Тату метелик. Значення для дівчат, фото, ескізи на попереку, руки, сідниці, шиї, ноги, плечі

Один з найпопулярніших дизайнів татуювань для дівчат – метелик. Хоча значення символу змінюється в залежності від того, який сенс вкладає в нього володарка, загальне тлумачення завжди має позитивне значення.

Взаємозв’язок місця татуювання і значення малюнка

Тату «метелик» (значення для дівчат ідентичне значенню для хлопців, хоча деякі з них зважаться на нанесення такого типово жіночого малюнка) розшифровується по-різному і може позначати чи не що завгодно.

Наприклад:

 • в Японії – духовне зростання людини або, якщо метелик білого кольору – вість з загробного світу;
 • на Стародавньої Русі – нове життя (також німецьке тлумачення), переродження;
 • у Стародавньому Римі – переродження війна після смерті (символізує жіночу силу);
 • у Мексиці – полум’я життя;
 • у Китаї – достаток, розваги, літо і сонячна погода;
 • у Німеччині та скандинавських країнах – наявність магічних здібностей, зв’язок з феями, чарами;
 • безмежну свободу дій, але в той же час нерішучість, прагнення насолоджуватися моментом і не думати ні про ніж постійному.

Сказати, що це однозначний символ, який трактується всіма однаково, не можна. Зустрічаються і ті, хто вважає подібний малюнок символом легкої поведінки і легковажності. Пов’язано це з тим, що татуювання метеликів часто завдавали гейш, вважався легкодоступними і дурними.

f7adec180f79927594f38f34af02463a Тату метелик. Значення для дівчат, фото, ескізи на попереку, руки, сідниці, шиї, ноги, плечі

Багато хто забуває, що основна роль гейш – розважати духовно, але не фізично, тому і притаманна гейшам символіка не повинна трактуватися в подібному ключі. Основним значенням татуювання все одно буде залишатися саме те, яке в нього вкладе володарка.

Значення татуювання в залежності від додаткових елементів

Значення татуювання з метеликом може змінюватися для дівчат в залежності від композиції, частиною якої вона є. Можна нанести одну метелика, але, якщо дівчина роздумує над цілісною композицією, комаха впишеться як основна її частина. Іноді саме метелик відіграє роль допоміжного елемента.

Своєю мовою володіють квіти:

 • волошка – делікатність, грація, витонченість;
 • хризантема – вічна краса;
 • троянда – кохання, надія на щастя;
 • троянда з шипами – втрата, розбите серце;
 • лілія – невинність душі, чистота;
 • лотос – духовне зростання, просвітництво;
 • півонія – удача в справах, багатство;
 • сакура – швидкоплинність життя;
 • латаття – доброта, відсутність злих намірів.

Поєднуючи символи різного значення з метеликами, можна добиватися унікальних зображень з власної трактуванням. Татуйовані метелики, що є частиною кельтських візерунків, символізують життєві зміни. Власниці таких малюнків шанують своїх предків і цінують сімейне вогнище.

Якщо крила – лише частина композиції, а основну роль відіграє зображення жінки, можна сказати, що це – данина поваги Психее, грецької музі душі. Поєднання крил з особою або поява на крилах людських очей зазвичай означає, що всередині дівчина відчуває себе легко і вільно – як метелик.

Величезну роль в татуюванні грає колір крил:

 • синій – символ мрії про безсмертя;
  090142999f0ee179b5948d5348872e0b Тату метелик. Значення для дівчат, фото, ескізи на попереку, руки, сідниці, шиї, ноги, плечі
 • фіолетовий – символ екстравагантності та вічної молодості;
 • червоний – символ запалу характеру, пристрасної любові до кого-небудь або чого-небудь;
 • оранжевий – символ прагнення до домашнього вогнища, міцного сімейного союзу;
 • чорний – символ життя після смерті;
 • білий – для японців означає душу померлого, що спустився на землю.

Символічні відтінки варіюються в тому числі в залежності від положення комахи:

 • Крила метелика зображені в повному розмаху – значить, володарка татуювання відрізняється відкритим характером і не любить приховувати свої почуття. Також зображення властиво творчим особистостям, які займаються саморозвитком і не люблять стояти на місці.
 • Крила розташовані симетрично, але не з’єднані – символ відповідального ставлення до життя, прагнення зберігати все в рівновазі.
 • Летить метелик завжди прагне до волі, незалежності, самовираження.
 • Метелик, що сидить на квітці, символізує постійність і відданість своїм ідеалам.

Положення метелики залежить і від того, на якій частині тіла розташоване малюнок.

Метелик як символ кохання

Серед робіт тату-майстрів зустрічаються ескізи, що зображують декількох однакових метеликів на одній квітці. Відомо, що не існує двох комах з ідентичним зображенням на крилах, тому такі рисунки символізують спорідненість і нагадують їх власникам про родинні зв’язки. Іноді імена улюблених родичів пишуть на крилах – майстер підкаже, як це зробити найкраще.

7d48016faa57d874d4f24afb27eed544 Тату метелик. Значення для дівчат, фото, ескізи на попереку, руки, сідниці, шиї, ноги, плечі

Також хорошою ідеєю буде зробити парну татуювання разом з коханою людиною – неважливо, чи це будуть однакові комахи, або ж вони просто будуть летіти назустріч один одному. Завдавши 2 різних крила на тильні сторони 2-х долонь, можна з’єднувати їх, щоб побачити готовий малюнок.

Метелики з написами

Тату «метелик» (значення для дівчат по-різному в залежності від переслідуваної мети) може бути доповнено написом. Особливого символізму можна досягти, зробивши напис на мові тієї країни, в якій символіка метелики збігається з світоглядом самої дівчини. Напис можна розташувати між метеликом і візерунком, так і в стороні, або пустити навколо, по периметру малюнка.

Поряд з комахами часто розташовують важливі дати – наприклад, день народження або смерті коханої людини, якого метелик символізує.

Невеликі написи – наприклад, одне слово, підійдуть маленьким татуювань, що зображує тільки метелика і нічого більше. Важливо, щоб композиція не була перевантажена, тому квіти та візерунки краще залишити для великих малюнків. Слідом за метеликом може тягнутися чарівна пил кольору її крил.

Метелики як символ смерті

На деяких ескізах можна побачити, що крила метелика відокремлені від черевця. Іноді вони супроводжуються зображенням павука, що знищила комаха. Такі малюнки несуть у собі більш страшний сенс, ніж зображення метеликів з черепами на крилах або на черевці.

Така інтерпретація природи комах була властива стародавнім слов’янам – вони вважали, що метелик може в будь-який момент перетворитися на відьму, тому побоювалися її. Схожою репутацією метелики користувалися в Японії – хоча одна комаха означало тільки хороше, а рій метеликів приносив того, хто їх побачив, одні невдачі.

831453bcc3829aceac0b21ecef33e8cd Тату метелик. Значення для дівчат, фото, ескізи на попереку, руки, сідниці, шиї, ноги, плечі

Метелики, на крилах яких зображена символіка смерті, можуть трактуватися як предвестницы загробного життя для тих, хто на них дивиться, в той час як мертва метелик символізує смерть (можливо, духовну) власниці татуювання. Але за смертю завжди слід переродження, тому відокремлені від черевця крила символізують данина минулому і готовність до чогось нового.

Найчастіше саме тому метеликів завдають у важливі моменти життя – після весілля, народження дитини, закінчення інституту. Метелика часто зображували сидить на руці Ісуса Христа. Такий малюнок може символізувати релігійність власниці і буде чудово виглядати на будь-якій частині руки або ребрах.

Огляд найпоширеніших зон для нанесення татуювання

Тату «метелик» (значення для дівчат змінюється в залежності від вибраної зони) може добре виглядати на будь-якій частині тіла. На невеликі ділянки (зап’ястя, щиколотки) краще наносити одиночних метеликів, на великих (стегно, лопатка, гомілка) добре виглядають великі композиції.

6376d63e95852d9077bf58127093cd9a Тату метелик. Значення для дівчат, фото, ескізи на попереку, руки, сідниці, шиї, ноги, плечі

Зона Особливості Ідеї для малюнка
Рука Так як власну руку людина бачить найчастіше, вважається, що завдані у цьому місці татуювання мають своїм унікальним значенням. Татуювання на робочій руці (права у правшів, ліва у лівшів) говорить про самостійність її власника і прагненню до зібраності й організованості. Особливо красиво виглядають татуювання на тильній стороні долоні, хоча з-за тонкої шкіри це місце дуже болісно.
 • 2 метелики, симетрично розташовані на внутрішній стороні обох рук;
 • крила метелика закривають очі і ніс, нижче виступають губи і підборіддя;
 • розташована на передпліччі метелик може залітати під рукав футболки;
 • контури метелика на зафарбованої тильній стороні долоні;
 • рій метеликів летить до зап’ястя;
 • рій метеликів летить на зовнішній стороні руки, обрамляючи яке-небудь слово.
Спина Спину рекомендують використовувати для створення великих композицій, в яких метелик може бути головним елементом. Вона може розташовуватися як у верхній частині, так і посередині, а оточуючі її деталі будуть володіти власним символізмом. Зображення метеликів у верхній або нижній частині хребта дозволяє вигідно підкреслити симетрію крил.
 • Маленька метелик, поміщена в головах або низ хребта;
 • різні метелики, які вишикувалися в ряд, або зображення різних стадій метелики, починаючи з кокона;
 • крила, розгорнуті на всю спину, як символ вміння літати для власниці татуювання.
Шия Значення залежить від частини шиї, на яку наноситься татуювання. Ризиковані люди, наприклад, можуть завдати 2 симетричних метеликів по обох боках шиї, а ззаду малюнок часто трактується як прагнення до отримання захисту або заступництва від зображуваного істоти.
 • Метелик, сіла на задню частину шиї;
 • метелик у польоті – також ззаду;
 • метелик, розкрила крила і тим самим закрила всю шию;
 • татуювання починається на шиї зображенням квітів і плавно переходить на груди, на якій зображено комаха;
 • крила метелика опущені вниз, з-під них виходять різні візерунки, плавно переходять на спину.
Вухо Незважаючи на те, що з ділянкою дуже важко працювати, форма вушної раковини дозволяє оригінально розташувати татуювання комахи. Тулуб, наприклад, може згинатися по самій раковині, а основна ідея татуювання буде в крилах або сліді від них.
 • Розмір вушної раковини не дозволяє робити великих татуювань, тому витончено розташувалася метелики буде достатньо;
 • маленьке комаха можна також розташувати за вухом, залишивши за нею слід.
Поперек Поперек – один з найпоширеніших варіантів нанесення. З якоїсь причини вважається, що метелик в цьому місці означає легковажність і легковажність власниці. Інші відзначають, що татуювання у цьому місці символізує бажання виділитися з натовпу і шукати власний шлях у житті.
 • Повний розмах крил з лініями, що повторюють геометричний візерунок;
 • зграя метеликів, піднімаються вгору від попереку до плечей.
Груди Наносити татуювання на груди дуже важко, так як шкіра в цьому місці дуже тонка, зате готові малюнки виглядають чудово. Тим не менш, метелики в будь-якому стилі будуть виглядати тут чудово.
 • Невеликий метелик, намальована в стилі реалізму, над або під однією з грудей;
 • метелик, що розкриває крила між двох грудей, оточена різними кольорами або візерунками, що покривають ключицю;
 • сама метелик розташована трохи нижче грудей посередині, з правої і лівої сторони її оточують однакові візерунки – народні або у вигляді квітів.
Живіт Невеликий метелик, набита збоку живота, може привертати до себе увагу, якщо, наприклад, буде виглядати з-під короткої футболки.
 • Чорно-білий метелик, намальована над пупком і розгорнула крила;
 • невелика реалістична метелик, що сидить над стегном;
 • дві симетричні метелики, що сидять над стегнами;
 • лінія з метеликів, що летять – вигідно виглядає з візерунками виключно в чорному кольорі.
Лопатка Лопатка підходить для нанесення малюнків, так як має великий і рівною територією. Крім цього, татуювання на лопатках менш болючі, завдяки товщині і щільності шкіри.
 • Метелик, що сидить на лопатці як на квітку;
 • позаду сидить на плечі метелика може залишитися слід з зірок або пилу, ніби залишений помахом його крил;
 • метелик на правому плечі – ознака швидкого прибуття добрих гостей, на лівому – ворога;
 • крила складені, комаха зображено збоку і займає всю лопатку.
Стегно Невеликі татуювання на стегні красиво виступають з-під спідниць – особливо якщо під них одягати шпильки. Також вони можуть частиною великої композиції, яка розпочнеться на животі.
 • Велика метелик, оточена квітами або етнічними візерунками;
 • метелик в стилі олдскул, в крилах якої заховані різні малюнки;
 • на бічній стороні стегна красиво виглядає композиція з метеликом і павуком, разрывающим їй крила.
Гомілка Місця на гомілки дуже багато, тому при розробці ескізу можна використовувати безліч варіантів.
 • Метелик обхоплює крилами обидві сторони гомілки, тулуб розташоване збоку;
 • крила метелика розташовані на обох ногах і складаються в малюнок, коли ноги стоять разом;
 • рій метеликів злітає вгору по нозі, від ступні до стегна.
Щиколотка У холодні пори року тату в області щиколотки можна сховати під взуттям і брюками, влітку і навесні вони стають своєрідним аксесуаром. Розмір та довжина ноги дозволяють майстрам наносити композиції різного розмаху.
 • Татуювання наноситься на задню сторону щиколотки, її розмір ідеально вписується в ділянку задньої частини крила розкрито;
 • навколо щиколотки пущений вінок з квітів, на якому сидить метелик;
 • зграя метеликів, пущена навколо щиколотки.
Ступня Найчастіше поодинокі татуювання розташовуються на верхньому підйомі стопи або в районі щиколотки, але симетричні малюнки набагато краще виглядають на стопах, в особливості – оточені орнаментальними рисунками.
 • Симетричні крила розташовані на зовнішній стороні обох стоп;
 • метелик в браслеті;
 • метелик сидить на квітці;
 • метелик укладена в серце;
 • на ступні також відмінно виглядає реалістична 3D-метелик.
Пліч Довжина зони робить цю ділянку ідеальним місцем для нанесення довгастих малюнків.
 • Одна велика метелик розташована біля грудей, розкриваючи крила на повний розмах, нижче – розсип метеликів, що летять поменше;
 • метелик сидить на довгому стеблі з розкрився бутоном.

Найчастіше дівчата зупиняють вибір на відкритих місцях тіла, які дозволять похвалитися своїм малюнком в теплу пору року. У той же час, малюнок має бути легко прикрити, якщо цього вимагатиме дрес-код на місці роботи.

Реалістична метелик

Наносячи на тіло зображення в стилі реалізму, можна створити враження, ніби на тілі дійсно сидить жива метелик, готова в будь-який момент вспорхнуть. Результат залежить від яскравості фарб, вибору місця і деталей. В ескізах часто присутні тіні крил.

Метелик в акварелі

Акварельна метелик популярна з наступних причин:

 • плавні контури не привертають до себе багато уваги;
 • мазки нанесені недбало, але це все одно красиво;
 • акварель дозволяє створити барвисті патьоки;
 • фарби дозволяють поєднувати в малюнку різні тони.

41b7067c10b98122deab92a4fc2ffb7d Тату метелик. Значення для дівчат, фото, ескізи на попереку, руки, сідниці, шиї, ноги, плечіТату метелик в стилі акварель.

На відміну від реалістичних малюнків, акварельні метелики залишають простір для творчості і додаткових деталей. Саме зображення може нести в собі скоріше абстрактне, ніж реалістичний характер, в результаті чого татуювання перетворюється в живописний твір мистецтва.

Олдскульний стиль

Татуювання, виконані в стилі Олд-Скул, мають на увазі буйство фарб і глибокий символізм. Навіть якщо малюнок має контури метелика, в нього можна додати символи на різну тематику. Це можуть бути особи, черепа, квіти – що завгодно. Місце розташування обмежується лише фантазією власника татуювання – крила, черевце або навколишній комаха простір.

Взявши кілька традиційних зображень, можна віддати належне чогось певного, необов’язково пов’язана з природою. Наприклад, помістивши на обидва крила зображення маяка і корабля, можна висловити свою любов до моря і подорожей. Зобразивши на крилах чужі обличчя, можна увічнити на своєму тілі спогади, пов’язані з цими людьми.

Не всі художники вміють малювати в такому стилі і часто знадобиться розробка індивідуального ескізу, зате так можна впевнитися, що татуювання буде унікальна, і кожна деталь в ній буде опрацьована з особливою ретельністю. Зрозуміти, чи вміє майстер працювати в обраній стилістиці, можна, подивившись його портфоліо робіт і вказавши на найбільш сподобалися.

Метелик хною

Тату «метелик» (значення для дівчат не змінюється в залежності від способу нанесення) може також бути зроблена хною. Такий варіант підійде у випадку, якщо хочеться перевірити конкретний малюнок і зрозуміти, чи він добре виглядати на тілі. Як правило, метелики з хни зображуються простими рівними лініями і не зафарбовуються. Малюнки часто оточені візерунками чи зображеннями квітів.

Перевага хни – це те, що її можна приготувати в домашніх умовах. На відміну від ручної татуювання, це нешкідливо. Вміючи при цьому малювати або обводити шаблони, можна самостійно зробити мехенді і зрозуміти, як візерунки будуть виглядати на вибраної частини тіла.

6621ede1f61689bca35dc2fc11044bfa Тату метелик. Значення для дівчат, фото, ескізи на попереку, руки, сідниці, шиї, ноги, плечі

Для приготування розчину хни в домашніх умовах потрібно зробити наступне:

 • Приготувати чайну заварку. Чим воно міцніше, тим темніше буде колір.
 • Розрізати на 2 частини лимон, вичавити сік. Змішати його з половиною чайної заварки і додати 2 ст. л. цукру.
 • Суміш заливається в розчин хни і перемішується до перетворення в густу кашу.
 • Наполягати протягом 15-20 хв. (при необхідності – можна довше).

Розчин зберігається в холодильнику протягом 2 днів, після чого псується.

Метелик в стилі орнаментал

Орнаментальний стиль (візерунковий) передбачає чітко проведені лінії і нанесення симетричних зображень. Хоча наносити такі малюнки непросто, готова робота виглядає незвично, не даючи чітких роз’яснень про значенні. Гідність орнаментала – це можливість поєднання різних методик: лайнворка, дотворка і трайбла.

a752d34381eba3c07bdee44bafe4fb95 Тату метелик. Значення для дівчат, фото, ескізи на попереку, руки, сідниці, шиї, ноги, плечі

Залежно від стилю реалізації ідеї значення татуювання «метелик» для дівчат може змінюватися і доповнюватися різними елементами. Не варто зупинятися на простому зображенні, якщо є можливість зробити щось більш багатогранне.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради