Форми губ в залежності від техніки збільшення

formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya150 Форми губ в залежності від техніки збільшення

 • 3 Популярні форми губ
 • 4 Догляд за губами після їх збільшення
 • Соковиті, пухкі і акуратні губи — це еталон краси і жіночності. Жінки давно користуються різними косметичними засобами для збільшення губ, наприклад, за допомогою контуру, блиску і помади. Але, хочеться надовго зафіксувати результат і не вдаватися щодня до муторному макіяжу.

  Процедура збільшення губ і зміни їх форми — одна з найбільш популярних і часто замовляються в хірургії і косметології. Методик корекції існує декілька, тому можна вибрати найбільш підходящу для вас. Також можна підібрати потрібну форму губ. Як це зробити і чому варто віддати перевагу якщо ви зважилися на такий крок — читайте у статті.

  Яку форму губ вибрати?

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya151 Форми губ в залежності від техніки збільшення

  Товщина наших губ залежить від кількості пухкої сполучної тканини, форма — від генетики і кругових м’язів рота. Ці дві характеристики індивідуальні для кожного. У більшості випадків, верхня губа виступає попереду і трохи прикриває нижню. Взагалі, в комплексі з мімікою губи беруть участь у формуванні виразу обличчя.

  Існують візуальні дефекти форм губ, які, або з естетичних причин, або за фізичним нормативами, заважають відчувати себе повноцінною привабливою жінкою. До них відносяться: дуже великі губи або “макрохейлия”, сильно маленькі — “микрохейлия”, або запалі губи — “опистохейлия” і т. д. Зазвичай такі дефекти є показаннями до корекції.

  Дуже часто, жінки просять зробити точну копію губ їхніх зіркових кумирів. Найпоширеніший персонаж — це Анджеліна Джолі. Звичайно, фахівці можуть зробити такі ж губи, але не факт, що вони будуть виглядати гармонійно на обличчі пацієнтки. Для кожної жінки підбирається максимально наближений типаж. Необхідно тверезо оцінювати ситуацію і прислухатися до порад косметолога або хірурга.

  Існує кілька основних стилів губ. У вашого хірурга або косметолога можуть бути свої назви цих трендів, але суть від цього не змінюється. Головне підібрати той, який підійде в сукупності до вашим рисам особи.

  “Класичні” губи — тобто, нормальні. Їх ще називають “лук Венери”. У них виразний контур і вони рівномірні по ширині.

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya152 Форми губ в залежності від техніки збільшення «Класична» форма губ

  “Рубінові” або “Сексі-губи” — це соковиті і об’ємні губи. Надається максимально натуральний обсяг верхній і нижній губах. Підходить тільки тим жінкам, у яких відстань від основи носа до підборіддя велике.

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya153 Форми губ в залежності від техніки збільшення“Сексі-губи”

  Губи в стилі “купідон або “дуга купідона” – це чітка лінія верхньої губи з чітким поглибленням посередині.

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya154 Форми губ в залежності від техніки збільшення «Арка купідона»

  “Перлинні” губи — цей стиль підкреслює контур і обсяг нижньої губи, за рахунок чого вони стають ніжними і чуттєвими.

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya155 Форми губ в залежності від техніки збільшення «Перлинні» губи

  “Французькі” губи — це одна з найпопулярніших форм. Завдання процедури, за рахунок максимально наближений до натуральної “припухлості” верхньої губи, надати чуттєвості образу. Виходять губки “бантиком” або Про-образні.

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya156 Форми губ в залежності від техніки збільшення «Французькі» губи

  “Ангельські” губи — ця форма нагадує крила ангела. При процедурі корекції, роблять більш чіткими бічні межі верхньої губи. Підходить для пацієнтів з об’ємною центральною частиною верхньої губи і звуженими з боків.

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya157 Форми губ в залежності від техніки збільшення «Ангельські» губи

  “Мона Ліза” — суть полягає в наданні легкої припухлості губок і піднятті куточків рота.

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya158 Форми губ в залежності від техніки збільшення Форма губ «Мона Ліза»

  Способи збільшення губ

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya159 Форми губ в залежності від техніки збільшення

  Зараз на ринку косметологічних послуг можна знайти найбільш підходящу, індивідуальну і зручну техніку по корекції губ. Найпопулярніші способи коригування губ описані нижче. Відрізняються вони не тільки технічним виконанням, але і терміном візуального ефекту, а також вартістю.

  Ін’єкційний

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya160 Форми губ в залежності від техніки збільшення

  Безопераційна методика полягає в заповненні обсягу та виділення контуру губ за допомогою ін’єкцій біосумісних наповнювачів або, іншими словами, філерами. В основній своїй масі — це гель на основі гіалуронової кислоти або жирові клітини пацієнта (ліпофілінга).Така методика проста у виконанні і з мінімальними можливими ускладненнями, а також з ефектом біоревіталізації. Ін’єкціями філлеров можна створити практично будь-яку форму і товщину губ.

  Раніше інтенсивно вводили біополімерний наповнювач (силікон). На сьогоднішній день, це вже не в моді, так як він виводиться тільки хірургічно і є маса деформацій, які в підсумку спотворюють зовнішність.

  Для того щоб заповнити обрану форму губ филлером, використовують багаторазове обколювання губ. Кожен прокол передбачає впорскування препарату. Також, є спосіб введення препарату через канюлю допомогою тонкої голки. Через одиничний прокол встановлюють канюлю, яка розсовує тканини всередині і дозволяє розподіляти препарат.

  Використовують для таких процедур в основному такі популярні наповнювачі, як:

  • Ювідерм;
  • Рестилайн;
  • Принцес;
  • Теосіаль;
  • Сурджидерм.

  Однією з позитивних сторін ін’єкційної методики є швидке відновлення, а якщо коригується тільки контур губ без наповнення, то період відновлення практично відсутня. Зазвичай через дві-три доби не залишається ніяких слідів.

  Вимагається проходження декількох процедур для видимого ефекту. Один цикл складається з 3-х процедур. Проводять за 1 процедуру кожні 3-4 тижні. Повторний курс проводять через півроку. Ціновий діапазон на такі процедури коливається від 7 тис. руб. до 30. Все залежить від вартості обраного препарату, зони та способу корекції і клініки.

  Стандартна схема процедур наступна. Процедуру корекції губ ін’єкційним шляхом може провести звичайний косметолог. Результат залежить від кваліфікації та індивідуальних реакцій організму пацієнта. Побічні ефекти можуть виникнути, але плюс препаратів на основі гіалурона в тому, що їх можна швидко вивести з організму.

  Ліпофілінг

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya161 Форми губ в залежності від техніки збільшення

  Ліпофілінг відноситься також до ін’єкційної методикою корекції губ, тільки в цьому випадку використовуються жирові клітини пацієнта. Ця процедура вигідно відрізняється від попередньої ще меншою кількістю можливих побічних ефектів, так як власний органічний матеріал не відторгається організмом. Але, все залежить від правильно проведеної процедури і професіоналізму хірурга.

  Таку процедуру не проводить косметолог, так як потрібні медичні знання і підготовка для того, щоб витягти жирові клітини із зон стегна, живота або сідниць. Отриману жирову тканину обробляють, очищають і надають потрібну консистенцію для введення в губи.

  Відновлювальний період трохи довше, ніж у процедури з гиалуроновыми препаратами і займає від тижня до двох. Також буде потрібно близько 2 — 3-х процедур. Зате результат зберігається набагато довше — від 2 до 5 років. Ціновий діапазон коливається від 15 тис. руб. до 30.

  Тредлифтинг

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya162 Форми губ в залежності від техніки збільшення

  Тредлифтинг — це процедура по установці мезонитей в губи. Мезонити відносяться до складної методики корекції губ. Така техніка досить болюча, навіть враховуючи місцеву анестезію. Зазвичай їм коригують серйозні дефекти, які не піддаються ін’єкційної коригуванню. До таких дефектів можна віднести вікові зміни форми, коли опускається носогубний трикутник і куточки рота, і з’являються дрібні сітчасті зморшки над губами і безпосередньо на них. Також тредлифтинг показаний якщо губи надзвичайно тонкі.

  За допомогою мезонитей піднімають куточки рота, підтягують щоки і носогубний трикутник, і усувають дрібні зморшки над губами. Відновлення може тривати від 2-х тижнів до місяця. Також, кілька днів будуть супроводжуватися больовими відчуттями, набряками, синцями або гематомами. Результат такої процедури тримається від року до трьох — це залежить від лікаря, який проводив операцію по армуванню, і від обраних мезонитей. Вартість процедури коливається від 10 до 20 тис. руб., в залежності від обраної зони армування.

  Електропорація

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya163 Форми губ в залежності від техніки збільшення

  Апаратна корекція губ (електропорація) допомагає скоректувати форму, а також зміцнити і омолодити тканини. Щоб результат був помітним, необхідно пройти курс процедур, а результат підтримувати хоча б раз у 3-4 місяці повторним курсом.

  Електропорація з гіалуронової кислотою за допомогою імпульсного струму високої частоти відкриває канали клітинних мембран на короткий проміжок часу. Саме в цей час гіалуронова кислота проникає прямо всередину клітини. Ця процедура безболісна. Курс складається з 8-10 процедур. Результат зберігається від півроку до року, залежно від віку і типу шкірного покриву. Вартість може коливатися від 10 до 50 тис. руб.

  Хейлопластика

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya164 Форми губ в залежності від техніки збільшення

  Хірургічна корекції губ або хейлопластика — не особливо популярна методика. Використовується коли у людини є явні дефекти, які неможливо виправити не вдаючись до хірургічного втручання.

  У хірургічного способу корекції форми губ величезна кількість протипоказань, а також тривале відновлення і часті ускладнення.

  Середня вартість може коливатися від 25 тис. руб. до 50-60 тис. руб. Знову ж таки, все залежить від зони, складності і клініки. Результат досягається за одну операцію і зберігається протягом 5-10 років. Хірургічна корекція передбачає три методи, які описані нижче.

  Операція Булхорн (Bullhorn) передбачає підтяжку верхньої губи. В процесі операції виробляють зменшення висоти шкіри над верхньою губою. За допомогою надрізів під підставою носової перегородки і крилами носа шкіру над натягують і, за рахунок цього, піднімається верхня губа. Так як розрізи виконуються по природних складках, після розсмоктування вони будуть практично непомітні.

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya165 Форми губ в залежності від техніки збільшення Операція Булхорн

  VY-пластики збільшують обсяг губ. Для цього хірург на поверхні слизової робить кілька надрізів у V-образній формі. Тканини перерозподіляються, що збільшує ширину і обсяг і, в потрібному сформованому стані, вшиваються Y-подібною формою. Такі маніпуляції роблять на верхній і нижній губі, в залежності від показань.

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya166 Форми губ в залежності від техніки збільшенняVY-пластика

  Corner lift спрямований на підйом куточків губ. Тканини січуться над куточками верхньої губи, що направляє лінію догори, і фіксуються швами.

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya167 Форми губ в залежності від техніки збільшення Corner lift

  Губні імпланти використовуються синтетичні (силіконові) або біоімплант. Вони являють смужки, готові до установки. В кутах рота робляться надрізи і прокладаються тунелі, через які простягаються і розподіляються імпланти. Потім накладаються шви. Недоліком цієї процедури можна вважати неприродну блідість згодом. Результат зміни форми губ — довічний, але через півроку імпланти вростають в м’які тканини і ефект від збільшення губ знижується.

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya168 Форми губ в залежності від техніки збільшення Використання імплантів

  Що стосується биоимплантов, то останнім часом, щоб уникнути шрамів в зонах, де витягують жирові тканини, використовують матеріал AlloDerm. Він являє собою несинтетический матеріал безклітинній основи дерми. Бесклеточная основа вростає в м’яку тканину і провокує активне відтворення клітин і заселення “основи”. Виходить каркас, який заростає новою тканиною. Вже розроблений і ін’єкційний метод введення AlloDerm, але поки він на етапі досліджень і тестування.

  Популярні форми губ

  formy gub v zavisimosti ot tekhniki uvelicheniya169 Форми губ в залежності від техніки збільшення

  Мода диктує нам не тільки колір волосся, стилі одягу, форми і кольору нігтів, але і форми губ, а також техніки їх виконання. До найбільш популярним формами губ відносяться наступні:

  • Губи “Анджеліни Джолі” або “Ангельські”. Щоб їх зробити, косметологи використовують лінійну техніку з рівномірним заповненням контурів. Препарат вводиться малими дозами по межі червоної кайми. Губи набувають чіткі межі і збільшуються. Візуально виходить ефект рівномірної припухлості як у знаменитої актриси.
  • “Сексі-губи” припускають повноцінну корекцію форми і обсягу. Косметолог використовує дві методики — болюсне введення та лінійно-ретроградну техніку. Болюсная методика передбачає глибоке занурення голки і введення препарату у великому обсязі. При лінійно-ретроградної техніці, голка вводиться в шкіру на всю довжину під кутом 30-40 градусів паралельно шкірі, в процесі виходу голки відбувається заповнення простору препаратом. Тобто, препарат рівномірно розподіляється при русі голки. Працюють лінійно або перпендикулярно. Застосування такої техніки дає соковиті, об’ємні та виразні губи.
  • “Голлівудські” поєднують лінійну і болюсную техніки. Тут намагаються чіткіше виділити “арку Купідона” і додати природної припухлості.
  • Французькі” косметологи створюють за допомогою лінійно-перпендикулярного введення препарату, при цьому опрацьовується центр губ, а кути не чіпають. Це дуже популярний метод. Образ дівчини натуральний і чуттєвий.
  • Губи «Мона Ліза» — це підняті куточки, завдяки яким змінюється все обличчя. В цьому випадку препарат вводиться “віялового” технікою в жировій пакет під нижньою губою.

  Догляд за губами після їх збільшення

   Форми губ в залежності від техніки збільшення

  У процедурі по збільшенню і корекції губ важливо правильно розставити акценти і підібрати ту форму, розмір, ширину і висоту, яка буде підходити саме вашим рисам і типажу. Також варто розуміти, що важливо проводити адекватне збільшення губ і не вдаватися до процедур часто. Навіть мікротравми у великій кількості можуть завдати непоправної шкоди, наприклад, фіброз.

  Важливо проводити процедури у фахівців з сертифікованими матеріалами. Щоб уникнути побічних ефектів і неприємних наслідків, рекомендується правильно доглядати за губами після проведених маніпуляцій з корекції.

  Догляд передбачає:

  • Щоб зняти набряки, що супроводжують практично всі корекційні процедури, треба користуватися зволожуючими і живильними кремами;
  • Прибрати синці і гематоми допоможуть просто холодні компреси, або ж ромашкові холодні компреси;
  • Якщо утворилися грудки, то необхідний точковий легкий масаж. Можна масажувати зубною щіткою;
  • Якщо з’явився герпес або запалення, то необхідна консультація лікаря. Зазвичай призначається протигрибкова або противірусна мазь (наприклад, Ацикловір);
  • Щоб губи швидше відновилися і стали бархатистими, можна на 20-30 хвилин змащувати їх медом;
  • Добре допомагає зволожити губи в період реабілітації вершкове або оливкове масло.

  Після того, як зійдуть синці і набряки, використовуйте щадний пілінг 1-2 рази в тиждень, а також живильні маски. Необхідно використовувати живильний і зволожуючий крем, або ж гігієнічну помаду при різких температурних перепадах.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради