До чого свербить права і ліва щока у дівчини, жінки чи чоловіки – народні прикмети по дням тижня, способи очищення від негативу

За народним повір’ям, значення прикмети, до чого свербить права щока, може бути передвісником як хорошого, так і поганого. Правильне трактування забобони залежить від локалізації та тривалості явища, а також дня тижня, коли щока засвербіла.

c93297ed7621cc57db743b1a1eda181f До чого свербить права і ліва щока у дівчини, жінки чи чоловіки – народні прикмети по дням тижня, способи очищення від негативу

Свербить права щока

У давнину слово «правий» означало «правдивий». Тому вважається, що вся ця сторона – позитивне скупчення енергії. Прикмета, що пояснює значення свербежу правого боку, говорить про те, що з щоки виходить занадто багато енергії, тому не уникнути емоційних сплесків, і це небезпечне сварками і конфліктами з близькими.

Для хворої людини сверблячі права сторона – це сприятливий знак, що сприяє скорішому одужанню. А згідно буддійським марновірству, свербіж правої щоки означає швидке подорож з масою приємних вражень.

Вагітній жінці така прикмета віщує народження сина чи близнят.

Свербить ліва щока

Ліва сторона людського тіла пов’язана з любов’ю. Тому якщо починає свербіти ліва сторона – чекайте швидких любовних переживань, які змінять майбутнє.

Якщо хлопець чи чоловік чеше перед жінкою ліву щоку, значить, вона йому подобається. А якщо ліва щока засвербіла у дівчини – чекайте незабаром примирення з коханим або нове романтичне знайомство з хорошими перспективами.

dd425195f2343a7c2465768dab6dc8d2 До чого свербить права і ліва щока у дівчини, жінки чи чоловіки – народні прикмети по дням тижня, способи очищення від негативу

Якщо поруч немає коханої людини, а у жінки свербить ліва щока – чекайте неприємних новин. Прикмета попереджає про важливій розмові з родичами, швидше за все, з приводу спадщини або фінансових питань. Задумане справа закінчиться благополучно, питання вирішиться з мінімальними втратами.

Якщо під час початку подорожі раптом засвербіла ліва щічка – поверніться додому. Прикмета попереджає про небезпеку на дорозі, тому найближчим часом варто обережно ставитися до проїжджої частини.

Коли раптово засвербіла ліва скула під час відсутності вдома одного з рідних – чекайте швидкого повернення родича. Також ця прикмета може означати сильне здивування. Можливо, те, що станеться найближчим часом, несподівано і приємно здивує.

Закоханій парі свербіж зліва віщує згладжування конфлікту. Вагітним жінкам прикмета обіцяє народження дочки.

Сверблять обидві щоки

Прикмета, коли сверблять обидві щоки, означає доленосний знак – скоро доведеться плакати від радості, цілком ймовірно, це будуть сльози сміху або веселощів.

6f491580e778eb241387ca7561eb190d До чого свербить права і ліва щока у дівчини, жінки чи чоловіки – народні прикмети по дням тижня, способи очищення від негативу

Якщо вилиці сверблять довго, проведіть по шкірі золотим колечком і подивіться на відображення щоки в дзеркало. Бачите сіру смужку – значить, хтось сильно ображений на вас і публічно ображає. Червона або рожева смужка говорить про те, що вас просто обговорюють в нейтральному образі.

Щоб зрозуміти правильно прикмету, необхідно також трактувати її по днях тижня.

 • Понеділок. Свербіж скул у цей день передвіщає доленосну зустріч.
 • Вівторок. Уникайте скандалу з родичами, проявіть максимальну тактовність.
 • Середовище. День багатий на фінансову удачу або несподіване любовне знайомство.
 • Четвер. Час безтурботного веселощів і сміху.
 • П’ятниця. Свербіж обіцяє несподіваних гостей або приємні звістки. День може обернутися або інтелектуальними творчими перемогами.
 • Субота. Чекайте дивовижною новини, яка допоможе налагодити стосунки в родині. Є ймовірність успішного завершення операції або зустрічі з подальшими перспективами.
 • Неділя. Прикмета віщує веселе проведення часу в колі рідних і близьких людей.
 • cce6bfcd1461fb198d86c7e2396bcdcc До чого свербить права і ліва щока у дівчини, жінки чи чоловіки – народні прикмети по дням тижня, способи очищення від негативу

  Способи очищення від негативу

  Іноді прикмета, коли свербить щока, віщує нещастя. Щоб прибрати майбутній негатив, натріть свербіння щоку сіллю або перцем, потім вмивайтеся холодною водою. Вважається, що вода забирає накопичену енергію, тим самим забираючи «налипшие» негативні емоції від інших людей. Якщо вилиці сверблять взимку – натріть їх снігом.

  Вірний бабусин спосіб позбутися від передвіщає неприємність прикмети – коли сверблять вилиці, умийтеся святою водою. Потім візьміть золоту прикрасу і намалюйте їм на сверблячих місці хрестик. Перехрестіть три рази місце з хрестиком. Ця дія не тільки прожене негатив, але і приверне удачу до вас.

  Крім народної прикмети, існують ще й об’єктивні причини, коли сверблять вилиці. Тому трактуючи прикмету, не плутайте її ознаки з патологіями шкіри.

   

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради