Прикмета: горобці купаються в калюжі або піску

У містах часто можна побачити, як горобці купаються в калюжах серед інших пернатих, що населяють місто. Проте мало хто замислюється, що дії пернатих містять у собі прихований зміст. Щоб зрозуміти, до чого горобці зграєю купаються в калюжі, потрібно звернутися до прикмет. Народна мудрість може пояснити це явище, враховуючи кількість птахів і час дня, коли вони приймали ванни.

3475d555e64e49821b87a4689e74b615 Прикмета: горобці купаються в калюжі або піску

До чого в калюжі купаються горобці

Плещущиеся у воді птахи — добрий знак. В залежності від того, скільки було воробйов і з ким вони ділили калюжу, можна дати точне тлумачення побаченого.

 • Якщо горобчик купався один або в калюжі було 2-3 птиці, то людину чекають зміни в особистому житті. Він несподівано зустріне свою другу половинку або зрозуміє, що разом з нинішнім партнером у них немає майбутнього. При цьому індивід не буде замислюватися про наслідки, з-за чого він зробить безліч великих і дурних помилок.
 • Якщо горобці цілою зграєю купаються в калюжі, то людина скоро стане володарем багатства. Він зможе здійснити свої мрії, однак після цього настане кризова ситуація. Звичка багато витрачати зіткнеться з абсолютною відсутністю грошей, з-за чого людина буде відчувати себе невдахою.
 • Якщо горобці купаються разом з голубами, то людину чекає просування по кар’єрних сходах. Довгоочікуване підвищення стане результатом старанної роботи. Нагорода дасть індивіду сили старанно працювати, щоб його подальша праця також був винагороджений.
 • Якщо разом з горобцями в калюжі купаються галки, то людина отримає добру звістку від рідних. Але з-за того, що людина не зможе побачитися з сім’єю, йому стане прикро, а в серце закрадеться заздрість.
 • Якщо до воробушкам у воду прилетіла сорока, то індивід скоро отримає гонорар іл премію. Це не буде заохоченням або підтримкою. Гроші дістануться людині без всякої на те причини.

А також варто звернути на поведінку птахів в калюжі.

 • Якщо пернаті билися між собою, то передбачене ще не скоро здійсниться. Пройде великий проміжок часу, перш ніж у житті відбудуться зазначені події.
 • Якщо птахи стояли один від одного окремо, і кожна займалася власною чистотою, то предвозвещенное вже скоро почне збуватися.

Чого чекати, якщо горобці купаються в піску або пилу?

У теплу пору року горобці нерідко борсаються в піску. Народ також помітив це і створив забобони. Ця подія може передвіщати як добре, так і погане.

 • Якщо один або кілька горобців купаються в пилу, то людина скоро зустрінеться обличчям до обличчя зі своїм суперником. Сутичка буде важкою. Якщо людина зможе зберегти концентрацію і уважність, то перемога буде за ним. Якщо він намагається робити відразу кілька справ одночасно або спробує дурити, то першість перейде до супротивника.
 • Якщо горобці невеликою зграйкою купаються в піску, то людину чекає удача в справах. За що б він не взявся, будь то навчання, нову справу або продовження кар’єрного зростання, результат порадує індивіда. Однак йому не варто зловживати цим і братися одночасно за кілька справ. Це призведе до того, що людина втратить фортуну в суєті, а розпочаті справи обернутися боргами і великими фінансовими втратами.
 • Якщо горобці купаються в піску разом з іншими невеликими птаха, то людині належить моральне випробування. Йому на протязі декількох днів доведеться вибирати між легким і правильним. Вірні рішення принесуть людині нові можливості і могутніх знайомих. Однак кожна помилка буде доленосною. Після неї значно змінитися одна з сфер життя особистості.
 • Якщо горобці борсаються в пилу разом з великими пернатими, наприклад з галкамі або воронами, то людині варто чекати поганих звісток. Це торкнеться когось із близьких родичів або друзів. При цьому під загрозою будуть інші люди. Незважаючи на бажання людини, він не буде в силах допомогти. Але незабаром ситуація вирішиться.
 • Прикмети кажуть, якщо побачити, як горобці возяться в піску, а потім купаються в калюжі, то людині пощастить в особистому житті. Він знайде свою другу половинку, а його почуття будуть взаємними. При цьому пара знайде гармонію, завдяки чому їх відносини з кожним роком будуть все міцніше.
 • Якщо горобці б’ються один з одним в піщаних купках, то людині варто чекати дитини. Немовля з’явиться у самого індивіда або у його близьких родичів. Прикмета також вказує на те, що у новонародженого будуть проблеми зі здоров’ям.

Варто звернути увагу на вік птах. Від цього буде залежати результат майбутніх подій.

 • Якщо у піску купаються дорослі горобці, то передбачене залишить сильний слід у житті людини. Він не тільки отримає цінний досвід, але і змінить свою думку про деякі речі.
 • Якщо індивід побачив пташенят, що граються в пилу, то його чекають рутинні події. Вони швидко стануть непотрібними спогадами.

8a37f0dcb90827af505eaff2fc8cbb53 Прикмета: горобці купаються в калюжі або піску

Наукове обґрунтування прийме

Орнітологи вже давно з’ясували причину, чому горобці часто купаються в калюжі або в піску. Таким чином вони намагаються позбавитися від різних пухоїдів. Ці ектопаразити доставляють багато неприємностей як дорослим птахам, так і пташенят, а позбавитися від дорослих особин і їх яєць можна з допомогою води, тому горобці купаються в калюжках.

Якщо вода ще не прогрілася, то вони намагаються позбавитися від пухоїдів з допомогою пісочних ванн. До того ж рухів в піску допомагають почухати шкіру, на якій з-за пересувань паразитуючих комах з’являється свербіж.

У орнітологів є ще одне пояснення такій поведінці птахів. Через підвищення температури в літній період горобцях стає жарко. Тому вони намагаються остудитися в прохолодних калюжах. До того ж пил забиває копчиковую і надхвостную сальні залози, з-за чого на оперення надходить недостатня кількість маслянистої речовини. Щоб очистити шкірний покрив, птахи приймають ванни.

Інші народні прикмети про горобців

Дії воробйов нерідко вказують людям на прийдешні події.

 • Якщо горобець залетів у будинок, то людині скоро прийде погана звістка. Якщо птах пробралася всередину крізь вікно, то новина буде стосуватися любовної сфери. Індивід розірве з кимось стосунки при неприємних обставин або дізнається про зраду своєї другої половинки. Якщо птах потрапив у будинок через лоджію, то звістка буде пов’язана з роботою і посадовими обов’язками.
 • Знайдений труп горобця – також погана прикмета. Якщо мертва птиця була виявлена біля порога, то господаря вдома чекає фінансові проблеми. Якщо дохлий пернатий знаходився в саду, то захворіють діти в будинку.
 • Якщо над головою людини пролетів воробей, а попереду довга дорога, то варто бути обережним. Подорож може бути небезпечним для життя особистості. А якщо над мандрівником пролетіла ціла зграя, то із-за невдач поїздка буде зірвана.
 • Якщо на даху будівлі оселилася воробьиная сімейка, то скоро в будинок прийде свататися молодий чоловік. Причому наречену він знайде саме в цій будові. Однак прикмета свідчить, що якщо до весілля пройде менше 7 місяців, то молодят чекають постійні конфлікти і труднощі з сімейним бюджетом.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради