Вдаритися правим, лівим ліктем: прикмети для дівчини по днях тижня

Коли людина випадково отримує синяк, це не обов’язково говорить про його необережності. Цілком можливо, що так вищі сили подають якийсь знак. Причому важливий, раз треба було привернути увагу таким жорстким способом. Коли вдаряються ліктем, завжди запам’ятовують, як це сталося, що за предмет зачепили. Важливий і стать людини, якій не пощастило. Всі ці деталі допоможуть передбачити найближче майбутнє.

18bfb90505ddb25ba244a34843638239 Вдаритися правим, лівим ліктем: прикмети для дівчини по днях тижня

Загальне тлумачення прикмети

Різні травми в забобони рідко пов’язані з чимось позитивним. Це стосується й удару ліктем. Зазвичай ця прикмета пророкує якийсь внутрішньосімейний розлад. На порожньому місці раптом виникнуть суперечки, непорозуміння.

Погана ознака матиме найбільшу силу, якщо людина випадково стукнувся під час родинної трапези або свята, коли навколо зібралося багато гостей.

Розбиті при цьому склянку або тарілка підкажуть, що швидкого примирення чекати не варто. Можливо, після цього родичі взагалі не зможуть більше спілкуватися один з одним. Якщо вдарився ліктем людина, яка перебуває в шлюбі, то його чекає швидке розлучення.

Позбутися негативу, який передрікає прикмета, досить просто:

 1. Постраждалий лікоть труть, ніж не тільки знімають біль, але і як би розганяють всі можливі біди і проблеми.
 2. Варто прочитати молитву, вона налаштує на сприятливий результат і заспокоїть.
 3. Не можна зациклюватися на поганому трактуванні, щоб не притягти події, описані в ній.

Всі ці прийоми відносяться не тільки до магії, вони зачіпають в якійсь мірі і психологію. Методи нейтралізації негативу позбавляють від занепокоєння, а якщо все ж доводиться зіткнутися з проблемами, то людина справляється з ними швидше і легше.

fcbb15f2b918c81db3f80a8d15337fa8 Вдаритися правим, лівим ліктем: прикмети для дівчини по днях тижня

До чого вдаритися правим або лівим ліктем

Згідно з прикметами, кожна частина тіла має своєю енергетикою. Причому права і ліва половини мають різний енергетичний «заряд». Перша — завжди ведуча, вона наділяється позитивною силою. Праве плече – це місце проживання ангела-хранителя. Там він постійно знаходиться і дає підказки. Коли потрібно, робить це навіть за допомогою дрібних травм. В результаті забобони, в яких йдеться про праву сторону тіла, в більшості своїй позитивні. Все, що знаходиться праворуч, виступає символом порядку.

Ліва частина, навпаки, символізує щось темне, неприємне, хаос. З цієї сторони знаходиться чорт. Коли відбувалося щось з лівою стороною тіла, в цьому бачили ознака біди. Чим серйозніше була будь-яка травма, тим більше проблем і втрат очікує в майбутньому. Стосується це і ліктьових суглобів.

Правим

Коли людина вдаряється правим ліктем, прикмети говорять, що він зміг зловити удачу за хвіст. У його житті почнеться період, коли будь-яка справа буде вдалим, а кожне починання — успішним. Все навколо сприяє цьому, і обставини складаються як не можна краще.

Увагу оточуючих буде звернено саме на цього чоловіка, і його праці будуть помічені.

Після того як вдарився правим ліктем, за прикметою можна сміливо братися навіть за непосильні завдання.

Сумнівів тут не місце, тому що все буде сперечатися, адже доля благоволить ударившемуся.

Якщо забите місце ще й свербить, то попереду чекає якась важлива і приємна подія. У випадку з жінками тлумачення прикмети може бути різним:

 • незаміжньої дівчини подія обіцяє любов або навіть пропозицію руки і серця;
 • молода сімейна жінка скоро стане матір’ю;
 • якщо вдарилася вагітна дама, то пологи пройдуть як не можна краще, а дитина, швидше за все, буде жіночої статі.

Лівим

У цьому випадку прикмета набуває протилежного значення. Вдарився лівим ліктем, значить, недоброзичливці розпускають плітки. Причому це роблять ті, хто обізнаний про життя людини й заздрять йому. Можливо, пліткарі зляться за щось або навіть ненавидять. Потрібно придивитися до найближчого оточення і не довіряти іншим свої таємниці.

Ще гірше тлумачення прикмети, якщо вдарилася лівим ліктем дівчина. Її коханий осуджує про неї, але при цьому не говорить нічого в очі, вдає, що любить. Все це призведе до розриву відносин. Крім того, можливі сварки з подругами. Якщо забилася заміжня жінка, то чоловік захоплений іншою.

Прикмета залежно від статі

Будь-яке марновірство по-різному тлумачиться для чоловіків і жінок. Значення має і сімейний статус того, хто стукнувся ліктем. Дівчині після такої події варто чекати змін в особистому житті, особливо якщо у неї ще немає хлопця. Заміжні дами з допомогою прикмети можуть дізнатися про майбутнє відносин з чоловіком і навіть виявити зраду.

Для чоловіків прикмета зазвичай має негативне значення. Забобони пов’язують забій ліктя з фінансами, ділової сферою, кар’єрою. Тому варто проявити обережність. Часто удар означає, що десь серед знайомих виявився ворог.

Випадкові травми — ознака негативу в житті, який «б’є» по людині. На фізичному рівні це проявляється саме в нещасних випадках.

Для жінки

Коли представниця прекрасної статі ушибает лікоть, значить, зараз вона привертає увагу чоловіків. Добре, якщо вдарилася правим, тоді прикмета має позитивне значення:

 • Про жінку з ніжністю думає, що її залицяльник.
 • Хтось сторонній говорить про неї з любов’ю, висловлює захоплення.
 • Для незаміжньої жінки це може бути знаком, що віщує зустріч з майбутнім чоловіком. Якщо вірити забобонам, то чоловіче ім’я, першим прийшло в голову після удару, і буде ім’ям судженого.

Думки, як відомо, матеріальні, і коли чоловік думає про вподобаної жінці, він передає їй частину своєї енергії. Це може проявитися у вигляді забиття. Ніж той сильніший, тим міцніше почуття. Тому не варто турбуватися з-за сильної болі в ліктьовому суглобі. Зрозуміло, це не стосується випадків з серйозними травмами.

Якщо ж вдарилася заміжня жінка, то скоро в родині буде поповнення. Поганою прикметою вважається удар з лівого ліктя. Він означає зраду подруги або зраду чоловіка.

b5fabadc6e11833b11ea0dde5cd6a136 Вдаритися правим, лівим ліктем: прикмети для дівчини по днях тижня

Для дівчини

Для молодої особи вдаритися правим ліктем — до любові. Скоро їй належить зустріч з молодою людиною або навіть пропозицію руки і серця, якщо пара вже є. Причому наречений ставиться до неї дуже добре і не дозволяє в її бік поганого слова. Він пишається дівчиною, вважає гідною парою і готовий носити на руках.

Удар лівої руки віщує швидкі сльози. В сім’ї настануть важкі часи. Коли забилася об стіл, то прикмета попереджає, що обранець невірний дівчині. Якщо вже заплановане весілля, то вона з якоїсь причини зірветься.

Для чоловіка

Коли таке відбувається з представниками сильної статі, прикмети обіцяють проблеми у відносинах. Чоловік буде відчувати складності при налагодженні зв’язку з іншими людьми. Почнуться сварки, нерозуміння.

Інша трактування прикмети попереджає про те, що хтось із друзів приховує своє справжнє ставлення до людини. Це недоброзичливець і заздрісник, який незабаром виявить себе. Зіткнення не уникнути, можливо, чоловікові доведеться пережити зраду.

Удар правим ліктем віщує великі зміни в житті. Всі плани будуть порушені, а події вийдуть з-під контролю. Прикмета закликає заздалегідь підготуватися до неприємностей, щоб витягти з них користь.

Для літнього чоловіка прикмета означає наступне:

 • ганьба, втрату репутації;
 • вдарився правою рукою — хтось з рідні серйозно захворіє;
 • в гостях — дружина скаржиться на нього іншим людям;
 • про стіл — до похорону.

Для хлопця

Юнакам прикмета теж обіцяє зустріч з ворогами. Доведеться чимало потрудитися, щоб вирішити всі проблеми. Краще всього відразу після забиття проаналізувати своє оточення.

Коли молода людина вдаряється ліктем, значить, на нього спрямований негатив. Недоброзичливець хоче нашкодити і вже обмірковує, як це зробити. Потрібно проявити обережність, щоб не потрапити в чужу пастку. Але якщо лікоть після удару раптово почав свербіти, то прикмета набуває хороше значення. Хлопця чекає приємний сюрприз або подарунок.

Тлумачення з урахуванням деталей

Трактування прикмети змінюється в залежності від обставин, при яких трапився удар. Так, стежать за станом ліктя після удару. Якщо він свербить, то це зазвичай до подарунку або іншому приємної події. Не буде поганим знаком і тривала біль, якщо удар припав по правій руці. Зазвичай це означає, що хтось з теплотою думає про ударившемся людині. В першу чергу прикмета стосується жінок. У них напевно є залицяльник, чиї почуття настільки сильні, що доходять до дами через різні знаки і прикмети.

Здавна вважалося, що дуже незграбний людина, яка не слідкує за своїми діями і ушибается, накликає на себе гнів вищих сил. Його чекають неприємності, причому винуватцем буде сама людина.

Якщо вдаряються несподівано відразу двома ліктями, то доведеться ночувати в чужому домі.

По силі удару

В першу чергу важлива ця прикмета для дівчини. Коли вона вдаряється правим ліктем, значить, шанувальник зараз думає про неї. Чим сильніший удар, тим більш глибокі почуття той відчуває. Тому дівчата використовують марновірство як ворожіння, перевіряючи судженого на щирість. Якщо потім лікоть ще й довгий час болить, то в серйозності намірів можна не сумніватися.

Сильно вдаритися лівою рукою, коли виступила кров, вже не до добра. Скоро дівчина розлучиться зі своїм коханим. В інших випадках прикмета попереджає про ворогів, які бажають людині зла і готові на багато що, щоб йому перешкодити.

Об стіл

Ще в давнину забій по необережності вважався поганою прикметою, особливо якщо людина вдарявся об стіл. Значить, скоро у сім’ї почнуться важкі часи. Ще гірше, якщо при цьому людина не тільки вдарилися ліктем на стіл, але і зіштовхнув якусь річ.

В цьому випадку для правильного тлумачення прикмети важливий впав предмет і те, як він впав:

 • З гучним стуком або гуркотом — у сім’ї почнуться нескінченні сварки, хтось може піти. Подружжя, швидше за все, розійдуться.
 • Впала і розлетілася на багато осколків посуд — чоловік і дружина будуть довго лаятися. Вони не розлучаться, але помиритися буде непросто.
 • У зменшеним тарілці була їжа або хліб — до неприємної розмови. Під час нього навряд чи вдасться досягти порозуміння, але після бесіди може залишитися образа.

Про спинку стільця

Така прикмета говорить про небезпеку. У людини з’явилися вороги, причому вони вже почали активно діяти. Настав час по-новому поглянути на тих, хто поруч, щоб у майбутньому уникнути зради. Особливо це стосується чоловіків.

Ще гірше тлумачення стає, якщо людина вдарився лівим ліктем. Після такого випадку потрібно з обережністю починати будь-яку справу. Недоброзичливці спробують порушити плани. На роботі не варто ділитися своїми думками, тому що колеги можуть обернути все на шкоду ударившемуся.

Про підлокітник крісла

Удар про цю частину меблів теж обіцяє мало приємного. Так відбувається, якщо людина перейшов комусь дорогу, викликав заздрість своїми вчинками. В результаті у нього з’явилися вороги. Прикмети попереджають, що заздрісники будуть заважати всім планам, особливо кар’єрним і фінансовим. Цілком можливо, що це хтось із колег, тому людині, яка забій лікоть, потрібно бути обережним на роботі. Найближчим часом не можна нікому довіряти плани і секрети. Вороги використовують ці знання для своїх підступів.

Прикмета по днях тижня

Трактування забобони залежить не тільки від підлоги або частини тіла. Кожен день тижня має свою енергетику, тому тлумачення сильно змінюється в залежності від того, коли стався забій:

 1. У понеділок — серйозні проблеми, можливо, навіть смерть. Для дівчини — зрада партнера.
 2. Вівторок — якщо людина хворіє, скоро видужає. Можливо, вдасться розібратися зі старою проблемою або укласти вигідну угоду.
 3. У середу — удача в бізнесі. Для заміжньої жінки — вагітність, а ось вільної дівчині прикмети віщують, що вона пов’яже своє життя з п’яницею.
 4. У четвер — радість, приємні новини, переїзд у новий будинок.
 5. П’ятниця — важливе свято в родині. Корисні покупки.
 6. Субота — втрата, позбавлення, хвороби або смерть родича.
 7. Неділя — обновки або дорогі подарунки. Для дівчат прикмета означає зустріч з привабливим чоловіком, можливо, майбутнім чоловіком.

Забій ліктя частіше віщує негативні події. Прикмети говорять про проблеми в майбутньому, а головне — про заздрість, яку хтось відчуває. Ці негативні емоції і призводять до того, що людина травмується в реальності. Однак марновірство тлумачиться іноді і в хорошу сторону. Для дівчат забій означає, що їх хтось любить, думає про свою обраницю. Щоб точно зрозуміти, що віщує пригода, потрібно розібрати всі обставини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради