Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригти

З допомогою чубка на бік можна виділити особливості особи і відвести увагу від його недоліків. Вона допоможе урізноманітнити стрижку без укорочення довжини волосся. Фотографії це наочно демонструють.

Визначення типу особи

Знаючи найширшу частину обличчя, форму підборіддя і пропорції овалу, можна з точністю визначити його тип.

4744125ac2c61591a53f250204c3b6d5 Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригти

Ширина:

 • Приблизно однакова ширина лоба, підборіддя і щік говорить про наявність круглого, овального або прямокутного типу обличчя.
 • Широкий лоб і обличчя, візуально звужує вниз до підборіддя, — це ознаки ромбовидного типу особи.
 • Широкі вилиці зараховують тип особи до різновиду «ромб».
 • Відмітна ознака трикутного і квадратного типів особи – це широкий виступаючий підборіддя.

Форма підборіддя:

 • Виражений округлений підборіддя відноситься до овального або круглого типу обличчя.
 • Квадратне обличчя характеризується великим підборіддям, який може бути загостреним. При цьому лінія скул плоска. Подібний підборіддя також властивий особам трикутного типу.
 • Плавна звужується лінія підборіддя говорить про сердцевидном тип особи.

Пропорції особи:

 • Довжина симетричного особи трохи перевищує його ширину. Визначити це можна, якщо провести горизонтальну лінію на рівні очей від однієї скроні до іншого і вертикальну лінію від місця зростання волосся до кінця підборіддя. При співвідношенні довжини і ширини 1:1,5 особа вважається симетричним. Їм володіють люди з овальним, серцеподібною або трикутним типом особи.
 • Біля круглого типу обличчя співвідношення довжини і ширини дорівнює 1:1.
 • Якщо співвідношення довжини і ширини обличчя близько до 1,6, значить, особа відноситься до прямокутного або квадратного типу.

9e2bb925a9029ce6484ba9069b9e3b2b Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригтиПісля визначення типу особи буде легше підібрати підходящу зачіску.

Ідеальним типом особи, який вдало підходить для більшості класичних зачісок, визнаний овальний. До нього можна підібрати будь-яку стрижку або зачіску із чубчиком.

Які чубчика на бік йдуть круглолицим жінкам, чоловікам?

Чубчик на бік на довге волосся, фото якої представлено далі у статті, може візуально скоректувати недоліки особи. Круглолиці дівчата мають невисокий лоб, невираженний підборіддя, однакову довжину і ширину особи.

Форма

Пряма філіруваний чубчик підправить форму обличчя, візуально зробить її овальною.

Коса чілка буває 3 різновидів:

 • класична;
 • подовжена;
 • бічна.

Вона допоможе звузити кругле обличчя і сховати щоки. Чубчик буде виглядати у вигляді пасма волосся, що укладається у напрямку до скроні. Чубчик «Шторка» окреслює особливості круглого обличчя, надаючи гармонійності. Відводить увагу від повноти щік.71b793656a537187322898816053931d Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригти

За видами поділяється на класичну і подовжену. Подовжений варіант рваною чубчика підійде круглолицим. Модельна креативна чубчик може бути виконана у вигляді арки, хвилі, геометричної форми. Вона здатна підправити форму лоба, асиметрична чубчик робить особа вже по бічних сторонах.

Розмір

Коротка чубчик відкриває особа, акцентуючи на ньому більше уваги. Круглолицим рекомендується експериментувати з нею обережно. Укорочена верхня пасмо, розташована над чолом, робить обличчя візуально витягнутим. Короткі пасма у формі арки скоротять ширину скул, пом’якшать лінію підборіддя.

Занадто коротка чубчик користується популярністю у людей зі стрижкою їжачок.

Зазвичай довжина пасм не більше 4 див. Чубчик вимагає частого коригування з-за швидкого відростання. Середня довжина чубчика підходить всім, в тому числі і круглолицим.

9a6eb546bc1ad31e64c231a9372dbf59 Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригти

Використання довгою чубчика пом’якшить риси обличчя. З допомогою плавних ліній приховає з боків ширину особи. Оптимальним варіантом вважається довжина трохи нижче лінії скул або на 2 см вище лінії підборіддя.

Товщина

Візуально витягнути овальне обличчя може щільна чубчик з рівних пасм. Даний тип чубчика особливо підійде до прямим волоссям. Кучеряве доведеться постійно завдавати випрямленню. За рахунок филировки нижнього краю можна запобігти. При цьому рівна лінія зрізу стане м’якше. З допомогою градуювання пасм володарі круглого типу обличчя можуть зробити чубок легкої, об’ємної і багатошаровою.

Які чубчика на бік йдуть жінкам, чоловікам з квадратною формою обличчя?

0e309f5214613e6512cd8c6b61bdce56 Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригтиЧубчика, підходящі для квадратного типу особи, спростовують міф про те, що з обличчям у формі квадрата краще уникати чолок. Довга коса чілка зробить образ вишуканим, пом’якшить грубі риси.

Важливий момент – її довжина повинна бути на рівні лінії підборіддя. Якщо вона буде нижчою, то підкреслити особливості особи не вдасться. Можна буде їх тільки приховати. Оптимальне рішення – це вибір на користь чубчика з рваними краями.

Асиметрична коса чілка згладить риси квадратного особи. Особливо це спрацює, якщо вона почнеться з бічної сторони. При цьому пасма можна зрушити в ліву або праву сторону. Проділ може перебувати біля вуха. Можна поекспериментувати, використовуючи двосторонню чубок з різнорівневими і завитими в різні боки пасмами.

Трохи хвилясті спереду пасма в чубку пом’якшать різкі риси. Довжина хвилеподібних косих пасм вище або трохи нижче підборіддя додасть образу романтичності. Зробити обличчя подовженим допоможе коротка, об’ємна зачіска. Тоді квадратний тип особи наблизиться до овального.

Чубчика для трикутної форми особи

Типажем «трикутник» властивий вузьке підборіддя і широкий лоб. Чубчик візуально позбавить від широти чола, розширить підборіддя. Придатними вважаються чубчика, що розширюються до нижньої частини обличчя. Пасма спереду можна підстригти і укласти у вигляді трапеції, поділеної навпіл.

8e235a3fc3c0c70f4c1205d55a6f9ad0 Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригти

Чубчик на бік на довге волосся, фото якої зображено далі в статті, додасть ефектності образу. Її довжина повинна доходити до підборіддя. Не рекомендується робити її об’ємної близько чола і щік під час укладання. Скісна або пряма чубчик приховає широкий опуклий лоб. Краще, щоб довжина пасм досягала скул.

Прореженная чубчик змістить увагу з форми особи на зачіску.

Добре виглядає на тонких довгих волоссі. На густі кучеряві локони роблять каскадні чубчика. Волосся можна підстригти багатошарової драбинкою, а розпатлане волосся спереду укласти на бік. Нижні кінці можна підкрутити. Це пом’якшить лінію підборіддя.

Чубчика для ромбовидної форми особи

Особа у формі ромба характеризується високими і широкими вилицями, загостреним підборіддям, вузьким лобом. Лінія волосся залишається напівкруглої. Головними цілями є звуження скул і розширення лоба. Це допоможе наблизити обличчя до овального типу.

Підійде бічній або діагональний проділ. Об’ємна довга чубчик, покладена на бік, зробить візуально ширше лоб і підборіддя. Підійде подовжена коса чілка, закінчується біля лінії підборіддя.

45bde094c2f275b6f4238fb5e36278ad Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригти

Власникам ромбовидного особи рекомендується уникати плоскою і гладкою чубчика. Краще надати пасмам легкої недбалості. Гладкі локони зроблять недоліки особи помітніше.

Чубчика для овальної форми обличчя

Для овального обличчя підійде практично будь-який тип стрижки і чубчика.

Володарі даної форми особи воліють такі види чілок:

 • коротка;
 • коса;
 • пряма;
 • довга.

Чубчик на бік на довге волосся, фото якої представлені в цій статті, допоможе зробити образ витонченішим. Скоректує надбрівні дуги, візуально збільшить розріз очей і вкоротити ніс. Рекомендується робити її довгої без використання градуювання.

Дугоподібна, пряма або асиметрична, коса коротка чубчик на бік буде відмінно гармоніювати з правильними обрисами овалу. Не підійде людям з глибоко посадженими очима, дуже широкий ніс і високим чолом.

Пряма чубчик з довгими по боках пасмами – це підходящий варіант для овального обличчя з високим чолом і важкими бровами.

Володарі густих, не кучерявого волосся можуть її використовувати. Для тонкого та схильного до закручування волосся підійде рвана або розріджена чубчик.

0a4214084e4be124e0129dd09eaa9117 Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригти

Довга чубчик – це найбільш виграшний варіант для маскування недоліків обличчя. Вона візуально виправляє посадку очей, відводить увагу від великого чола, кутастих скул, вкорочує ніс, надає м’якості рисами обличчя, робить акцент на розріз очей.

Укласти довге пасмо чуба можна по-різному:

 • на бік;
 • на 2 сторони;
 • зачесати до верху;
 • завити.

Така чубчик допоможе відростити волосся однакової довжини при бажанні позбутися градуювання. Овальний тип обличчя дозволяє виконувати будь-яку укладку. Головну роль при виборі відіграє тип волосся.

Яку чубок вибрати для повного особи?

Повне особа потребує обрамленні. У цьому допоможе рвана, асиметрична чубчик. Її слід зробити довгою. Обрамлення бічної частини обличчя візуально витягне форму, приховає зайву повноту. Гострі пасма рваною чубчика здатні зробити співвідношення пропорцій повного особи рівними.

Укладання подовженою чубчика на бік буде виглядати стильно і приховає повноту щік.

Підходящим варіантом стане пряма чубчик до середини чола. Волосся повинні бути розпущені, вуха прикриті. Тільки тоді вона впорається з вадами обличчя. Зачіска з проділом – це класичний варіант для полнолицых.

df10641782a5f0b00c5776893b82d2df Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригти

Підійде власникам довгого волосся. Не рекомендується використовувати чубчика округлої форми. Вони загострять уваги на повноті особі. Ще варто уникати густий, геометричної чубчика, візуально розширює особа.

Які чубчика підходять для тонкого і товстого волосся?

Будь-яка зачіска буде виглядати добре на тонких волоссі. Головне – це правильна форма і ретельний догляд. Спеціальні засоби допоможуть зберегти форму чубчика. На тонких волоссі зазвичай виконується коротка чубчик, не підкреслює їх структуру.

Найкраще чубчик тримається на густих волоссі. Густоту волосся переважно підкреслює пряма і коса чілка. Стильною буде рвана чолка в техніці шапочка.

Чубчика для тонкого волосся Чубчика для густого волосся
коротка пряма
арочна коса
довга рвана
коса асиметрична
пряма довга

Які стрижки для довгого волосся можна доповнити чубчиком на бік?

Чубчик на бік, зображена на фото, прикрасить наступні жіночі, чоловічі стрижки на довге волосся:

 • Каскад. Стрижка створюється шарами. Верхні шари стрижуться коротше. Довжина пасм збільшується на нижніх шарах. Її роблять як чоловікам, так і жінкам.
 • Драбинка. Дана стрижка відрізняється наявністю ступеневої переходу довжини волосся. Візуально нагадує сходи. Може підкреслити жіночий і чоловічий образ.
 • Довгий боб. Підстригається 2 методами. Перший метод припускає залишити волосся довше спереду, а ззаду коротше. У другому випадку стрижка виконується за методом каскаду. Підходить чоловікам і жінкам.
 • Лисячий хвіст. Відрізняється окантовкою, виконаної на кінчиках волосся у формі трикутника нагадує хвіст рудої лисиці. Стрижка не вимагає втрати волосся. Тільки бічні пасма біля обличчя трохи коротшають. Добре виглядає на дівчатах.

  4087730f22871f891f82a1ad66cbe530 Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригтиЧубчик на бік на довге волосся дозволяє привнести природності та невимушеності у спосіб, що добре видно на фото.

 • Вовчиця. Стрижка має схожість з каскадом. Передні пасма біля скронь залишають короткими, а на потилиці пасма стрижуться у вигляді сходинок. Особливість стрижки стирчать пасмах по всій довжині волосся. Для посилення ефекту кінці пасом можна обробити бритвою. Оцінять стрижку дівчата з густим і об’ємним волоссям.
 • Стрижка з поголеному скронею. Дівчатам з довгим волоссям вона додасть одночасно бунтарство і ніжності. Підійде хлопцям. Проділ робиться по центру голови. Волосся діляться на 2 частини.
 • Шеггі. Стрижка виконується филировкой кінчиків волосся. Зовні вони стають рідкісними і тонкими. На довгому волоссі роблять каскад, але проріджування волосся створюється сильніше. Підходить жіночому підлозі.

Як підстригти чубок самостійно, але красиво?

Підстригти чубок на бік можна в домашніх умовах. Якщо дотримуватися певної послідовності, вона вийде красивою.

Для її виконання потрібно озброїтися:

 • ножицями для стрижки і филировки;
 • тонким гребінцем;
 • круглою щіткою для укладання;
 • шпилькою і дзеркалом;
 • гелем для волосся.

7120b23134d3ee09a77e6e1ec1c34979 Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригти

Покрокова інструкція:

 • Помити і просушити волосся. Стригти чубок на мокре волосся — це не кращий варіант. Після висихання її довжина буде коротше запланованої. Кучеряві пасма можливо підстригти тільки мокрими. Їх зволожують, розчісують і стрижуть з запасом.
 • Вибрати бік, на який необхідно робити проділ. Намітити початкову та кінцеву довжину чубчика. Взявши ножиці, тримати їх під кутом 45°. Почати стригти зверху вниз у напрямку довжини всієї чубчика дрібними рухами. Вона повинна вийде рівною.
 • Відокремити для волосся чілки трикутним проділом. Заважають пасма закріпити шпилькою. Розчесати чуба. Почати стрижку чубчика під кутом від однієї до іншої брови. Повторно пройтися ножицями, якщо лінія волосся не дуже видно.
 • В кінці скористатися ножицями для филировки. Пройтися ними по чубку вертикально. Можна не філірувати при бажанні. Кругла щітка допоможе укласти чубок закручуванням набік.
 • В якості альтернативного варіанту можна скористатися лезом від бритви. Знадобиться поділити чубок на 5 частин. З кожної частини зробити тугий джгут. Кінці обробити лезом на дистанції 1 див. При цьому направляти його під кутом 30°, намагаючись не видалити зайве. Позбавлятися треба тільки від верхнього шару джгута, роблячи його тонше і перетворюючи за формою голку.

  Чубчик на бік на довге волосся (фото в статті демонструють яскраві образи) підійде молоді та людей зрілого віку. Візуально омолодить, додасть привабливості.

  Варіанти укладання чубчика на бік

  Укладається чубчик набік по-різному. Головне – це чисті локони. Можна поділити на пасма волосся на чубчику, наносячи на них гель для укладання. Взяти плойку і трохи підкрутити пасма окремо. Збити руками чубок для отримання скуйовдженості і укласти її на бік.

  3bae7878d6e464877ce791913d03d1f6 Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригти

  Чубчик може укладатися на 2 сторони. Розділити її навпіл. Зробити проділ у центрі. Волосся повинні бути висушені. Взяти круглу щітку, щоб накрутити кінці чубчика назовні. Покрити закручені на щітці пасма лаком. Після цього акуратно їх розкрутити.

  При звичайній укладання чубчика на бік волосся повинне бути трохи вологим.

  На них потрібно нанести мус і рівномірно розподілити його. Потім слід зробити глибокий проділ на одну сторону, щоб укласти волосся на бік. У цьому випадку знадобиться щітка для укладки. В кінці просушити локони, зафіксувати чубок лаком. Також її можна укласти, приховавши половину обличчя з правого або лівого боку. Або відсунути в сторону, щоб чубчик злегка прикривала очей.

  Ще можна зробити чубок на бік з прямими, сильно вираженими і зафіксованими кінчиками. Подібна укладання використовується на показах мод. Перед укладанням чубок роблять більш об’ємною допомогою легкого начісування.

  При цьому кінці локонів фіксуються невидимками. Їх можна приховати від очей або змістити на них акцент, зафіксувавши візерунком. При укладанні чубок можна вплести в косу або скрутити в джгут, додавши до зачіски.

  Який креатив підходить челкам на бік?

  Об’ємні і багаторівневі стрижки з косою чубчиком, пофарбованим у яскраві, контрастні кольори додадуть образу незвичності. Пасма в чубку можна мелировать. Доповнити пишну зачіску може чубчик з накрученими всередину пасмами. У чубок можна додати асиметрії. Також асиметрію можна застосувати у фарбуванні пасм.

  Додати креативності способу допоможе чубчик на бік, выстриженная у формі трикутника. Після правильної стрижки вона повинна спадати на перенісся. При цьому в ній не повинно бути нерівності. Іноді можна робити її профільованої.

  132b28b9a8a07019b15bb81e4ffc2e87 Чубчик на бік на довге волосся для чоловіків і жінок. Фото, кому йде, як постригти

  Ефектно такий варіант буде виглядати зі стрижкою каре або каскадом. Рекомендується уникати креативних чілок власникам посіченого волосся. Оскільки цей дефект буде сильно помітний.

  Чубчик на бік – це універсальний спосіб зміни зачіски на довге волосся. Вона підходить до багатьох форм особи і типів волосся. На фотографіях можна побачити, як вона доповнює багато образи.

  Відео з підбіркою стрижок з косою чубчиком

  Варіанти зачісок з косою чубчиком:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради