Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео-уроки

Твердження про те, що салони краси розраховані тільки для модних представниць жіночого роду давно спростовано. Час, коли всі чоловіки ходили в перукарні робити стрижки подешевше або коротше, давно минув. І вже в 2023 році можна побачити все більше людей на вулиці зі стильними незвичайними зачісками на короткі і довгі волосся.

Особливості чоловічих стрижок на короткі волосся 2023

51b0cead1d49bf70ca47e27c866ec98c Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Сьогодні не є ганебним, щоб чоловік приділяв своєму зовнішньому вигляду багато уваги.

Він може відвідувати салони та барбершопы, відрощувати або збривати волосся, не належачи певної субкультури, і навіть пофарбуватися в різні відтінки райдужних кольорів.

Щоб у підсумку через творчого безладу не здатися нечупарою, а з-за кольорового фарбування – фріком з 2007 року, необхідно дотримуватися трендів і рекомендацій, які диктує світ високої моди для кожного наступного сезону.

Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся мають свій ряд особливостей. Наприклад, стали актуальними голені скроні і потилицю, а зверху – подовжений їжачок, середньої довжини ірокези, пучки або кропсы.

87a57dd6e1bc80e9118f41f9750dec01 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Правила вибору стрижки за формою обличчя і типу волосся

При виборі модельної стрижки або будь-якої іншої зачіски, чоловікові необхідно враховувати не тільки вартість, але і те, чи підходить вона за типом овалу особи або структурі волосся.

1582ae1ae51f1cfbe32efa7d93ce6ec3 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

За міжнародним стандартом виділяють 7 видів форм особи:

 • овальна форма;
 • кругла;
 • прямокутна;
 • квадратна;
 • трикутна;
 • грушовидна;
 • ромбовидна.

b30b565811515dbe007cbcd907fb9886 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Ґрунтуючись на цій класифікації, стилісти в салонах можуть підібрати своєму клієнту той вид стрижки, який буде доповнювати його образ, а не псувати.

Овальна форма обличчя

Володарі мають найбільший показник довжини особи і закруглений, не різкий, кут щелепи.

Особи у таких чоловіків витягнуті і не мають різких чорт, тому вони можуть собі дозволити практично будь-яку коротку стрижку.

Нею може стати Британка, Канадка, Бокс чи Напівбокс.

Квадратна форма обличчя

Довжина обличчя, як у овальної форми, досить велика, але при цьому спостерігається гострий кут щелепи.

Найбільш вдалі варіанти стрижок для даної форми обличчя:

 • Quiffs;2f1778e9c5afcbbde7ca3a872dc83d53 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки
 • Undercut;
 • Fade.

Відзначають цю форму обличчя і самі стилісти. Вони кажуть, що з такими клієнтами, дуже легко працювати, бо їм досить просто підібрати зачіску. При цьому можна експериментувати не тільки з її стилем, але довжиною.

Прямокутна форма

Має найбільший показник розміру особи, тобто воно виглядає більш витягнутим, ніж квадратна або овальна. При цьому розмір щік, чола й підборіддя приблизно однаковий, що ще більше робить обличчя схожим на прямокутник.

Чоловікам з таким типажем необхідно бути обережними при виборі стрижки, щоб не зробити обличчя візуально довше, ніж воно є.

Щоб цього уникнути, слід підбирати зачіски, які будуть врівноважувати верхню і нижню форму голови, а не звужувати її до верху. Для цього можна попросити майстра не зістригати сильно багато волосся з боків, а на маківці навпаки залишити меншу довжину.fb77b1dce685df900286a43b7d900f48 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Найбільш підходящий тип зачісок для прямокутної форми особи – це з боковим проділом зразок Британки, але з видовженими скронями. Також будуть виглядати виграшно короткі стрижки, зачесане на бік до верху або низу чубчика.

Кругла форма обличчя

Не така вже рідкість серед чоловіків. Такий типаж володіє м’якими заокругленими рисами: кут щелепи менш виражений, вилиці і довжина особи приблизно однакові, як і лоб з підборіддям.

4a2e939d6dfc6e56309902935a928f49 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Найбільш відповідні види зачісок для чоловіків з круглою формою обличчя:

 • Британка;8986c4adb3ed001c1409834467d7e74e Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки
 • Канадка;
 • Каре;
 • Квиф.

Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся для круглої форми обличчя краще всього укладати вгору, щоб особа візуально здавалося більш витягнутим. Щоб надати такій особі більшою незграбності, необхідно використовувати стрижки з гострими кутами і об’ємом нагорі.

Серцеподібна форма обличчя

Явними рисами є великий лоб, загострене підборіддя, а вилиці майже не виділяються. Стрижка для даної форми не повинна акцентувати нижню і верхню частину обличчя, тому що занадто короткі стрижки, типу Бокс чи Напівбокс, тут категорично заборонені.

967730178adeeff4bae05e98dd0157b3 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Найбільш подібні варіанти стрижок для даної форми обличчя:

 • Андеркат;
 • Канадка;
 • Британка.

Для цього типу підійдуть стрижки з подовженим верхи і поголеними скронями.

Це допоможе підкреслити ширину лоба і вилиці. Доповнити зачіску може борода середньої довжини.

Зачіски на середню довжину волосся на маківці краще укладати на одну із сторін і кілька пасом направити на лоб.

Таким чином, одна сторона буде створювати контур, і лоб буде виглядати візуально вже. У цьому випадку борода може стати зайвою, але це необхідно регулювати вже з переваг та способу життя самого чоловіка.

Трикутна

Відрізняється від всіх інших. В даному випадку лоб у чоловіка невеликий, що компенсується розміром підборіддя, тим не менше, вилиці тут більш яскраво виражені, ніж у попередньому пункті.

dddc9dfea9ffd7efc469a6b5c982c9a2 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Тому чоловікам з даною формою обличчя краще всього підійдуть зачіски типу:

 • Fade;
 • Undercut;
 • Британка.

Також в даному випадку можна поекспериментувати з укладанням подовженою частини волосся: зачесати її назад або залишити внизу у вигляді чубка.

Правила, якими керуються професіонали, не є непорушними і це не означає, що одній конкретній особі підходить один тип зачіски.

Багато що в цьому питанні також вирішує і структура волоса.

Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся призначені для будь-якої структури волосся. Але так як у цьому сезоні все ж превалюють стрижки з подовженою завдовжки на маківці, то потрібно знати, як їх укладати в залежності від структури волосся.

102b3a4ed91d7c3897b10362ee03b139 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Найпоширеніший тренд в 2023 році — хвилясте або кучеряве волосся, які виглядають ефектно практично з кожної зачіскою: від хаотичної Британки до сучасного виконання стрижки горщик. Таким волоссю не потрібно створювати додатковий обсяг, вони самі з цим чудово справляються.

Для того щоб краще знати, як укладати волосся такого типу, рекомендується подивитися на зачіски Орландо Блума, Джонні Деппа, Джастіна Тімберлейка або Джеймса Франко.

Якщо у чоловіка прямі густі волосся, то в цьому випадку проблем не повинно виникнути. Такого типажу підійдуть всі варіанти класичних стрижок. За винятком Slickbacks. Чудовим прикладом для наслідування може служити Девід Бекхем. Для створення такої зачіски досить тільки трохи зміцнюючого мусу або помади для волосся.

Тонкі прямі волосся укладати найважче. Для чоловіків з таким типом волосся кращим варіантом стане ультракороткі стрижки Бокс чи Напівбокс. Так як текстура волосся сама по собі рідкісна, так ще й легка, то будь-яка укладка, з закріпляючу мусом або без, не протримається довго на вулиці і навіть у приміщенні.

8417c97972219864359182e5606bcce5 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Якщо все ж короткі стрижки під «їжачок» набридли, то можна спробувати техніку Slickbacks, коли волосся міцно закріплені гелем. Але і такий варіант укладання не рекомендується носити довго із-за хімічних складів зміцнювальних засобів.

Стрижки для підлітків

26da8605b0bb3d5b1cffa660c041775d Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео урокиТенденції стрижок 2023 року – це вибриті віскі, подовжене волосся на маківці, які акуратно покладені наверх. Однак це те, що стосується вже дорослих чоловіків, які не шкодують сил і часу на щоденну укладку.

Для підлітків зачіска повинна бути максимально простою і по-хлоп’ячому недбалою.

Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся для підлітків є точними моделями звичайних зачісок, які підлаштовуються під тип зовнішності і способу життя дитини. Найчастіше в цьому віці риси обличчя не такі грубі, підборіддя не виділяється, а лінія скул ховається «дитячими щоками», тому можна розраховувати на такий же ефект, як у улюбленого актора.

Незаперечним лідером серед підлітків від 15 років є стрижка Британка або її другий варіант Квифф. Особливістю такої стрижки є те, що вона відмінно виглядають на рівних і кучерявих волоссі.

Проте для її підтримки, необхідно щодня виділяти 1-2 хвилини для її укладання. Але це хороший спосіб змусити підлітка краще доглядати за своєю зовнішністю і відразу готує до дорослого життя.

5e9fc268d2f3a79068219b13f8fce09a Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Стрижеться така зачіска досить просто і її можна повторити в домашніх умовах, якщо є хороша машинка і філірувані ножиці:

 • За основу беруться вологі волосся середньої довжини.
 • Далі відділяється верхня і нижня частина верхівки горизонтальною лінією від вуха до вуха, і проведення горизонтальних ліній від першої частини до скроні з кожної сторони.
 • Потилична і скронева частина зістригати машинкою. При цьому чим ближче волосся до лиця і верхньої частини голови, тим більше насадку на машинку необхідно використовувати. Перехід від однієї довжини волосся до іншої не повинен бути помітний.
 • Стрижка виконується на середні волосся, тому довжина на маківці не прибирається дуже коротко, а тільки коригується.

Доповнити зачіску можна виголеним проділом або малюнком на потиличній або скроневої частини голови за бажанням підлітка.

Для хлопчиків, які захоплюються різними видами спорту, стрижки Британка або Канадка не будуть практичними: волосся будуть падати на обличчя, потрапляти в очі і постійно грязниться. Тому в цьому випадку найкращим варіантом стануть стрижки, типу Їжачок, Бобрик чи Напівбокс.

cfddfe17c8fd36ed86fefa220b88bd36 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Всі вищезазначені варіанти досить спортивні, тому щоб надати підлітку більшої презентабельності, краще використовувати коротку стрижку Теніс. Особливістю зачіски є її універсальність. З нею можна і в футбол пограти, не побоюючись, що волосся будуть лізти в очі, і в театр сходити, не шокуючи інтелігенцію поголеною головою.

Спосіб виконання такої стрижки полягає в 3 кроки:

 • Волосся потиличної та скроневих частинах досить коротко стрижуться.
 • В області тімені волосся відтягують перпендикулярно голові і стрижуться з відтяжкою: чим ближче до кінця, тим довше. Другий варіант зачіски — це залишити шапку на маківці рівною і укладати її набік.
 • Наприкінці за допомогою ножиць або машинки коригуються переходи. Зачіска готова.

Ще однією особливістю Тенісу є те, що з нього легко вийти в інший тип зачіски — більш сучасний і ризиковий Андеркат.

0fd4a1baf18cfd22fb6f6ffd9009846c Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео урокиАндеркат характеризується поголеними скронями і об’ємної верхівкою, як у Тенісу, але з одним винятком: в цьому випадку відсутня плавний перехід. Тобто після потилично-скроневого їжачка відразу ж йдуть волосся однієї середньої довжини на маківці. Довга чолка має безліч варіантів застосування.

bbf6494a23d79fc6d62b1139000b68e1 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео урокиЇї можна укладати на один бік, робити косий проділ, зачесати назад від особи або, навпаки, на лобі залишити чубок, а під час активної діяльності і зовсім зібрати волосся в пучок на потилиці.

Для елегантних чоловіків

Чоловіки, які надають перевагу строгий класичний стиль, повинні мати відповідну зачіску.

Грунтуючись на трендах 2023 року, можна виділити кілька варіантів стрижок:

 • Британка;
 • Гітлерюгенд;
 • Прінстон.

Прінстон – це стрижка, яка здобула велику популярність ще в 30-ті роки, і з тих пір її активно використовують ділові люди.

2e3daaf92f0d535903974d79c2a359c8 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Стрижеться зачіска прінстон в 4 етапи:

 • Коротко выбриваются віскі і потилицю.
 • Робиться проділ збоку.
 • Менша частина від проділу повинна плавно йти до скроні.
 • Волосся на маківці повинні бути трохи менше середньої довжини на британці. І за допомогою филлировочных ножиць обробляються кінці, щоб чубчик не була важкою і мала обсяг.

Гітлерюгенд за формою нагадує Прінстон. Відмінність цих двох зачісок полягає лише в тому, що Гитлерюгенц має більш різкі риси, плавного переходу між скронею і маківкою, а сама шапка більш щільна. Технологія стрижки практично однакова з невеликими відмінностями.

З поголеними скронями

Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся мають межу, яка відрізняє їх від зачісок минулих років, а саме вибриті віскі. До категорії стрижок з поголеними скронями належать понад 1500 зачісок.

Найбільш популярні в цьому році:

 • Бокс;
 • Напівбокс;
 • Андеркат;
 • Гітлерюгенд;
 • Канадка;
 • Сайд парт.

c0a1b31444d94ba9e18abc1d4f856379 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Робляться таким зачіски за допомогою бритвеної машинки з різними насадками. Стрижка здійснюється двома способами: якщо людина хоче, щоб йому залишили верхню шапку, або коригуючи її.

Для першого і другого варіанту збираються волосся тільки на маківці в один пучок по суворої лінії. При цьому скронева і потилична частини залишаються недоторканими. За допомогою машинки з найменшою насадкою сбривается незакріплена частина.

Починати необхідно з нижньої частини і поступово піднімаючись вгору. При необхідності можна змінювати розміри насадки, щоб вийшов непомітний градієнт.

З проділом

Деякі чоловічі стрижки містять у собі проділ, але це не той, який роблять жінки, перекидаючи волосся з одного боку на іншу, а поголений. Бічні проділи грають роль не тільки естетичного доповнення зачіски, але і робить волосся більш слухняними.

3a5ddfc837a312f7a719cb70b5d7bab4 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Виділяють наступні види проділів у чоловічих зачісках:

 • Прямий (проходить по середині особи).
 • Бічний вузький (робиться на переході верхівки в скроню у вигляді тонкої лінії).
 • Бічний широкий (робиться на переході верхівки в скроню від широкої смуги в тонку).

Робиться проділ у два підходу. Перший на вологі волосся, другий вже сухі. На першому етапі волосся діляться на дві частині в місці майбутнього проділу. Потім береться машинка з найменшою насадкою для більш глибокого результату можна її не використовувати. Обережними рухами машинки починається формування проділу.

При цьому лінія повинна вийти не звичайним відрізком від точки А до точки Б, а звужуватися. Найширша частина проділу починається від особи, і чим далі до середини голови — проділ звужується. На другому етапі волосся повинні бути просушені і можна приступати до процесу коригування: усунення зайвих волосків, які роблять проділ нерівним.

З чубком

Чубчик у чоловічій короткої стрижки — це не просто частина волосся, що закриває обличчя, але і частина вкладки, яку можна з пасмами направити на один бік, закриваючи половину особи, або укласти тому з усіма іншими волоссям для обсягу.

3babe2dc28212521006939dc0a08f8a1 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Виділяють наступні типи чілок:

 • коса,
 • асиметрична;
 • градуйована;
 • філіруваний;
 • пряма коротка і довга.

Насправді зробити чубок самостійно не так вже й просто.

Для цього краще попросити людину з боку або піти в салон, тому що можна просто не побачити деякі елементи роботи.

Техніка підстригання чубчика:

 • Необхідно відокремити з лівого краю тонку смужку волосся і натягнути її за допомогою гребінця або пальців. Далі необхідно підрізати пасмо паралельно пробору, при цьому не потрібно відрізати занадто багато, а лише трохи нижче брів.
 • Другий крок полягає в повторенні попереднього, але тепер з пасмом волосся, яка знаходиться над першою. Тобто знову проводиться проділ і паралельно першому повторюються дії.
 • Повторення тих самих дій, тільки з правої сторони.
 • На четвертому кроці повинна вийти чубчик у вигляді мису. Щоб вона не була занадто різкою і помітною, можна відрізати куточок. Але можна цього не робити.

30c6920ef68c39282c27b09fea612974 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Інший варіант підійде для підлітків або людей творчих. У 2023 році повернулася мода на короткі чубчика, як у чоловічих, так і жіночих стрижках.

У варіанті з чоловічою зачіскою ” під горщик вона робиться досить легко:

 • Вище лінії брів натягується лейкопластир або скотч, який буде позначати кордон чубчика.
 • За допомогою машинки зістригали зайва довга.

Кучеряве волосся

Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі кучеряве волосся виглядають не гірше, ніж з прямими волоссям, а десь навіть і краще. В цьому році з’явився цілий тренд на хвилясті і кучеряве волосся.

Особливістю стрижок на кучеряве волосся є те, що основний акцент зроблено на об’ємній маківці середньої довжини, при цьому найчастіше сбривается потиличний і скроневий частини. З чого виходить інший варіант більш розслабленою стрижки Британки або Андеркат.

А якщо з довжини на маківці зробити ще чубок, то зачіска набуває вигляду трансформера, коли її можна просто опустити на лоб або підняти в творчому безладді.

8f6d50e24024e105f711aae01131cec3 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Для володарів ж зовсім дрібних кучериків, а не локонів, можна порадити варіанти стрижок з більш зменшеною довжиною маківки, як це робиться в зачісці Напівбокс. В цьому випадку під машинку зістригати волосся на скронях і потилиці, але з плавним переходом на верхню частину.

Кому ж не подобаються власні кучерики, можна зробити армійський варіант Боксу, тоді не буде помітно, що у чоловіка кучеряве волосся.

Чоловічі зачіски у відповідності зі стилем: класика

Класичні чоловічі зачіски характеризуються чітким геометричним малюнком і кутами. Ці зачіски настільки акуратно виглядають, здається, що кожна волосинка має своє місце і не вибивається із загальної композиції.

Техніка виконання:

 • Відокремити волосся на маківки від зони скронь і потилиці.
 • Стригти волосся потрібно почати ззаду внизу, поступово переміщаючись вище, роблячи плавний градієнт в довжині.
 • Переходячи до стрижці в зоні верхівки, необхідно точно знати, чи проділ чи ні.
 • У разі якщо пробору все ж, слід відокремити волосся у співвідношенні 2:1 і в зоні 1 частини згладити перехід до скроні филированными ножицями. Проділ робиться з допомогою бритвеної машинки на вологі волосся. Для класичної стрижки робиться вузький бічний проділ.

d659f94fd6c0a6b78c1f9a78078f361b Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео урокиМодні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся: техніка виконання класичної стрижки

 • Друга частина волосся на маківці повинна бути не більше 5 см, для цього необхідно укласти волосся на одну сторону і пройтися по кінчиках волосся филированными ножицями таким чином, щоб і з іншого боку прихід до скроневої зоні не був помітним. Це одночасно полегшить волосся і додасть їм обсягу.

Наприкінці стрижки залишається тільки висушити волосся і закріпити зону чубчика гелем або помадою, щоб пасма не відділялися один від одного.

Спорт

Спортивний тип зачісок є одним з найпоширеніших у чоловіків. До нього можна віднести:

 • Бокс;
 • Напівбокс;
 • Теніс;
 • Їжачок;
 • Бобрик.

Всі вони будуються за однією покрокової схемою, тільки з різними значеннями довжини волосся на маківці. З самого початку у основи шиї выбриваются бритвою з найменшою насадкою віскі і потилицю. Піднімаючись вище, змінюються насадки на більш великі, щоб отримати плавний градієнт при переході на довжину верхівки.

Стрижка Бокс принципово нічим не відрізняється від Полубокса, за винятком довжини шапки. У першому випадку вона максимально досягає 5 см, а другому – 8 див.

Доповнюють такий тип зачісок вистрижені ручної бритвою візерунки в зоні тім’я або скронь, а також оформляють точні кути, які згодом доводиться коригувати кожні два тижні.

Мілітарі

Стиль стрижок миллитари принципово нічим не відрізняється від інших спортивних зачісок. У цій зачісці також зістригали повністю нижня частина волосся, далі йде невеликий градієнт, а потім вже 5-6 см довжина волосся верхівки.

Укладати зачіску можна будь-яким способом: вперед, вгору або набік. Щоб зробити зачіску цікавіше, можна використати гель і добитися ефекту мокрого волосся.

Романтика

Стрижки романтичного типу досягаються найчастіше з волосся середньої довжини, чілкою і проділом на боці. Ще не так давно з цим чином асоціювалася персона Леонардо Ді Капріо.

54ea3d85e610cfd429f8beba677d492f Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Будується така зачіска за принципом суміщення всіх зон між собою за допомогою вибору відповідної довжини на них. На тімені і маківці знаходяться найдовші волосся, які до потилиці сходять на немає. Для цього використовується одна з найскладніших технік вирівнювання рівня волосся, при якій волосся відтягують на 45 градусів.

Гранж

Стиль Гранж – це бунтівне напрямок в рок-музиці, і зачіски повинні бути відповідають цьому способу життя. Особливістю стрижки є недбала, рвана укладання з высветленными пасмами або ефект мокрого волосся.

92dd95c52019b5f95a72f755d357b2a2 Модні чоловічі стрижки 2023 на короткі волосся. Фото та назви зачісок. Новинки, модні тенденції, молодіжні для підлітків, як стригти, відео уроки

Досягається такий ефект за допомогою филированных ножиць, великої кількості гелю для волосся або колорування. Застосовуються ці прийоми до всіх зачісок, зазначених вище. Модні чоловічі стрижки, які були актуальні ще 10, 20, 30 років тому, з часом знову стають актуальними в 2023 році. І це стосується не тільки середньої довжини, але і коротких волосся.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради