Народні прикмети для вагітних, перші ознаки до затримки — чого не можна робити?

Жінка, що виношує дитину, благословенна і прекрасне незалежно від віку, комплекції, національної належності або терміну вагітності – чи вона вагітна або в період, поки про це таїнство знає тільки Всевишній. Звичайно ж, майбутня матуся теж може здогадуватися про свій новий статус і визначати перші ознаки вагітності до затримки за народними прикметами, якщо зуміє правильно розпізнати знаки вагітності, причому не тільки після, так і до моменту запланованого або позапланового зачаття.

917aa73336a66f8d4be19306e1bac089 Народні прикмети для вагітних, перші ознаки до затримки — чого не можна робити?

Виявляється, визначити власну вагітність можна без аналізу крові або сечі ще до того, як на тісті проявиться дві смужки. Саме так споконвіку робили прародительки, які виробили, зберегли і донесли прикмети для вагітних до представниць нинішнього покоління. Навіть прогресивним матусям варто взяти до уваги корисну для себе інформацію, щоправда, слід розрізняти перевірені часом прикмети, несучі сакральні знання і пусті забобони, заплутують і залякують вагітних, а тому надто вразливих жінок.

Прикмети, обіцяють вагітність

Добре, якщо діти в родині з’являються за планом і по любові, але трапляється і так, що проблеми із заплідненням доводиться вирішувати з допомогою досвідчених медиків. Бездітним парам не потрібно втрачати надію, знавці рекомендують дотримуватися прикмет, пов’язаних з бажаною вагітністю. По-перше, треба відвідати намолені храми і місця сили, де зосереджена потужна позитивна енергетика. По-друге, необхідно відновити внутрішній баланс і позбутися власного негативу: пробачити образи, розслабитися, відпустити тривожні думки.

Існують перевірені прикмети до вагітності, після виконання яких з’являється надія і підвищується ймовірність того, що незабаром в будинку з’явиться голосисте чадо в пелюшках. Іноді буває досить просто подарувати дівчині перлове намисто. Напевно, тому в багатьох країнах нитка перлів вважається найкращим весільним подарунком нареченій.

5835f90cfbf1aa7764f9e9ad0db63be9 Народні прикмети для вагітних, перші ознаки до затримки — чого не можна робити?

Давайте згадаємо і інші популярні у нас народні прикмети для зачаття, до швидкої вагітності і майбутнього материнства:

 • Тісний контакт з родичкою або приятелькою, яка виношує дитину. Народні прикмети про вагітності свідчать, що дівчина повинна посидіти на стільці, з якого тільки що встала вагітна, а ще краще відпити води з її склянки. Жінка в положенні напевно не відмовить подрузі в примірці свого одягу. У такому вбранні можна відправитися на прогулянку з новонародженим у дворі або хоча б покатати порожню коляску в приміщенні.
 • Досить ефективна нескладна у виконанні прикмета – помацати живіт вагітної. Проробляючи цю маніпуляцію, не забудьте попередньо отримати дозвіл, інакше можна викликати невдоволення майбутньої мами.
 • У давнину жінки, які відчувають труднощі із зачаттям, домовлялися зі знайомими породіллями, які дозволяли їм першими взяти немовля на руки.
 • Під час весілля наречена повинна була обов’язково виконати такі ритуали: запросити на свято вагітну подругу, потримати на колінах немовля.
 • Прибившегося до будинку цуценя або кошеня не виганяли, а розцінювали як вірні знаки вагітності. Не поспішайте проганяти тварина, невідомо звідки з’явився на порозі квартири, може бути це подарунок долі і провісник великої радості в домі.
 • Бажають завагітніти жінки знають, що в кімнаті, де знаходиться спальне ложе подружжя, обов’язково повинен бути присутнім вазон з укоріненим фікусом. Також господині розставляють на столах вази зі злаковими рослинами і різноманітними їстівними плодами (горіхи, овочі, фрукти), що символізує сімейне благополуччя і готовність прийняти нового члена сім’ї.
 • Перші ознаки вагітності до затримки: народні прикмети

  Більшість представниць прекрасної половини людства якимось внутрішнім чуттям розгадують зародження крихти. Хтось описує свої нові відчуття як відчуття спокою і щастя, інші чітке розуміння настає після розшифровки віщого сну: вдалий улов або просто бачити рибу у воді – це знак вагітності (швидкої або вже наступила).

  Іноді замість рибок головними персонажами можуть бути водоплавні птахи або інша живність, добре, якщо вдається розглянути і запам’ятати деталі, за якими визначають стать майбутнього малюка.

  Красномовним передвісником вагітності може служити сновидіння, в якому майбутні батьки збирають урожай або яйця з сідала, купують обновки, приймають пологи у домашніх тварин.

  Примітно, що багато народні прикмети збігаються з фізіологічними ознаками і медичними характеристиками, що використовуються для визначення вагітності на ранніх термінах. У цей період організм схильний до втоми, жінка стає більш емоційною, підвищується сприйнятливість, загострюється інтуїція.

  Констатація факту зародження внутрішньоутробного життя малюка лікарем – це новий період у житті матусі, яка захоче ознайомитися з народними прикметами і повір’ями про вагітність, у яких зашифровані багатовікові спостереження і ментальні знання наших пращурів.

  900c86db790514f37bf87f9e9e70a918 Народні прикмети для вагітних, перші ознаки до затримки — чого не можна робити?

  Всі перераховані вище ознаки вагітності актуальні і цікаві дівчатам до затримки. Далі акценти зміщуються, настає черга вивчати народні прикмети при вагітності для гармонійного розвитку плоду на ранніх термінах, здорового виношування і легких пологів.

  Прикмети, що дозволяють визначити стать дитини

  Довгоочікувана вагітність сама по собі величезна радість для всієї родини, хоча батьків вже на ранніх термінах розбирає цікавість: хто у них народиться? У старовину навколишні придивлялися до майбутньої мами, помічаючи характерні зміни в її звичках і зовнішності.

  • На народження сина вказував хороший апетит вагітної, яка в своєму раціоні м’ясо, соління, кислі страви. За пристрасті до фруктів і солодощів можна було вгадати, що в утробі розвивається донька.
  • Якщо живіт був округлий, говорили, що жінка носить дівчинку, а випирає вперед або вправо гострий животик вказував на те, що за всіма прикметами народиться хлопчик.
  • Швидкий ріст волосся на голові і тілі (зокрема, на ногах), расплывшийся ніс, але при цьому сяюча чиста шкіра покращала жінки – ознаки того, що малюк поповнить ряди сильної половини людства. Про дівчинку казали, що вона «краде» мамину красу, тому спокійно сприймали погіршення зовнішності: набряклість, випадання волосся, пігментацію шкірних покривів.
  • За старовинною прикметі, в родині з’являється дитя однієї статі з тим, хто в парі сильніше любить свого обранця.
  • Наступна прикмета свідчить: якщо подружжя хочуть зачати хлопця, то повинні робити паузи в інтимній близькості, мінімум кілька днів помірності.
  • Баби-повитухи безпомилково визначали пол на ранніх термінах за народною прикметою, орієнтуючись на стан вагітної. Жінок, які чекають хлопчика, кидає в жар, якщо ж при затримці б’є озноб – до дівчинки.
  • Найпростіша прикмета – кільце або голка на довгій нитці або волосинці, яку тримають над долонькою або лоном. Маятникоподобные руху обіцяють народження сина, по колу – доньки.

  Народні прикмети для вагітних: чого не можна робити?

  Старші жінки в роду завжди вважали своїм обов’язком поінформувати дівчину на виданні, що не можна робити вагітним, і стежили за тим, щоб народні прикмети суворо дотримувалися. У досить довгому переліку вчинків і справ, які забороняється вживати вагітної, зустрічаються справді слушні застереження і абсолютно даремні забобони, втратили сенс і логіку пережитки, що викликають у сучасних людей іронію.

  8a50cca8395b938324265be1fe3d4596 Народні прикмети для вагітних, перші ознаки до затримки — чого не можна робити?

  Аналізуючи зміст перевірених часом прийме, можна відшукати раціональне зерно, в якому прихована турбота про здоров’я мами і майбутнього малюка. Давайте спробуємо розібратися.

  Чому вагітним не можна піднімати руки вгору і тягнутися?

  Почнемо з того, що застереження уникати робіт, що передбачають положення тіла з піднятими вгору руками (розвішування випраної або фіранок, побілка стелі, поклейка шпалер) обґрунтовано і схвалена лікарями. Коли вагітна тягнеться верх, пережимає кровоносні судини, що забезпечують подачу плоду поживних речовин і кисню (гіпоксія). Малюк може почати турбуватися, ризикуючи заплутатись у пупочном канатику – спровокувати обвивання або зайняти неправильне передлежання на пізніх термінах.

  Чому не можна сидіти на порозі?

  На відміну від предків, які вважали, що поріг – це межа між світами, сучасні жінки фокусують увагу на іншій трактуванні послання. Дверний або віконний проріз – не найкраще місце для відпочинку хоча б тому, що тут відчувається, а це загрожує застудою.

  Не можна сидіти, закинувши ногу на ногу?

  страшилка, предрекающая народження клишоногого карапуза. За прикметою, так і на думку лікарів, що вагітна повинна зручно сидіти, уникаючи положення нога на ногу, провокуючого застій кровообігу в органах малого тазу.

  Чи можна вагітним ходити на цвинтар?

  Важливе питання через досить тривалого періоду часу виношування дитини. За дев’ять місяців можуть відбутися не тільки радісні, а й сумні події. Народні прикмети застерігають від візитів до місця поховання, хоча священики не забороняють бути присутнім на похоронах. Швидше за все, заборону проявляється бажання захистити майбутню породіллю від стресу і негативних емоцій. Тут буде доречним згадати ще одну прикмету – не можна при переляку доторкатися до свого обличчя чи іншої частини тіла, інакше на цих місцях можуть з’явитися родимі плями.

  Не можна стригтися, фарбувати волосся і розчісуватися по п’ятницях

  Прикмета, яку можна сміливо ігнорувати. Сучасні матусі – доглянуті привабливі красуні, які відвідують салони (виняток становлять процедури, які передбачають термічне вплив і контакт з хімічними речовинами).

  Прикмети для вагітних перед пологами

  Дуже часто дівчата приховують своє становище, дбайливо оберігаючи таємницю від сторонніх до тих пір, поки животик не стане помітним. Згідно з повір’ями, не варто поширюватися про точну дату і час народження немовляти, в ідеалі оповістити друзів і знайомих краще вже після пологів.

  Вирушати в родзал слід в просторому одязі (сорочці) без зав’язок.

  Досі акушерки старшого віку роділлям рекомендують знімати з себе всі стрічки з вузликами, шпильки і гумки, які викликають асоціації з перешкодами на шляху малюка. Бабусі радять розплести коси, а під час пологів тримати пасма свого волосся в роті, щоб дитина пройшла родові шляхи легко і безболісно.

  Інтерес до народних прикмет для вагітних продиктований пошуком відповіді на питання: чому не можна відмовляти вагітним. Або ж таку цікавість означає, що у вашому оточенні присутні жінки, яким доля дарувала вперше або в черговий раз пізнати радість материнства. Всім виношує дітей жінкам ми бажаємо турботи з боку близьких і благополучного дозволу від тягаря.

  Всім, хто тільки мріє про малюка, радимо враховувати народні прикмети вагітності і бути уважними до різних знаків. Може бути саме в цей момент крихітна людина подає вам ледве чутний сигнал, сповіщаючи, що він вже вирушив назустріч своїй милій мамі.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради