Прикмета: втратити наручний годинник – до чого це

Годинник – символ часу, руху і розвитку. З давніх часів вважається, що втратити годинник – поганий знак. Проте не завжди ця прикмета має тільки негативне значення.

48031037b5f83008a67c8d54b2d942d9 Прикмета: втратити наручний годинник – до чого це

Якщо втратив годинник

В більшості випадків втрата годин означає швидку зміну в житті. Однак, зміни бувають хорошими і поганими. В даному випадку подальший розвиток подій буде залежати від психологічного настрою колишнього господаря аксесуара.

Негативне тлумачення

Частіше пропажу наручних годинників пов’язують з поганим майбутнім. Тому негативних тлумачень даної прикмети в рази більше, ніж хороших:

 • людина не зможе довести справи до кінця;
 • будуть з’являтися перешкоди на шляху до мети;
 • самотні люди не зможуть найближчим часом влаштувати особисте життя;
 • можливо сильне відчай, з-за ряду великих невдач;
 • якщо годинник втратив сімейна людина, то слід приділити увагу дітям і чоловікові, інакше можливий розпад союзу;
 • невдачі торкнуться і кар’єри: напевно буде застій, але можливо і пониження;
 • втрата годин також може бути знаком того, що пора узяти себе в руки і діяти;
 • годинники можуть пропасти і в тому випадку, якщо господар зайнятий непотрібним справою;
 • однак якщо власник зайнятий важливою справою, то втрата годин говорить про те, що треба прискоритися.

4d8d96fda016317bc576b4ad0bf0a322 Прикмета: втратити наручний годинник – до чого це

Як видно зі списку, негативних наслідків у прикмети вкрай багато, але існують і позитивні тлумачення.

Позитивне тлумачення

Позитивні тлумачення безпосередньо пов’язані з негативом. Люди вважають, що годинник збирають погану енергетику. А втрата годин – шанс позбутися від цього негативу. У зв’язку з цим існують наступні позитивні варіанти:

 • можливе поліпшення життєвої ситуації, адже людина позбувся скопленного негативу;
 • розставання з людиною, яка в майбутньому виявиться щасливим квитком у краще життя;
 • у ваше життя прийдуть надійні люди, з якими ви проведете не один день разом;
 • на роботі відкриються нові перспективи.

Часто люди втрачають ті години, які не підходять під характер, або людина давно хотів придбати нові. Аксесуар втрачається, щоб не заважати. А перед колишнім власником відкриваються нові горизонти і можливості.

Вірити чи приймете

Як відомо, російський народ прикмети століттями помічав. І в сучасному світі вони не втратили колишню актуальність, багато хто продовжує вірити і слідувати.

Якщо постійно думати про втрачених наручних годинниках і про те, що скоро настане щось погане, то це збудеться з великою ймовірністю, люди самі налаштовують себе на негатив. Тому потрібно намагатися мислити позитивно, в кращу сторону.

Вірити чи приймете – особиста справа кожної людини. Однак не варто сильно зациклюватися на поганому майбутньому.

Як можна виправити ситуацію

Для початку варто спробувати знайти пропажу. Постарайтеся згадати сьогоднішній день: де були, де останній раз бачили годинник і так далі. Якщо вдалося знайти втрату, то носіть аксесуар далі і намагайтеся більше не втрачати.

1e18d66084596d70117ef863caec4ecd Прикмета: втратити наручний годинник – до чого це

Якщо ж знайти не вдалося, то заспокойтеся. Намагайтеся думати про хороше. Може бути, годинник пропали на краще. Наприклад, вони вже зібрали погану енергетику, і їм довелося зникнути, щоб не завдати шкоди хазяїну.

Озирніться назад, ймовірно, пропажа годин – це знак, який показує, що пора щось змінити в житті. Проаналізуйте минулі дії та вчинки. А далі робіть так, як вважаєте правильно.

Існує два універсальних способу уникнути наслідків. Обидва підійдуть для нейтралізації практично всіх існуючих на даних момент прийме. До того ж обидва варіанти мають схожим принципом дії. Він полягає в психології, в тому, як людина себе налаштує:

 • Перший спосіб можна назвати «Антипримета». Суть полягає в тому, що потрібно знайти якусь прикмету, яка нейтралізує наслідки втрати годин. Наприклад, якщо купите нові годинник, то проблеми обійдуть стороною.
 • Другий спосіб у психології отримав назву «Стірательная гумка». В уяві потрібно уявити, як за допомогою ластику стираються наслідки цієї прикмети. Достатньо виконати кілька разів, і ви відчуєте, як заспокоюєтеся і розслабляєтеся. До речі, гумку можна замінити на щось інше. Наприклад, можна уявити, як негатив згорає в уявному багатті.

Уникнути негативних наслідків цієї прикмети можна, якщо знайти свої години, тоді наслідки точно анулюються.

Втрата годин неприємна. А якщо це сімейна реліквія, то це трагедія. До того ж більшість людей настільки прив’язуються до годинника, що не хочуть міняти на нові. Кращий варіант – зосередитися і постаратися знайти втрату. Тоді і наслідки прикмети обійдуть стороною, і годинник на законному місці.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради