Прикмета: павук спускається вниз по павутині або повзе вгору по стіні

Згідно приймете, зустріти павука, який спускається вниз по павутині, або повзе вгору по стіні, можуть навіть жителі верхніх поверхів сучасного багатоповерхового будинку, не кажучи вже про господарів старих будівлях. Народна чутка наділила членистоногих, здатністю передбачати майбутнє, і навіть «плести долю» людини. Найчастіше поява цих всюдисущих створінь у будинку віщує достаток, успіх і підвищення добробуту мешканців, але є і погані павукові прикмети, які обіцяють дрібні і великі неприємності.

f0189943336a82e91bb0d967f3fea7bf Прикмета: павук спускається вниз по павутині або повзе вгору по стіні

До чого павук повзе вниз

Трактування прикмети, до чого павук спускається вниз, змінюється в залежності від ситуації. Загальним залишається правило: чим більше розмір членистоногого, тим істотніше передбачення. Якщо мова йде про гроші (втратити або знайти), то великий павук – це багато грошей. Якщо справа стосується радості, успіху, нещастя, то масштаб події теж залежить від розмірів «провісника».

Павук спускається із стелі

В цьому випадку потрібно поспостерігати за членистоногим:

 • Якщо «провісник» самостійно змінить напрямок руху на протилежна, тобто він поповзе вгору, то можна чекати хороші новини, радісні події, успішне завершення справ.

Павук опустився на обідній стіл

 • Якщо в цей час хтось з членів сім’ї сидить за столом (тим більше їсть) – це попередження про появу нового ворога у цієї людини.
 • Обідає сім’я у повному складі – невідомий ненавидить їх усіх.
 • За столом знаходяться гості – скоро стане відомий їхній загальний недоброзичливець.

Павук спустився з стелі на поріг будинку

Ознака великих неприємностей, можливо, смерті когось із мешканців.

Павучок спустився на людину

Має значення, в якому місці опинився «провісник»:

 • Павук на одязі – передвістя оновлення гардеробу. Причому, буде куплена і отримана в подарунок річ, аналогічна тій, на яку приземлився павучок. Наприклад, якщо членистоноге «облюбували» вашу шпильку, отже, у вас з’явиться нове прикраса для волосся.
 • Павук на відкритій частині тіла (на руці, обличчі і так далі) – може бути, вам підвищать заробітну плату або запросять в іншу компанію працювати на кращих умовах.
 • Павучок, спускається на павутині, завис прямо у вас над головою

  Це передбачення швидкого збагачення. Можливо, ви отримаєте спадщину або дорогий подарунок. Успіх буде супроводжувати довгий час, будь-яку розпочату вами справу буде закінчуватися вдало.

  До чого повзе вгору

  Якщо павук повзе вгору по стіні – віщує підвищення добробуту всіх живучих у будинку, включаючи гостей. Виражається у зростанні доходів, збільшення прибутку, підвищення рівня життя. Якщо ви побачили подібне ознака, перебуваючи в гостях, повідомте господарям про майбутній поліпшення їх життя.

  Павук рухається вгору по павутині – обіцяє отримання радісних звісток. Причому за кольором членистоногого можна визначити, у якій сфері очікуються хороші зміни:

  • Білий павучок завжди повідомляє про удачу на «любовному фронті».
  • Сірий – пов’язується з кар’єрою і доходами.
  • Червоний – віщує грошові надходження. Його в народі називають «деньгопряд».
  • Чорний – повідомляє про приїзд родичів.
  • Коричневий або пісочний – обіцяє, що вашим ворогам «не поздоровиться».

  Негативні значення

  Негативні тлумачення павукових прийме, залежать більше від обставин події, ніж від напрямку руху членистоногого.

  Якщо павук спускається по стіні, це віщує:

  • Раптові матеріальні втрати (затримка зарплати, позбавлення премії, пограбування на вулиці або квартирна крадіжка, купівля непотрібних або неякісних речей).
  • Неприємні новини.

  Деякі люди з бажання нейтралізувати прикмету намагаються, замінити великі втрати грошей значними витратами, тобто роблять великі покупки. Але якщо ви отримали знак майбутніх грошових втрат, від серйозних придбань деякий час краще утриматися, щоб не стати жертвою аферистів.

  197f9d65562c16f48e4194f4d5b58823 Прикмета: павук спускається вниз по павутині або повзе вгору по стіні

  Павукоподібну спустилася з самого стелі і торкнулося підлоги – передвістя втрати, на жаль, не обов’язково матеріальної. Це може бути як розтрата грошей, крадіжка, так і позбавлення сил, здоров’я, друзів або родичів, розставання з коханою людиною.

  Якщо павучок повзе вгору по стіні, а потім, виявляється у вентиляційній шахті – погана ознака, незабаром успіх покине дім, почнуться внутрішньосімейні конфлікти, з’являться матеріальні труднощі.

  Якщо павук дерся нагору, але хтось убив його, господарів житла і вбивцю павучка покине удача.

  Розпочнеться чорна смуга в житті – це може виражатися у втраті прибутку, непорозуміння з коханою людиною, зіпсовані відносини з родичами.

  Якщо піднімається вгору павука хтось налякав, і членистоногому довелося рятуватися втечею, вашому матеріальному становищу загрожує те ж саме. Неабиякий матеріальний дохід зникне в результаті певної непередбаченої події.

  У прикмети: павук звалився вам на голову, є два протилежних тлумачення. Одні знавці народної мудрості стверджують, що людину чекає важковиліковний недуга, інші – рекомендують готуватися до нових грошових надходжень. Яке пояснення вибрати, кожен вирішує для себе сам.

  Можна звернути увагу на вид членистоногого: павучок сірого кольору – швидше за все, до грошей, причому, чим більше розмір «вісника», тим більша сума потрапить у ваш гаманець в найближчому майбутньому. Вважається, що руді та коричневі павуки нічого доброго не приносять. В цьому випадку не бажаний і чорний павукоподібний, не кажучи вже, про крестовике.

  Хороші прикмети

  Існує дуже хороший знак – павук спустився з стелі по павутині прямо перед особою людини. Якщо вам вдалося витримати таке випробування і не вбити маленького «провісника», вас чекає величезна удача і щастя. Вони можуть виражатися у грошовій сфері або кар’єром рості, отриманні раптової прибутку або дуже хороших звісток.

  ac654f575b169dd60778208a6e9c80cc Прикмета: павук спускається вниз по павутині або повзе вгору по стіні

   

  Павук спускається вниз по павутині (важливо, щоб членистоноге не торкнулося підлоги, і тим більше порогу будинку) – пророкує прихід довгоочікуваних гостей, нове знайомство або побачення з людиною, яку давно не бачили.

  Тлумачення прикмети про павука на руці:

  • Павук повзе вниз по руці – передвістя порожніх грошових витрат. Візьміть фінанси під строгий контроль, плануйте всі покупки.
  • Підйом членистоногого вгору по руці – ознака легких грошей. Можливо, буде знайдений на дорозі гаманець, отриманий виграш по лотерейному квитку або дістанеться зайва премія від расщедрившегося начальника. Погана сторона події – отримана сума истратится дуже швидко на всяку нісенітницю.
  • Павучок піднімається або опускається по правій руці – до грошей, лівою – до зубожіння.
  • Павукоподібну, що рухається по правій руці може передвіщати знайомство з впливовою людиною, який в майбутньому вам допоможе.

  Павукові прикмети в різний час доби:

  • Побачити ввечері, як павучок рухається в напрямку стелі – привід загадати бажання. Задумане обов’язково здійсниться. Причому прикмета не втрачає свого основного значення: павук, повзе вгору – до успіху і поліпшенню матеріального становища.
  • Помітити павучка вночі – віщує появу нових доходів, поліпшення становища в професійній сфері.
  • Вранці зустріти членистоногого – ознака вдалого дня.
  • Побачити, як павук піднімається по стіні або павутині вдень – передвістя успіху в любовних справах. Це може бути просто знайомство з новим приємним людиною або зустріч «кохання всього життя».

  Як уникнути бід

  Якщо ви зупинилися на поганому тлумаченні прикмети, до чого павук падає на голову, і вас налякало звалилося зі стелі членистоноге, прийміть заходи. Сходіть до лікаря, займіться своїм здоров’ям. Якщо спускається по стіні павук напророкував вам збитки, зробіть все можливе, щоб уникнути їх.

  Народні прикмети про павукоподібних – не вирок, а підказка. Причому невідомо хто намагається вас попередити: вищі сили, душі померлих предків або ваша підсвідомість.

  Якщо вам не дає спокою думка про те, що попався на очі павучок – носій серйозних проблем, потрібно провести нескладний обряд. Акуратно візьміть небажаної «провісника», винесіть його на вулицю або хоча б в під’їзд, і випустіть його на волю. Попросіть його, щоб пішов і забрав із собою все погане, що приніс вам. Після цього йдіть додому. По дорозі не озирайтеся і не розмовляйте ні з ким.

  Вбивати павука не можна – це дуже погана прикмета.

  Тим більше, павучки досить доброзичливі створення, не завдають шкоди людині. Від них навіть є практична користь – восьмилапые знищують шкідливих комах. Звичайно, вони можуть викликати неприємні емоції, аж до відрази. Але згідно з народними повір’ями ці маленькі істоти знаходяться ближче, ніж люди, до потойбічного світу, вміють заглядати в минуле і майбутнє. Тому навіть несуеверным особистостям не варто ображати павуків.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради