Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті

У 2021 році популярністю користується різна довжина нігтів, зокрема – короткі нігті. Така форма практична в повсякденному житті і дозволяє застосовувати різноманітні технології в створенні дизайнів. На ній з успіхом можна виконати манікюр гелем «павутинка» з декоруванням стразами. При дотриманні технології по кріпленню стразів, дизайн носиться без пошкоджень до наступної корекції.

Загальні рекомендації до виконання манікюру «павутинка»

Манікюр павутинка зі стразами відноситься до категорії простих дизайнів, які під силу початківцю майстру. Його легко виконати самостійно в домашніх умовах за наявності необхідних матеріалів та інструментів. Техніка роботи з гелем-павутинкою описана нижче в статті. Перед початком роботи (для домашнього використання) досить придбати 2 кольори гелю – білий і чорний.

manikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti b0d6c43 Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті

З їх допомогою, при наявності фольги і втірок, можна домогтися несподіваних ефектів при створенні простих дизайнів. Для роботи з еластичним гелем довжина нігтів не має значення. Комбінації тонких ліній, які створюються за допомогою гелю «павутинки» і страз, ефектно виглядають на коротких нігтях форми «овал» або «м’який квадрат».

Техніки та методи

Манікюр павутинка зі стразами зажадає придбання спеціальних матеріалів, але деякі з них, наприклад, клей для стразів, можна замінити густим топом (базою) або прозорим конструюють гелем. До списку обов’язкових покупок відноситься гель-павутинка.

manikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti 7914534 Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігтіmanikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti cb9583f Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігтіmanikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti e1172fb Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігтіmanikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti 3b23031 Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігтіmanikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti c4203a4 Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігтіmanikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti fafc025 Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті

Якість виконаного дизайну багато в чому залежить від властивостей матеріалу і його пігментації. Сучасні виробники товарів для нейл-арту обов’язково включають еластичний гель-павутинку в свій асортимент.

Вони наполягають, що він довговічний в шкарпетці тільки з їх лаками і топами в якості базового і фінішного покриття. Перевірити правдивість цього твердження можна тільки експериментальним шляхом. Однак майстри знають, що існують гелі «павутинки», які тримаються без сколів і стирання навіть без перекриття топом.

Матеріали, необхідні для створення манікюру павутинка на короткі нігті з декоруванням стразами:

Назва матеріалу Опис і властивостей Кількість
гель «павутинка» густий пігментований гель з підвищеною еластичністю, який розтягується в нитки різної товщини, фіксується в ЛІД лампі 2-3 шт. різного кольору
кольоровий гель-лак лак необхідного відтінку, для створення дизайну використовують як нюдовие відтінки, так і яскраві неонові кольори за бажанням
база і топ необхідні гелі для створення базового шару і фіксації готового дизайну 2 шт.
клей для стразів спеціальна рідина для фіксації страз, наноситься точково і фіксується в лампі 1 шт.
стрази різного розміру для кріплення на короткі нігті рекомендується використовувати камені розміром ss 2-4 (акрилові або скляні) за бажанням

manikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti ca07b40 Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті

Для нанесення матеріалів будуть потрібні додаткові інструменти. Досвідчені майстри рекомендують обзавестися ДОТС. З його допомогою можна наносити «павутину» і декорувати дизайн точками, його також використовують при установці стразів. Кожен шар при створенні дизайну повинен просушуватись в ЛІД-лампі. Тривалість фіксації залежить від потужності лампи. Оптимальними параметрами для використання в домашніх умовах володіють лампи потужністю вище 48 Вт.

Майстер-клас чорно-білої павутинки зі стразами

Манікюр павутинка зі стразами стильно виглядає в класичних варіантах кольору – чорному і білому. Тому для створення манікюру, описаного в майстер-класі, потрібно гель «павутинка» і гель-лаки чорного і білого кольорів.

Техніка виконання дизайну з гелем «павутинка»:

 1. Перед створенням дизайну потрібно підготувати нігтьову пластину за допомогою манікюру. Обробити ніготь дігідратором і праймером, обрізати кутикулу і нанести базу. Оскільки кольори (чорний і білий) є контрастними, то перед їх нанесенням рекомендується вирівняти нігтьову пластину допомогою бази. Для цього після манікюру ніготь потрібно обробити м’яким бафом і нанести базовий гель в вирівнює техніці.
  manikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti 025827d Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті
 2. Потрібно викласти кольоровий гель-лак в 2-3 шари. Білий лак вважається складним в нанесенні і вимагає більшої кількості шарів. При створенні чорно-білого дизайну на 2 пальця наносять лак чорного кольору, а на решту пальців – білий лак. Кольорове покриття служить фоном для подальшого декорування «павутинкою». Перший шар кольорового лаку розподіляють тонким шаром, а на другому – проводять вирівнювання кольору в зоні кутикули та бокових валиків. Кожен шар необхідно просушувати в ЛІД-лампі не менше 30 сек. При нанесенні гель-лаку не варто забувати про фарбуванні торця нігтя, що збільшить термін використання манікюру.
 3. Для викладки гелю-паутікі використовують ДОТС або апельсинову паличку. Гострим краєм інструменту необхідно зачепити густий гель і піднімати його вгору, до тих пір, поки нитка з нього не стане потрібної товщини. Потім нитку матеріалу накидають на поверхню нігтя і повторюють процедуру витягування з формуванням наступної лінії. Розірвати тонку нитку еластичного гелю можна різким рухом руки. При роботі з «павутинкою» потрібно враховувати, що матеріал буде лягати як на ніготь, так і на шкіру навколо нього. Тому під рукою необхідно тримати ватяний спонж, змочений в клінсере, щоб очистити поверхню бічних валиків перед відправленням руки в ЛІД-лампу.
 4. У ламі дизайн необхідно просушити не менше 30 сек.
 5. Після просушування ліній, нанесених за допомогою «павутинки» можна додатково декорувати дизайн точками гель-фарби за допомогою Дотса і закріпити стрази. Техніка міцного кріплення каменів буде описана нижче в статті.
 6. Після завершення декорування дизайн необхідно остаточно просушити в ЛІД-лампі близько 60 сек. і не перекривати зверху топом.

manikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti c0ab58a Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті

Щоб лінії гелю красиво і яскраво виглядали в дизайні, необхідно вибирати контрастний фон по відношенню до кольору гелю «павутинки». Наприклад, на білому тлі поверхні нігтя елегантно виглядає чорна, срібна та золота “павутинка”. При створенні чорно-білого дизайну на короткі нігті, на білий гель-лак накидають нитки чорної «павутинки» і навпаки. Стрази для декорування можна вибирати будь-якого кольору.

Вони можуть бути як кольоровими акриловими, так і голографічними, виконаними зі скла.

Варіанти в різних відтінках

Манікюр павутинка зі стразами, виконаний на короткі нігті, може бути створений в різних відтінках. Можливі варіанти стильних дизайнів, з короткими рекомендаціями щодо їх виконання, описані нижче в статті.

Літній варіант дизайну з використанням неонових гель-лаків

В якості фону для таких дизайнів рекомендується використовувати білий гель-лак або гель-фарбу. Їх потрібно нанести в 2 – 3 шари, з просушуванням кожного шару в ЛІД-лампі близько 30 сек. Тонким пензлем білий лак підводиться під бічні валики і зону близько кутикули. Неонові гель-лаки наносяться на білий фон у вигляді геометричних фігур або абстрактних плям. Якщо в дизайні бере участь кілька неонових відтінків, то їх нанесення виконують по черзі, з просушуванням кожного елемента близько 30 сек. в ЛІД-лампі.

manikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti 642fc24 Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті

Часто для оформлення таких дизайнів використовують техніки «французького манікюру» або «місячного дизайну». Біле покриття і неонові кольори в будь-яких конфігураціях вважаються базовим шаром, який необхідно перекрити фінішним шарі і просушити в ЛІД-лампі не менше 60 сек. Потім можна приступити до дизайну за допомогою гелю «павутинка». Лінії еластичного матеріалу наносять у вигляді прямих тонких ліній або півколо поверх неонових плям.

Після просушування в лампі дизайн не вимагає додаткового перекриття топом. Тривалість використання манікюру залежить від якості еластичного гелю «павутинка». Як правило, для такого дизайну використовують чорний гель «павутинка».

Градієнт в пастельних тонах як фон для декорування гелем «павутинкою»

Лаки пастельних відтінків легко з’єднуються в горизонтальних або вертикальних градієнтах. Їх виконують за допомогою тонкої кисті для малювання або спеціальної кисті «гребінець». Вертикальний градієнт виконати простіше, ніж горизонтальний варіант. Для цього на половину нігтя потрібно нанести один колір, а на іншу – контрастний відтінок.

По лінії зіткнення потрібно провести кілька разів пензлем «гребінець» (вона відрізняється тонкими довгими ворсинками), що дозволить квітам плавно переміщатися між собою. Градієнт потрібно просушити в ЛІД-лампі. Як правило, наносять градієнт в 2-3 шари, щоб домогтися рівномірного плавного переходу між відтінками (кожен шар просушують в лампі 30 сек).

manikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti 7ca307f Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті

Після створення градієнта, його необхідно перекрити зверху топом і потім наносити малюнок за допомогою гелю «павутинки». На пастельному тлі елегантно виглядають геометричні дизайни з перетину прямих ліній. Щоб надати яскравості дизайну, можна перекрити пастельний градієнт матовим топом. Тоді лінії еластичного гелю, у яких зберігається глянсовий блиск, будуть виглядати набагато яскравіше.

Контрастний геометричний дизайн із застосуванням Дотса

За допомогою гелю «павутинки» виконують прості геометричні дизайни з перетином прямих ліній. Для додаткового декорування, в точках перетину прямих, за допомогою Дотса ставлять точки різного діаметру. Якщо лінії не перетинаються, то точки ДОТС можна виставити вздовж прямої тонкої лінії. Такі дизайни можна додатково прикрасити дрібними стразами (камені розташовують на нігті в кількості 1-2 шт. На ніготь).

manikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti 35918fc Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті

Для білого фонового шару використовують чорний гель «павутинка». Точки на поверхні нігтя виконують за допомогою Дотса і густий гель-фарби такого ж кольору як гель «павутинка».

Декорування інкрустацією зі стразів у вигляді бус

За допомогою гелю «павутинка» можна виконувати не тільки геометричні візерунки з прямих ліній, але і наносити гель у вигляді півкіл. Для цього необхідно за допомогою Дотса або палички накидати нитки гелю у вигляді дуги. На цій дузі розташовують точки ДОТС або дрібні стрази, що створює імітацію бус. Для виконання дизайну необхідно виконати фонове покриття. Воно може бути однотонним або кольоровим, або виконаним у вигляді абстракції.

manikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti 398e280 Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті

Перед застосуванням «павутинки» фон повинен бути повністю просушений і перекритий топом. У цій техніці можна виконувати інкрустації у вигляді кольє. Для цього вибирається центральний камінь великого розміру, по боках від якого кріпляться більш дрібні камені. Щоб інкрустація виглядала переконливо, стрази обрамляють дрібними бульонкамі. Таким чином, можна створювати витончені дизайни, які схожі на ювелірні прикраси.

матовий манікюр

Для застосування еластичного гелю використовують матове покриття в якості фону. Для дизайну вибирають гель-лак будь-якого кольору і після нанесення і просушування його перекривають топом з матуючим ефектом. Покриття просушують близько 60 сек. в ЛІД-лампі і наносять дизайн з використанням гелю «павутинки». Після виконання декорування можна перекрити дизайн тонким шаром матуючого топа, щоб прибрати глянець з ниток гелю.

manikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti 1284456 Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті

Однак можна залишити і без перекриття, тоді глянець підкреслить дизайн і додасть йому яскравості, а сам манікюр буде виконаний в матовою техніці. Такий прийом як матовий манікюр майстра нейл-арту часто використовують для створення інкрустацій зі стразів. Для побудови композиції з гелю «павутинки» і страз вибирають нейтральний фон без глянцю. Приклад такого декору описаний вище в статті.

Ідеї з декором

Як декор при використанні гелю «павутинки» застосовують фольгу, каміфубікі, стрази або гліттер. Для кріплення декору використовують спеціальний клей, який відрізняється високою густотою. Щоб не купувати додаткові матеріали можна застосувати густу гумову базу або прозорий конструює гель.

Покрокова інструкція по кріпленню страз на прозорий конструює гель:

 1. Перед кріпленням декору необхідно повністю завершити виконання дизайну і перекрити його фінішним шаром. Кольорове покриття з топом потрібно просушити в ЛІД-лампі близько 60 сек.
 2. За допомогою тонкої кисті або Дотса необхідно набрати краплю гелю або бази (її рекомендується заздалегідь викласти великої краплею на палітру) і викласти в потрібному місці, де буде розташовуватися страз. З кожним каменем потрібно працювати окремо. Наприклад, встановити центральний страз і просушити його в лампі, потім встановити наступний страз і так по черзі.
 3. Кожен камінь потрібно просушувати в лампі 30 сек. Крапля гелю або бази не повинна бути великою, щоб не виступала після просушування за край страза (це ускладнить кріплення бульонок при подальшому декоруванні).
 4. Після закріплення всіх стразів, які повинні бути за задумом дизайну, переходять до установки бульонок навколо великих каменів (бульонкі – дрібні пластикові або металеві кульки різного кольору, які використовуються як обрамлення для стразів або як самостійний декор). Для цього на палітру потрібно викласти краплю густий бази і висипати в неї бульонкі обраного кольору. Потім за допомогою тонкої кисті їх переносять і викладають навколо страз. Всю конструкцію потрібно просушити в ЛІД-лампі близько 60 сек.

manikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti c0b42d4 Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті

Обов’язковою умовою витонченого манікюру з використанням страз є відсутність фінішного шару поверх каменів. Стрази і бульонкі не перекриваються зверху фінішним шаром топа.

Що можна використовувати в якості декору для дизайнів з гелем «павутинкою»:

 • дрібні каміфубікі різної геометричної форми – круглі, квадратні або трикутні;
 • кольорові бульонкі, які можуть бути пластиковими або металевими;
 • фольга «бите скло», яка використовується для створення фону під візерунок гелем «павутинкою»;
 • глиттер (блискітки, пісок), які розташовуються між смугами еластичного гелю або як фон для дизайну.

manikjur pautinka so strazami foto 2020 na korotkie nogti 55494ef Манікюр павутинка зі стразами. Фото 2021 на короткі нігті

Якщо декор використовується в якості фону, то його необхідно перекривати зверху шаром топа і просушувати в лампі не менше 30 сек. Манікюр з використанням «павутинки» для декоріровнія стразами виконують на будь-яку довжину нігтів. Залежно від обраного фону створюють різні за стилем дизайни – офісний, романтичний, яскравий. Гель «павутинка» використовується для створення геометричних візерунків і створення тонких ліній, які складно виконати за допомогою тонкої кисті при відсутності досвіду.

Відео про манікюр «Павутинка зі стразами»

Як зробити павутинку зі стразами:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради