Антуріум: прикмети і забобони для чоловіків і жінок, значення квітки

Народні прикмети та забобони нарекли антуріум чоловічим квіткою. Але це рослина рекомендується тримати у себе в квартирі не тільки представникам сильної статі. Антуріум наповнює будинок чоловічої енергетикою і допомагає незаміжнім дівчатам знайти своє щастя. А в період цвітіння приваблює удачу, гроші, дарує людині заряд позитиву і швидко відновлює сили.

753aeffd2d33629bc9c2c6b9f0cac298 Антуріум: прикмети і забобони для чоловіків і жінок, значення квітки

Символізм квітки

Чоловічим щастям антуріум називають по причині того, що він є символом успіху, багатства і міцного чоловічого здоров’я. Крім того, у цієї квітки потужна енергетика, яка позитивним чином впливає на атмосферу в домі.

Прикмети радять дарувати антуріум молодятам: чоловічий квітка посприяє тому, що шлюб неодмінно стане міцним і щасливим, а в родині завжди будуть панувати любов і взаєморозуміння.

При цьому бажано, щоб в подальшому за рослиною доглядав чоловік: так будинок наповниться позитивною енергетикою, а сам глава сім’ї стане більш господарським.

Прикмети для чоловіків

Яку користь принесе антуріум чоловікам і чому прикмети так прихильні до цього рослині?

 • Прикмети і забобони наділяють квітка під назвою чоловіче щастя здатністю вирішувати проблеми сексуального характеру: антуріум допомагає швидко відновлювати сили, повертає колишню міць і здоров’я чоловікові.
 • У народі кажуть, що завдяки цій рослині можна побороти пристрасть до спиртних напоїв і позбутися від інших шкідливих звичок, таких як обжерливість і куріння.
 • Антуріум допомагає впоратися з депресією і поганим настроєм. Особливо його рекомендують тримати в квартирі тим чоловікам, робота яких пов’язана з постійним спілкуванням з людьми.
 • Чоловіча квітка – це прекрасний подарунок на одруження. Молодому чоловікові його підносять як твердження, що саме він є силою, захистом і опорою для дружини і сім’ї в цілому.

Існує думка, що чоловікові можна дарувати рослина тільки з блакитними квітами. Але насправді це не має значення. Антуріум, якого відтінку були його суцвіття, буде приносити успіх у будь-якому випадку.

Прикмети для жінок

 • Антуріум бажано тримати в будинку незаміжнім жінкам і дівчатам. Чоловіча квітка наповнить його правильної енергетикою, вирішить проблеми особистого характеру і допоможе знайти любов. Прикмети в цьому випадку обіцяють, що майбутній чоловік виявиться гідною людиною.
 • Якщо правильно доглядати за антуріумом, він зробить відносини в парі гармонійними. Чоловік буде ставитися коханої з великим трепетом, буде підтримувати і радувати кожен день.
 • Антуріум, який знаходиться в будинку у жінки, допомагає врівноважити енергію на всіх рівнях. Згідно з народними прикметами, його рекомендують дарувати представницям прекрасної статі зі слабким імунітетом, а також тим, хто схильний до апатії. Рослина зможе розворушити застояні енергетичні потоки, привівши в норму і фізичне здоров’я, і психоемоційний стан.

10597ab054bcfd37a74e035768686b96 Антуріум: прикмети і забобони для чоловіків і жінок, значення квітки

Прикмети для сім’ї

Згідно з народними прикметами, антуріум бажано мати в будинку сімейним парам. І на те є кілька причин.

 • Чоловіча квітка щодня буде дарувати подружжю життєві сили.
 • В сім’ї пануватимуть любов, щастя і повне взаєморозуміння. Антуріум захищає чоловіка і дружину від сварок і скандалів, допомагає знайти спільну мову в будь-яких ситуаціях, причому навіть у тих випадках, коли сім’я перебуває на межі розриву.

Рослина, яка наділена чоловічий енергетикою, рекомендується приносити в подарунок тим парам, які відомі підвищеною емоційністю. Сила квітки допоможе згладити гострі кути у відносинах і наділить нових власників здатністю йти на компроміс.

 • Потужною магічною силою наділене рослина, яке перебуває у фазі цвітіння. А так як цей представник флори випускає суцвіття рідко, то застати даний період – хороша прикмета. Це означає, що у домочадців незабаром почнеться біла життєва смуга, і удача буде супроводжувати їм на протязі довгого часу. Крім того, квітучий антуріум є символом легкої сімейного життя і міцних стабільних відносин.
 • Чоловіча квітка вбирає в себе негатив, а натомість дарує гармонію, наповнює дім щастям і в цілому позитивним чином впливає на обстановку. У результаті подружжя більш м’яко ставляться один до одного, вирішують виникаючі проблеми спільно і не переживає по дурницях. Атмосфера в будинку стає легшою, і він наповнюється прекрасним настроєм.
 • Антуріум, розміщений у спальній кімнаті, допоможе повернути пристрасть і виведе відносини в парі на новий рівень.

595dd5af1fa6c57b27851c12ad0913e7 Антуріум: прикмети і забобони для чоловіків і жінок, значення квітки

Прикмети на фінансове благополуччя

Антуріум прикмети називають універсальним талісманом, так як він не тільки відновлює чоловічу силу і допомагає жінкам налагодити особисте життя, але й залучає фінансове благополуччя. При цьому абсолютно неважливо, якими будуть у нього суцвіття: рожевими, блакитними, білими або червоними. Рослина зацвіла – грошові потоки кинуться у ваш будинок.

Для того щоб привабити багатство помістіть горщик з антуріумом у своїй кімнаті. А краще придбати відразу кілька рослин і розподілити їх по дому. Тут роль грає догляд за квіткою – він повинен виглядати здоровим, особливо в період цвітіння.

По мірі зростання зеленого вихованця буде збільшуватися і дохід власника. Антуріум наповнить вашу квартиру енергією грошей, і незабаром фінансове становище стабілізується.

Можна тримати антуріум в будинку? Звичайно, можна. Забезпечте йому грамотний догляд, і він наповнить оселю позитивною енергією. І не забудьте про найпростіші правила, згідно з якими ставити горщик рекомендується на східному вікні і бажано в спальній кімнаті.

Розцвітаючи, чоловічий квітка змінить життя в кращу сторону, посилить ауру, зміцнить здоров’я домочадців і щодня буде дарувати гарний настрій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради