Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців

Стрілки на очах – елемент макіяжу, популярний вже багато років, залишається жіночним і сексуальним. Використовуючи різні техніки: від класичної олівцем до креативної різними відтінками тіней, можна скорегувати форму очей, додати образу яскравості і індивідуальності. Для зручності всі описи методик макіяжу забезпечені покроковими інструкціями з фото.

Як правильно малювати стрілки для початківців: основні правила

Перше, що необхідно для успішної спроби малювання стрілок на очах, — це запас часу. Поспіх у цій справі не доречна.

9a74cd455639baf99604f6a09d324c72 Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківцівДосвідчені візажисти радять новачкам практикуватися олівцем, так як його без зусиль можна витерти і намалювати знову. Грифель потрібно вибирати м’якої текстури і насиченого кольору. Далі слід детальна покрокова інструкція з фото.

В даній процедурі виділяються такі етапи:

 • Комфортне положення перед дзеркалом (яскраве освітлення).
 • Олівець повинен бути гостро заточений.
 • Лікоть спирається об стіл. Око, з якого починається малювання, полуприкрыт.
 • Необхідно нанести спочатку тонку лінію впритул уздовж росту вій, починаючи рух від центральної точки століття до зовнішнього і внутрішнього кутів очі.Діяти потрібно максимально обережно, щоб не травмувати око.

  8221a77fc541a249d0552c3b2d3635bf Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківцівСтрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція як красиво і рівно намалювати стрілки

 • На зовнішньому куточку краєчок стрілки виводиться за край і піднімається вгору.
 • Простір між віями необхідно також акуратно зафарбувати.
 • Всі похибки нейтралізуються за допомогою ватної палички.
 • Таким же чином наноситься стрілка на інше око.
 • Покрокова інструкція як намалювати ідеальні, красиві стрілки

  Спочатку необхідно визначитися з образом, який буде створюватися. Далі слід вибрати засіб вираження: олівець, фломастер, лайнер, тіні або рідку підводку.

  Існують деякі правила, покликані полегшити малювання стрілок:

  • для складних за формою ліній доречно користуватися трафаретами, які обираються (або виготовляються) заздалегідь;
  • лінію руху можна спочатку намітити точками або пунктирами, а потім з ним провести суцільну, зафарбовуючи порожнечі;
  • якщо під час використання косметичного засобу з’явилися ознаки алергії, від нього необхідно позбутися;
  • зображати стрілку підведенням буде простіше, якщо злегка підняти пальцем повіку. Стрілка вийде рівніше. Щоб закругляющийся край вийшов симетричним, можна допомогти собі за допомогою паперового листа або іншого підручного засобу;
  • всі «шорсткості» стираються ватною паличкою, зафарбовуються тональним засіб або розтушовуються тінями.

  Трафарети для малювання стрілок

  На сьогоднішній день у продажу є прозорі трафарети для стрілок. Така їх особливість забезпечує можливість використання одного зразка на обох очах. Ця хитрість дозволяє навіть починаючому візажиста, не має навичок, зображати стрілки будь-якої форми. Крім того, допоміжний засіб економить час і нерви.f840321d861d99c969f73f9d8c1905f6 Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців

  Трафарети припускають багаторазове використання. Пристосуватися до них нескладно: зафіксувавши його в потрібному місці на столітті, необхідно утримувати рукою. В цей же час знаходиться в іншій руці косметичним засобом зафарбовується позначений виріз на трафареті. При бажанні і деяких здібностях можна виготовити трафарет самостійно з картону.

  Різновиди стрілець

  Розрізняють кілька варіантів стрілок:

 • Тонкі. Цей вид вважається класикою, підходить як для денного непомітного макіяжу, так і для вечірнього макіяжу в ансамблі з тінями. Лінія малюється по всій протяжності очі і до краю підводиться.
 • Єгипетські. Такі стрілки були актуальні ще в часи фараонів. Технологія така: на верхньому столітті стрілка малюється стандартним чином, а по нижньому століттю також ведеться лінія, яка до краю опускається вниз. Таким чином, стрілки розходяться в різних напрямках.
 • Подвійні. Ця техніка передбачає нанесення двох стрілок, на верхню і нижню повіку, які дублюють одна іншу.c489b00692d5f9a54d06c9bb744f307d Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців
 • Розтушовані. Лінія рясно промальовується м’яким олівцем, а потім по ній потрібно пройтися спеціальною кистю, щоб зробити контур розмитим.
 • Котячі очі. В рамках цієї техніки активно обводяться обидва століття. Потім у краю ока дві лінії сходяться в одній точці, з якої по напрямку до скроні малюється грунтовний завиток.
 • Широкі. Основа для таких стрілок малюється класична, тільки колір накладаються гущі.
 • Лінії-крила. По всьому верхньому століттю малюється широка лінія, що піднімається до краю ока. На нижньому столітті стрілка малюється від середини ока, далі чітко уздовж підстави вій. У краю ока обидві лінії з’єднуються.
 • Майстер-клас Котяче око стрілки

  Цей вид макіяжу очей перетворює образ, роблячи його виразним і незабутнім. У цій техніці основу під стрілки на око краще промальовувати спочатку олівцем.a11890f2d94adaa200d0cf84efd6d319 Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців

  Методика створення «котячих очей» добре зрозуміла з фото і покрокової інструкції:

 • Перший етап передбачає нанесення контуру по всій лінії вій верхньої повіки.
 • Далі грифель ставиться до зовнішнього кута ока, і малюється лінія майже вертикально вгору.
 • Отриманий завиток акуратно з’єднується з основною лінією.
 • На наступному етапі малюється «трикутник». Проводиться лінія від крайньої точки завитка до середини верхнього століття. Намальований кут зафарбовується.
 • Як зробити стрілки для зорового збільшення очей

  За допомогою правильно намальованих стрілок можна візуально збільшити невеликі за розміром очі. В якості образотворчого кошти можна взяти олівець, так і, наприклад, підводку. Головна умова: чим ближче до перенісся, тим тонше малюється лінія. Також для ефекту збільшення очей доречно малювання стрілки від середини верхнього століття до краю ока.

  Якщо почати малювати стрілку від перенісся, а лінію зробити яскравою і густий, такий прийом буде помилковим, так як візуально очі стануть ще менше. Закінчувати стрілку потрібно акуратно, зробивши невеличкий завиток, спрямований вгору. Довгий «хвіст» стрілки на очах невеликого розміру буде виглядати неприродно.

  На нижніх століттях візажисти радять тільки підкреслити зовнішній кут ока, розтушувавши потім для створення ілюзії затінення. В якості альтернативного прийому деякі візажисти проводять лінію на нижньому столітті трохи нижче росту вій. У цьому випадку з’являється необхідність висвітлити простір між білком очі і зоною росту вій, а також нижче аж до намальованої лінії.

  Оригінальні стрілки для святкового макіяжу

  Створити святковий настрій допоможуть яскраві стрілки на очах олівцем. Докладна інструкція з фото відобразить незвичайні, але легкі для втілення ідеї.

  Урізноманітнити звичні методики візажу стрілець легко за наявності відповідних косметичних засобів і багатої фантазії:

  • з додаванням золота; поверх вже намальованої стрілки коричневого, синього або чорного кольору проводиться тонка лінія золотий підведенням;9256d7274fd391ee61f710598360d67c Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців
  • стрілка в рамці; спочатку зображується стрілка світлою рідиною, а після акуратно обводиться по контуру тонкою чорною або коричневою лінією;
  • безліч варіантів стрілок можна зобразити за допомогою поєднання чорної і білої підводки;ec653d6a3e67ea9aadbed1302207ff33 Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців
  • свіжо і позитивно виглядає макіяж очей з використанням контрастних тонів тіней, олівця і підводки в межах одного колірного сектора, наприклад, синій у поєднанні з фіолетовим і блакитним.

  Стрілки для очей різного типу

  Для коригування недоліків особи також підійдуть стрілки на очах олівцем. Докладна інструкція з фото опише правильну техніку макіяжу в залежності від нюансів в будові очей.

  Малюючи стрілки, потрібно виходити з особливостей рис особи:

 • Близько посаджені очі. Лінії на обох століттях рекомендовано наносити від середини ока. «Хвости» стрілок можна ґрунтовно вивести за край, а простір, що утворився між ними, висвітлити тінями або світлим олівцем.
 • Опущені куточки очей. Початок лінії малюється від точки, в якій кут ока починає опускатися. З метою створення оптичної ілюзії закінчення лінії сильно піднімають.ee1d2ca0a5be113822c4b49a59fb4919 Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців
 • Глибоко посаджені очі. У цьому випадку потрібно виділити контур очей. Вздовж лінії вій від перенісся малюється тонка лінія, яка стає насиченішим до краю ока і лише злегка виходить за його межі. По верхньому століттю за межі росту вій проводиться ґрунтовна лінія від перенісся до краю.
 • Мигдалеподібна форма. Ця форма найбільш вдала для всіляких експериментів, так як їй підходять будь-які види стрілок.
 • Навислі повіки. Стандартні стрілки не будуть видні на повіках такої структури, тому наносяться «ламані лінії. Спочатку від середини верхнього століття ведеться звичайна лінія, що закінчується завитком. Далі від кінчика завитка під кутом у бік століття малюється невелика «галочка». При закритих очах видно злам. На відкритих виходить мила стрілка.
 • Опуклі очі. Зверху малюється широка стрілка а-ля шістдесяті, а знизу повіку підводиться по слизової оболонки ока.
 • Як правильно вибрати колір для стрілок — оптимальні відтінки

  Відмінно завершують образ кольорові стрілки на очах олівцем.

  Докладна інструкція з фото проілюструє: як, роблячи упор на колір райдужки, можна варіювати і відтінкову палітру макіяжу.

  • Темні або чорні очі. З цим сумним відтінком доречно будуть виглядати будь-які колірні рішення. Підкреслити глибину і незвичність можна з допомогою фіолетово-блакитний гами. Ніжно і зі смаком виглядають димні нюанси зеленого. Також варто спробувати варіанти з додаванням блиску.2719c5ddd42a7d6614a4227b796d63a1 Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців
  • Сірі і блакитні очі. Вся гама жовтого кольору в переливах тонів від золотого до мідно-коричневого стане вдалою «рамкою» для очей цієї колірної спрямованості. Цікаво виглядають яскраві акценти у вигляді контрастною за кольором лінії по нижньому століттю.
  • Карі очі. Для виділення очей всіх відтінків коричневого ідеально підходить підводка синього кольору. В якості додаткових тонів використовуються сливовий, малахітово-зелений, бірюзовий, сірий. Можна поекспериментувати з червоно-рожевого кольорів.871aaa70244670c2cf76a822c230a7b2 Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців
  • Зелені очі. У колірному колі контрастним для цього кольору є червоний. Для підкреслення цього магічного відтінку очей доречні косметичні засоби такої гами: фіолетовий, ліловий, винний, бордо. Також добре виглядають золотий і мідний колір.

  Чим можна намалювати стрілки

  Існують класичні косметично продукти, що використовуються при макіяжі очей зі стрілками:

  Олівець для очей

  У рекомендаціях для початківців особливе місце відводиться саме олівця, так як малювати їм зручніше. Єдиним недоліком цього засобу є недостатня стійкість в процесі носіння. Протягом дня виникає необхідність підправляти макіяж.264ecbfc6e962d90d3183c39b08ae31d Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців

  Особливо очевидними недоліки олівцевих стрілок будуть на очах з навислим століттям і від природи жирною шкірою. У цьому випадку можна закріпити малюнок, завдавши спочатку тон пудри, а після зображення стрілок закріпивши їх тінями в тон. Таким чином, олівець «запечатается» між шарами.

  Лінії, нанесені олівцем, легко можна розтушувати, створивши макіяж в стилі «smoky eyes».

  Рідка підводка

  Макіяж очей за допомогою підводки вважається найскладнішим для освоєння, але результат вартий зусиль. Цей продукт дозволяє створити яскравий акцент, додати глянцевий блиск і вивести ідеально рівні лінії.

  Цього косметичного засобу не страшні зміни в погоді і недоліки. Можна не турбуватися про пошкодження макіяжу протягом робочого дня.2580354896b5572c3a2733bf5bb3f308 Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців

  Якщо підводка виявилася недостатньо стійкою, її можна закріпити особистого основою. Також для полегшення нанесення стрілки слід скористатися тонким пензлем.

  Кремова або гелева підводка

  Це засіб зазвичай наноситься за допомогою кисті, що виконувати не складно. Лінії виходять рівні і густі. Стійкість цього продукту також на висоті. Єдиною незручністю є складність при знятті макіяжу. Для гелевих і кремових підводок передбачаються спеціальні змивки.

  Підводка-фломастер

  Така підводка поєднує в собі зручність малювання олівцем і стійкість стандартного рідкого засоби для макіяжу очей. Малювання стрілок фломастером займає малу кількість часу, що також комфортно. 8139325fdb6dc14f7918fa419c997369 Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців З недоліків можна відзначити лише той факт, що сам цей продукт швидко приходить в непридатність, так як від постійного відкривання ковпачка висихає.

  Суха підводка

  Зовні цей продукт відрізняється від звичних тіней. При змішуванні його з вологою виявляються додаткові властивості. Потрібна окрема кисть. Цієї підведенням особливо зручно промальовувати контур вій. Також цим засобом можна наносити найтонші лінії. Стійкість сухий підводки зазвичай гідна.

  Як малювати стрілки тінями

  Техніку нанесення стрілок тінями легко освоїти, керуючись правилами:

  • для малювання тінями слід застосовувати суху кисть з натурального ворсу зі злегка скошеним кінцем;
  • на тіні спочатку накладається основа;16bd07674b0da05bdccafff19ca1930a Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців
  • далі акуратно ведеться лінії від внутрішнього кута ока до краю;
  • недоліки прибираються ватною паличкою, змоченою в молочка для зняття макіяжу;
  • також нерівні стрілки завжди можна розтушувати і створити інший образ.

  Який олівець для стрілок краще купити

  Всі існуючі в косметичних компаніях олівці можна розділити на два типу:

 • Каял. Грифель цього продукту залишає жирний вологий слід. Цей олівець ідеальний для створення рівних яскравих ліній. Розтушовуванні він не піддається, зате можна нанести лінію поверх тіней. Не особливо стійкий в процесі шкарпетки, виявляючи необхідність підправляти похибки. ec61815ce1aa268e36d43cc52670752b Стрілки на очах олівцем. Покрокова інструкція, фото для різного типу око, з навислими століттями, з опущеними куточками. Майстер клас для початківців
 • Сухий олівець. Стрижень цього засоби більш твердий, що розширює спектр можливих малюнків стрілок. Стійкість вище, ніж у каялов. Нерівну лінію в будь-який момент можна розтушувати і виправити ситуацію
 • Стрілки на очах зображуються у різноманітних техніках. Навіть за допомогою одного класичного олівця можна скоректувати форму або підкреслити урочистість моменту. Розглядаючи вподобаний макіяж на фото, з покрокової інструкцією буде не складно втілити такий образ життя.

  Відео як навчиться малювати стрілки

  Як малювати стрілки на очах:

  Вчимося малювати стрілки:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради