Як вибрати найшвидший сервер DNS

kak vybrat samyjj bystryjj dns server18 Як вибрати найшвидший сервер DNS

Ваш інтернет-провайдер пропонує свої власні DNS-сервери, які допомагають перетворювати веб-сайти, такі як www.tech-geek.ru у відповідних IP-адреси. Ваші пристрої використовують їх за замовчуванням, але ви можете налаштувати свої переважні DNS-сервери тим самим поліпшити швидкість підключення.

Багато DNS-сервери можуть також блокувати шкідливі програми, порнографічні та інші типи веб-сайтів. Останнє залежить від вас.

Тест швидкості DNS-сервера

Якщо ви шукаєте що-то швидше, ніж DNS-сервери вашого інтернет-провайдера, ми рекомендуємо запустити перевірку DNS, щоб знайти те, що краще для вашого з’єднання. Найшвидший DNS-сервер буде залежати від вашого географічного розташування та інтернет-провайдера, тому ми дійсно не можемо рекомендувати визначити для вас найшвидший DNS.

Багато постачальники DNS орієнтовані на швидкість, і це їх велика точка продажу. Але тільки запуск тесту підкаже вам, що для вас найбільш швидко.

Ми рекомендуємо використовувати безкоштовний інструмент перевірки Domain Name Speed Benchmark, якщо ви шукаєте найшвидший DNS-сервер Windows або Linux (користувачам Mac слід перевірити Namebench).

Просто завантажте DNS Benchmark, запустіть його (установка не потрібно, виберіть вкладку «Імен» і натисніть «Run Benchmark». Він перевірить кращі 72 DNS-сервера. Після того, як це буде зроблено, він навіть запропонує протестувати 5000 загальнодоступних серверів DNS і знайти кращі 50 для вашого з’єднання. Звичайно, це займе більше часу.

Для отримання найбільш точних результатів переконайтеся, що інструмент DNS Benchmark — єдине, що використовується при підключенні до Інтернету під час тестів (тому відключіть потокове потокове Netflix, онлайн-ігри або інші завантаження, які можуть використовувати ваш інтернет).

Наприклад, в бенчмарку ми використовували одне з’єднання, ми побачили, що найшвидшими сторонніми DNS-серверами були OpenDNS, за якими слідують UltraDNS, за якими слід Google Public DNS.

kak vybrat samyjj bystryjj dns server19 Як вибрати найшвидший сервер DNS

Є одна проблема з цим інструментом. Хороша ймовірність того, що DNS-сервери вашого інтернет-провайдера можуть бути найшвидшими для вашого підключення, тому що вони знаходяться фізично поряд з вами. Однак DNS не тестує DNS-сервери вашого інтернет-провайдера.

На скріншоті вище, наприклад, на насправді він каже, що наш маршрутизатор — це «The Local Network Namesaver» — найшвидший DNS-сервер. Це тому, що він фізично присутня в нашій локальній мережі і може відразу повертати кешированные результати. Однак ваш маршрутизатор буде використовувати DNS-сервери ISP. DNS-сервери цього провайдера порівнюються з цими сторонніми DNS-серверами.

Щоб перевірити це, вам потрібно увійти в DNS-сервери свого маршрутизатора. Кожен маршрутизатор трохи відрізняється, але ми знайшли це в розділі «Інтернет-статус» на нашому маршрутизатор ASUS.

kak vybrat samyjj bystryjj dns server20 Як вибрати найшвидший сервер DNS

В DNS Benchmark ви можете клацнути вкладку «ім’я користувача», натиснути кнопку «Додати / Видалити». Введіть IP-адресу першого сервера DNS і натисніть «Додати», щоб додати його в список. Потім ви можете ввести адресу другого DNS-сервера і натиснути «Додати».

kak vybrat samyjj bystryjj dns server21 Як вибрати найшвидший сервер DNS

Після цього натисніть кнопку «Run Benchmark», щоб запустити тест з DNS-серверами вашого ISP. Ми виявили, що сервери Comcast були найшвидшими для нашого з’єднання Comcast, що не дивно.

Тим не менш, навіть якщо серверів вашого провайдера є найшвидшими, ви все ж можете переключитися на інший сервер DNS, який забезпечує фільтрацію шкідливих програм, батьківський контроль та інші функції. Це допомагає дізнатися, наскільки швидко доступні інші варіанти.

Якщо ви шукаєте швидкий сервер DNS

Деякі сервери DNS не пропонують безліч функцій і просто зосереджені на наданні швидких, швидких і точних результатів.

Google Public DNS був створений Google, щоб забезпечити швидкий, безпечний альтернативний DNS-сервер. Він забезпечує сирі, нефільтровані результати. Google обіцяє, що він не буде корелювати з сервісами Google.

OpenDNS Home налаштовується. Таким чином, хоча OpenDNS пропонує захист від шкідливих програм і інші функції веб-фільтрації, ви можете створити безкоштовну обліковий запис і налаштувати точну фільтрацію, яка буде мати місце для вашого з’єднання. Якщо OpenDNS працює швидко, ви можете використовувати його з фільтрацією або без неї. OpenDNS обіцяє не передавати вашу інформацію ні з ким зі сторін.

Існує також DNS рівня 3, який працює на рівні 3, який забезпечує базові сполуки, які пов’язують інтернет-провайдери зі всього світу. Багато інтернет-провайдери фактично покладаються на DNS рівня 3. Рівень 3 не публічно рекламує свою службу DNS, але кожен може вказати свої системи на DNS-сервери Рівня 3 і використовувати їх. Служба DNS третього рівня може бути дуже швидкої для деяких підключень.

Verisign також надає власний публічний DNS-сервер. Він також нічого не блокує і обіцяє, що не буде продавати ваші дані DNS третім особам.

DNS-сервер NeuStar, раніше відомий як UltraDNS, також забезпечує сирі результати, якщо ви хочете їх. Однак, якщо це швидко у вашому інтернет-з’єднанні — і це було одним з найшвидших на наших

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради