Особливості підвісок: як вибрати бездоганну прикрасу

Прикраси користуються визнанням не тільки у жінок, а й у чоловіків. Сучасні майстри створюють неймовірні вироби із благородних металів та каменів, втілюючи в кожному власну фантазію та задумку. Саме тому кожна людина має змогу вибрати та придбати дорогоцінність «своєї мрії».

1 1 Особливості підвісок: як вибрати бездоганну прикрасуПопулярною категорією прикрас вважаються кулони. Витончені вироби прикрашають зону декольте, підкреслюючи ніжність дами чи елегантність чоловіка. На думку стилістів Злато, підвіска є самим універсальним аксесуаром, адже її носять в будь-який час. Крім того, ця коштовність може мати зовсім інше значення – хрестики та ладанки слугують оберегами для віруючих людей.

Підвіска – незрівнянний акцент для образу

Золоті підвіски часто є тонким акцентом образу. За допомогою навіть самого простого кулона підкреслюється чарівність образу. На віртуальній вітрині ювелірного салону представлені вишукані прикраси на шию:

  • Знаки зодіаку, які призвані захищати свого господаря чи господиню. Такі прикраси часто дарують на свята та просто так.
  • Літери – ще один популярний різновид підвісок. Стилісти радять обирати таку прикрасу індивідуально. І зовсім необов’язково, щоб значення підвіски відповідало імені. Можливо саме літера є «тим самим секретним словом», а підвіска буде його оберегом?
  • Тварини, квіти, ягоди – модний тренд серед молодих дівчат. Елегантні і розкішні зображення допомагають підкреслити особливості характеру представниці прекрасної статі.
  • Строга геометрія – універсальні кулони, які однаково елегантно виглядають як в світлі зірок так і при променях сонця. Такі прикраси виглядають благородно і навіть сурово, а тому добре підходять в якості доповнення ділового костюма.

Вибирать підвіс експерти радять враховуючи власні уподобання та побажання. Крім того, саме кулон вважається універсальною прикрасою, яку найчастіше дарують близькій людині. Адже цю прикрасу можна купувати навіть не знаючи розміру пальця чи зап’ястя. Достатньо тільки замовити той виріб, який «припав до душі».

2 1 Особливості підвісок: як вибрати бездоганну прикрасуТак, майстри zlato радять для простого вибору врахувати виріз на одязі, під який планується одягати дорогоцінність, куди саме та в який час доби буде вона носитися (вдень варто носити невеликі та не яскраві коштовності, а вечір – це час для сяйва). А взагалі сучасні дизайнери рекомендують виходити “за рамки дозволеного ювелірним етикетом” і демонструвати оточуючим свою індивідуальність та прекрасний смак.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради