Характеристики огірка Домашнє диво F1: тонкощі агротехніки, відгуки дачників

Огірок під назвою Домашнє диво — новий гібрид в побуті городників і дачників. Цей дрібноплідний сорт вивели сибірські селекціонери. Дізнайтеся більше про його походження, описі, ознайомтеся з особливостями вирощування і думкою людей.

kharakteristiki ogurca domashnee chudo f1: tonkosti agrotekhniki, otzyvy dachnikov22 Характеристики огірка Домашнє диво F1: тонкощі агротехніки, відгуки дачників

Детальний опис гібрида

Авторство гібрида належить фахівцям новосибірської агрофірми Сибірський сад. Точних відомостей про «віці» огірка немає. Відомо, що в каталозі компанії насіння з’явилися в 2018 р. В селекційному Держреєстрі сорт поки відсутня.

Увага! Огірок допущений оригінатором для вирощування у грунті відкритого та закритого типу. Також його можна садити на горщик і збирати врожай з підвіконня. Ця особливість закріплена у назві.

Сортовий кущ досягає висоти 1,2 м. Огірок відрізняється пластичністю і компактністю. Завдяки цим характеристикам він може повноцінно розвиватися навіть в умовах тісної ємності на підвіконні. Огірки зав’язують вузлами по 3-5 примірників.

Самі по собі плоди дрібні навіть у порівнянні з іншими корнішонами. Їх шкірка тонка, м’якоть щільна, при коректній агротехніці не утворює пустот. У формі огірків присутня невелика ребристість. На поверхні помітні короткі смуги.

За типом росту Слабоплетистый
За типом розгалуження Слабоветвістий
За типом запилення Партенокарпічний
Схема посадки 70?30 см
Вага, довжина і форма плоду 60-80 г, близько 10 см, циліндричний, зелений, середньогорбкуватий
Термін дозрівання Ранньостиглий (40-42 днів)
Використання Універсальний
Місце висадки Універсальний
Хвороби Дані відсутні
Тип цвітіння Жіночий
Врожайність Товарний показник у весняно-літньому обороті в ОГ — до 12 кг/м2

Переваги та недоліки вітчизняного гібрида

Виробник називає наступні плюси огірків Домашнє диво F1:

 • Гідні смакові дані врожаю в будь-якому вигляді: свіжому, солоному, маринованому або приготованому іншим способом.
 • Розтягнутий період плодоношення. Збір врожаю — по вересень включно.
 • Висока схожість огірків.
 • Зручна пучкова форма дозрівання врожаю.
 • Пристосованість до різних умов вирощування. Огірок можна садити на грядку в сад, парник або теплицю, в контейнер на підвіконня або балкон, тому є варіанти збору зимового або весняного врожаю.
 • Високий рівень тіневитривалості.
 • Недоліки огірка:

  • середня врожайність;
  • схильність переспілих плодів до бочкованию.

  kharakteristiki ogurca domashnee chudo f1: tonkosti agrotekhniki, otzyvy dachnikov23 Характеристики огірка Домашнє диво F1: тонкощі агротехніки, відгуки дачників

  Увага! Оригінатор не надає даних про стійкість огірка до городнім хвороб і вилягання.

  Особливості агротехніки гібридної культури

  Огірок вирощують переважно розсадним методом. При посадці на грядку під відкритим небом або в теплицю розміщуйте не більше 3-х кущів на 1 кв. м. Фахівці радять 2-3 рази за період вегетації підгодувати рослина комплексним мінеральним добривом. Своєчасно збирати плоди, щоб вони не деформувалися від перезрілості.

  Посів насіння на розсаду Висадка розсади в парник/теплицю Посадка розсади в ОГ Пасинкування Збір врожаю (в теплиці / в ОГ)
  Друга половина квітня-травень З середини травня по червень Початок червня Не обов’язково Середина червня/друга половина червня
  *терміни вказані для весняно-річного обороту (середня смуга)

  Відгуки садівників-практиків

  Незважаючи на молодість гібрида, багато городники вже встигли набути досвід його вирощування та залишити свої відгуки. Дачниця з ніком Lancia66 (Перм) похвалила сортове насіння за низьку вартість і 100% схожості.

  У Ганни (Краснодарський край), навпаки, не зійшло ні одне насіння. Феномен15 (Нижній Новгород) – один з небагатьох, хто провів повний цикл вегетації культури. В умовах короткого світлового дня розсада не витягувалась. Схожість, швидкість розвитку рослин, врожайність в кімнатних умовах огородник оцінив високо, смак огірків йому теж сподобався.

  Поки гібрид Домашнє диво F1 не випробуваний звичайними дачниками в повній мірі. Його головна фішка — орієнтованість на кімнатний формат вирощування.

  Огірки на балконі: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради