримається увесь день.

 urok dnevnogo makiyazha dlya zelenoglazykh  Урок денного макіяжу для зеленооких

На кордон розтушовування наносимо тіні на декілька тонів світліше олівця і також розтушовуємо їх як олівцем, так і вгору, до складці століття. Нанесіть улюблену туш і помаду в тон. Блиск також буде доречний.

 urok dnevnogo makiyazha dlya zelenoglazykh 1 Урок денного макіяжу для зеленооких

Другий денний макіяж для зелених очей буде ще простіше: ми будемо покроково малювати стрілки. Стрілки, напевно, єдина універсальна техніка виконання макіяжу, яка підійде всім, незалежно від кольору і форми очей і протримається на обличчі весь день. Головне визначити, який саме вид стрілок вам підходять і постаратися виконати їх акуратно.

Покрокове нанесення макіяжу починаємо точно також, як і в першому випадку, але вже на всі рухоме повіку наносимо пастельний світлий відтінок, бажано матовий. Беремо олівець і намічаємо їм майбутню стрілку. Для промальовування безпосередньо самої стрілки, ви можете вибрати олівець для очей, так і підводку. Тут справа смаку, як говориться. Тільки не забудьте намалювати олівцем межресничное простір на верхньому столітті. Це потрібно для того, щоб між лінією стрілки і віями не було білих зазорів. На фото ви можете побачити те, про що йде мова. Також, малюючи хвостик стрілки, не бійтеся випадково не промальовувати весь білий контур: згодом, при готової стрілкою, це зможе додатково окреслити стрілку, зробити її більш виразною і утримати столітті на весь день. На фото це чітко видно.

 urok dnevnogo makiyazha dlya zelenoglazykh 2 Урок денного макіяжу для зеленооких

Визначивши форму ока стрілкою, нанесіть молочно-коричневий відтінок тіней в складку століття і прорисуйте їм лінію, допомагає стрілкою утворити нову форму ока. Завершіть повсякденний макіяж тушшю для вій. Макіяж губ прикрасить помада або блиск на пару тонів темніше натурального. До речі, роблячи стрілки, не обмежуйтеся тільки чорним кольором: денний макіяж зелених очей відмінно доповнювати фіолетові або сірі металеві стрілки, як на фото.

 urok dnevnogo makiyazha dlya zelenoglazykh 3 Урок денного макіяжу для зеленооких

Денний макіяж для зелених очей і його покрокове нанесення показано в цьому відео:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради