Як дізнатися подобаєшся ти хлопцю і зрозуміти, що не байдужа йому

Тобі вже давно подобається хлопець, але ти не знаєш, а подобаєшся йому, або він тебе розглядає просто як одного? Давай подивимося, як дізнатися подобаєшся ти хлопцю або чоловікові на роботі, а може бути хлопчикові в школі.

У бажанні зрозуміти відповідь саме на це питання зацікавлені багато дівчат і жінки, яким подобається той чи інший чоловік.

Тому що чоловіки не завжди є прекрасними прикладами словесного пояснення почуттів. Тим не менш, вивчаючи чоловіча поведінка і дії хлопця, дівчина може побачити явні ознаки його зацікавленості в ній.

Тому розглянемо деякі ознаки мови тіла чоловіків, які допоможуть вам визначити, чи подобаєтеся ви йому чи ні, і чи є у нього до вас теплі почуття, чи їх немає?

Як дізнатися подобаєшся ти хлопцю або чоловікові

Як він з тобою розмовляє. Те, як молода людина спілкується з тобою, може багато що сказати про його ставлення до тебе. Тобто він ставиться до тебе як своїй дівчині, або все ж, як до друга? Спробуй виділити такі моменти:

 • Тримає він з тобою зоровий контакт під час розмови, або ховає, опускає очі? Можливо справа в тому, що він просто тебе соромиться, тому що ти йому подобаєшся!
 • Як легко він відволікається від розмови і від тебе? Можливо, під час бесіди з тобою його хтось гукнув, чи подзвонив. Якщо після цього молодий чоловік одразу забув про предмет вашої розмови, може йому просто нецікаво те, про що ви говорили, чи він вважає це не важливим для себе.
 • Робить він тобі компліменти? Якщо так, і притому це відбувається досить часто, швидше за все, молода людина захоплюється тобою. Або, приміром, часто використовує твоє ім’я, бо йому це подобається.
 • Зверни також увагу на те, що він тобі говорить. Дражнить чи він тебе? Не поспішай ображатися. Звичайно, жарти бувають різні, але якщо у своїй розмові він іноді просто жартує про тебе — це може свідчити про те, що він просто флірт або намагається сподобатися.

1ca9c92134fd79b38d39ce22f3d5d83f Як дізнатися подобаєшся ти хлопцю і зрозуміти, що не байдужа йому

 • Ділитися він з тобою чимось особистим — це таке як зрозуміти подобаєшся ти хлопцю? Чоловікові не властиво ділитися особистими почуттями, якимись переживаннями або проблемами з ким попало. Іноді вони тримають в собі емоції довгий час. А значить, якщо молода людина ділиться з тобою подібними переживаннями, особистими планами на майбутнє, сімейними проблемами — це говорить про те, що ти завоювала його довіру і, швидше за все він хоче з тобою серйозних стосунків.
 • Цікавиться він твоїм минулим? В процесі спілкування рано чи пізно розмова може зайти про минуле. А саме про минулі відносини. Про що говорить той факт, що молодий чоловік цю тему підтримує, більш того сам задає про це питання? Що він намагається з’ясувати, чи подобаються вам інші хлопці, чи вільні ви, хочете нових відносин.

Також в тому, як зрозуміти, що дівчина подобається хлопцю, важливою ознакою є його ставлення до інших дівчат.

 • Зверни увагу на те, як він ставиться до твоєї думки. Є воно особливим і важливим для нього? Або ти для нього просто чергова подружка, з якою він, як і зі всіма дівчатами веде себе однаково?
 • Прислухайся до того, що він сам говорить про минулі відносини. Якщо його оповідання короткі, повні гумору або саркастичних зауважень, можливо, він сам по собі несерйозно ставиться до відносин, а ти не стала в цьому винятком. Але будь уважна, деколи за таким ставленням ховається бажання викликати в тебе ревнощі.
 • Як ви спілкуєтеся, коли не поруч? Пише він тобі, чи згадує тільки від зустрічі до зустрічі? Хвилюється, коли ви говорите по телефону, або може, пише дотепні смс? Так, це найважливіший показник, і можливо, він просто не любить спілкування по інтернету. Тому не поспішай засмучуватися, якщо ви спілкуєтеся в соцмережах не так часто, як ти хотіла. Може йому приємніше бачити тебе особисто?

6788195b7c964be9e17f18384d58c67c Як дізнатися подобаєшся ти хлопцю і зрозуміти, що не байдужа йому

Наступна підказка, як визначити подобаєшся ти хлопцю — проаналізуй час і місце, які ви зустрічаєтеся.

 • Що може підказати час і місце? Згадай, чи завжди ви бачитеся тільки в галасливих компаніях, на вечірках, в гостях у спільних друзів або ж він кличе тебе погуляти вдвох? А якщо ви заходите перекусити, це гучне, багатолюдне місце, де практично не чути, що говорить співрозмовник або ж він віддає перевагу більш спокійну, навіть романтичну обстановку? А може, він взагалі показав тобі особливе, — «своє» місце, куди він любить приходити, щоб подумати про щось важливе.
 • Чи зустрічаєтеся ви тільки тоді, коли зручно йому, наприклад, після його роботи, якихось справ або ж він враховує і твої обставини? Якщо всі вищенаведені ситуації або обставини говорять на користь того, що ти подобаєшся хлопцю, не поспішай з діями. Точно переконайся, що все це тобі не просто здається на тлі твоєї ж закоханості. Якщо ти впевнена, що подобаєшся йому, або просто вважаєш, що в цьому немає нічого поганого, можеш сама розповісти йому про свої почуття.
 • Як не дивно, але часто в парі, де є взаємна симпатія, обидва бояться зізнатися в цьому тільки із-за страху, що інший цих почуттів не відчуває. Але не перестарайся зі знаками уваги, зізнаннями чи вираженням почуттів, щоб не злякати хлопця, нехай навіть ти йому і подобаєшся. Здаватися божевільної мисливицею ти навряд чи хотіла б. Так що нехай все йде своєю чергою, недарма кажуть, що «всьому свій час». Будь щирою, будь собою і почуття, якщо вони дійсно є, обов’язково проявляться!

Щоб інтерес твого обранця до тебе не пропав, дізнайся 18 рад як потрібно поводитися з хлопцем, який тобі подобається.

Ознаки що ти подобаєшся чоловікові

Мова тіла може багато чого розповісти про ставлення до тебе чоловіка або молоду людину. Постарайся звернути увагу на те, як він поводиться з тобою:

 • Торкається він до тебе нібито «випадково»? Його коліно стосується твого, коли ви дивитеся фільм і він як би «не помічає» цього. Або його руки трохи затримують твою руку, коли ти щось передаєш. Це може говорити про те, що хлопець хоче бути ближче до тебе.
 • Часто він крадькома дивиться на тебе? Звертала ти увагу, що в галасливій компанії, де багато людей, він, тим не менш, найчастіше дивиться саме на тебе. Особливо якщо вважає, що ти його погляд не помічаєш?
 • А що він робить особисто для тебе? Припустимо, він знає, чим ти захоплюєшся, що любиш. Намагається використати це, щоб сподобатися тобі? (Які фішки допоможуть хлопцям подобатися дівчатам, ви можете дізнатися, прочитавши статтю на сайті).
 • Він піклується про тебе? В холодний вечір поспішає накинути на тебе свій піджак або заїжджає за тобою після навчання/роботи, щоб ти не їхала в шумному транспорті? Завжди готовий допомогти, якщо у тебе щось зламалося і, звичайно ж, балує улюбленими солодощами? Якщо так — запиши на свою користь ще пару очок.

10747f783ec925400f6caab0503d1838 Як дізнатися подобаєшся ти хлопцю і зрозуміти, що не байдужа йому

 • Поруч він у важкі моменти? Як ми вже говорили, чоловіки разюче відрізняються від жінок. А вже жіночі сльози і зовсім їх дратують. Тому, якщо хлопець все ж поруч з тобою, коли тобі сумно, витирає твої сльози, і намагається тебе втішити, швидше за все, ти йому небайдужа. Інакше він просто не витрачати даремно свій час.
 • У тому, як перевірити, чи подобаєшся ти хлопцю, зверни увагу на одну особливість — синхронність. Він свідомо чи несвідомо стане імітувати твої рухи. Наприклад, коли ти п’єш із склянки, він теж п’є. Якщо сидячи ти перекладаєш ногу на ногу, він робить те ж саме. Або у вас схожі кольори одягу, ви сидите в однаковій позі — все це хороші знаки. Коли вас обох дивують одні і ті ж речі, це великий плюс. Якщо він сміється над твоїми жартами, це додаткові очки. (До речі, рекомендуємо дізнатися, що робити, щоб сподобатися хлопцю і підкорити його серце назавжди).
 • Чоловік часто посміхається, дивлячись прямо на тебе. При цьому у нього є якась особлива посмішка або посмішка, що відноситься тільки до тебе і нікому іншому з жінок. Його брови піднімаються, не драматично, але достатньо, щоб визнати тебе особливою дівчиною. Він сміється, коли ти смієшся, так як хоче бути на одній хвилі.
 • Намагається він краще пізнати тебе? Приміром, у компанії намагається бути ближче саме до тебе, часто шукає приводів для зустрічі серед тижня, дізнається які ти любиш фільми, або яке в тебе хобі, звідки шрам на коліні і як звуть твоїх домашніх тварин, то знай — у нього є мета. Швидше за все, ця мета — стати тобі ближче, цікавіше.
 • Ти йому подобаєшся, якщо він нібито випадково грає або торкається твоєму волоссю. Чоловіки люблять красиві жіночі волосся набагато більше, ніж ви думаєте. Чим довше його руки залишаються на твоїй голові, пестячи волосся, тим виразніше ознаки того, що ти подобаєшся хлопцю.

87a6d5e7c0a330a6979578d2e2e41d36 Як дізнатися подобаєшся ти хлопцю і зрозуміти, що не байдужа йому

 • А як він являє тебе в суспільстві? Як би кумедно це не звучало, але якщо ти подобаєшся хлопцю, швидше за все у нього будуть проблеми з тим, як подавати тебе своїм друзям. А все тому, що уявити подругою тебе було б не зовсім правдою для нього самого, якщо він відчуває почуття більші, ніж дружба. Але і дівчиною назвати не може, адже він не впевнений в тому, чи відчуваєш ти подібні почуття до нього. Тому не поспішай ображатися, якщо хлопець забарився, намагаючись уявити тебе своїм друзям та знайомим.
 • Знайома ти з його родиною, друзями? Погодься, не так важливо знайомити звичайну подругу з мамою або іншому дитинства, як дівчину, яка подобається. Якщо ж хлопець запрошує тебе додому на сімейну вечерю або представляє найкращому другові, швидше за все, у нього є плани на ваші подальші відносини.

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Розглянемо ряд ознак його мови тіла, допомагають зрозуміти, що ти йому подобаєшся. До речі величезний показник бажання і симпатії — як можна частий фізичний контакт.

 • Хлопчик намагається обійняти тебе ззаду. Це незвично, але, ймовірно, означає, що йому не вистачає сміливості обійняти, як це прийнято у дорослих. Але він дуже радий бачити тебе і не може дочекатися, коли ти повернешся щоб подивитися йому в обличчя.
 • Він хапається за твій лікоть.
 • Обіймає тебе під час ходьби.
 • Шукає виправдання, щоб грайливо торкнутися твоєї руки або тримати тебе за руку.
 • Він врізається в предмети: парта, стіл, дошка через нервозності.
 • Може забути основну інформацію про тебе: ПІБ або адресу, тому що нервує.
 • Грає на пальцях з будь-якими кільцями через нервозності.
 • Переставляє всі предмети на столі так і не знаходячи їм місце. Йому потрібно щось робити з собою, бо боїться своїх емоцій.
 • Намагається виглядати дорослішим і серйознішим в твоїй присутності.

946ed3483a482fd54f3fa00b2ce18c90 Як дізнатися подобаєшся ти хлопцю і зрозуміти, що не байдужа йому

 • З-за раптового кількості енергії при вигляді дівчинки своєї симпатії, може вести себе немов мале дитя: шуміти, грайливо битися, скакати з іншими однокласниками. Все це ознаки що ти подобаєшся хлопцю в школі.
 • У нього раптово виникла необхідність поправити один з його шкарпеток і підтягти його — це старий трюк.
 • Постійно пригладжує волосся в твоїй присутності. Так як їм рухає бажання виглядати краще, щоб помітно виділятися на тлі інших юнаків.
 • Довго дивиться на тебе.
 • Від нього відчутно пахне одеколоном, особливо якщо подібного раніше не помічалося.
 • У нього стала краще постава, щоб виглядати впевненіше, сильніше, мужнішою.
 • Він облизує губи, як правило, підсвідомо.
 • Намагається тебе захищати, тому що відчуває себе впевнено і хоче, щоб ти його розглядала в якості захисника.
 • Як не дивно, але може наспівувати в твоїй присутності або насвистувати якусь мелодію, тому що щасливий і вільний.

Ознаки що дівчина не подобається хлопцеві

Висновок

Ви познайомилися з хлопцем, з яким почали дружити, спілкуватися, але його поведінка неясно, і ви не знаєте, чи є у них якесь майбутнє, крім дружби.

Це класична ситуація, коли ви регулярно спілкуєтеся при цьому загрузли у відносинах які вважаються більше ніж дружба, але менше ніж любов.

Щоб не потрапити в незручну ситуацію із з’ясуванням відносин, потрібно розібратися, подобаєшся ти справді, чи це просто розігралася фантазія.

Тому що більшість чоловіків як вже раніше згадувалося, не готові прямо сказати дівчині про це. Поспостерігайте за мовою тіла хлопця, який часто говорить більше, ніж слова освідчень.

Може бути у вас є свої поради, як дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю? Поділіться ними в коментарях.

Рекомендую вам подивитися відео про те, як з мови жестів чоловіків визначити подобаєтеся ви хлопцеві чи ні.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради