Стрижка Гаврош на середні волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Яскрава і цікава стрижка Гаврош вже кілька десятиліть не виходить з моди. Часто жінки роблять її саме на середні волосся. В результаті вдається отримати пустотливий, яскравий, молодіжний образ. Як виглядає така стрижка в різних варіантах, розглянемо далі з прикладами у фотографіях.

Як виглядає в 2019 році стрижка з 70-х?

Сплеск популярності цієї незвичайної стрижки трапився майже 50 років тому. З тих пір вона ніколи остаточно не зникав з уваги. Її популярність зберігалася приблизно на одному рівні. А ось в останні роки сучасні жінки різного віку знову все частіше обирають для себе цю яскраву і оригінальну стрижку. Особливо актуальна вона на короткі і середні волосся.

Назва «Гаврош» пішло з книги Гюго. Так звали одного з її персонажів – підлітка з завзятою і кілька неакуратною зачіскою. Якщо ще 2-3 десятки років назад обговорювану стрижку частіше вибирали для себе чоловіка або дівчата, захоплюються рок-н-ролом і навмисно підкреслюють, що не надто переймаються власною зовнішністю, то сьогодні все змінилося.

8d3ac2aeb71d2ba3591f6704fcf40a76 Стрижка Гаврош на середні волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

В останні роки така зачіска дуже популярна і серед зрілих жінок. Перукарі стали робити її дещо інакше. Тепер у кожної пасма з’явилося своє місце, і більше немає «хаосу» в зачісці. Жінки акуратніше її укладають, використовуючи спеціальні засоби.

Якщо раніше для стрижки Гаврош чубок найчастіше просто довільно выстригали, отримуючи асиметричні пасма, то тепер її роблять і рівною, і косою. Остаточний вибір залежить від форми особи і інших особливостей зовнішності дівчини.

Саме в 2019 році один з найпопулярніших варіантів – Гаврош з укороченою прямий чубчиком. Вона необхідно вистригти таким чином, щоб був відкритий практично весь лоб. Залишається лише лінія волосся мінімальної довжини в самому верху. Виглядає цей варіант стрижки дуже стильно і сучасно.

Кому підходить стрижка за типом особи, віком?

Найголовнішою особливістю цієї стрижки є її універсальність. Вона підходить майже всім. Причому – не тільки представницям прекрасної статі, але і чоловікам.

Абсолютно неважливо: прямі або виткі у людини волосся, густі або рідкі, а також інші подібні характеристики.

48cb28c66359865c109e44198ea75512 Стрижка Гаврош на середні волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Ще 20 років тому перукарі запевняли, що зачіска йде виключно юним сміливим дівчатам. Але за останні роки все змінилося. Злегка змінилася сама стрижка, а, значить, її стали все частіше обирати дорослі серйозні жінки.

Але іноді стрижку Гаврош все ж використовують і з метою відведення уваги від дрібних природних недоліків зовнішності.

Кому особливо піде стрижка? Якого результату вдасться досягти?
Дівчатам з квадратним або трикутним обличчям Симетричні локони з 2 сторін згладять високі вилиці і візуально злегка змінять форму обличчя, наблизивши її до заповітного овалу
Власницям кучерявого волосся середньої довжини Весь день зачіска буде виглядати привабливо і не зажадає повторного укладання
Жінкам з недостатньо густим і тонким волоссям Правильно вистрижений Гаврош створює ефект пишних і густого волосся, навіть якщо насправді вони такими не є

Представниці прекрасної статі з круглим обличчям теж можуть дозволити собі цю стрижку. Ось тільки їм потрібно вибрати не класичний її варіант, а асиметричний.

Є й випадки, при яких вона не зовсім доречна. Наприклад, строгий діловий стиль в образі. Тому вибирати для себе стрижку Гаврош не варто банківським працівникам, державним службовцям та всім, у кого на роботі суворий дрес-код.

Особливості стрижки Гаврош на середніх волоссі

Стрижка Гаврош на середні волосся, фото якої можна побачити далі в статті, має кілька особливостей, характерних для будь-якого її типи:

 • косі віскі;
 • подовжені пасма в задній частині зачіски;
 • значний обсяг на маківці.

b6e8d2ad74d36ed5897dcdbd0814a641 Стрижка Гаврош на середні волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Ці характеристики роблять зачіску універсальної. Щоб прекрасно виглядати, часом буває досить струсити волоссям і злегка укласти їх пальцями, змоченими в гелі.

Якщо ж стрижка виконується на волоссі середньої довжини, то варто подбати про чубчику. Тоді вся зачіска буде виглядати більш гармонійно. Чубчик при цьому може бути будь – рівною, косою, асиметричною. Також вважається, що Гаврош на середні волосся погано підходить власницям кучерявого тонких і сильно пушащихся пасм. Зате цей варіант оптимальний для кучерявого дівчат.

Виконуючи стрижку волосся середньої довжини, майстер буде прибирати в основному довжину з боків, а також працювати з чубком. А от маківку практично не торкнеться. Самі нижні пасма можуть залишитися завдовжки навіть до лопаток. У цьому випадку дівчина завжди зможе збирати їх в красивий високий хвіст і при необхідності робити ефектні вечірні/святкові зачіски.

Особливо цікаво Гаврош на середні волосся виглядає при оригінальному фарбуванні. Наприклад, при колорировании, мелірованії, виділення окремих пасм яскравими квітами. Звичайно, при виборі відповідного варіанту в цьому випадку потрібно враховувати вік жінки, її місце роботи, захоплення.

Варіації стрижки з чубчиком і без

Сьогодні існує відразу кілька варіацій стрижки Гаврош.

Серед них можна виділити 5 основних:

 • класична – зазвичай виконується з чубком і остання разом з пасмами біля скронь утворює акуратний трикутник;
 • з симетричними пасмами, – при цьому задні волосся залишаються максимально довгими, а інші поступово коротшають у напрямку до лобової частини, доходячи до піку на скронях;
 • з акцентом на чубок, яка (залежно від структури волосся і типу обличчя жінки) може бути прямою, асиметричною, рівною, філіруваною;
 • з филировкой пасм – зачіска виходить об’ємною, пишною, повітряної, навіть якщо волосся тонке і негусто;
 • асиметрична – чубчик необхідно вистригти навскоси, а довжина всіх волосся з боків виходить різною.

34be7ad1fb347dae6a0a845a844f076c Стрижка Гаврош на середні волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Перераховані варіанти зачіски можуть бути виконані на волоссі різної довжини. Але цікавіше виглядають вони саме на середній.

Іноді дівчата довго не можуть вибрати для себе оптимальний варіант зачіски або змінюють рішення вже після відвідування перукарні. Але зовсім не потрібно постійно заново стригтися, щоб спробувати різні стилі Гавроша. Досить просто після миття голови по-різному укладати пасма. Наприклад, перекидати їх на іншу сторону зачіски.

Чоловічий Гаврош

Стрижка Гаврош, як вже було зазначено вище, спочатку була чоловічою. А точніше – підліткової. Її найчастіше обирали для себе хлопчики-школярі. З часом стилісти розробили і дорослий варіант зачіски. Він вийшов більш об’ємним з вільної завзятою укладанням.

Головна особливість чоловічого варіанту стрижки – яскравий контраст між довжиною волосся на потилиці і маківці. Віскі оформляються дуже коротко. Волосся на маківці звичайно залишаються середньої довжини. А ось на тімені і вздовж потилиці і зовсім повинні бути максимально довгими.

Гаврош підходить представникам сильної статі будь-якого віку і типажу зовнішності.

Якщо у чоловіка є чубчик достатньої довжини, то він зможе щодня укладати зачіску по-різному. Стрижка Гаврош добре поєднується з вусами і бородою. Чоловіки люблять її і через відсутність необхідності в постійному догляді. Наприклад, укласти волосся вдається навіть без спеціальних стайлінгових засобів.

d8d7b027c8c8086da600b7cddd40961b Стрижка Гаврош на середні волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззадуЧоловіча стрижка Гаврош виглядає дуже стильно на фото, якщо правильно підібрати її форму.

На відміну від жіночого, чоловічого Гаврош добре поєднується з класичним стилем в одязі. Зачіска гармонує як з шкіряною косухою, чобітьми, так і зі строгим діловим костюмом.

Покрокова інструкція стрижки Гаврош в домашніх умовах

Щоб бути впевненою у відмінному результаті стрижки, виконувати її коштує в салоні у досвідченого стиліста. Використовуючи чіткі інструкції, можна постригтися і в домашніх умовах, але при цьому у майстра повинен бути хоча б мінімальний досвід в перукарському мистецтві, інакше результат виявиться зовсім не таким, який очікувався.

Класична

Стрижка Гаврош на середні волосся, фото корою представлені далі у статті, найчастіше вибирається жінками саме у класичній варіації. Перед процедурою варто вимити голову і залишити пасма вологими.

Техніка виконання стрижки:

 • Почати потрібно з нижньої частини потилиці. Прибрати довжину тупим зрізом.
 • Відокремити скроневі частини і кожну пасмо вкоротити, відтягуючи до лиця і накладаючи одну на іншу. Нова повинна бути приблизно на 1 см довший, ніж минула. При необхідності залишити волосся на чубок.
 • Перейти до тім’яній зоні, розділивши її на 2 однакові частини. Відокремлюючи по тонкій пасма профілювати кожну і зістригти довжину, орієнтуючись на потилицю. В процесі переміщатися від маківки до підборіддя.
 • На цьому етапі потрібно визначитися з чубком і зістригти її за стандартною схемою. Якщо вона не потрібна, то пропустити крок.
 • Залишається висушити волосся і зробити ефектну укладання.

  Асиметрична

  Стрижка Гаврош на середні волосся, фото якої підкаже, як вона виглядає, складніше виконувати з асиметричною довжиною пасм.

  В цілому схема все та ж з деякими змінами:

 • Відокремити від вологих волосся нижній шар. Просто зістригти його до потрібної довжини.
 • Решту волосся відокремити з боків і по верху рівними проборами (горизонтальними!). Вони будуть формувати шари. Кожен зістригти таким чином, щоб він був коротший наступного на 1 см. При цьому з 2 сторін выстригать пасма асиметрично.
 • На скронях витягнути нижню пасмо – до вилиці. Верхню – до щоки. Також зробити їх з 2 сторін асиметричними.
 • Просуваючись від центру маківки до обличчя, зістригти решту волосся філірувальними ножицями.
 • Якщо потрібно зробити чубок, потрібно дуже плавно йти від потилиці до чола. Вона не повинна сильно виходити зі всієї зачіски.
 • 3eada7e860d3ae58d4c081b8dbc9b065 Стрижка Гаврош на середні волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

  Обов’язкова філіровка в процесі стрижки, щоб волосся не виглядали як прямі «бурульки». Така процедура зробить їх більш повітряними, об’ємними, легкими.

  Для густого волосся

  99a16c851d6e2b796f834f613491d3fd Стрижка Гаврош на середні волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззадуВласницям густого волосся при стрижці точно не обійтися без филировочных ножиць. Вони зроблять вигляд зачіски більш доглянутим.

  Схема стрижки:

 • Зібрати верхівку і заколоти затискачами.
 • Сформувати в передній частині 2 скроневих і 1 тім’яної ділянку.
 • Виділити зону чубчика або ж пропустити цей крок.
 • Волосся на потилиці розчесати, вирівняти і зістригти як в класичному варіанті. Профілювати пасма.
 • Зістригти волосся за зонами від потилиці до переду, витягаючи їх до обличчя і роблячи нову пасмо на 1 см коротше, ніж минула.
 • Прямими лезами в цій зачісці можна зістригати виключно нижній шар. А в кінці обов’язково обробити філірувальними ножицями кожну пасмо.

  Для тонкого волосся

  Для тонкого волосся схема стрижки точно така ж. Ось тільки інструментом для филировки потрібно працювати менше і обережніше. Інакше можна легко переборщити і зіпсувати волосся. В процесі на потилиці залишаються пасма різної довжини, а спереду – «рвані» локони.

  Для кучерявого волосся

  4aa91eaa2667f782b965e3b353acd69e Стрижка Гаврош на середні волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззадуЩоб легко і просто постригти кучеряве волосся, їх потрібно гарненько намочити. Ще краще, якщо є можливість їх попередньо випрямити.

  Тоді стрижка буде здійснюватися точно за класичною схемою:

 • Рівно видалити довжину з потилиці.
 • Залишити чубок, а пасма на скронях відокремити і кожну вкоротити, відтягуючи до підборіддя.
 • Тім’яну зону розділити на 2 частини і по черзі сказати дотеп довжину тонких пасм.
 • Постригти пряму чи косу чубок.
 • Пальцями перевірити довжину всіх пасм, виправити помилки, якщо вони є.
 • Якщо чубчик в зачісці не потрібна, цей крок просто пропускається.

  Догляд за волоссям

  Стрижка Гаврош дуже проста в догляді. І неважливо, на довгі, короткі або середні волосся вона зроблена. Численні фото власниць такої зачіски підказують, що вона відмінно виглядає навіть при мінімальному догляді. Зазвичай виявляється досить вимити волосся звичним засобом і акуратно розчесати всі пасма. В цьому випадку вийде завзята і навіть трохи недбала зачіска.

  Якщо потрібно зробити більш акуратну зачіску, потрібно озброїтися феном, круглої гребінця, а також мусом або пінкою для укладання. Результат закріплюється лаком або спеціальним гелем.

  cb1fa3dbb1adefe145de8db035571029 Стрижка Гаврош на середні волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

  Головне правило – регулярно оновлювати обговорювану стрижку.

  Відрослі пасма Гароша різної довжини швидко починають виглядати доглянуто. Крім того, починають важко укладатися. Бажано відвідувати перукарню кожен 4-5 тижнів.

  Способи укладання, інструкції

  Є кілька видів простих укладок Гавроша в домашніх умовах. Всі вони виконуються за допомогою звичайного фена і круглої гребінця.

  Повсякденна укладання:

 • Вимити або намочити волосся.
 • Нанести на пасма мус.
 • Кожен локон накрутити на круглу гребінець і ретельно висушити феном.
 • 8c05b4530680be325caf939a74bd5da0 Стрижка Гаврош на середні волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

  Ділова укладання:

 • Намочити локони і обробити мусом.
 • Висушити волосся, допомагаючи собі гребінцем, направляючи пасма назад.
 • Покрити зачіску невеликою кількістю лаку.
 • Вечірня укладка:

 • Намочити локони і промазати їх мусом.
 • Висушити волосся феном в хаотичному порядку, акуратно заокруглюючи пасма гребінцями.
 • Закріпити результат гелем або лаком.
 • Найсміливіші дівчата можуть спорудити на волоссі подобу мініатюрного ірокеза, закріпити його гелем сильної фіксації, висушити і закріпити лаком. Це відмінний варіант зачіски для галасливої вечірки, відпустки, коли доречні сміливі експерименти зі своїми образами.

  97a97117a238898ef20cb22b5c36b8d4 Стрижка Гаврош на середні волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

  Зробити стрижку Гаврош на середні волосся можна навіть у домашніх умовах. Головне – строго слідувати підказкам перукарів. Який варіант зачіски і укладання найбільше підійде жінці, їй підкажуть фото знаменитих власниць стрижки з різними типами зовнішності.

  Відео з варіантами стрижки Гаврош

  Ідеї стрижки Гаврош на короткі волосся:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради