Кучері на короткі волосся. Фото з чубком. Як зробити праскою, плойкою, бігуді і без, легкі, карі, великі, кісками в домашніх умовах

Власниці короткого волосся наділені сміливістю і рішучістю, готові експериментувати і фантазувати не тільки в житті, але і в зачісці. Модниці укладають локони, створюють великі і дрібні завитки, щоб ефектно справити враження на оточуючих. Кучері на короткі волосся нескладно виконати в домашніх умовах завдяки інструкції та фото.

Які види локонів вибирати для короткого волосся

Для короткого волосся підійдуть великі локони, дрібний завиток або голлівудська хвиля. Великі кучері роблять образ м’яким і жіночним. Вони ідеальні для жінок з овальним або подовженим типом особи. Розширити вилиці при такій формі допоможе укладання локонів від лицьової частини до потилиці.

Дрібні кучері створюють грайливий і невимушений образ. Прекрасно підходять для власниць правильної і округлої форми обличчя.

29eae1e38d777b643eb9989c4c63d041 Кучері на короткі волосся. Фото з чубком. Як зробити праскою, плойкою, бігуді і без, легкі, карі, великі, кісками в домашніх умовахГоллівудські хвилі, великі чи дрібні кучері на короткі волосся (фото далі) можна з успіхом застосовувати всі ці укладання

Голлівудські хвилі створюють розкішний і блискучий образ. Зачіска підходить всім типам особи, крім квадратної. Для представниць витягнутого або овального типу рекомендується виконати асиметричну укладання на одну сторону.

Види локонів для кожної форми обличчя:

 • Овальне обличчя — кучері середньої і великої завивки.
 • Кругле обличчя — кучері до рівня скул дрібної завивки.
 • Квадратне — хвилі на маківці, укладені від особи.
 • Трикутне обличчя — великі локони, голлівудська хвиля.
 • Трапецієвидний особа — дрібні недбалі локони в області скроні і на маківці.
 • Зачіска може бути створена на короткий або тривалий термін. Укладання на день виконується за допомогою плойки, завивки, бігуді або фена. Завиток на 1 — 3 місяці створюють завдяки біозавивки або хімії.

  Хімія, карвінг, біозавивка

  Кучері на коротке волосся (фото розташоване за текстом) виконуються різними способами: хімією, карвінгом або биозавивкой.

  Процедури для створення кучерів:

  • Хімічна завивка — нанесення хімічного складу на волосся, закручування пасом за допомогою пристосувань круглої форми потрібного розміру. Розчини для хімії можуть бути кислотними, нейтральними або лужними.

  Найстійкіша хімія виготовлена на основі винної оксикислоти, одержуваної з ягід і фруктів. Сама щадна — лужна на основі глицерила моностеарата і натуральних компонентів. Найшкідливіша — лужна з аміаком.

  • Карвінг — довготривала об’ємна укладання локонів з допомогою щадного розчину (на відміну від хімії). Основна мета карвінгу — додання волоссю пишності за рахунок завивки.
  • Біозавивка — процедура створення пружних локонів з допомогою щадного розчину. Після біохімії волосся на тривалий час залишаються кучерявим, але при цьому здоровими, завдяки закрепляющему складу.

  Всі 3 процедури виконуються за допомогою різних пристосувань циліндричної форми.

  Бігуді для короткого волосся

  Бігуді розрізняються по діаметру, довжини і способу кріплення на волоссі.

  7008e5d709a5ad6772e822b896362aa7 Кучері на короткі волосся. Фото з чубком. Як зробити праскою, плойкою, бігуді і без, легкі, карі, великі, кісками в домашніх умовах

  Види:

 • Бігуді на липкій стрічці«Їжаки») тримаються на волоссі за рахунок дрібних колючок. Не вимагають додаткових затискачів, тому укладання виходить природною без різких переходів. Мінус такого виду — травмування волоса при знятті з пасма, з-за чого не рекомендується постійне використання. Кучері розпрямляються швидко, укладання набуває легку хвилю.
 • Термобігуді змінюють вигин волосся за рахунок підвищення температури. Укладання зберігається надовго, кучері мають крутий завиток. Розрізняють: термобігуді з електричним нагрівом і термобігуді з нагріванням у воді. Обидва варіанти виконані з пластика і парафіну. Під впливом нагрівання парафін розплавляється, віддає тепло волосу, формує завиток.
 • Бігуді м’якої форми (поролонові) виконані з поролону і тонкого затиску. Дозволяють виконати завивку на ніч, а вранці отримати локони. Найбезпечніший вид бігуді.
 • Бігуді — бумеранги являють собою сердечник з дроту і зовнішню частину з поролону. Застосовуються для отримання дрібного завитка.
 • Бігуді з оксамиту — папільотку з ворсовим нанесенням. Не шкодять структурі волосся, при цьому добре тримають завиток. Вимагають досвіду майстра, так як за покриття легко зсковзують з пасом.
 • Підготовка волосся до завивці в домашніх умовах

  Кучері на короткі волосся вийдуть дрібними або великими (на фото видно результат), в залежності від діаметру бігуді.

  Виконати завивку будинку нескладно. Важливо правильно підготувати волосся, вибрати інструменти і підібрати склад.

  Підготовка волосся:

 • Провести тест на чутливість шкіри голови до розчину. Нанести склад на внутрішню частину зап’ястя на ? години, потім змити. Якщо з’явився свербіж або шкіра почервоніла, значить склад препарату не підходить.
 • Вимити волосся один раз, при цьому не використовувати бальзами і маски. Ослаблені і тонкі волосся перукарі не рекомендують мити безпосередньо перед процедурою. У такому разі голову потрібно мити за добу до завивки.
 • Просушити волосся рушником без застосування сушіння феном.
 • При бажанні можна оформити стрижку або підстригти посічені кінці.
 • Об’ємні або великі локони

  Об’ємні локони на короткі волосся підійдуть будь-якій формі обличчя, крім круглої і квадратної. Великий завиток обтяжує зачіску на рівні скул, що неприпустимо при даних типах лицьовій частині.

  9febf6d83fa0b18711e742f8db8de112 Кучері на короткі волосся. Фото з чубком. Як зробити праскою, плойкою, бігуді і без, легкі, карі, великі, кісками в домашніх умовахНайпростіший спосіб зробити об’ємні кучері на короткі волосся — накрутити їх плойкою великого діаметру

  Способи отримання об’ємних локонів:

 • З допомогою великих бігуді різного типу. Волосся миють і підсушують. Для створення об’єму на пасмо попередньо наносять засіб для укладання, потім накручують папільотку від кінців стрижки до коріння.
 • З допомогою плойки-завивки. Кожне пасмо волосся накручують на конусоподібний стрижень так, щоб кінчик потрапляв на вузьку частину приладу. Зачіску оформляють лаком.
 • З допомогою фена з дифузною насадкою. На коротку стрижку застосовують дифузор з тонкими пальцями. Волосся повинні бути вологими, але не мокрим. Для обсягу наносять мус.
 • З допомогою фена з брашингом. Для отримання красивих локонів і запобігання їх сплутування кожна пасмо повинна бути в натягнутому вигляді.
 • Легкі кучері на коротке волосся

  Способи отримання легких кучерів:

  • Використання великих оксамитових бігуді або папільоток «їжачки».

  49ad98107d7ff75401159c22928878bd Кучері на короткі волосся. Фото з чубком. Як зробити праскою, плойкою, бігуді і без, легкі, карі, великі, кісками в домашніх умовахЛегкі кучері як на короткі, так і на довге волосся можна зробити за допомогою фена і великий щітки

  • Використання фена та щітки великого розміру.
  • За допомогою технології закручування пасом в джгут і прасування для випрямлення волосся.

  Пишні чи афро кучері

  Кучері на коротке волосся (фото розташоване за текстом) виходять пишними при використанні великої кількості папільоток маленького діаметру. Існують і інші прийоми освіти афро завитків.

  Способи отримання пишних кучерів:

 • За допомогою косичок. Волосся поділяють на тонкі пасма. Кожну заплітають в тугу косу. За косичку проводять праскою для випрямляння волосся. Волосся розплітають і розчісують.
 • За допомогою спеціальної гофрованої насадки для прасування. Пасмо волосся біля коріння затискають між пластинами на 3 сек, потім по цій же пасма праску зміщують нижче. Таким способом пересувають до кінчиків. Праска повинен бути вузьким до 3 див.
 • Дрібні кучері на коротке волосся

  Дрібні кучері додають об’єм біля коренів. Тому зачіска особливо підходить трикутного і овального типу обличчя.

  c54addd4604e4fd1d1ac5b4150c9d1b2 Кучері на короткі волосся. Фото з чубком. Як зробити праскою, плойкою, бігуді і без, легкі, карі, великі, кісками в домашніх умовах

  Прийоми отримання дрібних кучерів:

 • Використання шпильок для волосся. Локони поділяють на тонкі пасма, кожну закручують на випрямлену шпильку і фіксують на голові.
 • Використання прасування для випрямлення. Праска повинен бути вузьким до 3 див. Волосся накручують від кінчиків до коренів по спіралі. Щоб у результаті укладання кінчик не стирчав, фіксують між пластинами прасування.
 • Кучері на короткі волосся без плойки і бігуді

  Кучері на коротке волосся (фото техніки виконання розташоване по тексту) можна виконати за допомогою підручних засобів без плойки і бігуді:

  • За допомогою бавовняних смужок тканини (стрічок). Знадобляться відрізки матеріалу 20*20 см (30*30). На них накручують тонку пасмо вологих волосся і зав’язують у вузол. Таким способом оформляють залишилися пасма. Волосся просушують феном, стрічки розв’язують, кучері розчісують. На готову укладання наносять лак.

  26237cfc36fb4f47b8a1ebed2c6a2cf2 Кучері на короткі волосся. Фото з чубком. Як зробити праскою, плойкою, бігуді і без, легкі, карі, великі, кісками в домашніх умовах

  • Красиві локони отримують з допомогою закручування волосся в джгут. Вологі волосся збирають у хвіст на маківці і зав’язують гумкою. Хвіст туго закручують у джгут і збирають у пучок. Кінець ховають під гумку. Волосся висушують феном, розв’язують хвіст, розчісують, наносять спрей або лак.

  На короткі волосся із чубчиком

  Варіанти волосся для зачіски з чубчиком:

 • Якщо пряма чубчик, то рекомендують легкі хвилі або гофровані пасма.
 • Якщо чубчик прибрана на бік, то рекомендують завивати кучері середнього обсягу або створювати голлівудську хвилю.
 • Якщо отрощенная чубчик, то рекомендують кучері будь-якого розміру, крім дрібних завитків.
 • Класичні локони з плойкою

  Плойка створює локони завдяки циліндричної (конусоподібної) конструкції і високій температурі.

  9846134a06b5c5b76d62334a42405697 Кучері на короткі волосся. Фото з чубком. Як зробити праскою, плойкою, бігуді і без, легкі, карі, великі, кісками в домашніх умовахКласичні локони роблять за допомогою звичайної плойки і тільки на сухі волосся

  Для укладання потрібно:

  • захисний засіб для волосся від нагрівання;
  • засіб для стайлінгу;
  • гребінець;
  • затискачі або шпильки.
  • плойка.

  Укладання виконують тільки на сухі локони, вологе волосся сильно пошкоджується під дією високої температури:

 • Починають створювати зачіску з нижньої частини до верхньої. Тому верхні заколюють волосся затиском, а нижні розподіляють на пасма.
 • Кожну пасмо волосся накручують на плойку по спіралі від коренів до кінчиків, залишають на 10 сек. і прибирають прилад.
 • На готову зачіску розпорошують лак.
 • Укладання за допомогою техніки «палять»

  f42820c239b4a1184bc89315d0066643 Кучері на короткі волосся. Фото з чубком. Як зробити праскою, плойкою, бігуді і без, легкі, карі, великі, кісками в домашніх умовахТехніка «палять» — простий метод отримати локони.

  Для оформлення укладання миють волосся звичайним шампунем і підсушують їх на 50% з допомогою гарячого повітря.

  В роботі знадобляться шпильки або затискачі.

  Технологічний процес укладання:

  • волосся поділяють на пасма (для отримання великого завитка голову ділять на зони, які закручують у джгути):
  • кожне пасмо скручують в тугий джгут (можна виконати ослаблений джгут, тоді волосся буде хвилястими);
  • джгут закріплюють на потилиці за допомогою затискачів;
  • висушують волосся феном;
  • знімають затискачі і розкручують джгути.

  За допомогою шпильок

  Як пристосування для завивки підійдуть — шпильки.

  Технологічна послідовність виконання укладки:

  • Змочити волосся.
  • Поділити на зони.

  9208f112b3b3167db1a9acca75805f74 Кучері на короткі волосся. Фото з чубком. Як зробити праскою, плойкою, бігуді і без, легкі, карі, великі, кісками в домашніх умовах

  • Кожну зону намотати на шпильку у вигляді знака нескінченності.
  • Закріпити конструкцію гумкою для волосся.
  • Висушити феном.
  • Розпорошити лак.
  • Зняти шпильки.

  За допомогою косичок

  Кучері можна виконати за допомогою коси або кісок. У першому випадку волосся будуть хвилястими. У другому — пишними і кучерявим.

  Технологія роботи:

 • Вологі волосся треба розділити на зони.
 • Кожне пасмо заплести в косу і закріпити тонкої гумкою.
 • Висушити феном.
 • Розпорошити лак.
 • Розплести коси.
 • Вузлики з тканини

  За допомогою тканинних залишків можна отримати кучеряве волосся. Якщо розмір матеріалу великий (50*50 см), вийдуть великі локони. Якщо вибрано тканини до 30 см — дрібні кучері.

  Технологічна послідовність:

 • Вологі волосся розділити на пасма.
 • На кожну смужку тканини накрутити пасмо волосся.
 • Кінці тканини зав’язати у вузлик.
 • Висушити феном або залишити на ніч.
 • Розплести вузлики.
 • Розпорошити лак.
 • Найкраще для такого типу укладання підійдуть бавовняні тканинні залишки. Вони дозволяють повністю просушити волосся і не зісковзують з них.

  Хвилі з допомогою праски

  Утюжок — не тільки прилад для випрямлення волосся, але і інструмент для додання їм хвилястої форми.

  Послідовність укладання:

  • На сухе волосся слід нанести мус або пінку для укладки. Не потрібно використовувати гель, так як під впливом високої температури він псує структуру волосся і ускладнює його.

  2368de87d16110ca7e200e094b508901 Кучері на короткі волосся. Фото з чубком. Як зробити праскою, плойкою, бігуді і без, легкі, карі, великі, кісками в домашніх умовахУтюжок допомагає зробити з волосся різної довжини красиві хвилі

  • Розділити волосся на тонкі пасма.
  • Пасмо скрутити в джгут і провести по ньому праскою від коренів до кінців.
  • Розкрутити джгут.
  • Повторити процедуру з кожним пасмом.
  • Розчесати волосся.
  • Розпорошити лак.

  З допомогою фена і брашінга

  Брашинг — щітка для волосся циліндричної форми. З її допомогою можна створити хвилі, кучері і прикореневій обсяг.

  Послідовність укладання:

  • Зволожити або вимити волосся.
  • Нанести засіб для захисту і укладання.
  • Розділити волосся на верхню і нижню зони.
  • Закріпити верхню частину волосся зажимом.
  • Нижню частину розділити на пасма.
  • Брашинг накрутити на пасмо волосся в потрібному напрямку і просушити волосся феном.
  • Повторити процедуру з усіма пасмами.
  • Розпорошити лак.

  Ефект мокрого волосся

  Ефект мокрого волосся — це укладання з допомогою спеціального засобу сильної фіксації без сушіння феном.

  Послідовність виконання укладки волосся з хімічною завивкою:

 • Вимити волосся.
 • Підсушити їх рушником.
 • Нанести велику кількість гелю для укладання і розподілити по всій поверхні.
 • Скупішими рухами пальців від кінчиків до коренів рівномірно розподілити гель.
 • Дати зачісці висохнути самостійно.
 • 99f35eb98b319ff76c890200576b6850 Кучері на короткі волосся. Фото з чубком. Як зробити праскою, плойкою, бігуді і без, легкі, карі, великі, кісками в домашніх умовахПри відсутності хімічної завивки ефекту мокрого волосся можна домогтися, використовуючи засіб для укладання і фен

  Послідовність виконання укладки волосся без завивки:

  • Вимити волосся.
  • Підсушити з допомогою рушники.
  • З допомогою фена і брашінга завити волосся.
  • Нанести велику кількість гелю і рівномірно розподілити по всій довжині.
  • Дати укладання висохнути самостійно.

  Ідеї для різних зачісок

  Кучері оригінально виглядають на подовженому каре, стрижки пікс або боб.

  Варіанти для створення різноманітних зачісок:

 • Для стрижки каре рекомендують укладання у вигляді голлівудської хвилі або м’яких недбалих кучерів.
 • Для стрижки пікс кучері укладають на верхівці з використанням мусу або гелю.
 • Для стрижки боб підійдуть кучері по всій довжині волосся.
 • Різна форма кучерів на короткі волосся — не фантазія, а стильне рішення сміливих модниць. Фото варіантів і способів оформлення укладання багато, головне — правильно підібрати локони до типу особи.

  Оформлення статті: Наталі Подольська

  Відео про створення кучерів і локонів

  Відео про кучері на короткі волосся — фото + інструкція по створенню:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради