Хто такі фоловерів і що таке фоловінг

Ви багато разів зустрічали слова «фоловінг» і «фоловерів» в соціальних мережах, але не розумієте, що ж під ними мається на увазі? Сьогодні ми розберемося з цими термінами, і вам відразу все стане зрозуміло!

kto takie follovery i chto takoe folloving5 Хто такі фоловерів і що таке фоловінг

Походження «фолловинга» і його вживання

Термін «фоловерів» нерозривно пов’язаний з соцмережі Twitter і Instagram, так як, наприклад, на YouTube або Вконтакте використовується більш звичне нам слово «Передплатники» або англійською «Subscribers».

У дослівному перекладі з англійської слово «фоловінг» (дієслово to follow) означає «слідувати» (за кимось чи за чимось), відповідно «фоловерів» це люди, які слідують за кимось/чимось. Російською мовою (в контексті інтернету) вищезазначені терміни часто переводяться як «передплатники», незважаючи на те, що правильніше було б інтерпретувати це як «послідовники» або «однодумці».

Як ми вже сказали, в більшості випадків це відноситься до соціальних мереж Twitter і Instagram, маючи на увазі, що той чи інший чоловік підписаний і стежить за оновленнями в записі іншої людини.

kto takie follovery i chto takoe folloving6 Хто такі фоловерів і що таке фоловінг

Для чого потрібні «фоловерів»

Напевно ви не раз помічали, що на просторах інтернету є ті, у кого багато фоловерів (тобто, передплатників), а також блогери/музиканти та інші відомі особистості з мільйонною аудиторією. І швидше за все з такою ж частотою задавалися питанням: як же залучити фоловерів і навіщо це, власне, потрібно?

Справа в тому, що, скажімо, статус користувача якої-небудь соціальної мережі визначається наявністю і, зрозуміло, кількістю його передплатників (простіше кажучи, людей, яким цікава його творчість і діяльність в цілому).

Саме цим можна пояснити прагнення деяких людей підвищити заповітне число тих, хто на тебе підписаний і дивиться твої новини. Для здійснення бажаного зростання передплатників, такі, у своєму роді «цілеспрямовані» користувачі інтернету, використовують різні способи. Ось кілька прикладів:

  • Поліпшення контенту. Деякі надходять абсолютно чесно, але іноді це забезпечує більш повільне зростання аудиторії, тим не менш, це кращий спосіб підвищувати якість контенту, підвищувати частоту публікацій.
  • Інші вручну «накручують» собі передплатників, тобто самі підписуються на схожі за тематикою акаунти, ставлять лайки і пишуть коментарі, сподіваючись на взаємність. Пару років тому це спосіб був дуже популярний, особливо в Инстаграме. Але у нього є один суттєвий мінус, він займає дуже багато часу, плюс не завжди ваші зусилля виправдані, але вирішувати вам.
  • І третій метод залучення і зростання аудиторії, не самий чесний, і в деяких випадках навіть малоефективний. У більшості випадків залучається, так звана мертва аудиторія (тобто, недійсні акаунти, користувачі, яких навряд чи будуть проявляти якусь активність). Так от, це наркутка фоловерів з допомогою спеціальних сервісів, благо таких зараз багато в інтернеті. Не рекомендуємо вдаватися до таких методів.

kto takie follovery i chto takoe folloving7 Хто такі фоловерів і що таке фоловінг

 

Підіб’ємо підсумки:

«Фоловінг» — слово, яке прийшло до нас з англійської мови, дослівно означає «слідувати» за кимось чи за чимось. В контексті соціальних мереж «фолловіть» — бути підписаним на оновлення акаунта якої людини.

«Фоловерів» — ті, хто «фолловіть», підписується, іншими словами передплатники.

Відео:

Фоловерів в Instagram. Як просто набрати фоловерів в Instagram

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради