Самий модний дизайн очей: малюємо стрілки олівцем поетапно

Хочете, щоб ваш макіяж справляв враження модного, свіжого? Вам не обійтися без красивих графічних стрілок по контуру верхньої повіки. Лінія, проведена по краю вій, додасть погляду яскравість, виразність. Застосовуючи різні кольори і напрямки малюнка, можна змінити вираз обличчя, надати йому сексуальність, підкоригувати форму ока. Схоже, що «котячий погляд» – так у 60-ті роки охрестили цей прийом мейк-апа – повернувся надовго. Зараз він на піку популярності і візажисти на всіх модних подіумах представляють різні стилі цього виду макіяжу.

Але важливо знати, як правильно намалювати стрілки: неточний рух, надто довга і жирна лінія – і замість задуманого пікантного образу можна отримати просто неряшливую або вульгарну розмальовку. Нерівномірно наведене б’юті-засіб може зруйнувати симетрію особи.

Чим малювати

Насамперед визначимося з «інструментом». Стрілки, створені з допомогою рідкої підводки можуть виглядати дуже ефектно, але для початківців краще підійде олівець. Чому? Слід від нього куди легше виправити, ніж змити підводку. Користуватися підведенням краще тоді, коли придбано впевнене володіння прийомами малювання. До того ж, тільки працюючи олівцем, можна зробити ще один варіант мейк-апа – «смокі айс». Олівцевий слід можна розтушувати, дійсно домігшись «туманного погляду».

 samyjj modnyjj dizajjn glaz: risuem strelki karandashom poehtapno 19 Самий модний дизайн очей: малюємо стрілки олівцем поетапно

Вибираючи «інструмент», звертайте увагу на ступінь його м’якості і склад. У «правильному» карандашике відсутні парафін і мінеральні масла. Помірно м’який, він в той же час не повинен дряпати ніжну шкіру повік, не завдавати дискомфорту. Зробіть пробний слід по зовнішній стороні долоні. Якщо він виглядає чітким і безперервним, не надто легко видаляється, значить, олівець якісний і можна подумати про те, як і які намалювати стрілки на очах. Для нанесення тонкої лінії потрібен більш твердий олівець для широкої – м’якше. Розуміння відносин: м’якше – твердіше, легко досягається практикою.

Самий м’який – це кайл, його використовують, коли хочуть підкреслити контур вій знизу, з боку слизової. Тому в його формулу входять і натуральні (рослинні) антисептики, що гарантують безпеку. Його застосовують також для створення м’яких широких контурів, текстуру кайла легко розтушувати щіткою. Ідеально підходить для створення «димчастого» погляду.

Індивідуальний підхід

Визначте, який колір буде відповідати особливостям вашої зовнішності, кольором очей і волосся), задуманому образу, місця і часу, тобто «цільовим призначенням» макіяжу. Універсальні кольори, які підходять до будь-якої зовнішності і до кожного випадку – чорний і коричневий. Особливо, якщо користуватися ними помірно, уникаючи інтенсивної насиченості. Володарки молодий смаглявої шкіри обличчя і чорних очей можуть дозволити собі багато чого – не тільки вугільно-чорні акценти, але і яскраві фіолетові, сливові, оливкові відтінки. Блондинкам, особливо з блідим обличчям, слід бути обережніше з вибором кольору, краще не виходити за межі сіро-коричневої гами, для вечірок – сріблясто-блакитний.

 samyjj modnyjj dizajjn glaz: risuem strelki karandashom poehtapno 20 Самий модний дизайн очей: малюємо стрілки олівцем поетапно

Як правильно намальовані стрілки допоможуть «виправити» форму очі?

Якщо ви вже знаєте, як поетапно намалювати олівцем красиві стрілки, визначте форму своїх очей. Можливо, ви зумієте її удосконалити.

 • Невеликі очі зорово збільшаться, якщо стрілку починати вести від середини контуру очі і поступово нарощувати товщину лінії. Олівець теплих пастельних тонів можна злегка розтушувати (розтерти), щоб обриси очі як би губилися візуально, і розмальовка була б м’якою, не настільки помітною.
 • Не всім подобається мати круглі оченята, але їх можна замаскувати, використовуючи прийом «котячого погляду» зробити мигдалеподібними. Лінію, обводящую верхню повіку, необхідно потовщувати, починаючи з середини, вивести за зовнішній куточок ока гострої стрілкою (але не далі, ніж на півсантиметра), спрямованої вгору.
 • Якщо відстань між вашими очима більше звичайного, необхідно акцентувати внутрішній куточок – тут стрілка робиться максимально широкою, її продовження малюється тонше. Лінія не повинна бути довшою контуру росту вій.
 • Близько розташовані очі («двостволки») можна «розсунути», якщо провести тонку лінію якомога ближче до коріння вій, а потім застосувати легку тушевку.
 • samyjj modnyjj dizajjn glaz: risuem strelki karandashom poehtapno 21 Самий модний дизайн очей: малюємо стрілки олівцем поетапно

  Приступаємо до справи

  Перш ніж довіритися інструкції для початківців, як поетапно намалювати олівцем стрілки, познайомтеся з загальними простими правилами, які полегшують вам завдання.

 • Щоб рука була твердою при русі олівця, лікоть повинен спиратися на тверду поверхню. Тому ніколи не варто малювати, стоячи біля дзеркала. Дзеркальця належить стояти на столі на рівні особи.
 • Щоб риса вийшла рівною, треба злегка відтягнути віко догори.
 • Малюючи стрілки олівцем поетапно, необхідно стежити за ідентичністю обох ліній. Якщо вони ляжуть нерівномірно: одна довша або ширше інший, обличчя буде виглядати асиметричним.
 • Щоб придбати навик, непогано потренуватися на аркуші паперу. Перенесіть на аркуш паперу схематичне зображення ока і спробуйте провести рівні і плавні риси. Можна перебрати різні варіанти техніки нанесення фарби, а потім перенести експерименти на своє обличчя.
 • samyjj modnyjj dizajjn glaz: risuem strelki karandashom poehtapno 22 Самий модний дизайн очей: малюємо стрілки олівцем поетапно

 • Грифель слід гостро заточити. Використовуйте з обережністю, щоб не завдати шкоди століть. Вимогливо поставтеся до придбання спеціального олівця, вибирайте стійкі і гіпоалергенні. Не заважає мати і водостійкий, для окремих випадків.
 • Закінчивши роботу, огляньте себе прискіпливо, не потрібна коректування. Надлишки фарби легко видаляються ватною паличкою, змоченою в рідині для зняття макіяжу.
 • Як поетапно малювати стрілки з допомогою олівця (дивіться фото)

 • Проводимо стрілку від внутрішнього куточка ока по краю росту вій, намагаючись не залишати не зафарбованим шкіру верхнього століття. З метою отримання рівної лінії, використовують кілька прийомів, особливо корисних для початківців:
  • намітити її кількома непомітними точками, а потім з цього пунктиру провести олівцем;
  • малювати в два прийоми: довести від початкової точки до середини століття, потім вести до кінця наміченого;
  • спочатку провести дуже тонку лінію, потім попрацювати над її потовщенням (або спонжем);
  • стежити за напрямком лінії догори, опущена вниз вона додасть погляду втома;

   samyjj modnyjj dizajjn glaz: risuem strelki karandashom poehtapno 23 Самий модний дизайн очей: малюємо стрілки олівцем поетапно

 • Черговий етап – зображення хвостика. Проведіть від зовнішнього куточка ока коротку риску вгору. Якщо слідувати строгим правилам, вона повинна як би продовжити напрямок контуру нижньої повіки.
 • Тепер треба закінчити хвостик, з’єднавши його з верхньою лінією.
 • Останній штрих – прибрати всі нерівності за допомогою ватної палички. Можна скористатися спеціальним білим олівцем – лайнером. Треба плавно і акуратно провести його вздовж усієї стрілки, зафарбовуючи
  зайве. Таким чином можна зробити стрілку тонше, при тому, що лайнер посилить виразність погляду.
 • samyjj modnyjj dizajjn glaz: risuem strelki karandashom poehtapno 24 Самий модний дизайн очей: малюємо стрілки олівцем поетапно

  Зображуємо широкі стрілки

  Спробуйте урізноманітнити розмальовку очей для виходу на веселу вечірку.

 • Самий м’який олівчик сміливо проводимо по контуру вій до краю століття.
 • Зображуємо хвостик від зовнішнього кута ока, а потім по верху намальованою додаємо ще кілька ліній, поєднуючи їх з хвостиком. Стежимо, щоб між ними не було прогалин і добиваємося потрібної ширини.
 • Зухвалі «котячі очі»

  Як намалювати олівцем самі загадкові очі

 • Обводимо контур верхнього століття як можна ближче до коріння вій. Злегка спираючись на зовнішній куточок ока, тягнемо лінію вгору, отримуючи хвостик.
 • Від кінця хвостика проводимо лінію до середини століття, з’єднуючи її з уже наявним контуром. Таким чином отримуємо трикутну фігуру. Це самий відповідальний момент в нанесенні мейк-апу.
 • Акуратно зафарбовуємо намальований трикутник, уникаючи виходити за контур.
 • samyjj modnyjj dizajjn glaz: risuem strelki karandashom poehtapno 25 Самий модний дизайн очей: малюємо стрілки олівцем поетапно

  Оригінальні паралелі

  Якщо ви вже досить освоїлися в мистецтві правильно малювати стрілки, дозвольте собі подвоїти лінії біля очей.

 • Від середини століття або від внутрішнього куточка обводимо контур, продовжуючи його невеликим хвостиком.
 • Точно таку лінію зображуємо по краю нижньої повіки, хвостик якою повинна бути паралельна верхньому. Якщо бажаєте досягти ефекту «єгипетського стилю», нижній хвостик залишається горизонтальним.
 • Як красиво відтінити погляд незвичайними способами

  Щоб хвостик був рівним, вдаються до різних підручним прийомам. Хтось користується короткою лінійкою, приставляючи її до краю ока під потрібним кутом і прорисовуючи вздовж неї пряму. Хто-то в цих цілях наклеює у зовнішнього куточка ока шматочок стрічкового пластиру. Після чого проводить по його краю як по лінійці бездоганну лінію для хвостика. Це, мабуть, найбільш прийнятний варіант, так як поверхня для малювання все ж не є абсолютно плоскою.

  Ще один жіночий секрет: якщо у вашому косметичному арсеналі є керлінг (щипці для завивки вій), його можна використовувати і для наведення стрілок. Адже його металева форма відтворює криву росту вій на верхньому столітті. Залишається тільки провести олівцем по жорсткої конструкції як по лінійці, приставивши її до ока.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради