Біла кішка в домі – прикмети та повір’я

Залежно від забарвлення тварини часто змінюється ставлення людей до нього, оскільки квітам приписують позитивні або негативні властивості. Прикмети про білої кішки в будинку носять сприятливий характер для господарів, але трапляються винятки. При необхідності можна прочитати змову або провести ритуал, щоб уникнути проблем.

a46f4be2d1d44821fc058ad0ccfc66c0 Біла кішка в домі – прикмети та повіря

Білий звір в будинку

Прикмети в основному сприятливі. Необхідно стежити за поведінкою тварини і супутньої ситуацією, щоб правильно витлумачити. Потрібно враховувати час доби, що передують події, загальну обстановку в родині, наявність хворих, і хто є улюбленим господарем, а хто гостем.

Такі тварини приносять в будинок тепло, затишок, гарний настрій. При цьому не вживаються в негативній обстановці криків і скандалів. Позитивний вплив справляють на людину, що працює в колективі. Пухнастий улюбленець забере на себе накопичені за день негативну енергію, втома, дратівливість.

Прикмети та повір’я про білих кішок в будинку:

 1. Лапою закриває ніс – буде похолодання.
 2. Лежить на спині, потягується – очікується тепла погода.
 3. Білі коти приносять удачу в починаннях.
 4. Захищає будинок і членів сім’ї від псування і пристріту.
 5. Якщо біла кішка перебігла дорогу комусь з членів сім’ї, у нього буде хороший день.
 6. Відганяє злих духів.
 7. Лікує захворювання, лежачи на руках у господаря або на хворій ділянці тіла.
 8. Оберігає членів сім’ї від нещасних випадків.

Тварина з різними очима

Коти, як і люди, народжуються з гетерохромией. Різними очі стають через генетичної мутації, не робить негативного впливу на організм. У старовину нерозуміння проблеми викликало погане ставлення, але навіть це не заважало любити таких тварин. На прикладі того, що негативних наслідків кішки з різними очима не несли, їм не стали приписувати негативних властивостей.

Образити або вбити кішку з різними очима загрожувало невдачею на багато років і поколінь. За прикметами про білих кішок такий пухнастий друг вважається везінням.

Можливі комбінації очей:

 • карий і зелений;
 • карий і блакитний;
 • зелений і блакитний.

80a7342ea2f584a1f321410453d1710f Біла кішка в домі – прикмети та повіря

Кішка прибилася до будинку

Тлумачення позитивне, говорить про воцаріння миру і спокою, якщо тварина не образити. Кота рекомендується впустити і нагодувати, дозволити пройтися по кімнатах. Якщо тварина захоче піти, утримувати не слід, значить, зробив те, за чим приходив. Сама поява тваринного говорить про хороші новини, удачі, зміну важкої ситуації в кращу сторону.

Маленького білого кошеняти слід залишити, особливо при бажанні народження дитини. Це сприятливий знак навіть для пар, зневірених завести дітей. Доросла тварина також можна залишити у себе, якщо не знайдуться колишні господарі. Прибилася до хати біла кішка завжди добрий знак. Коли немає можливості пустити в будинок, рекомендується хоча б нагодувати. З ласим шматочком вона забере хвороби і накопичену негативну енергію.

Зустрілася на вулиці

Навіть якщо біла кішка не перебігає дорогу, а просто попалася на очі, це завжди хороший знак. День пройде вдало, всі проблеми вирішаться легко. Щоб прикмета спрацювала, тварину слід пригостити яким-небудь ласощами.

Якщо зустрівся бездомний кошеня, рекомендується покликати з собою. Коти часто самостійно вибирають господарів, погодився піти на поклик, рекомендується забрати додому.

Біла кішка перебігла дорогу – до чого це

Прикмета позитивна, передвіщає успіх у всіх справах і починаннях. Якщо кішка перейшла дорогу зліва направо – можна очікувати радість, удачу, приємні знайомства, підвищення на роботі, несподіваний виграш у лотереї, отримання вигідної пропозиції. Перебежавшему тварині побажати всього хорошого, подумки подякувати.

Слід звернути увагу, як саме кіт перейшов дорогу. Якщо швидко, ледве помітно промайнув – буде потрібно ловити удачу за хвіст, щоб не упустити свій шанс. Повільно пройшов, сів в кінці дороги – для досягнення нагороди непогано б гарненько потрудитися. Важливо відстань, близько пробіг – прикмета скоро збудеться, промайнув далеко – хороших новин доведеться трохи почекати.

Коли тварина перебігає дорогу справа наліво деякі вірять в погана ознака. Білий колір шерсті знижує негативний вплив прикмети, але рекомендується бути готовим до матеріальних труднощів, неприємностей, сварок. Ця прикмета застерігає людину, натякає про необхідність сконцентруватися, бути готовим до всього.

f26504f4972d82f20d1ef1a3e9a096ff Біла кішка в домі – прикмети та повіря

Якщо кішка помирає в будинку

Дане тварина перед смертю намагається піти якомога далі від колишнього житла. У сучасному світі це рідко вдається, тому надавати містичний сенс того, що відбувається, потрібно не завжди. Якщо ж загибель білого кота в будинку нічого не віщувало, рекомендується розглянути можливість декількох негативних сценаріїв:

 • псування;
 • дія потойбічних сил;
 • пристріт;
 • вихованець забрав на себе загрозу, призначену господареві;
 • сильна негативна енергетика в будинку.

Боятися страшних наслідків не варто, тварина вже зняло негативний вплив. При бажанні можна почитати змова, провести ритуал або обряд по очищенню житла від негативу. Крім того, білий окрас шерсті надає приймете хороший сенс.

Деякі вірять, що смерть білих кішок віщує велику любов.

Встрибнула на руки

У цьому разі не слід скидати і проганяти дбайливого котика. Особливо це важливо, коли він не пішов відразу після прояву господарем невдоволення. Можливо, тварина відчуває необхідність допомогти людині впоратися з хворобою або негативним впливом ззовні, захистити від пристріту або псування.

Білі кішки і діти

Народні прикмети радять бездітним парам завести в будинку саме це тварина. Краще всього, якщо кішка приб’ється самостійно чи вдасться прихистити з вулиці бездомного білого кошеняти. Вихованцеві повинно бути добре в новому будинку. Для цього потрібно забезпечити турботу, любов і повноцінний догляд.

ef0c485e427f127fe1f0d5e80fe9b6c6 Біла кішка в домі – прикмети та повіря

Інші прикмети про білих котів

Крім вищезгаданих, існує безліч інших сприятливих і не дуже ознак щодо даної тварини.

Повір’я, забобони і прикмети про білих кішок:

 1. Якщо ображати вихованця, він перестане допомагати.
 2. Зневіреним знайти пару дівчатам слід прилаштувати в добрі руки 7 білих кошенят жіночої статі, а неодруженим парубкам рекомендується знайти будинок 7 кошенятам-хлопчикам.
 3. Гарне заміжжя обіцяє чихающая біла кішка.
 4. Якщо кіт відмовляється лягати в ліжко серйозно хворої людини, вибігає з кімнати – можлива швидка смерть.
 5. Впущенная першої в новий будинок біла кішка принесе родині щастя та благополуччя.
 6. Вихованець завжди лягає на ту частину тіла, яку потрібно вилікувати.
 7. Супутника життя допоможе знайти тварину того ж статі, що й господар.

Як уникнути наслідків, передбачених у прикметах

Більшість ознак, пов’язаних з вихованцем, носять добрий, сприятливий характер. У рідкісних випадках негативної інтерпретації рекомендується не зациклюватися на отриманій інформації. Особливо вразливим можна триматися за ґудзик на своєму одязі або за металевий предмет, наприклад, в’язку ключів.

Часто радять зробити коло навколо своєї осі, схрестити пальці або переламати перший-ліпший на дорозі прутик. При цьому бажано читати змову чи шепіт. Допустимо використовувати будь-який з відомих текстів, спрямований проти дії несприятливих прийме.

Білим кішкам приписують вміння приманювати щастя, захищати від пристріту і псування, відлякувати нечисту силу. Більшість ухвалить позитивні. Вплив негативних забобонів можна зменшити з допомогою простих ритуалів і змов.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради