Розбитий посуд — що означає прикмета і чому не можна зберігати биту і тріснула будинку

Розбитий посуд – до нещастя. Таке марновірство побутує в народі. Але існують різні трактування прикмети, так як залежить, який виріб розбито, ким, в який час. Давайте детально розберемо, що означають биті предмети.

До чого б’ється посуд в будинку

Розбитий посуд в закритому просторі вважається негативним знаком. Биті столові предмети в будинку означають, що скупчилася велика кількість негативної енергії. Битий посуд в будинку нерідко призводить до сварок між мешканцями, приносить в квартиру негативні емоції і скандали. Це впливає і на речі навколо вас.

Щоб позбутися негативу, люди починають бити посуд. Існує думка, що цей знак до швидкого захворювання одного з родичів, розставання з коханою людиною або до матеріальних втрат.

Бите виріб у руках незаміжньої дівчини позначає зустріч з хорошим хлопцем найближчим часом.

Чому б’ється на роботі

Бити посуд на роботі означає наближення невдачі в цій сфері. У офісі або іншому приміщенні часто зустрічаються випадки, коли б’ються чашки, тарілки та інші предмети. Варто звертати увагу на те, яке саме виріб падає. Розбита чашка може трактуватися як існування заздрісників, тарілка – невдоволення керівництва роботою.

6a247df959ac0e64b385b5856e30ec60 Розбитий посуд — що означає прикмета і чому не можна зберігати биту і тріснула будинкуНа розбитій посудині з’являються тріщини або сколи. Ця прикмета свідчить, що недоброзичливці розпускають плітки.

Варто уважно ставитися до незакінченим справах, так як хтось хоче підсидіти ваше місце на роботі.

Предмети посуду

Правильність трактування прикмети розглядається і по тому, яку посуд сталося розбити.

Тарілка

Давайте розглянемо, що означає, якщо тарілка розбилася:

 1. Кухонне начиння падає про стать і розлітається – це не поганий знак. Дуже скоро варто чекати несподіваних гостей, які принесуть тільки позитивні емоції в будинок.
 2. Розбиваються столові вироби об стіл або іншу меблі – слід уважніше ставитися до власних витрат. Варто бути більш економними, щоб уникнути необдуманих фінансових вкладень.
 3. Тарілка розбивається під столом – незабаром доведеться позичити грошей другові або комусь із родини.
 4. Кухонне начиння розбивається ненароком – чекайте вдалих угод в бізнесі або на роботі.
 5. Бите виріб під час з’ясування відносин – образи будуть невысказанными.
 6. Якщо кинути столовий предмет на весіллі навмисно – у молодят буде щасливе і довге подружнє життя.
 7. Наречена розбиває столове виріб на весіллі неспеціальних – шлюб буде неміцним і незабаром закінчиться невдало.
 8. Тріснуте блюдце віщує зустріч зі старим другом.

7505054e800e34f29eb4de69fb9e04d8 Розбитий посуд — що означає прикмета і чому не можна зберігати биту і тріснула будинкуБита тарілка на іменини або Новий рік принесе тільки позитивні емоції і щастя вже зовсім скоро.

Гуртка

Що ж означає розбита гуртка:

 1. Якщо падає на підлогу – чекайте хороших новин і подій.
 2. Побилася об стіл – є недоброзичливці або пускають погані плітки.
 3. Чашка розбивається під стільницею – варто уважніше стежити за грошима, так як прикмета віщує злодійство.
 4. Побилося столове виріб випадково – є таємний залицяльник, який постійно думає про вас.
 5. Розбивається чашка дитини – хтось може наврочити малюка, що не призведе до гарних подій.

Ваза

Випадкове розбиття вази означає щасливі події. Якщо посуд не скляна – незабаром очікуються фінансові втрати. Якщо ваза проста – будуть зміни на особистому фронті.

8d5d3a11da35228cc26aec28d69ca11c Розбитий посуд — що означає прикмета і чому не можна зберігати биту і тріснула будинкуРозбита ваза з квітами віщує везіння.

Якщо скололась або лопнула ваза з-за зносу, значить, буде скандал у сім’ї. Вазу може перевернути кіт, що означає появу коханця. При розколі кришталевого предмета варто чекати новин, які змусять вас брехати.

Келих або стакан

Прикмета розбити скляну посуд на весіллі, віщує негативні емоції. Якщо прозорий келих – відносини будуть чистими, без брехні. Але якщо розбити посуд – це призведе до швидкого розставання молодих.

Є інше трактування забобони. Якщо келихи, наповнені шампанським, розбивають спеціально – шлюб буде довгим і щасливим.

Випадково битий склянку означає швидку власникові удачу. Якщо такий посуд розбиває успішна дівчина – у чоловіка може з’явитися хтось на стороні.

9accf721a52a3ee6c4cd89ab23a6fe49 Розбитий посуд — що означає прикмета і чому не можна зберігати биту і тріснула будинкуБізнесмена, який впустив повний стаканчик води, чекають хороші справи в бізнесі, а саме в сфері нерухомості.

Важливо звертати увагу на місце розбиття предмета:

 • Якщо це сталося на кухні – будинок буде «ситим», а мешканці пізнають позитивні зміни.
 • У спальні – погана прикмета. Незабаром чекайте хвороб.
 • Якщо це сталося біля вхідних дверей – сходіть до церкви і поставте свічку. Сім’ї бажають поганого і негативні чутки розпускають.

Не варто спеціально кидати кухонне начиння, так як будуть проблеми з фінансами.

Що робити з осколками

Прикмета, що посуд розбився, може трактуватися з позитивної і негативної сторони. Важливо відразу зібрати осколки кухонного начиння в стару ганчірку і викинути. Якщо загорнути залишки в ганчірку підуть негативні емоції і нещастя з дому.

Чому не можна зберігати биту посуд

Краще не зберігати вдома биту посуд. Таким чином у житло надходить негатив, що принесе невдачу всієї сім’ї.

Багатьох хвилює питання, чому не можна їсти і пити з битого посуду. Прикмета свідчить, що це принесе в дім бідність і непорозуміння між мешканцями.

До чого сниться розбитий посуд

Сни про розбиті предмети посуду пов’язані з сім’єю та стосунками між її членами. У соннику зазначено, що така подія віщує непорозуміння між мешканцями:

 • сниться кухонне начиння з тріщинами і сколами – будуть проблеми з фінансової сторони;
 • розбитий стакан у сні – до сварок з коханою людиною;
 • биті порцелянові вироби попереджають, що краще не ображати друзів і близьких;
 • розбиті чисті предмети позначають неспеціальну образу сплячого;
 • б’ється кришталь або скло – варто очікувати конфліктів у сім’ї.

Якщо така ситуація трапляється з хворою людиною – це призводить до швидкого одужання, якщо посуд просто тріснутий – стан погіршиться. Жінка, яка бачить у сні невеликі осколки столових виробів, може чекати розчарування, чоловік – проблем з бізнесом або на роботі.

Заміжньою дівчині сниться колота кухонне начиння – в найближчому часі не зможе завагітніти, якщо предмет розбивається – це означає важкі пологи.

Слідуючи соннику Міллера, взяти в руки биту посуд – схопити удачу. Якщо тарілка падає – вас чекає успіх.

Що робити, щоб уникнути поганого значення прикмети

Прикмета, що розбитий посуд – на жаль, не зовсім вірна. Важливо враховувати, коли, де і з ким трапилася така ситуація. Є безліч забобонів, які свідчать, що бита кухонне начиння приносить щастя й удачу. Щоб позбавитися від негативу і залишитися щасливим, варто бути акуратним з виробами з крихких матеріалів. Можливо позбутися всіх скляних предметів в будинку, але невдачі приносять не тільки вони.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради