Мигдалеподібні очі. Фото у жінок, це які, як визначити, фарбувати стрілки, макіяж з навислим століттям

Макіяж мигдалеподібних очей спрямований на підкреслення їх природної досконалості та витонченості. Численні фото в модних журналах демонструють оригінальні техніки накладання косметичних засобів, які посилюють природну красу і дозволяють домогтися різноманітних естетичних ефектів.

Особливості будови мигдалеподібних очей

Така витончена конфігурація повторює обриси однойменного горіха, сльозу або краплю води. Мигдалеподібні контури очей типові для дівчат арабського походження. Закруглені лінії внутрішнього кута і невелике загострення часто зухвало піднесеного зовнішнього виглядають привабливо і сексуально.

Мигдалеподібні очі (фото наочно це демонструє) універсальні і зручні для накладання будь-якого макіяжу. Подібне анатомічна будова відкриває широкий простір для польоту творчої думки візажиста і втілення в реальність креативних ідей.

Мигдалеподібні очі таять в собі невичерпну жіночність і традиційну загадковість східних красунь. Такий розріз не потребує естетичної корекції, не терпить надлишку косметичних засобів і важкого багатошарового макіяжу.

Подібний make-up додає погляду втомлений вигляд і порушує його природну чарівність. У дівчат з мигдалеподібні очі на верхньому столітті практично відсутні складки. Це полегшує процес нанесення косметики і дозволяє створювати повітряні ефекти.

bc64b1f1a34090f19640cfe6d6aac589 Мигдалеподібні очі. Фото у жінок, це які, як визначити, фарбувати стрілки, макіяж з навислим століттям

З інших особливостей мигдалеподібної форми можна виділити відносно великий розмір очей, ідеально вивірене пропорційне співвідношення і відстань між ними. При нанесенні макіяжу контури обведення виконуються строго від нижнього краю до верхнього.

Як визначити форму очей?

Такий тип розрізу природою ідеально пристосований для естетичних експериментів. Для мигдалеподібних очей підходить практично будь-яка техніка make-up. Щоб переконатися в тому, що розріз своїми контурами нагадує саме водяну крапельку, потрібно запастися терпінням і обзавестися великим дзеркалом.

Відмінно підходить модель збільшує ефектом. Вона дозволить в найдрібніших подробицях розглянути деталі анатомічної будови і намітити способи візуально-естетичної корекції за допомогою косметичних засобів, якщо така все ж потрібно.

b1f014948f6dbb278561c81b954b70ee Мигдалеподібні очі. Фото у жінок, це які, як визначити, фарбувати стрілки, макіяж з навислим століттям

Порядок дій наступний:

 1. Процедуру визначення типу розрізу очей потрібно проводити при якісному освітленні, бажано денному, а не електричному. Це дозволить зменшити ефект оптичного спотворення.
 2. Потрібно особливу увагу приділити верхньому століттю. Якщо на ньому є нависає складка, такі очі не належать до східного типу і не вважаються мигдалеподібними.
 3. Далі слід визначити ступінь піднесеності і опущення куточків. Класичні мигдалеподібні контури характеризуються розташуванням внутрішнього і зовнішнього кутів очниці на центральній уявної осі, проведеної через зіниці.
 4. Допускається невелика діагональне відхилення від горизонталі. Такий тип очей іменують косооким. Однак при цьому геометрична гармонія повинна бути дотримана.
 5. У власниць мигдалеподібного розрізу очі завжди розташовані пропорційно іншим частинам особи – носі, губах. Нормою вважається співвідношення 1:2. При мигдалеподібному розрізі довжина очниці приблизно в 2 рази перевищує її ширину.

Такі пропорції у поєднанні з обтічною формою і плавно закругленими контурами куточків надають цьому типом очей візуальну привабливість і естетичну бездоганність.

Як правильно підкреслити?

Для акцентування витончених обрисів знадобиться чорний косметичний олівець або жирна підводка. Наносять тонку лінію в напрямку зростання вій – знизу і зверху. В результаті сформується контур, що нагадує перевернуту галочку. Розчерк жирної підведенням роблять біля зовнішнього кута.

9b7098589712869825b703e665fb437a Мигдалеподібні очі. Фото у жінок, це які, як визначити, фарбувати стрілки, макіяж з навислим століттям

Мигдалеподібні очі, фото яких можна порівняти з власним розрізом, така техніка естетичного оформлення дозволяє зробити максимально виразними.

Інші прийоми підвищення привабливості:

 • акцент на витонченому вигині з допомогою стрілок;
 • використання двоколірного макіяжу контрастних відтінків;
 • оформлення лише верхнього століття з дотриманням природності нижнього;
 • нарощування вій;
 • додання бровам особливої конфігурації, яка гармонійно поєднується з розміром і глибиною очей.

Збільшення довжини вій – особливий косметичний прийом, що дозволяє створювати неповторні візуально-естетичні ефекти і замаскувати можливі вади периорбитальной зони. Значення мають розмір, просторова орієнтація і вигин кожного елемента.

Форма вій для мигдалеподібних очей підходить будь-яка. Все залежить від смакових уподобань, бажаного естетичного ефекту. Можна обзавестися накладними віями або наростити власні.

Багато дівчат віддають перевагу 1-му варіанту, оскільки він простіше, швидше і не вимагає великих зусиль. Можна використовувати спеціальну туш з оптичною ілюзією подовження. Нею фарбують тільки зовнішню поверхню вій для додання очам більшої глибини. Брови оформляють таким чином, щоб їх вигин повторював природну мигдалеподібну форму очей.

Небажано робити ці елементи прямими. Для каплевидної розрізу діє правило загострення. Елегантний злам з плавними контурами чудово підкреслить виразність і природну чарівність погляду своєї власниці.

fe6e6338e3c7f29611e8bffb65b048d2 Мигдалеподібні очі. Фото у жінок, це які, як визначити, фарбувати стрілки, макіяж з навислим століттямНа фото покроково описано створення ефектного макіяжу для мигдалеподібних очей.

Ефектно виглядають тонкі брови в поєднанні з трохи нахиленими в напрямку зовнішнього кута очниці довгими віями. Для створення потрібного ухилу потрібно туш з ефектом фіксації.

Тонкощі та етапи нанесення макіяжу

При виборі техніки make-up і декоративної косметики для мигдалеподібних очей слід враховувати їх колір, розмір, глибину. Велике значення для створення гармонійного і естетично досконалого способу має природний колорит зовнішності. Дівчатам з мигдалеподібні розрізом очей рекомендується використовувати відтінкові контрасти для досягнення максимальної виразності.

Поетапна інструкція нанесення макіяжу:

 1. Спочатку необхідно вирівняти текстуру шкірного покриву тональним кремом і пудрою, яка трохи світліше натурального відтінку особи.
 2. Далі слід скорегувати форму брів і художньо оформити їх. Бажано зробити ці елементи не занадто широкими, щоб вони максимально гармоніював з конфігурацією розрізу.
 3. Потім накладають тіні. Їх колір залежить від відтінку очей. Для контрастної виразності внутрішні кути оформляють темними тінями, а зовнішні – світлими.
 4. Далі подовжують вії накладним способом або тушшю з відповідним ефектом.
 5. Наносять фінішну підводку, поєднуючи світлий тон з темним.
 6. Потім видаляють надлишки косметики спонжем, накладають блиск, помаду і рум’яна.

Вибір колірної палітри визначається типом макіяжу, поточними модними тенденціями, іншими впливають критеріями. Для повсякденного розмальовки часто використовують матову або нюдовую гаму.

6f1fbf2a415eae1b8d6df1fe12304337 Мигдалеподібні очі. Фото у жінок, це які, як визначити, фарбувати стрілки, макіяж з навислим століттям

Для вечірнього макіяжу чудово підійдуть яскраві і насичені тональності. Колір тіней визначається природним колоритом зовнішності. Грамотно підібрана палітра дозволяє домагатися численних естетичних ефектів – хижого, димчастого, котячого та інших поглядів.

Колір тіней для очей різних відтінків:

Колір очей Колір тіней
Карі Мідна, попеляста, бронзова, кремовий, червона, жовта, пурпурна.
Зелені Сіра, рожевий, вугільна, сливова, кавова, бузкова, індиго.
Блакитні Помаранчева, охра, шоколадна, слонова кістка, смарагдова.
Сірі Карамельна, пісочна, рожева, біла, каштанова.

Мигдалеподібні очі зеленого кольору виглядають особливо спокусливо. Якщо використовувати тіні відповідного відтінку, можна отримати дивовижний ефект котячого погляду. Це наочно демонструють фото вдалого макіяжу.

Зі стрілками

Такі естетичні деталі – невід’ємна і важлива частина оформлення мигдалеподібних очей з урахуванням правила загострених обрисів. Для досягнення потрібного візуального ефекту стрілки бажано промальовувати по контуру напрямку росту видовжених вій.

Лінії необхідно робити тонкими, чіткими і довгастим. Короткі розчерки зорово зменшують розмір очей. Дівчатам з типовою мигдалеподібної посадкою доцільно підкреслити витончену конфігурацію нижнього століття загостреною лінією протяжність не більше 1/3 його довжини.

Кінець стрілки потрібно підняти до складки, якщо така є. Потім потрібно провести акуратний контур чорним олівцем по всій окантовці розрізу. Ефектно виглядають стрілки, поступово утолщающиеся в напрямку кутів очей.

afa73f5fbfcbb83ae2fd383293e2df3e Мигдалеподібні очі. Фото у жінок, це які, як визначити, фарбувати стрілки, макіяж з навислим століттям

Мигдалеподібний розріз в більшості випадків не вимагає корекції дефектів і маскування недоліків. Стрілки на таких очах покликані правильно розставити макіяжні акценти і підкреслити природну інтелігентність погляду. Тому обов’язково дотримання чіткості контурів і графічної строгості.

Натуральний

Такий невимушений макіяж призначається для повсякденності. Його характеризують стриманість, природність, ненав’язливе акцентування природної краси форми очей. Тіні з блискітками та інші вечірньо-святкові ефекти не застосовуються.

Працюють косметичними сполуками матових відтінків і світлої гами, максимально наближеної до природного кольоротипу зовнішності. Тіні накладають на обидва століття або тільки на нижню. Більш темний відтінок використовують у зоні зовнішнього кута.

Перехід між колористичними нюансами потрібно розтушовувати для додання макіяжу невидимості. Колір стрілок вибирається на підставі природного відтінку райдужної оболонки.

Карооким дівчатам рекомендується використовувати чорний олівець. Такий прийом найкращим чином підкреслить чарівність їх мигдалеподібного розрізу. Спокусливим блондинкам з очима кольору небесної блакиті має сенс скористатися косметичним олівцем кобальтового або малахітового відтінку.

0c580edd48ceff0472b1e9f8c2381cfd Мигдалеподібні очі. Фото у жінок, це які, як визначити, фарбувати стрілки, макіяж з навислим століттям

Щоб уникнути занадто блідого і невиразного макіяжу, дівчатам з матово-білою шкірою обличчя варто додатково накреслити вугільної підведенням лінію на верхньому столітті. Вона стане необхідною акцентує деталлю, яка зробить образ помітним і помітним, але одночасно скромним і стриманим.

Така техніка денного макіяжу найбільш поширена серед дівчат з матовою білизною особи. Вона дозволяє сформувати плавний перехід від світлих тонів до темних. Число кольорів тіней необмежено. Можна скористатися будь, підходить під природний колорит зовнішності.

Деяким дівчатам з мармуровим відтінком шкірного покриву не підходять вугільні тіні, оскільки вони можуть створити непривабливе враження блідої плями замість миловидного особи з-за занадто разючого контрасту. Вибір залежить ще і від кольору волосся.

Найкращим варіантом у такій ситуації є використання перламутрово-рожевих, попелястих, сріблястих тіней, які найчастіше використовуються у вечірньому макіяжі, але можуть бути доречні і в денному.

Смуглявим і засмаглим дівчатам краще всього підходить декоративна косметика золотистих відтінків коричневої палітри. Натуральний макіяж для зелених очей мигдалеподібної форми передбачає застосування ніжних бузкових тіней.

Смокі айс

Це надзвичайно популярна техніка make-up. Димчастий ефект виграшно виглядає саме на очах мигдалеподібної форми. Він наділяє жіночий погляд чарівною загадковістю і спокусливою інтригою.

dcf7ee6f0b6cc5e1b77c6f6e8683d43c Мигдалеподібні очі. Фото у жінок, це які, як визначити, фарбувати стрілки, макіяж з навислим століттям

Для реалізації цього унікального визажного прийому світлими або нюдовыми тінями обробляють область від внутрішнього кута очниці до центру верхнього століття. Це додасть погляду максимальну природність. Паралельно затемнену і насичену декоративну косметику наносять на зовнішній кут ока і складку шкіри верхньої повіки.

Колірні переходи акуратно розтушовують м’якою кистю. Це дозволяє домогтися необхідної для димчастого макіяжу плавності. Антрацитної підведенням стрілки з загостреними кінцями протягують вгору до початку скроневої зони. В ідеалі ці елементи повинні в точності повторювати обриси області, обробленої тінями.

На нижню повіку потрібно накласти декоративну косметику приблизно до середини, ретельно розтушувавши її. Бажано використовувати чорні та коричневі відтінки, максимально наближені до натуральних. Яскраві вечірні забарвлення, соковиті молодіжні або екзотичні кольори не використовуються. Це не дозволить домогтися потрібної невагомості і створити чарівний ефект димчастого погляду.

Як зробити макіяж для нависло століття і для збільшення очей

Грамотно нанесений make-up допоможе позбутися багатьох естетичних вад, які для мигдалеподібних очей велика рідкість, але все ж таки іноді зустрічаються. Правильне застосування визажной техніки дозволяє приховати нависає верхню повіку і візуально виправити інші дефекти.

З її допомогою можна ще більше збільшити жіночі очі. Нависле повіку не вважається анатомічної похибкою, швидше за оригінальною особливістю зовнішності. Для її надійного маскування потрібно трохи візуально підняти зовнішні кути очей. Використовують матові тіні світлої гами.

Мигдалеподібні очі, фото яких демонструють витонченість жіночого погляду, набудуть ще більшої виразності, а подразнюючу нависання верхньої повіки стане непомітним. Слід віддавати перевагу кольорі декоративної косметики, максимально наближеної до природного колориту зовнішності.

46c1ad5f710d5c023ba9d12991c9412b Мигдалеподібні очі. Фото у жінок, це які, як визначити, фарбувати стрілки, макіяж з навислим століттям

Тінями покривають всю поверхню століття, акуратно розтушувати. Потім з використанням косметичного засобу холодного коричневого відтінку прорисовують складку. Всі макіяжні маніпуляції потрібно проводити перед дзеркалом з ефектом збільшення, щоб досягти ідеальної точності.

Розтушовують тіні по напряму вгору і в бік кутів очей. Дівчата з дуже маленькими, на їхню думку, мигдалеподібними очима можуть «відкрити» власний погляд з допомогою відповідного визажного прийому. Спочатку потрібно правильно сформувати контури брів і надати їм симетричність.

М’яким косметичним олівцем чорного кольору підводять нижню повіку, наділяючи макіяж контрастним акцентом, який і забезпечує необхідну зорову ілюзію великих очей.

Для незначного ефекту розширення використовують густу вугільну підводку. Якщо потрібно сильно візуально збільшити розріз мигдалеподібних очей, додатково прокреслюють чорним косметичним олівцем 1/3 верхнього століття і виконують растушевку м’якою кистю.

Максимально «розкрити» погляд допоможуть плавні контури і трохи підкручені вії. Такі прийоми розмивають просторові межі, за рахунок чого очі здаються більшими, ніж вони є насправді.

Різновиди стрілок для нависло століття

Дівчатам з такою особливістю візажисти рекомендують використовувати товсті розчерки з загостреними кінцями. Вони заповнять всю поверхню рухомого століття. Базовою вважається коротка товста стрілка, яка надає їм ще більшу густоту і приховує ефект нависання.

Лінія з 2-ма хвостами дозволить домогтися хитроватого погляду мигдалеподібних очей. Вона добре підходить дівчатам з нависаючим верхнім століттям. Наступний варіант – класична стрілка, що представляє собою товщає по напряму від внутрішнього кута до зовнішнього лінію.

ec3a5be4788baadc9dd06e76189df0df Мигдалеподібні очі. Фото у жінок, це які, як визначити, фарбувати стрілки, макіяж з навислим століттям

Для створення ефекту котячого погляду малюють широку стрілку. Половинчастий розчерк добре підходить для близькорозташованих очей. Його виконують від середини війкового зони. Арабська стрілка надійно маскує ефект нависання. Цю техніку використовують для сценічного макіяжу та фотосесій.

Вибір косметичних засобів

Власницям очей витонченої каплевидної форми підійде підводка темних тонів. Тіні і туш слід вибирати сливової забарвлення, попелястої або коричневої палітри. Відштовхуватися потрібно від природнього колориту зовнішності і відтінку райдужної оболонки.

З таким розрізом очей чудово поєднуються кремові, блідо-рожеві, будь пастельні забарвлення. Головне, щоб вони відповідали натуральному колориту. Візажисти радять вибирати декоративну косметику трохи темніше райдужної оболонки. Інакше є ризик замість стильного макіяжу отримати непоказне і невиразна пляма.

Від чого варто відмовитися дівчатам з мигдалеподібної формою очей

Такий розріз неймовірно привабливий сам по собі. Не варто дуже старатися в прагненні зробити його виразнішим. Дівчатам з густими віями істотної величини варто відмовитися від використання туші, що подовжує.

Тонкі контури брів чудово підходять для мигдалеподібних очей. Як свідчать фото, характерний м’який злам надає дівчині вид граціозною східної красуні. Для створення такого ефекту варто відмовитися від підфарбовування брів блідими відтінками, використовуючи темні і контрастні.

Відео про макіяж для мигдалеподібних очей

Приклад класичного макіяжу для мигдалеподібних очей:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради