Амулет Молот Тора: значення оберегу у слов’ян – талісман з нержавіючої сталі для чоловіків

Молот Тора – це амулет, який користується великою популярністю, захищає власника від негативу і бід. У Скандинавських країнах його використовували з язичницьких часів. Скандинави вірили, що могутній Тор – бог грози і родючості, боровся зі злом за допомогою величезного молота.

a972383f26b1da3b81463c25604b5e7a Амулет Молот Тора: значення оберегу у словян – талісман з нержавіючої сталі для чоловіків

Цей молот, званий північними європейцями Мьельнир, був таким важким, що його не міг підняти ні один бог, окрім Тора. Амулет несе велику позитивну силу, має безліч значень.

Значення амулета молот Тора

У кожній Скандинавській країні надається своє значення молоту Тора. Але є і загальні значення, що не залежать від походження стародавнього талісмана:

 • підвищення стійкості і витривалості воїнів;
 • огорожа від бід і неприємностей;
 • захист від руйнівного впливу природної стихії;
 • підвищення родючості землі та врожайності;
 • огорожа від злиднів і ранньої смерті.

Молот – амулет виключно чоловічий. Але оскільки він підвищує родючість, його можна носити жінкам, які планують вагітність. Жінці слід покласти талісман під подружнє ліжко, щоб легко зачати і виносити здорову дитину.

У давнину амулет активно застосовували для магічних церемоній. Маги досі використовують молот в якості зв’язуючої ланки, за допомогою якого можливо спілкування з духами і божествами.

Далекі від магії люди носили талісман як засіб зміцнення здоров’я і покращення фінансового стану. Воїни намагалися навести їм жах на ворогів на полі бою.

У слов’ян схоже значення має молот Сварога. Слов’янські обереги теж призначаються для чоловіків, додають фізичні і душевні сили, захищають від неприємностей і темних магічних атак.

Відмінності талісманів

При виготовленні амулета Тора використовуються різні матеріали. Але вважається, що краще всього придбати виріб із срібла. Цей благородний метал – надійний захисник від темного магічного впливу. Він наділяє потужною енергетикою.

Якщо срібло не подобається або при зіткненні з шкірою викликає алергічну реакцію, то можна купити талісман з іншого металу. Виняток – золото. Це метал багатіїв і торговців, чужий войовничого і суворому богу-громовержцю.

При виготовленні талісмана своїми руками зазвичай використовують дерево міцних порід. Кращі варіанти – дуб, бук, ліщина. Ці дерева уособлюють мужність, стійкість, довголіття, природну силу.

Виготовляти оберіг молот потрібно тільки в позитивному настрої, виспавшись і добре поївши. В ході роботи не можна думати про погане. Необхідно подумки передавати виробу позитивну енергію. Наситившись світлою енергією, талісман буде притягувати до володарю тільки позитивні події.

При виготовленні амулета Тора своїми руками, потрібно враховувати, що на ньому зображені кельтські символи мають чітке значення. Тому перед нанесенням гравіювання слід ознайомитися з вашою символікою, дізнатися, що означає кожен елемент візерунку.

Готовий виріб можна придбати у ремісника або в інтернет-магазині. Вибір широкий, пропонуються прикраси з бронзи, латуні, мельхіору, англійської олова, бука. Придбати якісні обереги, виконані з нержавіючої сталі: кулони, браслети, кільця. Є прикраси, доповнені декоративними каменями і сакральними символами, що підсилюють магічний вплив.

e0732ccf511ce9d089c1ab2385c837d3 Амулет Молот Тора: значення оберегу у словян – талісман з нержавіючої сталі для чоловіків

Як носити оберіг?

Молот Тора – стильне і найпопулярніше прикраса, що виконує, крім естетичної, захисну функцію. Щоб виріб надійно захищало від негативного магічного впливу, користуватися ним потрібно правильно:

 • Носити амулет переважно на шиї. Якщо це не кулон, а брелок або яке-небудь інше виріб, то його необхідно постійно тримати при собі.
 • Місцем зберігання оберега молота Тора потрібно зробити коробочку або мішечок. Не можна зберігати його на відкритому місці, серед інших прикрас.
 • Не можна давати амулет в руки стороннім людям. Так його магічна сила швидко вичерпається.
 • Не можна носити молот у поєднанні з прикрасами, що зображують рептилій. Символи енергетично протистоять один одному, що негативно позначиться на власника.
 • Не варто купувати молот людині, яка має недобрі помисли та устремління, націленому на вчинення неправедного справи. В даному випадку сподіватися на заступництво бога Тора не доводиться.
 • В якості талісмана молот Тора універсальний. Він підходить всім знакам Зодіаку, допомагає виявити позитивні якості характеру, наділяє стійкістю і прагненням до перемоги.

  Особливо рекомендується носіння підвіски людям, народженим під знаком Овна. Вона робить Овнів успішним в особистих відносинах, сприяє піднесенню над недоброзичливцями і конкурентами.

  Для підтримки магічної сили амулета Тора необхідно періодично проводити процедуру очищення. Існують два методу:

 • Очищення стихією води. Виріб промивається в проточній воді, на ніч поміщається в ємність з сіллю. Вранці знову промивається.
 • Очищення стихією вогню. Виріб кілька хвилин тримається над свічкою, потім промивається в проточній воді.
 • 0737987d7a95b70ea65378623a9efeaa Амулет Молот Тора: значення оберегу у словян – талісман з нержавіючої сталі для чоловіків

  Тату з зображенням молота

  Татуювання молот Тора сьогодні досить популярна. Зображення, нанесене на тіло, захищає людину від негативного впливу, наділяє енергією, необхідною для досягнення поставлених цілей. Людина, що носить молот на тілі, демонструє волелюбність, напористість, здатність йти до кінця.

  Молот Тора – тату із значенням, що змінюється в залежності від конкретного виду ескізу:

 • Якщо на тілі молот зображується рукояткою вниз, то його носій – особистість, впевнена в собі, здатна боротися зі стресами, що має стійкий характер. Така людина ставить чіткі цілі, і знає, як їх досягти.
 • Якщо молот зображений нахиленим, то його носій – авантюрист з агресивним і погано уживався характером, має постійні проблеми в особистих і ділових відносинах.
 • Якщо Мьельнир доповнено зображенням блискавки, то людина має величезний енергетичний потенціал.
 • Молот, доповнений головою ворона, допомагає справлятися з бідами. Носій стає мудрішими і рішучішими.
 • Татуювання виконується як в кольоровому, так і в чорно-білому варіанті. Значення символу від колірної гами не залежить.

  Молот Тора – один з найпотужніших символів, здатний наділити людину силою та витривалістю, надійно захищає від негативного впливу. Вважається, що амулет ніколи не буде придбаний випадково.

  Якщо людина купила молот, значить, відчув енергетичний зв’язок з ним. Талісман допомагає лише людям з позитивними думками та намірами. Для людини, того, що замишляє зло, він не буде корисний.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради