Дизайн нігтів перламутровий. Фото рожевий з блискітками, білий френч, бузковий зі стразами, малюнком

Стильний дизайн нігтів з використанням лаків перламутрових відтінків дозволяє створювати різноманітні образи. Перламутровий манікюр підходить як для повсякденного використання, так і для оформлення нігтів перед урочистим офіційним заходом.

Перламутрові відтінки вважають одними з найбільш складних відтінків в нейл-індустрії з-за несподіваної гри світла, відображення відблисків і наявності переливів.

Загальні рекомендації

Перламутровий відтінок – це тон, який розрізняють на поверхні мінералу, перламутру, в результаті природного заломлення світла. Такий відтінок може виглядати по-різному в залежності від освітлення. Він не приховує недоліків нігтів, але підкреслює видимі переваги.

Щоб звернути увагу на красиву форму нігтьової пластини, часто використовують перламутрові лаки. Перламутровий ефект манікюру створюється за рахунок рівного нанесення лаку. Дизайн нігтів при цьому може бути різним.

4f2829d9bb582c5540bdda2f9a3ebd62 Дизайн нігтів перламутровий. Фото рожевий з блискітками, білий френч, бузковий зі стразами, малюнком

Фахівці нейл-арту виділяють основні особливості перламутрового манікюру:

 • перламутровий відтінок вкорочує довжину нігтів, робить пластини більш плоскими візуально;
 • перламутр обтяжує гостро заточену форму нігтя;
 • використання перламутрового відтінку дозволяє урізноманітнити манікюр виділенням одного з п’яти нігтів, використовувати стрази і допоміжні елементи для декору

Ідеальним варіантом, на думку фахівців в області нігтьової індустрії, є фарбування перламутровими лаками різних відтінків нігтів середньої довжини з класичної овальної або злегка квадратною формою пластини.

Для того, щоб урізноманітнити манікюр, використовують прийом виділення одного нігтя декоративними елементами, також допустиме поєднання перламутрових кольорів різних відтінків у межах однієї кольорової гами.

Техніки і методи

Дизайн нігтів, перламутровий ефект на якому створюють різними способами, можна зробити самостійно. Для цього достатньо мати необхідні інструменти і матеріали. Щоб манікюр зберігся надовго слід використовувати гель-лаки та спеціальні лампи, які висушують поверхні, закріплюючи шари гелю на нігтьовій пластині.

Необхідні матеріали:

 • лак з перламутровим відтінком, базове і фінішне покриття;
 • лампа для висушування з вбудованим таймером;
 • баф, дерев’яні палички, пилка;
 • ножиці;
 • серветки без ворсу;
 • рідина для знежирення нігтя;
 • масло для кутикули;
 • крем для рук.

afe7f59eee3804759b3d9f87419d3f5d Дизайн нігтів перламутровий. Фото рожевий з блискітками, білий френч, бузковий зі стразами, малюнком

При самостійному виконанні манікюру важливо слідувати інструкції, наносити базове і фінішне, закріплюючий, покриття з ретельним висушуванням кожного наступного шару.

Дизайн нігтів, перламутровий перелив на якому підкреслить нерівності нігтьової пластини, роблять тільки на нігтях з рівною поверхнею. Ефектно виглядає перламутровий манікюр, якщо нігті спиляні з дотриманням однієї довжини.

Надання перламутрового відтінку можливо при одночасному використанні декількох технік або при нанесенні на ніготь блискучого лаку на гелевою основі.

Техніки і методи нанесення Особливості
Втирка Використовують спеціальну втирку, яку наносять поверх лаку.
Градієнт Перламутровим роблять кінчик нігтя, при цьому біля основи залишають матове покриття.
Бите скло Прикріплюють плівку на липкий шар нанесеного лаку.
Пудровое нанесення Пудру наносять шляхом занурення нігтя в баночку з матеріалом. Пудра закріплюється самостійно на липкому шарі базового лаку.
Вуаль Малювання на нігті тонкою кистю, нанесення малюнка за допомогою трафарету.

Ідеї для однотонного манікюру

Дизайн нігтів, перламутровий ефект, який створюється за допомогою різних прийомів, може бути заснований на використанні одного тону. Рівний перламутровий тон на нігтьовій пластині тримається протягом тривалого періоду часу.

Манікюр однотонного типу не вимагає оновлення, шар лаку може протриматися так довго, поки не стане слабшим. Для перламутрового манікюру використовують традиційні кольори.

Рожевий

Цей колір вважають класичним кольором при створенні перламутрового манікюру. Найчастіше використовують ніжно-рожевий, яскраво-рожевий і помірно-рожевий відтінок. Рожевий перламутровий манікюр може бути вдало вписаний у будь-який образ.

33d4ad7fa6259d5a726092ff7686fb9e Дизайн нігтів перламутровий. Фото рожевий з блискітками, білий френч, бузковий зі стразами, малюнком

Стилісти рекомендують використовувати його при певних обставинах:

 • підходить для одягу світлих або помірно-яскравих кольорів з легких тканин;
 • використовується протягом теплих пір року;
 • поєднується з легкими стрижками, простими і елегантними укладками.

Білий

Білий перламутровий однотонний манікюр роблять для весільного торжества. Він добре поєднується з класичними фасони весільних нарядів, не обважнює образ. Перламутровий відтінок підходить для щоденного носіння влітку або навесні за умови використання легких тканинних або бісерних прикрас на зап’ястях, тканинних сумок.

Бузковий

Один з варіантів, який рекомендують для створення легкого і елегантного образу влітку або навесні – це манікюр з нанесенням перламутрового тони. Бузковий поєднують з легкими пастельними відтінками, надмірне розширення колірної гами може перевантажити образ.

Варіанти в різних відтінках

Якщо при виборі однотонного манікюру необхідно правильно підбирати одяг та стежити за тим, як поєднувати різні деталі гардеробу, то при створенні манікюру в різних відтінках, можна знизити вимоги.

Перламутровий манікюр буває повним або частковим. Виділення одного нігтя на руці робить манікюр більш цікавим. Розширення колірної гами при дизайні нігтів дозволяє поєднувати будь-які стилі в одязі і носити манікюр в будь-який час року.

15cd27f49b7181c00eaf7b137964728a Дизайн нігтів перламутровий. Фото рожевий з блискітками, білий френч, бузковий зі стразами, малюнкомНа фото представлені цікаві перламутрові дизайни нігтів.

Класичний френч з використанням перламутровою основи і виділенням білого обідка нігтьової пластини підкреслює доглянутість рук. Френч підходить для щоденного носіння, а також доречно виглядає при створенні образів для офіційних заходів.

Френч роблять з використанням техніки втирки.

У цьому випадку ніготь, покритий за класичним зразком, додатково обробляють перлової втиркой, таким способом отримують ефект легкого блікування. Один з варіантів – фарбування обідка нігтьової пластини перламутровим лаком і використання як основи будь-якого лаку нюдового відтінку.

Матовий манікюр

Матовий манікюр, який отримують після традиційного нанесення, передбачає повну відсутність блиску і переливів, що є повною протилежністю перламутровому манікюру.

81f3daea22998e3a6f06ea9697b143d3 Дизайн нігтів перламутровий. Фото рожевий з блискітками, білий френч, бузковий зі стразами, малюнком

При використанні матового покриття з перламутровими вставками можливі такі поєднання:

 • виділення одного нігтя на руці перламутровим лаком при основному матовому покритті інших нігтів;
 • використання матового і перламутрового покриття на одному нігті – це варіант складного поєднання, який вимагає певних навичок;
 • втирка перлового типу в матову поверхню, що створює незвичайний ефект легкого приглушеного відтінку.

Всі варіанти матового манікюру відносять до групи з підвищеною складністю виконання. Для самостійного нанесення необхідно придбати спеціальний лак з матовим ефектом, який виходить після висушування і стирання липкого шару. Манікюр матового покриття, виконаний акуратно, виглядає розкішно. Він привертає увагу до рук, робить загальний образ елегантним та респектабельним.

Варіанти з візерунками та малюнками

Візерунки і малюнки на нігтях – це порівняно молоде відгалуження нейл-арту. Вони прийшли на зміну прикрасам зі стразів і пайеток. Для малювання на нігті використовують спеціальні тонкі кисті або користуються трафаретами.

Візерунки на перламутрову основу наносять білим, чорним або червоним лаком. Ці кольори виділяються на будь-якому тлі, не зливаються із загальною базою. Особливість манікюру з використанням техніки нанесення малюнка або візерунка – часте підсушування елементів малюнка під лампою. Кожен рівень необхідно додатково закріпити, щоб він не розтікся при виконанні наступної деталі.

a5e27e6218415fc094965789264e84c9 Дизайн нігтів перламутровий. Фото рожевий з блискітками, білий френч, бузковий зі стразами, малюнком

Виділяють кілька видів нанесення візерунків і малюнків на нігті:

 • Невеликі тематичні малюнки. На рожеві перламутрові основи наносять невеликі червоні сердечка, квіти або схематично зображують тварин.
 • Візерунки. До них відносять виконання манікюру в техніці вуалі, нанесення вензельных візерунків, мереживних мотивів, орнаментів.
 • Геометричні малюнки. Це можуть бути лінії, проведені у відповідності з правилами симетрії або малюнки, що позначають сторони геометричних фігур.

При створенні перламутрового манікюру з малюнками або візерунками часто використовують такі поєднання: рожевий і сріблястий, світло-рожевий і білий, рожевий і чорний.

Ідеї з декором

В якості декору при нанесенні перламутрового лаку-бази використовують сріблясті стрази або різнобарвні блискітки. Цей дизайн найбільш затребуваний в останні роки. Перевагою є можливість приховати недоліки нігтьової пластини під наклеєним декором, а також можливість поєднувати різноманітні кольору, які підійдуть до будь-яких предметів гардероба.

eb5abab2edcd533243f093220837e8b1 Дизайн нігтів перламутровий. Фото рожевий з блискітками, білий френч, бузковий зі стразами, малюнком

Варіанти манікюру з декором:

 • Основою є перламутровий сріблястий колір, ніготь безіменного пальця пофарбований рожевим лаком. На середній ніготь нанесені стрази по колу основи. На пластину вказівного пальця нанесений малюнок з використанням техніки вуаль.
 • Основою є перламутровий нюдовый відтінок, нігтьова пластина безіменного і середнього пальця пофарбована сріблястим кольором з використанням перлової втирки. На іншій руці ніготь безіменного пальця пофарбований білим лаком.
 • Основний колір манікюру – яскраво-рожевий перламутр. Кілька нігтів пофарбовані чорним лаком, на них нанесені прямі лінії яскраво-рожевого кольору.

Модні тенденції в 2019 році

У 2019 р набирає популярність нанесення на нігті лаків різних кольорів, контрастні один одному. Перламутр сміливо поєднують з матовими покриттями, а також використовують плівки, що дозволяють створювати ефект «битого скла».

c4fb8ce25d1c15f370efd8dd0aecdbe0 Дизайн нігтів перламутровий. Фото рожевий з блискітками, білий френч, бузковий зі стразами, малюнком

Поряд з гостро заточеними нігтьовими пластинами модно обрізати нігті середньої довжини з овальним обтачиванием обідка. Перламутр затребуваний при покритті темними лаками, поєднується з використанням фольги, незвичайних малюнків і нанесенням ліній.

Перламутровий манікюр досі залишається модним і затребуваним. Дизайн нігтів з використанням додаткового декору допомагає створювати незвичайні варіанти, які підійдуть як для щоденного носіння, так і для створення розкішного вигляду для вечірнього заходу.

Відео про перламутровому манікюрі

Дизайн нігтів з втиркой:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради