Чихалка на визнання в любові – Правдиве пророкування про те що вас чекає по днях тижня і часу доби, точно і правильно

У минулі часи люди вважали, що разом з чихом людина віддає в простір частину своєї долі. Але це далеко не так. У переважній більшості випадків з чханням пов’язані дуже хороші знаки, що попереджають про приємні події.

d5ee21117f548fc0ffc403aaf327c890 Чихалка на визнання в любові  Правдиве пророкування про те що вас чекає по днях тижня і часу доби, точно і правильно

Всі знають, якщо людина чхнув – значить, він говорить правду.

Але цією прикметою не обмежуються тлумачення пчихів. Про можливе визнання в любові попередить чихалка. Якщо передбачення не збігаються з вашими очікуваннями, не впадайте у відчай. Можливо, важливий людина вашому житті ще не знайдено, або чихалка попереджає про негідну кандидата.

Цікаве народне ворожіння записано кілька десятків років тому. Його перевірили на собі мільйони дівчат. Може бути, воно допоможе вам розібратися в підказках долі, знайти свою любов.

Особливості любовної чихалки

Щоб правильно визначити, що вас очікує: визнання в любові або розчарування, відразу після чхання подивіться на годинник і запам’ятайте час. Потім залишиться подивитися в чихалке відповідне пророкування по часу і днях тижня.

Щоб розуміти, як користуватися чихалкой врахуйте кордону часу доби:

 • Ранок – з 6.00 до 12.00. В цей час люди чхають напередодні радісних подій. Якщо вам довелося чхнути з ранку, напевно, любов десь поруч. Якщо у вас сумне життя, можна сподіватися на зміни в кращу сторону. Ранкова чихалка про кохання має силу, якщо чхання сталося натщесерце.
 • День – з 12.00 до 18.00. Це час доби з «іншим настроєм». Нехай вас не турбують погані ознаки. Вони лише дають вам шанс діяти, і змінити ситуацію.
 • Вечір – з 18.00 до 24.00. В цей час потік життєвої енергії йде на спад, тому прикмети про можливу любові набувають відповідний відтінок.
 • Ніч – з 00.00 до 6.00. Найчастіше нічний чхання пророкує щасливий наступний день. Налаштуйтеся на отримання радісних новин.
 • Понеділок

  • З ранку – людина, про яку думаєте, прагне залишитися з вами наодинці.
  • Вдень – третя особа може зірвати любовні плани.
  • Увечері – чихалка передвіщає приємні сюрпризи від партнера, можливо, він несподівано приїде.
  • Вночі – сприятливий прогноз: можна сміливо крокувати назустріч любові, все збудеться.

  Вівторок

  В цей день тижня діє особлива чихалка про сформованих відносинах, точні любовні передбачення.

  • Вранці – передвістя запланованої зустрічі, партнер повністю поділяє ваші почуття.
  • Вдень – перехід спілкування на новий рівень за ініціативою коханого.
  • Увечері – вас намагаються посварити з коханим (винуватець — суперник або суперниця).
  • Вночі – ваші відносини ускладнюються, тому що ви пред’являєте занадто високі вимоги до партнера.

  Середа

  • Вранці – симпатичні вам люди дуже добре про вас відгукуються.
  • Вдень – улюблений думає над вашою пропозицією, готовий дати згоду.
  • Увечері очікується доленосна зустріч, не пропустіть свій шанс у любові.
  • Вночі – належить прийняття складного рішення, яке може спровокувати розрив відносин з коханою.

  Четвер

  • Вранці – на тлі того, що улюблений багато думає про вас в думках присутній ще хтось (йому небайдужа людина з минулого чи майбутнього).
  • Вдень – не поспішайте, форсування подій створить скрутну ситуацію.
  • Увечері – коханий, може навмисно вас дратувати, щоб спровокувати скандал. Контролюйте кожен свій крок і сказане слово.
  • Вночі – чихалка передбачає перехід на новий виток відносин за вашою ініціативою (це вдале рішення).

  П’ятниця

  • Вранці – серед ваших друзів (подруг) є індивідууми, які бажають завести роман з вашим коханим. Вони відверто натякають йому про це у вас за спиною.
  • Вдень – людина, що вас зацікавив, складається в шлюбі або серйозних відносинах (їх складно зламати).
  • Ввечері – не сумуйте з приводу сварки з коханим. Чихалка пророкує бурхливий примирення, яке по-новому розкриє вас обох.
  • Вночі – відмовтеся від задуманого. Ваші ідеї не дадуть плодів, але здатні зіпсувати все спочатку.

  Субота

  • Вранці – ознака швидкого переїзду або весілля.
  • Вдень – не бійтеся помилитися, за вас уже все давно вирішили.
  • Увечері очікується приємний сюрприз від партнера. Ви проведете час в атмосфері любові і радості.
  • Вночі – чихалка підказує: продемонструйте коханому свою турботу, поясніть, що ви розумієте його переживання.

  Неділя

  • Вранці – ні з ким не ділитися подробицями про новий роман. Навколо вас багато заздрісників, недоброзичливці можуть зруйнувати ваші плани на любов.
  • Вдень – не поспішайте з висновками. Улюблений зберігає вам вірність. Ваша недовіра може його образити, і зіпсує відносини з партнером непорозумінням.
  • Увечері – чихалка рекомендує робити дурниці, освідчуватися в коханні, озвучувати свої думки.
  • Вночі – недобрий знак: любов сьогодні не для вас. Потрібно змиритися.

  1dd35e788f68d5e21ed55685c7cade8a Чихалка на визнання в любові  Правдиве пророкування про те що вас чекає по днях тижня і часу доби, точно і правильно

  Правдива чихалка по часу

  07:00 — 08:00 – нудні сумні будні залишаться позаду. Чекає знайомство з коханим, бурхливий роман і насичене життя. Вам вдасться насолодитися повною гамою почуттів.

  08:00 — 09:00 – у пошуках любові ви витрачаєте час даремно, не шукайте там, де потрібно. Придивіться до всім знайомим чоловікам – серед них є гідний супутник вашого життя.

  09:00 — 10:00 – висловлюйте свої думки з обережністю: ви можете не навмисно образити людину, відчуває до вас щиру любов. Щоб не допустити конфлікту, контролюйте те, що говорите.

  10:00 — 11:00 – об’єкт мрій не поділяє вашої симпатії. Не варто мучитися від нерозділеного кохання. Ви гідні кращої долі. Приділіть більше уваги тим, хто не приховує інтересу до вас.

  11:00 — 12:00 – чекайте поява дуже нав’язливого шанувальника. Він буде докучати своїм безмірним увагою. Не виключено, що він почне стеження за вами, остерігайтеся його – людина психічно хвора.

  12:00 — 13:00 – сьогодні очікується зустріч з чоловіком, якого ви приділяєте багато часу в своїх думках. Прийміть заходи, щоб виглядати бездоганно. Зустріч не повинна застати вас зненацька

  13:00 — 14:00 – в свіжі відносини «вклиниться» третя особа. Зробіть все, щоб не піддатися на провокації. Інакше все може завалитися. Суперниці тільки цього і треба, щоб посварити вас з коханим.

  14:00 — 15:00 – хтось зачарований вами. Чекайте запрошення на побачення, приготуйтеся до отримання зізнань у коханні.

  15:00 — 16:00 – поганий знак: початок чорної смуги в особистому житті. Не треба в цей час намагатися знайти нову любов. Займайтеся іншими важливими справами (саморозвитком, хобі, здоров’ям). Сприятливий для любові момент обов’язково настане в майбутньому.

  16:00 — 17:00 – ненавмисно ви стали причиною ревнощів у парі своїх знайомих. Якщо бажаєте отримати неприємності, припиніть спілкуватися з невільним чоловіком.

  17:00 — 18:00 – побоюйтеся білявого людини. Блондинка чи білявий красень погано до вас ставиться. Від цієї людини можна чекати підлості. Проявіть пильність у висловлюваннях і вчинках.

  18:00 — 19:00 – вас чекає любовну пригоду (зав’яжеться бурхливий роман чи відбудеться довгоочікуваний поцілунок).

  19:00 — 20:00 – чихалка передвіщає неприємності у сфері любові. Можливо, ви розлучитеся з коханим. Якщо ви самотні, найближчим часом не намагайтеся шукати любов і будувати відносини.

  20:00 — 21:00 – багато людей вам заздрять, тому що ви виглядаєте щасливою. Не реагуйте на критичні зауваження і засудження.

  21:00 — 22:00 – таємний шанувальник боїться зробити перший крок, сподівається на ініціативу з вашого боку. Вам належить вибір: піти йому назустріч або терпляче чекати, коли шанувальник осміліє.

  22:00 — 23:00 – недобрий знак втрати довіри коханого. Потрібно докласти зусиль, щоб його відновити. Якщо не бажаєте розставання, будьте чесні в помислах і вчинках.

  23:00 — 24:00 – чихалка передбачає отримання подарунка від симпатичного вам чоловіки. Виразіть йому подяку, якщо хочете і далі отримувати від нього подарунки та знаки уваги.

  00:00 — 07:00 – чихалка передвіщає виконання бажання, про яке ви вже забули. Відкрийте душу для радості і подиву. Вас чекає щасливий день!

  Висновок

  Переважно, чихалка видає тільки хороші прогнози. Але не варто намагатися їх підлаштувати, навмисне чхати в певний час. Такі ігри з долею не закінчуються нічим хорошим. Замість виконання заповітного бажання, отримання визнання в любові на вас можуть посипатися різні неприємності.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради