Гороскоп на 2020 рік для Лева: жінка і чоловік

 Гороскоп на 2020 рік для Лева: жінка і чоловік

Металева біла щур, яка стане господинею 2020 року, до Левів прихильною. Але допомагати тільки тим, проявить даний левові завзятість, навчитися терпінню і буде проявляти винахідливість. За це вони отримають головний подарунок року — зможуть задовольнити свої амбіції і досягти тих висот, про які мріє кожен справжній Лев. Тим, же хто хоче отримати все і відразу, не докладаючи великих зусиль, доведеться тільки заздрити більш працьовитим побратимам по зодіаку.

Що готує для Львова Білий Пацюк

2020 рік обіцяє бути насиченим як для чоловіків так і для жінок. З самого початку їх захопить ураган подій, який все переверне з ніг на голову. Це час великих змін. І самі цілеспрямовані, активні і вперті зможуть використовувати його на 100%, зробивши своє життя такою, якою поки вона представляється в мріях.

goroskop na 2020 god dlya lva: zhenshhina i muzhchina2 Гороскоп на 2020 рік для Лева: жінка і чоловік

Однак тим, хто чекає подарунків долі пасивно, не варто розраховувати на щось значуще. 2020 рік — це рік розкриття потенціалу. Він лише створює умови, при яких все може статися самим кращим чином. Але для того, щоб все склалося, потрібно колосальна праця, в тому числі доведеться попрацювати і над своїми слабостями.

Найсприятливішим часом для кар’єрного зростання стане зима. В цей час творчі люди відчують небувале натхнення. Ймовірно, саме в цей період вони зможуть створити щось таке, завдяки чому вони зможуть голосно заявити про себе.

Не залишать зірки сприятливих позицій і навесні. Проте втома, накопичена за час активної діяльності, вже почне позначатися. Можливо, Леви відчують занепад сил, почнуть чіпляти хвороби. Втім, це не привід, щоб здатися. Рецепт того, як уникнути подібних проявів простий: здорове харчування, відмова від поганих звичок і сон в достатній кількості.

Робочий темп знизиться до середини літа. Але це зовсім не означає, що життя завмре. Наступні півроку будуть такими ж яскравими і насиченими, але події будуть відбуватися вже в іншій сфері життя. Для Львів настане пора кохання.

І це вже час справжніх чудес і романтики. Леви, давно створили щасливу сім’ю, раптом відчують, що їхні другі половинки немов закохалися заново. Компліменти, подарунки, визнання посипляться на них як з рогу достатку.

Ті, у кого в шлюбі були якісь проблеми, отримають можливість їх вирішити. При бажанні вони зможуть зберегти сім’ю, вивівши відносини на новий рівень. Молоді пари зможуть перевірити свої почуття і узаконити стосунки. Самотні Леви отримають шанс знайти справжню любов.

Кінець літа і осінь — це той період, коли можна насолодитися результатами своєї діяльності. Можливі приємні подорожі. Прихильні будуть зірки до тих, хто захоче зайнятися освітою і підвищити свою кваліфікацію.

Гороскоп на 2020 рік для чоловіків

 Гороскоп на 2020 рік для Лева: жінка і чоловік

Перше, що слід зробити чоловікам Левам у 2020 році, так це забути про наполеонівські плани. Набагато ефективніше ставити реальні цілі і кидати всі сили на досягнення їх. Лінь, до якої схильні представники цього знаку, потрібно викорінювати всіма способами. Шанс відпочити надасться потім, а зараз потрібно як слід потрудитися.

У деяких випадках самими правильними виявляться спонтанні рішення і вчинки. Але дійсно хороші шанси представляться тільки тим, хто буде працювати не шкодуючи себе. У такому випадку їм можуть надійти несподівані, але дуже привабливі пропозиції, які внесуть свої корективи у плани.

Хороший 2020 рік і для занять спортом. Леви, віддають йому достатньо часу і сил, зможуть домогтися нових досягнень. Єдине застереження, які дають зірки — не намагатися показати своє молодецтво, прагнучи викликати захоплення всіх навколо. Так можна заробити не медаль, а травму.

У відносинах з близькими людьми в цей час треба намагатися підтримувати хороші відносини. Їх підтримка буде дуже до речі. Але не варто присвячувати їх у всі свої плани і ділитися сумнівами.

Цілком ймовірно, що коло друзів в 2020 році значно розшириться. У ньому з’являться цікаві непересічні особистості, з якими буде цікаво проводити час. А в подальшому вони зможуть надати підтримку в тому чи іншому проекті або просунутися по кар’єрних сходах.

В особистому житті також все складатиметься добре. Леви будуть оточені жіночою увагою. Але не варто розмінюватися на швидкоплинні, нічого не значущі відносини. Так можна пропустити ту єдину, з якою захочеться прожити все життя. Шанс, що вона з’явиться саме в цьому році, дуже високий.

Гороскоп на 2020 рік для жінок Львів

 Гороскоп на 2020 рік для Лева: жінка і чоловік

Левиці можуть вважатися улюбленцями Металевої Щури. Весь рік вона буде відкривати перед ними двері, які раніше здавалися наглухо закритими. Упускати таку можливість категорично не можна. Не слід задовольнятися тим, що є, потрібно сміливо йти вперед, працювати, домагатися, рости. У 2020 році це буде зробити легше, ніж коли-небудь.

В цілому рік виявиться вдалим для кар’єри, особистісного зростання, особистого життя. Головна порада, яку можна дати Левицям на 2020 рік, — це не замикатися в собі, жити повним життям і використовувати всі з’являються можливості. Ні в якому разі не можна відмовлятися від подорожей, запрошень у гості, пропозицій, які обіцяють нові враження та емоції. Завдяки їм розширяться межі сприйняття, з’являться сили для нових звершень, захочеться жити, творити, досягати більшого.

Але будуть і проблеми. У середині року зростає ймовірність появи жіночих захворювань. Потрібно уважніше ставитися до власного здоров’я, не завадить пройти планову перевірку навіть у тому випадку, якщо нічого не турбує.

Вірогідні протягом усього року та розлади з родичами. Потрібно проявити мудрість і терпіння. Нічого серйозного і фатального статися не повинно, конфлікти і розлади просто потрібно постаратися пережити з найменшими втратами нервових клітин.

Левам, які мріють про кохання, варто зайнятися собою: змінити імідж, зробити нову стрижку, зайнятися спортом, частіше вибиратися на шопінг. Зусилля не пропадуть даром. Чоловіки будуть виявляти підвищену увагу, і серед шанувальників майже напевно знайдеться той самий чоловік, з яким захочеться створити сім’ю і завести дітей.

Як складуться взаємостосунки для Львова у 2020 році

 Гороскоп на 2020 рік для Лева: жінка і чоловік

У 2020 році пізнати, що таке справжня любов, зможуть усі Леви. Навіть ті, хто давно перебуває у відносинах, цілком можуть стати головними героями романтичної історії. І статися це може навіть у тому випадку, якщо склад дійових осіб не зміниться. Просто друга половинка раптом усвідомлює, який подарунок долі їй дістався і оточить свого Лева або Левиці увагою і турботою.

Ті, хто ще не узаконив свої відносини, нарешті, зможуть це зробити. А пари, для яких марш Мендельсона залишився в минулому, влаштують другий медовий місяць або зберуться в чергове весільну подорож.

Великих сварок і розладів у 2020 році не передбачається. Це час насолоди почуттями, якими б вони не були першими, чистими, світлими або давніми, спокійними і врівноваженими.

Фінансовий гороскоп для Лева на 2020 рік

 Гороскоп на 2020 рік для Лева: жінка і чоловік

Леви — одні з головних розтринькувачів зодіаку. Вони легко спускають гроші на хороші речі, розваги, подарунки. Не замислюючись дають в борг і часто прощають боржників. Тому ситуації, коли вони залишаються порожніми кишенями, бувають часто. Можливо, вони повторяться і в 2020 році, навіть незважаючи на успіх у справах.

Втім, це дуже добре для того, щоб, нарешті, навчитися керувати своїми фінансами. Якщо постаратися, то можна скоротити статті витрат, не завдавши шкоди рівнем життя, навчитися збирати і примножувати свій стан.

У будь-якому випадку, протягом 2020 року дохід буде поступово збільшуватися. Навіть якщо темпи зростання заробітку не будуть спочатку скільки-небудь значимими, це не привід опускати руки. Треба просто продовжувати робити свою справу, і рано чи пізно ефект перевершить очікування.

Кар’єра Львів у 2020 році

 Гороскоп на 2020 рік для Лева: жінка і чоловік

Піднятися по кар’єрних сходах до самого верху в 2020 році зможуть ті Леви, які не будуть витрачати час на мрії, а займуться справою.

Буде корисно на початку року провести ревізію свого становища і зрозуміти, чи подобається та робота, яка є на даний момент, наскільки вона прибуткова і які перспективи відкриває. Якщо виявиться, що не все так добре, як хотілося б, то варто озирнутися в пошуках більш відповідного місця.

2020 рік відкриває безліч можливостей для тих Левів, які готові багато працювати і не боятися змін. При дотриманні цих двох умов можна сміливо братися за нові проекти, не шкодуючи залишати минуле позаду.

Гороскоп здоров’я для Лева на 2020 рік

Металева Щур підтримає кожного Лева, який зробить вибір на користь здорового способу життя. Зірки обіцяють полегшити відмова від шкідливих звичок і дати сил того, хто почне займатися спортом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради