Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридів

luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov14 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридів

Болгарський перець полюбився багатьом городникам і вирощують його з великим задоволенням. Завдяки болгарським селекціонерам були виведені солодкі і великі сорти перцю. Це теплолюбна рослина, тому, особливо в середній смузі і північних регіонах, перець вирощують в умовах теплиці. При належному догляді цілком можна виростити хороший урожай навіть у зоні ризикованого землеробства. Головне, купуючи насіння болгарського перцю, важливо знати їх характеристику, щоб отримати хороший урожай.

Однак, вирощуючи перець навіть в умовах теплиці, важливо дотримуватися всі умови агротехніки. Сорти гібридів, виведених спеціального для теплиць, мають певні властивості. Недотримання умов вирощування можуть перекреслити всі ваші зусилля і ви не отримаєте бажаного результату. Пропоную вам ознайомитися з найкращими і врожайними гібридами болгарського перцю для вирощування в теплицях.

Ранні гібриди

luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov15 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридівМетелик F1. Дуже ранній сорт, призначений для вирощування на Уралі, в Сибіру і на Далекому Сході, як в теплицях, так і у відкритому ґрунті в південних регіонах. Рослина висока до 150 см, плоди великі красивою кубовидної форми вагою до 150 р. З куща можна зібрати до 12-14 кг. При вирощуванні в теплиці формують кус в 2 стебла. Стінка товста до 8 мм. В стадії технічної стиглості плоди темно-зелені, в біологічній – густо-червоні. Середній термін дозрівання плодів – 105 днів. Плоди смачні і солодкі, знімають, коли вони почнуть глянсувато поблескивать.

luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov16 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридів

Тевере F1. Кущ високий до 90 див. Термін дозрівання 62-65 днів, врожайність до 4 кг з одного куща. Плоди кубовидно – видовженої форми довжиною до 15 см і вагою до 450 р. Стінка товста до 8 мм. В біологічній стиглості колір плодів золотисто-сонячний до бурштинового темно-жовтого. Володіє чудовим смаком.

luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov17 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридів

Лідер F1. Надранній гібрид, термін достигання 95-100 днів. Кущ заввишки до 1 м, інтенсивно росте і плодоносить. Плоди вагою до 110 р., в технічній стиглості зелені, в біологічній – червоні. Врожайність з 1 кв. м – 12 кг. Має відмінний смак, гарні плоди у свіжому вигляді, але особливо зручні для фарширування.luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov18 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридів

 

Айсберг F1. Плоди у нього скоєно надзвичайною, дуже витонченої форми, великі, з товстою м’ясистою стінкою до 9 мм. Кінчик перцю усічений, ніби відрубане. Кущ заввишки до 1-1,5 м плода, вага одного плоду 160-190г, врожайність – 7 кг за 1 кв. м. Гарний у свіжому вигляді, але особливо його цінують у фаршированому вигляді.
luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov19 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридівВедрана F1. Дуже популярний ранньостиглий гібрид. Рослина напіврозкидистий, середньоросле. У плодоношення вступає через 2 місяці після висадки розсади. Плід кубовидний, великі, товстостінні, соковиті, відмінного смаку вагою до 180-220г. В технічній стиглості забарвлення молочно-зеленувата. По мірі дозрівання набуває червоні відтінки червоного. Товарні якості дуже високі. Врожайність 4-5,6 кг з 1 кв. м.

 

Барбі F1. Дуже ефективний ранньостиглий гібрид. Рослина компактна, заввишки до 60 см, luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov20 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридіввитривала до погодних умов, не уражається вірусом тютюнової мозаїки. Технічна стиглість настає через 62-65 днів після висадки розсади. Плоди великі, витягнутої кубовидної форми довжиною до 12 см і шириною до 10 см, вагою 170-190г. Забарвлення змінюється від ніжних жовто-кремових відтінків слонової кістки і яскравого золотисто-жовтого до технічної стиглості до насичено-червоного до біологічної. Плоди дозрівають дружно, при транспортуванні довго зберігають товарний вигляд і смакові якості.

luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov21 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридівЯскрава веселка F1. Ранній гібрид для вирощування в теплицях, плівкових укриттях і відкритому грунті. Плоди великі, кубовидної форми. При дозріванні стають спочатку молочно-білими, а потім забарвлюються в напівпрозорий оранжево-рожевий колір. Кущ заввишки до 80 см, строки дозрівання – 95 днів. Плоди вагою до 130 г, врожайність з 1 кв. м – 8-10 кг можна Вживати у свіжому вигляді, а можна приготувати лечо, що пальчики оближеш!

luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov22 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридів

 

Чижик F1. Дуже ранній гібрид. Успішно вирощують не тільки в теплиці, але і у відкритому грунті. Плоди дуже оригінальною гарної форми. Стінки товщиною 8-9 мм Гібрид дає високі стабільні врожаї (до 9-2 кг з 1 кв. м) і цінується за відмінні смакові якості. Плоди мають тонкий, неповторний аромат. У теплиці кущ формують в 2 стебла, можна обійтися без спеціального формування куща. Кущ невисокий до 60 див. Цінується за високий вміст вітаміну С.

Середньоранні й середньостиглі гібриди

luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov23 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридівДжеміні F1. Яскравий середньоранній гібрид – сонце з золотисто-жовтими у біологічній стиглості циліндричними плодами вагою 90-200 м і більше. Товщина стінки до 7 мм. Володіє відмінним солодким смаком. Придатний для вживання у свіжому вигляді і для всіх видів переробки. Зберігає відмінні смакові якості в маринадах і лечо. Термін дозрівання 10-127 днів.

 

Садове кільце. Надійний і простий у вирощуванні середньоранній сорт з чудовими luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov24 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридівзовнішніми даними., відмінним смаком і високою врожайністю. Плоди вагою до 12 г, врожайність з 1 кв. м – 4,1-4,6 кг Віддача врожаю дружна, плоди красивою плоско-округлої форми, гладкі, глянцеві, трьох-, чотирьохкамерні. У біологічній стиглості насичено-червоні з відтінком стиглої вишні, товстостінні (8 мм). Плоди відрізняються високим вмістом лікопіну, вітаміну С, каротину. Рослина штамбовое, з букетним розташуванням пониклих плодів, не вимагає формування куща. Термін дозрівання 100-105 днів.

luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov25 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридівПомаранчеве диво F1. Чарівний і гламурний гібрид – золотко, повністю виправдовує свою назву. Плід кубовидний, товстостінні (8-9мм), соковиті вагою до 210 р. Мають відмінний солодкувато-збалансований смак. У біологічній стиглості насичено-помаранчеві, як золоті злитки. Рослина висотою до 1 м, врожайність 10 кг з 1 кв. м.

luchshie rannie semena bolgarskogo perca – kharakteristika gibridov26 Кращі ранні насіння болгарського перцю – характеристика гібридів

Омброне F1. Потужний середньостиглий гібрид з високою енергією росту. Вражає розмірами ефектних блискучих, глянцевих густо-червоних плодів. Кубовидно-подовжені перчики завдовжки до 18 см у діаметрі до 10-12 см, з товщиною стінки 8 мм Вага досягає 300-400 р. Врожайність 5,8 кг з квадратного метра. Що стосується смаку, то він чудовий, солодкий, оптимально збалансований. Рослина напіврозкидистий, заввишки до 1 м Плодоношення стабільне, зав’язування плодів висока. Сорт призначений для захищеного грунту.

На закінчення хочу сказати, що це насіння науково-виробничого об’єднання «Сади Росії», що знаходиться в р. Челябінськ. Пройдіть по посиланню , і ви не тільки можете замовити вподобані вам гібриди солодкого перцю, але й можете переглянути весь каталог насіння і замовити їх по пошті. Я вже багато років користуюсь насінням цієї фірми і дуже задоволена. Посилки приходять швидко, якість насіння завжди відмінна. Тому з упевненістю рекомендую і вам скористатися послугами інтернет-магазину НВО «Сади Росії».

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради