Прищ на правій (лівій) брови: на або під нею – прикмети

Прищі на бровах, згідно з народним повір’ям – хороший знак. У вашому житті настане біла смуга, неприємності і труднощі підуть, а мрії і бажання почнуть виконуватися. Але інші тлумачення попереджають про те, що незабаром на вас обрушаться несподівані клопоти.

788127edd862466dc4731e4bf14d57e2 Прищ на правій (лівій) брови: на або під нею – прикмети

Зверніть увагу на те, де розташований прищ і які його розміри – так отримаєте максимально точну розшифровку прикмети.

Прищ на правій брові

Прищі на бровах, що з’явилися з правого боку, несуть лише хороші новини:

  • Очікується зустріч з близьким другом, однодумцем, з яким проведете разом кілька приємних годин. Розмова буде довгою, але невимушеним, і ви зможете відволіктися і забути про поточні проблеми.
  • Інша прикмета про прыще в правій брові говорить про те, що вас хвалять. Це можуть бути рекомендаційні слова щодо професійних якостей або про вас говорять, як про хороше чуйну одного.
  • Існує ще одне значення прикмети про прыще на правій брові – ваша робота буде оцінена високо, і за старання заохотять премією або надбавкою до заробітної плати. Але якщо прищ великий, тоді будьте економніше, так як вся фінансова допомога піде на непотрібні витрати.

3a014dbdafa5f22c5ddb50870239ed32 Прищ на правій (лівій) брови: на або під нею – прикмети

Прищ на лівій брові

Якщо прищі в бровах розташовані з лівого боку – остерігайтеся ворогів та заздрісників. Намічається зустріч і важка розмова з нещирою брехливої особливою, яка за спиною поширює плітки. А тому при появі прища на лівій брові, прикмета радить уважно придивитися до оточення, і в той же час утриматися від поспішних висновків. Ворога виявити непросто, а неприємна фраза, зопалу кинута, може образити невинну людину.

Якщо на лівій брові з’явився прищик, то інша прикмета тлумачить це як лайливі слова, які звучать по відношенню до вашої персони. Вони можуть виходити від колеги чи просто знайомого. Необхідно згадати недавні сварки, так як злість цієї людини досить сильна. Його слова можуть негативно позначитися на вашій подальшій кар’єрі, так і на особисте життя.

Висипання зліва, згідно з повір’ями, може стати передвісником сварки. В даному випадку рекомендується бути більш терпимим до недоліків оточуючих людей і зберігати спокій, у якій би ситуації ви не опинилися. Особливо обережним слід бути на роботі, так як конфлікт може вилитися в серйозну проблему.

f35b3b714daefdf8c37fa3e649feed2c Прищ на правій (лівій) брови: на або під нею – прикмети

Прищ між бровами

Коли прищ з’являється між брів, прикмета в більшості випадків говорить про те, що вам вдасться позбутися від душевного тягаря. Те, що довгий час важким каменем лежало на плечах і не давав вільно дихати, нарешті, піде. Це може бути робота, яка не приносила ніякої радості, або ж важкі в спілкуванні люди – вони можуть переїхати і звільнять вас від настирливості.

Крім того, саме зараз найбільш відповідний час для того, щоб переглянути плани і поставити перед собою нові цілі. Словом, ви почнете жити спокійно, як мовиться, з чистого аркуша.

А також прищ між бровами є передвісником зустрічі з сімейною парою як зі знайомою, так і немає. У першому випадку ви чудово проведете час за бесідою, у другому – нові люди виявляться вельми приємними, і випадкове знайомство з часом переросте в міцну дружбу.

Інші прикмети описують цю зустріч скоріше як ділову і при цьому попереджають про можливість конфлікту.

Згідно з народними повір’ями жителів Сходу, поява прищів між бровами пов’язане з глибокими внутрішніми переживаннями. Прикмети в цьому випадку радять знайти можливість позбутися від них, наприклад, записатися в спортзал і гарненько отколотить боксерську грушу, або знайти надійного людини, який вислухає – выговорившись, ви напевно відчуєте величезне полегшення.

7637cd0c11c726b772aa135aeecb6ad6 Прищ на правій (лівій) брови: на або під нею – прикмети

Прищ під бровою

Прищ під бровою – символ любові. Якщо він утворився з лівого боку – у вашому оточенні є людина, що відчуває по відношенню до вас теплі ніжні почуття. Але він ретельно приховує любов, і ви про це навіть не здогадуєтеся. Таємний шанувальник зможе відкритися лише за певних обставин. Якщо ж змін не відбудеться, ви, швидше за все, так і залишитеся в невіданні.

Прищ під правою бровою означає, що визнання в любові ви все-таки отримаєте. Це станеться при особистій зустрічі або через послання здалеку. Іноді інформація приходить з третіх рук. При цьому якщо прищ почав свербіти, будьте впевнені в тому, що події розгортатимуться стрімко.

Незайвим буде знати, що прищі під бровами вказують на шанувальника, який кілька молодше вас.

56e013ca8700fd79f8d263cd0cd8933c Прищ на правій (лівій) брови: на або під нею – прикмети

Прищ над бровою

Прикмети про прыщике над бровою мають три різні інтерпретації:

  • Любов.
  • Здоров’я.
  • Фінанси.
  • Ви познайомитеся з людиною, який довгий час вас таємно любив, але не міг у цьому зізнатися. І якщо в попередньому випадку доля зводила з людиною, який молодший за вас, то в цьому варіанті він виявиться більш зрілим.

    Якщо виявили висипання біля брів з лівого боку – отримаєте можливість досить непогано підзаробити. Але при цьому будьте готові до того, що доведеться докласти чимало зусиль і проявити терпіння. Але, повірте, результат того вартий.

    Висипання з правого боку по прикметі обіцяє швидке одужання. Самопочуття гарантовано покращиться, причому незалежно від того, нежить це або більш складне захворювання.

    Не турбуйтеся, якщо отримали неприємну передбачення. Розцінюйте це як вдалий шанс відвести біду. А слов’янські дівчата навіть знали, як це зробити гарантовано. Щоб не допустити небажаних змін, тільки що з’явилося висипання вони гарненько присмачували відваром череди або ж медом. І чим ретельніше проводити таку процедуру, тим з більшою часткою ймовірності розсіється передбачення.

    Крім того, пам’ятайте про позитивному настрої – наші думки здатні творити чудеса, а всяка неприємність стане корисним досвідом.

    Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
    Всезнайко - Корисні поради