Як відмити йоршик для унітазу і які кошти для цього використовувати?

Допомогти відмити йоржик від шкідливих бактерій та мікроорганізмів допоможе спеціальна промислова хімія або підручні засоби. Своєчасна очистка щетини дочиста убезпечить мешканців від кишкових паличок, усуне неприємний запах і дасть можливість ершику прослужити довше. Найчастіше для цього застосовують сіль, соду, оцет або засоби типу «Доместос». Очищати слід всі елементи пристосування, включаючи щетину, ручку і ємність.

8db9e68f82ad4bbd6f071306f5181461 Як відмити йоршик для унітазу і які кошти для цього використовувати?

Які засоби можна використовувати?

Очистити йоршик для унітазу білого кольору допоможуть:

  • миючі розчини;
  • вода вище 100 градусів;
  • сода;
  • оцет;
  • сіль.

Йорж для чищення унітазу краще утилізувати в момент, коли його щетина починає жовтіти і погано пахнути. Але для економії сімейного бюджету його можна не викидати, а чистити. Своєчасна очистка збереже виріб і його працездатність.

При регулярному використанні йорж з часом починає змінювати колір через скупчення бактерій на її щетині, а також інших шкідливих мікроорганізмів, які можуть стати причиною розвитку захворювань. Сальмонела та стафілокок — найбільш небезпечні з них. Щоб убезпечити своє здоров’я, очищення щетини пристосування потрібно проводити 1-2 рази в місяць. Якщо ж у сім’ї є люди, які хворіють, то очищення йоржика дочиста повинна проходити не рідше 1 разу на 7 днів. Важливо очищати не тільки саму щетину, але і всі елементи пристрою. Зберігання в закритому просторі тільки посилює розмноження бактерій, що слід враховувати. При цьому слід стежити, щоб вона не торкалася підлоги і стін.

Як очистити?

bbd1d42addfb00047e292b176e9b4e70 Як відмити йоршик для унітазу і які кошти для цього використовувати?Для більшого ефекту побутову хімію змішують з оцтом, содою і сіллю.

Найкращі результати дає засіб, що готується з мийного, оцту — 70 мг, сіль — 2 ст. л. і сода — 150 р. Всі інгредієнти змішуються і заливаються третю склянки окропу. В цьому засобі потрібно залишити йоржик на годину, після чого ємність для очищення викинути. Щоб очистити тримач, потрібно цей розчин заливати в нього, для більшого ефекту туди можна додавати відбілювач. Для стабільної щотижневого прибирання можна заливати дезінфектор в унітаз і туди поміщати щітку на 30-40 хв. Після чого пройтися по поверхні сантехніки і змити.

Після чищення засобом йорш для унітазу завжди споліскують водою. Щоб очистити його дочиста, рекомендується застосовувати спеціальні засоби, які містять хлор для знищення бактерій. Також можна змішувати соду з оцтом. Зі спеціальних коштів допоможуть відмити йоржик Cillit Bang and Lime Rust, «Туалетне каченя активне 5 в 1», Faberlic, «ЛЕЛЕКА», Sarma, «Доместос». Купити їх можна в промислових магазинах або спеціалізуються на інтернет-ресурсах.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради