Амулет Інь Янь: значення знака талісмана, підвіски

Двоколірним символом Інь-Янь прикрашають інтер’єр, одяг, тіло (у вигляді тату) – у всіх випадках зображення служить талісманом для свого володаря. Найбільшу силу мають прикраси, які після грамотних маніпуляцій перетворюються в амулети Інь-Янь, що приносять успіх. Таку річ можна подарувати відразу двом людям, які закохані один в одного.

b38ae4393da451edadfabc9a34b49d65 Амулет Інь Янь: значення знака талісмана, підвіски

Значення амулета Інь-Янь

Розуміння символіки цього магічного символу важливо для правильної «налаштування» талісмана. Тільки в цьому випадку амулет буде мати максимальний позитивний вплив на господаря, захистить від негативу, ворожого впливу.

Розглянутий символ має форму кола, що символізує нескінченність (відсутність початку і кінця). Знак розділений на дві половини плавною лінією:

Ян – це світла частина, домінуюче активне чоловіче начало:

 • день;
 • небо;
 • сила творення;
 • збудження, постійний рух.

Інь – темна половина, жіночий символ:

 • споглядання, спрямованість всередину;
 • таємниця;
 • ніч, холод;
 • статичність, інертність;
 • виникнення життя.

З союзу двох протилежностей Інь-Ян (чоловічої і жіночої енергетики) починаються 5 елементів світобудови, взаємодії яких виходить все різноманіття світу:

 • Інь і метал породжує воду;
 • Ян дає початок дереву і вогню.
 • проміжне ланка – земля (ґрунт).

Інь-Янь древній символ з-за своєї багатозначності став універсальним амулетом. Хвиля, що розділяє половини символізує проникнення однієї частини в іншу. Так збільшення однієї частини незмінно призводить до зменшення іншої.

Гармонія знака полягає в тому, що обидві сторони укладають у собі частинку своєї протилежності (на білій половині є чорний маленький кружечок, а на білій – чорний), з цього інь і янь не можуть існувати один без одного.

Жіноча та чоловіча енергії взаємодіють між собою до виникнення конфлікту, а рівновагу особистості залежить від реакції людини на ті або інші ситуації. Чим комфортніше людині, тим простіше йому все вдається.

При правильному використанні потужності знака розвиваються творчі здібності особистості, врівноважуються природні процеси в організмі.

Будь-яка людина (незалежно від статі) знаходиться під впливом чоловічого і жіночого почав. За тепло, затишок, турботу про потомство відповідає частина «Інь», а мужність, видобуток і захист забезпечує «Янь». Коли дотриманий правильний баланс двох енергій виходить повна гармонія.

Але якщо в людині починає переважати невідповідна підлозі енергія, трапляються погані зміни тіла і психіки, що переходить в проблеми зі здоров’ям.

967e0e77ac5a98fe70bada89253a684e Амулет Інь Янь: значення знака талісмана, підвіски

Камені і метали Інь Янь

Чоловіча частина «Янь», а жіноча «Інь» передбачає м’якість, ніжність, спокій.

Вибираючи камінь, потрібно звертати увагу на його енергетичну групу. В залежності від дефіциту якостей в житті, людина підбирає собі мінерал.

Чоловічі камені потрібні тим, хто відчуває нестачу впевненості, відваги. Вони рятують від ніяковості в суспільстві, розвивають якості лідера. Авантюрин, смарагд, нефрит, діамант, хризоліт, рубін – з цього списку можна вибрати амулет тим, хто хоче стати активніше.

Жіночі мінерали «обдаровують» мудрістю, роблять людину врівноваженим, посилюють інтуїцію. До них відносяться: змійовик, перли, сапфіри, червоний обсидіан, яшма. А ще: чорний агат, малахіт. Ці камені стають оберегами, допомагають стати більш розсудливим, надають думкам більше ясності, дозволяють впоратися з емоціями в складних ситуаціях.

Метали також наділені жіночою енергією (срібло) і чоловічий (золото).

Підвіска Інь-Янь

Коло – дуже зручна форма для медальйона, тому символ інь-янь часто красується на підвісках. Такий виріб служить не тільки прикрасою, але і допомагає відновити втрачену душевну рівновагу.

Якщо ви хочете отримати потужний амулет, що приносить успіх в особистому житті, допомагає досягти гармонії та успіху, з придбаним кулоном потрібно «попрацювати».

Щоб повністю розкрити силу оберегу Інь-Янь потрібно очистити його від чужої енергетики і зарядити енергією стихій (вогню, води, повітря, землі).

Не поспішайте одягати прикраси. Помістіть підвіску свого простір, покладіть на добу в коробочку з сіллю, потримайте його у воді (краще, якщо це буде проточна вода, наприклад річка, струмок або струмінь з-під крана).

Цей етап можна пропустити, якщо у вас абсолютно нова річ. Потім відповідно до свого знаку зодіаку виберіть стихію, енергією якої зарядіть амулет:

 • Знаки вогню (Овен, Лев, Стрілець). Для активації талісмана потрібно пронести його 7 разів через полум’я.
 • Знаки води (Риби, Рак, Скорпіон). Необхідно занурити підвіску 7 разів поспіль в ємність з водою.
 • Знаки землі (Телець, Діва, Козеріг). Амулет активується, якщо його посипати землею.
 • Знаки повітря (Близнюки, Терези, Водолій). Амулет заряджається обкурюванням димом кадила.

Емоційна зарядка. Не менш важливо правильно вибрати час для активації амулета. Жінкам варто проводити ритуал у середу, п’ятницю і суботу, а чоловікам – у понеділок, вівторок і четвер. Пізній вечір – самий вдалий момент для активування талісмана. У цей час важко зосередитися на думках про вічність всесвіту.

Суть ритуалу: сидячи за столом, думайте про щось приємне (про улюблених людей, про те, куди хочете поїхати тощо). За десять хвилин амулет Інь-Янь просочиться вашою енергією. Після цього загорніть підвіску шматочок матерії будь-якого кольору (крім чорного), і сховайте її в затишному місці.

Наступні сім днів щодня продовжуйте заряджати амулет: беріть його у руки, ділитеся з ним своїми переживаннями. Коли процес наповнення енергією буде завершено, ніколи не розлучатися зі своїм талісманом.

Бувають випадки, коли латунна або мідна підвіска залишає на шкірі невеликі опіки. Якщо при цьому талісман приносить вам успіх, це означає, що дуже сильно активується стихія вогню. Щоб позбутися дискомфорту, покрийте підвіску прозорим лаком для нігтів.

Отже, значення символу Інь-Янь можна визначити, як: єдність і боротьба протилежностей. Якщо ви розібралися зі змістом цього талісмана, і він вам підходить, обов’язково обзаведіться їм.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради