Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. Фото

Бажання підкреслити свою індивідуальність, характер, неповторність, привернути увагу оточуючих допоможе татуювання. Однією з найбільш поширених є тату на стегні. Дівчата прикрашають ноги різними візерунками: квітами, тваринами, абстрактними малюнками, написами. Ескізи для тату бувають як великими (на все стегно), так і маленькими.

Переваги тату на стегні для дівчат

У представниць прекрасної статі малюнки на стегні користуються великою популярністю, на відміну від чоловіків. Жіночі ноги (в тому числі і стегна) вважаються сексуальними. Дівчата намагаються привернути до них увагу: надягають короткі шорти, спідниці і сукні, в тому числі роблять красиве і оригінальне тату.9b8cbad84247040d6c1cee5cd36d396f Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. Фото

Серед плюсів такої татуювання і те, що за допомогою правильно підібраного малюнка можна візуально скоректувати повноту ноги, приховати недоліки, тобто зробити повненькі ноги стрункішими.

Недоліки тату на стегні

Крім позитивних характеристик, татуювання на стегні мають і деякі мінуси. З віком шкіра на стегні трохи змінюється, стає не настільки пружною і підтягнутою – це природний процес, і уникнути його дуже складно. В результаті тату видозмінюється.

Можливі зміни, пов’язані з набором ваги або схудненням – в таких випадках малюнок теж втратить свою форму. Оскільки зазвичай татуювання на ляжке об’ємна, то і зміни будуть помітні серйозні. Малюнки невеликого розміру менше схильні до змін і деформацій.

Боляче наносити тату на стегно

Татуювання для дівчат на стегні вважаються одними з найболючіших. Ступінь болю залежить від того, в якому місці робиться малюнок. Нанесення татуювання на зовнішню частину стегна не настільки болюче, як на внутрішню.3fc77c0d6008c64121ac2e68c40e24b7 Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. Фото

Це пов’язано з тим, що шкіра на внутрішній стороні більш ніжна, тонка, чутлива. Тому, вибираючи, куди наносити тату, слід враховувати і свої індивідуальні особливості, ступінь больового порогу.

Як правильно вибирати малюнок

Вибір малюнка для тату – справа індивідуальна. Одним дівчатам подобаються татуювання об’ємні, іншим – невеликі. Має значення і характер дівчини. Часто більш активні, упевнені в собі, екстравагантні вибирають тату з зображенням дракона, змії, леви, кота. Спокійні, скромні підкреслюють свою індивідуальність за допомогою малюнків – метеликів, квіточок, бантиків, абстракцій.d734fb13dbe42268a0b8a6500805ea6f Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. Фото

Оскільки існує багато варіацій, форм того чи іншого малюнка, важливе значення має і місце розміщення тату на стегні – на зовнішній, внутрішній стороні, на передній частині ноги. Наважившись зробити тату, дівчатам слід пам’ятати про те, що вдалу татуювання можна отримати, враховуючи всі нюанси, починаючи від бажаного ескізу, вибору місця і закінчуючи якісною роботою тату-майстра.

Якого розміру тату краще зробити – велике і маленьке

В залежності від того, яким буде зображення, де буде розміщуватися, визначаються і правильні пропорції тату. При виборі розміру малюнка враховується і статура дівчини.

Татуювання повинна підкреслювати красу тіла і гармонійно виглядати. Так, для верхньої частини стегна краще вибрати зображення невеликого розміру (квітку, метелика, птаха). Такі зображення найчастіше сховані під одягом. Нижня частина (до коліна) дає вже набагато велику свободу вибору – красиво будуть виглядати портрети, тварини, написи, абстрактні малюнки, великі квіти.

Татуювання на рубці

Нанесення татуювання є одним із способів приховати шрам. Але перед тим, як зважитися завдати тату на шрам, потрібно знати про заходи безпеки. Не кожен шрам можна приховати за допомогою нанесеного малюнка.1767f3eb8eabdf3f686182a2fd3bd129 Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. Фото

Можна робити татуювання на таких шрамах:

 • Нормотрофічний – утворюються в результаті дрібних пошкоджень (при загоєнні на шкірі залишається білий слід).
 • Атрофічний – з’являються після невеликих опіків, прищів; при загоєнні залишаються нерівності, ямки на шкірі.
 • Гіпертрофічний – залишаються після глибоких ушкоджень; як результат – піднімаються над шкірою.

Татуювання на стегно не підходить для тих дівчат, які хочуть зробити її поверх келоидного шраму. Вони зазвичай рожевого або синюватого кольору, з нерівною поверхнею, можуть рости. Якщо нанести на них тату, то рубець ще більше пошкодиться і проблема посилиться.

Квіти

Будь-який малюнок тату несе в собі певний сенс. Квіти асоціюються з любов’ю, пристрастю, спокоєм, таємницею. Що ж означають найбільш поширені зображення квіток?

 • Лотос – символ гармонії, спокою, умиротворення, чистоти, досконалості. Лотос поєднує у собі два начала – життя і смерть, «говорить» про вічність, про прагнення людини до духовності, саморозвитку.
 • Лілія – втілює в собі світ, гармонійність, ніжність, жіноче начало, благородство і естетичність, творчість і якесь самотність.
 • Конюшина – відомий як «чудо-лист», здатний втілювати бажання; символізує єдність внутрішнього і зовнішнього світу, духовність, гармонію в душі і тілі.
 • Кульбаба – простий буденний квітка, але в тату означає легкість, задумливість, печаль, цнотливість, скромність, оптимізм, швидкість життя.
 • Троянда – одне з найбільш частих зображень; символізує красу, впевненість у собі, пристрасність і любов, чистоту душі та помислів; вічне життя, пам’ять.58e767d347cd12992bba4e40a9726faf Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. Фото
 • Фіалка – символ скромності, сором’язливості, ніжності; зображення цього невеликого квітки підкреслює стриманість і одночасно наполегливість, завзятість.
 • Польові квітки – таке зображення характерно для дівчини оптимістичною, веселої; символізують красу, жіночність, душевність.

Татуювання на стегні із зображенням квіток бувають самими різними: з тінями, колірними переходами, додатковими елементами – ножем, кинджалом.

Тварини і птахи

Всі поширені зображення тварин і птахів можна умовно поділити на два типи:

 • міфічні;
 • справжні.

Тигр – часто зустрічається малюнок; поєднує в собі такі значення, як сила, лють, гнів і непохитність; гордість, стриманість; пристрасть і агресивність; духовна сила і принциповість.1ecce022e52466312307fc6e84d631fc Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. Фото

Лев – один з найдавніших символів; означає хоробрість, незламність; впевненість і захист слабких; мудрість і духовність; стійкість; любов до влади і жорсткість.

Вовк символізує вірність, відданість своїм близьким, друзям, принципам; впевненість, самотність; незалежний і благородний характер; лідерські якості; розум і хитрість.

Ведмідь – зображення на тілі тварини асоціюється з силою, впевненістю, стійкістю і непохитністю; миролюбністю і добротою; початком нового шляху в житті.

Пантера – нанесення такого малюнка означає впевненість і сексуальність; хоробрість і лідерські якості; пристрасну вдачу і любов; волелюбність і сильний характер; агресивність, хитрість; повага і відданість родині.

Лисиця – символізує хитрість, кмітливість, здатність до обману і шахрайства; одночасно є символом краси, ніжності, сексуальності, грайливості; підкреслює дотепність, азартність, сміливість, незалежність власниці.

Слон – символ впевненості, миру і довголіття, спокою і терпимості; дружби і умиротворення; глибокого духовного світу.

Кінь – символ краси, неудержимости; швидкості життя і бажання вчитися; означає сміливість і незалежність; хоробрість і витонченість.

Голуб – означає ніжність, жіночність, сексуальність; свободу думок і вчинків, миролюбність, творче начало і духовність.

Сова – символізує мудрість, подвійність душі (темну і світлу сторону), інтуїцію, розум, любов до самотності; загадковість.a2a0a177c4bdbc68ccde09f4bd60a6bf Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. Фото

Ворон – цей птах поєднує в собі злу і добру боку, невпевненість у собі; надію і віру; свободу в самовираженні; пережиту втрату або розчарування.

Орел – символ великої внутрішньої сили, впевненості; гордості і любові до влади, мудрості, грації, наполегливості.

Міфічні істоти

Дракон – одне з найпопулярніших тату на стегні для дівчат; є символом сили, влади, мудрості, розуму; вірності і відданості своїм переконанням; магії і таємничості; готовність завжди прийти на допомогу; означає природу – одночасно воду і вогонь, повітря і землю.d2b70dc13a6cc693440beb2d673bffbb Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. Фото

Пегас – символізує таємничість, піднесеність, любов до мистецтва, мудрість і грацію.

Єдиноріг – подібно пегасу, означає любов до загадковості; доброту і щирість; чистоту і відвертість; мужність і невинність.

Фенікс – стародавній символ, що асоціюється з силою духу, відродженням; перемогою життя над смертю; добротою, справедливістю; духовністю і здатність прощати.

Фея – означає доброту, ніжність, витання в хмарах; готовність до допомоги та взаємовиручку; загадковість; позитивність; бажання вчитися та розвиватися.

Плазуни

Ящірка – пов’язана з спритністю, умінням виходити з різних ситуацій, кмітливістю і мудрістю; розумом і логічністю; креативністю і творчою натурою; терпінням і врівноваженістю; якоїсь замкнутістю в собі.

Змія символізує владу, хитрість, мудрість, сексуальну впевненість і звабливість; має позитивне і негативне значення – перше – знак родючості, друге – потойбічного світу.

56c2ed52c66e57ebc6d758fa560b6822 Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. ФотоТату змія в трояндах на стегні у дівчини символізує неможливість протистояти спокусі. Тому перед нанесенням такого тату слід обміркувати

Гадюка – поєднує в собі як позитивне, так і негативне значення – це символ хитрості і мудрості; заступництва і захисту; внутрішньої сили і обману.

Кобра – зображення кобри як тату підкреслює у володаря завзятість, нахабство, агресивність, винахідливість, спостережливість; небезпека і любов до влади; мудрість і розуміння; інтуїцію; любов до життя; сексуальність і грацію.

Комахи і паукоообразные

Скорпіон – знак справедливості і гордості, самотності та впевненості у своїх силах; благородства і контролю над собою; двоїстого характеру людини. Зі скорпіоном часто пов’язують мудрість і віддану любов.

Павук – зображення павука асоціюється з акуратністю, точністю, скромністю і непомітністю, практичністю і ретельністю; хитрістю і гармонійністю. Павутина означає хитромудрість, заплутаність долі, важкий вибір, впевненість у поставленої мети, циклічність, нескінченність.b04c7ab7517916d1d26ce15e2c2dfb94 Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. Фото

Метелик символізує жіночність; ніжність і ранимість; легкість і позитивне ставлення до світу; творчу натуру; витонченість і ранимість.

Бабка – це комаха означає активну життєву позицію, швидкість і прагнення до нового; сміливість і завзятість; одночасно вразливість і впевненість у собі; мудрість і любов до свободи.

Предмети

До найбільш часто зустрічаючихся предметів, використовуваних у тату, відносяться:

 • ловець снів – є оберегом від пристріту; означає мир, спокій, захищеність, таємничість, інтерес до неземному;
 • підв’язка – такий малюнок характерний для ніжних, вразливих дівчат; асоціюється з жіночністю, кокетством; нерідко поєднується з зображенням квітів;
 • пістолет (зустрічається зображення пістолета з підв’язкою) – символізує впевненість у собі, сексуальність, любов до пригод, авантюризм, дотепність і хитрість.

Абстрактні мотиви

Абстрактні зображення можуть поєднувати в собі хитромудрі лінії і кольору (пастельні або різкі, яскраві), розмиті або чітко окреслені.

Люди наполегливі, з сильним характером, активні воліють малюнки з чіткими, різкими лініями, кутами, яскравими фарбами (різними відтінками червоного, жовтого). Ті ж, хто віддають перевагу тату з плавними лініями, акуратними переходами – мають спокійний, врівноважений характер.

e4c37e07c2e3846929d0d84abee83acc Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. Фото

Одним з найпоширеніших елементів абстрактних мотивів є етнічні орнаменти. Вони виглядають загадково і стильно. Крім того, такі орнаменти містять багато символів, знаків, які можна використовувати, щоб «висловити» в татуюванні себе.

Плюсом абстрактних татуювань на стегні є й те, що дівчина при бажанні до вже зробленого тату завжди може придумати доповнення і додати нові елементи – лінії, квіти, знаки, переходи – можливості для фантазії в цьому випадку безмежні.

Тату написи

З допомогою подібних татуювань можна безпосередньо виразити на шкірі своє ставлення до себе, оточуючих людей, життя. Часто використовуються надписи англійською мовою, латинською, ієрогліфи. Написи відрізняються в залежності від різних стилів шрифту (наприклад, курсив, традиційного, готичного). Курсив або рукописний використовуються для виразів ніжних ліричних. Готичні – для «сильних» висловів.

Види написів:

 • латинські – висловлюють популярні крилаті вирази, вислови відомих людей; такі фрази передають сенс життя, ставлення до якихось речей, любов і вірність, імена близьких людей.
 • росіяни – при бажанні відомі цитати можна перевести на російську мову, такі висловлювання не відрізняються від написів на інших мовах, але підкреслюють індивідуальність.
 • ієрогліфи – популярний особливий вид висловлювань, де один знак (або їх поєднання) передає конкретне значення.

Тату – один з найдавніших способів для підкреслення своєї неповторності та унікальності. Малюнки на стегні допоможуть зробити образ дівчини чарівним, сексуальним, привабливим.3ef1be60e430ef5e59c71ae61c0de665 Татуювання для дівчат на стегні: ескізи, візерунки, написи, маленькі тату, квіти, тварини, дракони, троянди. Фото

Саме зображення може бути великим або маленьким, абстрактним, у вигляді звірів, птахів, комах або міфічних персонажів. Звернення до грамотного майстру допоможе визначитися з вибором тату, його розміром і місцем нанесення.

Відео про тату на стегні

Тату на стегні у дівчині:

Тату на стегні у дівчат:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради