Ці 5 речей видадуть всім на будь-якому курорті, що ви російська

Менталітет – штука серйозна. Саме він видає нашу національність у подорожах, а зовсім не мову і навіть не акцент, як прийнято вважати. Манера поведінки, міміка, жести, зовнішність, а ще одяг можуть сказати про людину якщо не все, то дуже багато. Саме тому італійку ніколи не переплутаєш з іспанкою, німкеню – з скандинавкой, а російську – з француженкою. Що ж видає наших дівчат на закордонних курортах?

Зайва «показовість»

 Ці 5 речей видадуть всім на будь якому курорті, що ви російська

У туристичному бізнесі довгий час ходив жарт, що, якщо на гірськолижному курорті ви зустрінете дівчину в норковій шубі в підлогу, то вона неодмінно виявиться російської. Просто тому, що всі інші приїжджають саме кататися на лижах і сноуборді і одягаються відповідно. І тільки росіянки при цьому ще хочуть покрасуватися. Європейки в своїй більшості давно махнули на зовнішність рукою. Ні, вони, звичайно, не перестали слідкувати за собою і стильно одягатися, але в гори вони беруть виключно шолом гірськолижний костюм – іншого не дано.Те ж саме можна сказати і про пляжі стосовно до купальників.

Високі підбори

 Ці 5 речей видадуть всім на будь якому курорті, що ви російська

Як раз на додаток до шубі. Тільки російська дівчина може надіти шпильки на пікнік/пляж або на багатогодинну екскурсію з огляду пам’яток (не в образу). Просто вона і там прагне виглядати приголомшливо. Так що іншим такої витривалості варто ще повчитися, перш ніж критикувати.

Особлива балакучість

 Ці 5 речей видадуть всім на будь якому курорті, що ви російська

Що є, то є. Ми у своїй більшості – люди доволі товариський. Особливо за кордоном. Ну як тут не захоплюватися і промовчати, якщо на ресепшені турецького готелю зустрічаєш землячку, уехавшую на заробітки кілька років тому! Хочеться і про рідних пенатах захлинаючись розповісти, і про життя за морями запитати. А путівка-то всього тижнева!

Помітний макіяж

 Ці 5 речей видадуть всім на будь якому курорті, що ви російська

І це як раз до питання про «покрасуватися», а про те самому менталітеті, з якого почали. Російська жінка звикла робити макіяж кожен день. Навіть, якщо вихідний. Навіть, якщо відпустка. Навіть, якщо запланована поїздка на картоплю і дачу. Звикла, і все тут.

Надлишок прикрас

 Ці 5 речей видадуть всім на будь якому курорті, що ви російська

Вже скільки разів твердили світу, що на відпочинок прикраси брати не варто – надто великий ризик втратити. Але російські дівчата і тут знайшли вихід – вони просто замінили коштовності на біжутерію. Така і виглядає яскраво, і у випадки втрати не створить катастрофи. Ось і хизуються панянки вздовж узбережжя обвішані намистом, кольє і браслетів. Європейці такого «прикиду» не розуміють абсолютно.

Ось такі ми – яскраві і люблять вбиратися, трохи балакучі, але добродушні. А ще найкрасивіші – і нехай хто-небудь спробує з цим не погодитися!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради