Стильний дует у пудрово-рожевому: сенсаційний вихід королеви Рании і Меланії Трамп

Якщо оцінити образи найвідоміших чоловік сильних світу цього, часто складається враження, що Перші Леді невпинно змагаються між собою в стилі, відповідність модним тенденціям і розкоші нарядів. Битви суконь, пальто і прикрас на світських раутах і офіційних заходах – звичайна справа.

Але іноді буває і навпаки: жінки у владі не змагаються один з одним, а немов домовляються про повну взаємоспівпрацю. І тоді трапляються такі неймовірні виходи, як, наприклад, зовсім недавно в Білому Домі: королева Йорданії Ранія і Меланія Трамп постали перед публікою і пресою в нарядах хоча і різних за фасоном, але практично одного кольору! Збіг?

stilnyjj dueht v pudrovo rozovom: sensacionnyjj vykhod korolevy ranii i melanii tramp72 Стильний дует у пудрово рожевому: сенсаційний вихід королеви Рании і Меланії Трамп@акаунт / Instagram.com

Король Абдалла і його дружина, королева Ранія (до речі, серед дружин сучасних правителів вона — перша модниця і марнотрат королівського бюджету на стильні обновки) прибули в США з офіційним візитом на кілька днів. Президентське подружжя, Дональд і Меланія Трамп, радо приймали їх в Білому домі.

Меланія для зустрічі обрала ніжно-рожеве плаття-футляр з асиметричним запахом і широким поясом з колекції Proenza Schouler, яке доповнила своїми улюбленими човниками Manolo Blahnik. Завершили образ фірмова укладання легкими хвилями і незмінний «смоки»-макіяж для очей.

Королева Ранія воліла стильний брючний костюм Adeam пудрово-рожевого кольору, який підкреслив її крихкість і жіночність. Образи двох Перших леді і визнаних ікон стилю виявилися напрочуд співзвучними, що відразу ж відзначили глядачі та журналісти.

Ось це взаєморозуміння! Обидві дами виглядали просто чарівно, привітно і дуже стильно, чудово доповнюючи образи один одного. Немає сумнівів, що цей візит стане таким же плідним, як і минулорічний. А кажуть ще, між дружинами політиків дружби не буває…

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради