Товщина для нарощування вій. Яка краще, різниця, фото, відгуки

Грамотний підбір робочого матеріалу при нарощуванні вій допомагає лэшмейкеру домогтися максимально натурального результату, наближеного до природних даними своєї клієнтки. Використовуються волоски різної товщини, довжини і вигину. Знаючи, які з них вважаються самими якісними, а також які тонкощі технології їх кріплення необхідно дотримуватися, майстер змінить обличчя на тривалий термін.

Чому так важливо враховувати товщину для нарощування вій

Товщина вій для нарощування визначається лэшмейкером перед початком процедури, після візуальної оцінки стану природних даних клієнтки. Такий тип косметологічних процедур передбачає кріплення штучних волосків (кількість залежить від обраної технології нарощування) до натуральним з допомогою спеціального клейового складу і стерильних інструментів.

Нарощування вій користується особливою популярністю серед сучасних дівчат. В залежності від типу процедури, а також обраних штучних волосків, з допомогою нарощування можна не тільки доповнити свій повсякденний образ, але і створити святковий макіяж, доречний на вечірці або публічному торжестві.

Коли лэшмейкеры тільки починали впроваджувати нарощування в свою практику, вони могли запропонувати покупцям приклеїти до натуральних волоскам тільки вії стандартної довжини (до 10 мм), завтовшки не більш 0,25 мм Це обмежувало їх відвідувачок, але при цьому значно спрощувало вибір технології та робочого матеріалу.

789b7dadb9aff7e40e6f52991f74b6f4 Товщина для нарощування вій. Яка краще, різниця, фото, відгуки

Сьогодні виробники штучних волосків пропонують широкий діапазон своєї продукції, розрізняється не тільки за товщиною, але і довжиною і вигином, а лэшмейкеры, в свою чергу реалізують нарощування в декількох техніках – пучкове і пореснічное. Серед різноманіття штучних вій вибрати найбільш подібні для конкретної дівчини може тільки професіонал.

У підборі робочого матеріалу для нарощування він спирається на ряд основних критеріїв:

 • ступінь зігнутості і діаметр «рідних» вій клієнтки;
 • пористість «рідних» вій;
 • твердість і пластичність синтетичних волокон, що використовуються у виробництві волосків для нарощування;
 • обрана технологія кріплення штучних волосків до рідних;
 • довжина і ступінь зігнутості штучних вій, які воліє клієнтка;
 • тип клейового складу;
 • колір вій, які планується кріпити до натуральним;
 • необхідність використання додаткових елементів для прикраси образу (стрази, камені, кольорові пучки, пір’я).

Якщо довжина і вигин підбираються лэшмейкером з урахуванням побажань клієнтки, то товщина штучних волокон визначається технікою нарощування.

Саме пряма залежність методу кріплення від показника діаметра штучних волосків і визначає необхідність ретельного підбору вій для кожного конкретного випадку. Наприклад, при класичній технології нарощування задіюються волоски, товщиною від 0,06 до 0,15 мм, а при 3D – від 0,05 мм до 0,07 мм

Товщина для нарощування вій

Крім товщини, сучасні постачальники матеріалів для нарощування виробляють свій товар розрізняються і за складом волокон. Від сполучуваності обраного якості штучних волосків з технологією їх кріплення буде залежати кінцевий результат роботи і довгостроковість її збереження в первісному вигляді.

386b295bbb3e8ea75a1f8f73bb0cef6c Товщина для нарощування вій. Яка краще, різниця, фото, відгукиНа малюнку представлені основні параметри вигину, товщини і довжини для нарощування вій.

Класифікація штучних вій по товщині передбачає наявність 4 основних видів:

Товщина Короткий опис
Ультратонкі До цього типу відносяться штучні волосся з діаметром 0,03 – 0,07 мм Текстура їх складу легка, пластична, що в результаті нарощування з їх використанням створює максимально натуральний вигляд. Вії такої товщини допустимо використовувати як при класичному нарощуванні, так і в створенні семимерного обсягу.
Тонкі Діаметр становить 0,10 мм, 0,12 мм і 0,15 мм. Завдяки своїй еластичності і м’якості, штучні волоски такого типу гранично складно відрізнити від справжніх. Вибирати їх для нарощування рекомендується власницям тонких і рідкісних «рідних» вій. При правильному розподілі таких волосків по краю століття досягається ефект підведених очей і легкого макіяжу.
Товсті Діаметр досягає 0,18 – 0,20 мм Товсті волосини відрізняються підвищеною жорсткістю і насиченістю свого відтінку. Після їх розподілу по краю століття погляд стає більш відкритим, а очі – виразними. Вони підійдуть для створення двовимірного підйому і «класики». Щоб уникнути негативного впливу на вихідні дані клієнтки, товсті волосини рекомендується нарощувати тільки дівчатам з густими від природи віями, чий стан здоров’я не викликає сумнівів.
Ультратолстые Ультратолстыми вважаються вії, товщиною 0,25 – 0,30 мм З їх допомогою лэшмейкеры рекомендують створювати святковий образ, який не передбачає тривалої шкарпетки штучних волосків. При тривалому перебуванні на очах дівчини, вії такого типу починають заплутуватися і заподіювати дискомфорт, при цьому сприяючи випаданню натуральних вій, незалежно від їх вихідного стану здоров’я.

За своїм зовнішнім виглядом, еластичності і легкості штучні волоски також класифікуються лэшмейкерами на:

Тип штучних волосків Короткий опис
Соболь (або стовпчиків) Товщина вій варіюється від 0,15 мм до 0,25. Штучні волоски цієї різновиди відрізняються жорсткістю і мінімальної еластичністю при знаходженні на столітті.
Норка Самий часто використовуваний вид нарощуваня вій. Їх максимальна схожість з натуральними віями досягається за рахунок товщини, що варіюється від 0,12 до 0,15 мм.
Шовк Самий тонкий вид штучних вій (діаметр не більше 0,1 мм). Підходить дівчатам, чиї «рідні» вії тонкі, ослаблені, схильні до частого оновлення.

Про самих тонких (ультратонких) віях

Товщина вії для нарощування, її вибір, багато в чому залежить від природних даних дівчини. Правильний підбір робочого матеріалу лэшмейкером вважається запорукою того, що «рідні» волоски клієнтки не постраждають після зняття штучних волосків.

Особливо часто на збільшення ламкість після нарощування скаржаться жінки, які від природи мають слабкі вії, схильні до частого випадання і повільного зростання. Саме для власниць таких природних даних виробники матеріалів для нарощування рекомендують купувати ультратонкі штучні волоски.

b09cc5d680e36e5c18d51862b425cd5c Товщина для нарощування вій. Яка краще, різниця, фото, відгуки

Вії мінімального діаметра не тільки будуть виглядати на очах найбільш натурально, але і не нашкодять волосяних цибулин, розташованих по краю верхньої повіки. Використовувати їх можна як при створенні класичного, так і 2-7-мірного обсягу.

По своїй товщині ультратонкі вії бувають 3 типів:

 • 0,15 мм. Рекомендується використовувати при намірі створити ефект підфарбованих вій.
 • 0,12 мм Застосовуються для нарощування жінкам, чиї «рідні» волоски ростуть ослаблені і з великим проміжком один від одного.
 • 0,10 мм Еластичні, гнучкі, максимально схожі по своєму вигляду з текстурою натуральних волосків.

Незважаючи на мінімальний діаметр, ультратонкі вії, за умови їх правильного кріплення, мабуть перетворять зовнішність дівчини, візуально примноживши обсяг наявних вій навіть в результаті нарощування за класичною технологією (1 штучна вія кріпиться до 1 натуральної).

Єдиним недоліком використання ультратонких вій є тривалість процедури нарощування, яка в деяких випадках становить до 4 ч.

Вибір товщини вій

Товщина вій для нарощування вибирається лэшмейкером після визначення майбутньої техніки роботи, а також особливостей зовнішності конкретної клієнтки. Універсальної товщиною штучних волосків прийнято вважати діаметр 0,10 – 0,15 мм.

При їх рівномірному розподілі по краю століття досягається ефект підведених очей, що виключає необхідність для дівчини користуватися косметикою під час шкарпетки нарощування.

9f21493adb281093e07384cafb492b3b Товщина для нарощування вій. Яка краще, різниця, фото, відгуки

При відсутності у лэшмейкера достатньої кількості досвіду для визначення необхідного типу робочого матеріалу, рекомендується скористатися порадами професіоналів з багаторічним стажем:

 • Для нарощування вій дівчатам, чиї «рідні» волоски схильні до частого оновлення, є тонкими і ослабленими по своїй природі, слід використовувати штучні волокна, діаметром не більше 1 мм В результаті перетворення війковий ряд стає більш об’ємним, але необхідність його підфарбовування зберігається.
 • Якщо клієнтка не хоче під час нарощування користуватися косметикою, їй підійдуть вії, товщиною до 15 мм За умови, що її повсякденний макіяж не передбачає присутності основного акценту на очах.
 • Для додання погляду виразності і найбільшої відкритості рекомендується використовувати штучні волоски діаметром до 20 мм. Такий вид штучних вій є самим затребуваним серед своїх аналогів і зручним для тривалої шкарпетки.
 • Для створення святкового образу рекомендується використовувати штучні волоски, товщиною до 25 мм. Застосовувати їх в нарощуванні регулярно не рекомендується, так як їх тривала носка може призвести до випадання натуральних вій.

Незалежно від обраного типу для нарощування вій, перед їх кріпленням слід вивчити особливості технології самої процедури та рекомендації виробника по догляду за штучними волосками після нарощування.

Підбір методики нарощування

Товщина вій для нарощування залежить від вибору технології проведення процедури перетворення. Приймати рішення про те, який обсяг необхідно отримати в результаті косметологічних маніпуляцій, повинна клієнтка.

b74e81a7b91c130833c6045b640b3aea Товщина для нарощування вій. Яка краще, різниця, фото, відгуки

На вибір лэшмейкер запропонує їй кілька варіантів:

 • Пучкове нарощування. Найшвидший варіант створення максимального обсягу. У ході процедури до 1 натуральної вії кріпиться пучок, що складається з певної кількості штучних волосків. За умови якісного проведення процедури, результат пучкового нарощування буде зберігатися до 1 місяця, після чого буде потрібно корекція.
 • Частковий обсяг. Найбільш популярними типами нарощування, з допомогою яких можна домогтися неповного обсягу, є «промінчики» або «котяче око». У ході процедури штучні волоски кріпляться на вибіркові ділянки століття, наприклад, на куточки або по всій довжині, але через 1-2 натуральні вії.
 • Класичний варіант нарощування. В більшості випадків його називають японським. Обсяг війкового ряду досягається за рахунок кріплення 1 штучного волоска до 1 натуральному.
 • 2 або 3 мірний об’єм. Створюється за рахунок кріплення 2 або 3 штучних вій, відповідно, до 1 натурального волосу.

3bd52f6cc3b213690681c3c0a7d9e9d2 Товщина для нарощування вій. Яка краще, різниця, фото, відгуки

Визначити технологію майбутньої процедури нарощування може допомогти опис клієнткою ефекту, якого вона хотіла б досягти в результаті перетворення:

 • Натуральний. Тип вій, що кріпляться до століття, змінюється плавно, переходячи від більш тонких і коротких (внутрішній куточок) до більш товстим і довгим (зовнішній куточок ока).
 • Беличий очей. По всій довжині століття кріпляться короткі штучні волоски, а в області зовнішнього куточка ока – кілька вій більшої довжини.
 • Лисячий очей. Передбачає наявність контрасту між короткими і довгими штучними віями.
 • Промінчики. Кріпляться вії чергуються: коротка – довга.
 • Ляльковий погляд. Всі нарощувані вії володіють однаковою, максимально можливою довжиною.

Нарощування вій ультратонких

Для правильного нарощування важливо враховувати всі параметри використовуваних вій (товщину, довжину, вигин).

Ультратонкі штучні волоски вимагають не тільки більш обережного поводження в роботі, але і дотримання основних рекомендацій виробників під час і після косметологічних маніпуляцій:

 • Тонкі вії, що формуються в пучок, повинні бути відокремлені одне від одного не менш ретельно, ніж більш товсті аналоги штучних волосків.
 • Для роботи з ультратонкими віями слід вибирати пінцет, кінці якого повинні бути однакові по довжині, а також щільно змикатися при їх зведенні. Ігнорування цієї рекомендації може призвести до того, що сформувати пучок з найбільш тонких вій у лэшмейкера не вийде.

2cb079c74fe632c1b147f5ee1c527da2 Товщина для нарощування вій. Яка краще, різниця, фото, відгуки

Основна послідовність дій при нарощуванні залишається незмінною:

 • Розділити верхні і нижні вії один від одного за допомогою спеціального скотча.
 • Знежирити вії праймером.
 • Підготувати робочі матеріали, розташувавши їх неподалік від активної руки.
 • Видавити невелику кількість клею на пластикову поверхню.
 • З допомогою пінцета захопити 1 або кілька (залежить від типу нарощування) штучних волосків мінімальної товщини.
 • Протягивающим рухом кисті вмочити штучний волосок в клейовий склад.
 • Прикріпити штучну вію до натуральної, попередньо відокремивши її від інших у ресничном ряду.
 • Повторювати маніпуляції з фіксації штучних волосків до повного заповнення війкового ряду. Рекомендована досвідченими лэшмейкерами схема нарощування: зовнішній кут ока – внутрішній кут ока – центральна частина.
 • Дати клею підсохнути протягом 5-7 хв.
 • Розчесати вії спеціальною щіткою.
 • При відсутності недоліків нарощування, потребують незначної корекції, видалити клейку стрічку з століття клієнтки.
 • Виробники

  Щоб нарощені вії довго трималися на своєму місці, не завдаючи при цьому шкоди натуральним, лэшмейкеру слід уважно підбирати робочі матеріали.

  Штучні волоски конкретного виробника (при відсутності особистого досвіду) необхідно вибирати тільки після ознайомлення з рейтингом найкращих, в число яких входять бренди:

  • Perfect Silk Lashes (країна виробництва – Корея, вії відносяться до преміальної лінійки товарів);
  • Irisk Professional (найбільш вигідне співвідношення «ціна-якість»; використовується професійними майстрами під час участі на міжнародних конкурсах);
  • Dolce Vita (країна виробник – Південна Корея; основна відмінність штучних вій цього бренду від аналогів схожої ціни – доведена абсолютна гіпоалергенність).

  8ba38a50556c682137eefd7c6096c711 Товщина для нарощування вій. Яка краще, різниця, фото, відгуки

  Вибирати виробника, якому можна довіряти, рекомендується також після візуальної оцінки наявного у нього асортименту:

  • штучні волоски повинні бути герметично упаковані (попадання вологи всередину упаковки негативно позначається на зовнішньому вигляді товару та його показники в процесі роботи);
  • повинен бути наданий вибір довжини і товщини штучних волосків;
  • хороший виробник пропонує своєму споживачу широкий спектр клейових складів, різних за своїми характеристиками (швидкість висихання, гіпоалергенність, колір, густина, рівень чутливості);
  • наявність пінцетів різної форми, рівня опору і розміру;
  • виробник повинен мати у своєму каталозі продукції праймери (сприяють найкращої зчепленні штучних волосків з натуральними);
  • дебондер (засіб для розчинення клейового складу, який може знадобитися при виправленні наявних похибок у нарощуванні);
  • клейка стрічка (аналог – силіконові подушки; ці пристосування необхідні для поділу верхнього і нижнього війчастих рядів, щоб уникнути утворення склейок в процесі нарощування).

  Одним із ключових критеріїв вибору робочого матеріалу для нарощування є товщина вій. Грамотно визначивши найбільш підходящий тип штучних волосків для конкретної клієнтки, а також зіставивши його з майбутньою технікою роботи, лэшмейкеру вдасться не тільки безпечно перетворити свою клієнтку, але і, при необхідності, візуально скоректувати недоліки її зовнішності.

  Корисні відео про вії для нарощування та правила їх вибору

  Як вибрати товщину для нарощування вій:

  Як вибрати правильну довжину вій:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради