Прикмети весілля в грудні: коли краще одружуватися в перший зимовий місяць

Прикмети весілля в грудні в основному позитивні. Якщо звернутися до вірувань і традицій наших предків, то зима вважалася цілком підходящим часом для укладення шлюбу, сулившим міцні і довгі стосунки. З іншого боку, весь грудень зайнятий Різдвяним постом, тому вінчатися в церкві в цей період не вийде.

Позитивне значення грудневої весілля

Здавна вважалося, що шлюб, укладений в перший місяць зими, буде міцним. Про такий говорили, що він «до гробу». До того ж, вийти заміж взимку – значить, бути щасливою не тільки в любові, але і в грошових справах.

763b9fc7f3a05fcb623588a4d96d20a9 Прикмети весілля в грудні: коли краще одружуватися в перший зимовий місяцьДля традиційної фотосесії молодят не придумати часу краще, ніж зима. На тлі засніжених дерев і білого покривала, що спустився на землю, наречена буде виглядати ще більш жіночною і витонченою.

Грудневе свято буде наповнене особливою атмосферою, адже з перших днів в повітрі вже витає передчуття Нового року, а це завжди очікування дива та дива.

Незаперечним плюсом грудневої одруження є невелика завантаженість Загсів в цей період часу. Не складе труднощів забронювати для свята будь-яку вподобану дату.

В цілому, якщо весілля в грудні, прикмети на цей рахунок ніякого негативу не несуть.

Можна відзначати весілля в грудні

Як і в будь-якому іншому місяці, прикмети виділяють грудневі дні, що підходять для одруження, і дні, на які весілля краще не планувати.

Будь-які прикмети, як позитивні, так і негативні, краще вивчити завчасно, щоб потім не шкодувати про неправильно обраної дати.

Кращі дні

Молодята, перш ніж одружитися, ретельно підбирають дату майбутньої події. Увагу звертають на стан Місяця, астрологічні прогнози, нумерологію. Але є в грудні дні, які за прикметами вважаються вдалими для весілля, незалежно від усіх інших параметрів:

 • 1 грудня – чудова весільна дата за всіма прикметами;
 • 5 грудня – молоді люди, які уклали шлюб в цей день, будуть розуміти і підтримувати один одного у всьому;
 • 11 грудня – молодята, зв’язали себе подружніми узами в цю дату, завжди зможуть між собою домовитися і знайти компроміс;
 • 15 грудня – це число гарантує чоловікові і дружині виконання всіх намічених планів;
 • 17 грудня – чудовий день для тих, хто вже давно перебуває у цивільному шлюбі, але не вирішується оформити стосунки офіційно;
 • 20 грудня – в старовину саме цей день гарантував подружжю довгий і міцний союз;
 • 31 грудня – прикмети обіцяють, що у тих, хто одружився напередодні Нового року, подружнє життя складеться якнайкраще.

3b123744cf19a9d3e40104aba10c3eae Прикмети весілля в грудні: коли краще одружуватися в перший зимовий місяцьДобре, якщо в зазначені дні Місяць буде зростаючою. Це додаткова гарантія гармонії в сімейному житті.

Небажані дати

Невдалі дні для весілля в першому зимовому місяці теж існують. Таких набагато менше, ніж тих, що приносять удачу, тому уникнути небажаних чисел не складе праці:

 • 4 число – велике церковне свято Введення у храм Пресвятої Богородиці. Весілля під час таких релігійних подій суворо заборонені.,
 • 14, 22, 29 числа – вважається, що одружились в ці дні молоді люди недовго будуть разом.

Всі інші дати місяці вважаються нейтральними і теж підходять для проведення весільної церемонії.

Весь грудень віруючі дотримуються Різдвяний піст. Тим, хто вірить у прикмети, що під час посту женитися не можна, краще перенести урочистості на другу половину січня.

У деякі дні посту церква може піти на поступки і повінчати молодих. Але тільки за умови, що вони не будуть влаштовувати пишне торжество.

Прикмети в день торжества

Звертають увагу і на народні прикмети. В залежності від того, що за погода стоїть в день весілля, можна зрозуміти, яке життя чекає на молодих надалі, які стосунки складуться у їхній родині.

Відомі прикмети для весілля в грудні:

 • Міцні морози обіцяють такі ж міцні і непорушні подружні стосунки. Чим довше тримається така погода до і після урочистості, тим міцніше, згідно з прикметами, буде шлюб.
 • Раптові заморозки саме в день весілля, якщо до цього була відлига, – ознака того, що у відносинах подружжя головною завжди буде пристрасть.
 • Сніг або дощ у день весілля – до багатства і процвітання. Чим більше випаде снігу, тим більший добробут чекає молоду сім’ю.
 • Виходити заміж у теплий безвітряний день віщує таку ж спокійне і розмірене сімейне життя.
 • Нестабільність в природі, коли сонячний день змінює похмура погода або раптово починається завірюха, – не найкраща прикмета. Вона говорить про те, що сімейне життя майбутніх подружжя не стане затишній, а швидше нестабільною і непередбачуваною.
 • Поява двох птахів на весільній церемонії – хороша прикмета, що свідчить про вірність і кохання між брачующимися.
 • Сонце під час весілля – до щасливого життя. Якщо воно зрідка ховається за хмарами – у подружжя будуть час від часу виникати дрібні розбіжності, які вирішаться без праці.

Грудень – непоганий місяць для укладення шлюбу. Більшість прикмет, пов’язаних з ним, обіцяють молодятам стабільну і міцну сімейне життя.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради