До чого дзвенить у лівому (правому) вусі – прикмети, дзвін у обох вухах, нейтралізація поганих ознак

На Русі вірили, що дзвін у вухах має різні значення. Все залежить від того, з якого боку чути шум. Старослов’янське повір’я говорить, що на плечах у людини з правого боку знаходиться ангел-хранитель, а зліва – біс. Один шепоче людині про хороші речі, а інший спокушає на погані.

cc7f46d7461ae09cf869b87d999399b3 До чого дзвенить у лівому (правому) вусі – прикмети, дзвін у обох вухах, нейтралізація поганих ознак

Якщо дзвенить у лівому вусі, значить, біс доносить про злодіяння людини темним силам, які радіють цьому. А ось якщо шумить у правому – значить, ангел-хранитель хвалить вас перед Богом. Але, крім цього, існує і безліч інших прикмет і повір’їв. Так, дзвін може означати зміну погоди, неприємності і успіх.

До чого дзвенить у лівому вусі

Оскільки ліва сторона пов’язана з темними силами, дзвін зліва може означати:

  • неприємності;
  • плітки;
  • зміну погоди.

Якщо дзвенить у лівому вусі, така прикмета обіцяє людині неприємності.

Оскільки ліва сторона пов’язана з темними силами, дзвін говорить про те, що людину обговорюють його вороги. Дізнайтеся, хто це робить. Для цього називайте імена тих, кого підозрюєте. Шум припиниться, коли назвете ім’я пліткаря.

Існує повір’я, якщо під час розмови з ким-то у вас виник шум, значить, співрозмовник обманює. А якщо під час дзвону ви були на самоті і думали про якусь справу – його слід відкласти. Дзвін ліворуч означає, що у вас не вийде здійснити задумане.

Згідно з іншою прикметою, дзвін вказує на зміну погоди. Якщо чути шум зліва, який супроводжується свербінням – скоро піде дощ.

Дзвенить у правому вусі

З правого боку від людини знаходиться ангел-хранитель. Він захищає від лиха і негоди. Якщо дзвенить справа, значить, ангел-хранитель хоче щось повідомити. Існують різні версії:

  • хороші зміни;
  • похвала;
  • зміна погоди;
  • успіх.

У будь-якому випадку дзвін праворуч – до гарних новин. Чекайте цікавих пропозицій і вигідних угод. Іноді шум праворуч означає, що про людину говорять в хорошому ключі. Можливо, хтось хвалить його або захоплюється ним.

Для метеозалежних людей, дзвін у правому вусі вказує на зміну погоди. Чекайте теплих днів і яскравого сонця. За іншим повір’ям, для людей, які народилися влітку або навесні, дзвін справа може, навпаки, означати негоду або дощ.

Важливо звернути увагу на те, чим ви займалися або про що думали, коли почало дзвеніти. У цій області людини і чекає успіх. Приміром, якщо розмірковували, про необхідність придбання якої-небудь речі – сміливо робіть це.

3bdb92d9f22bc75f6e42b9a92de2af83 До чого дзвенить у лівому (правому) вусі – прикмети, дзвін у обох вухах, нейтралізація поганих ознак

Чому дзвенить з обох сторін

У більшості країн Західної Європи вважають, що дзвін з обох сторін означає, що про людину згадують. Про це говорив ще римський письменник Гай Пліній Секунд: «Коли говорять про відсутніх, у них в цей час дзвенить у вухах».

У деяких людей це пов’язано з погодними умовами. Якщо дзвенить у вусі, то прикмета вказує, що слід чекати погіршення погоди, сильного вітру або навіть урагану. А якщо шум з обох сторін супроводжується головним болем – буде злива.

Загадайте бажання

Можна скористатися забобонами, знайомих нам з дитинства. Якщо шумить у вусі, тут же загадайте бажання. Тепер, попросіть людину, який знаходиться поруч, вгадати, в якому вусі у вас дзвенить. Якщо йому вдасться назвати правильну відповідь – бажання незабаром збудеться.

bfec6f3a5157052ce6b0f6fea71b9726 До чого дзвенить у лівому (правому) вусі – прикмети, дзвін у обох вухах, нейтралізація поганих ознак

Нейтралізація поганих прикмет

Якщо шумить зліва, і ви відчуваєте, що хтось вас обговорює – прикусіть мізинець на лівій руці і тоді вороги перестануть брехати.

Деяких людей шум турбує настільки часто, що вони навіть перестають розуміти, в якому вусі дзвенить. Починає боліти голова і людина стає дратівливою. Якщо проблем зі здоров’ям немає, і шум ніяк не проходить, сходіть у церкву і послухайте дзвін дзвонів. Така лікувальна музика обов’язково допоможе.

Думку езотериків

Люди з надможливостями вважають, що шум говорить про те, що людина не хоче слухати свій внутрішній голос. А ось йоги впевнені, що це вібрації навколишнього простору. Якщо людина чує його, значить, володіє деякими здібностями.

Згідно зі статистикою, у кожного п’ятого людини на планеті час від часу спостерігається дзвін. Важливо звернути увагу, якщо шум супроводжується болем – обов’язково зверніться до лікаря.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради