Цукор Червоний — солодкий томат для теплиці і саду. Опис та відгуки про сорті

Слова «цукор» або «цукровий» часто зустрічаються в назвах томатів. Так виробники акцентують увагу на смак і структурі плодів. Сорт Цукор Червоний — представник лінійки компанії Седек. Деталі його описи і відгуки садівників ви знайдете далі.

sakhar krasnyjj  sladkijj tomat dlya teplicy i sada opisanie i otzyvy o sorte2 Цукор Червоний — солодкий томат для теплиці і саду. Опис та відгуки про сорті

Характеристики та опис сорту

Авторство томату належить московській фірмі СеДеК. З 2009 р. культура знаходиться в Держреєстрі. Вона підходить для всіх регіонів РФ. Оригінатор рекомендує вирощувати помідор в теплицях і під плівковими укриттями. На практиці дачники садять його на відкритих грядках в саду. Такий спосіб більше актуальним для жителів південної частини країни.

Незалежно від методу культивування томат виростає високим. Листя на кущі великі, насичено-зеленого кольору, їх кількість — середнє. На одній рослині формується від 2 до 4 кистей. У кожній дозріває за 4-5 соковитих, солодких помідорів з зернистою м’якоттю. Шкірка у плодів тонка, насіння небагато.

Увага! Компанія СеДеК випускає під цією назвою не тільки червону різновид, але і інші аналогічні солодкі томати різних кольорів. В асортименті є Цукор Білий, Жовтий, Коричневий, Малиновий, Оранжевий, Рожевий, а також Зелений (найновіший). Це чисті сорти, не гібриди. Всі вони в різні роки включені в Держреєстр.

По термінах дозрівання За типом росту За типом використання За способом вирощування Маса плоду (р) Врожайність (кг/м2) Характеристики плода
Середньо-стиглий (110-115 днів) Индетерми-нантный (до 1,5 м) Універсальний Для теплиць, плівкових укриттів, відкритого грунту 80-100 6,2-7,3 Червоний, округлий, кулясте, гладеньке, м’ясисте, м’якуш зернистий, число гнізд — 4-6

Переваги і недоліки сортовий культури

Томат Червоний Цукор має такі плюси:

 • Солодкий смак, цукриста м’якоть, привабливий вигляд зовні та в розрізі (див. фото).
 • Тривалий, розтягнутий у часі плодоношення. Помідори можна збирати кілька разів на тиждень. Це зручно, якщо господар дачі не буває на своїй присадибній ділянці щодня.
 • Можливість вирощування сорту у відкритому і захищеному грунті.
 • Гідна врожайність.
 • Універсальне застосування.
 • Увага! Оригінатор визначив томат у категорію салатних, тобто найбільше придатних для вживання в свіжому вигляді прямо з грядки. Однак з солодких плодів виходять смачні соки і пасти, а невеликий розмір помідорів дозволяє консервувати їх цілком.

  Недоліки культури:

  • високорослим кущах потрібно підв’язка;
  • тонка шкірка ризикує збанкрутувати, якщо вибираєте цельноплодную консервацію;
  • невелика кількість насіння може створити труднощі при самостійній заготівлі посадкового матеріалу для майбутнього сезону.

  sakhar krasnyjj  sladkijj tomat dlya teplicy i sada opisanie i otzyvy o sorte3 Цукор Червоний — солодкий томат для теплиці і саду. Опис та відгуки про сорті

  Увага! Оригінатор не дає конкретних даних про стійкість томата до хвороб, погодних факторів.

  Нюанси і особливості агротехніки. Відгуки практикуючих садівників

  Вирощування культури почніть з підготовки розсади. Насіння томату сіють в березні-квітні. Вони проростуть при температурі +20…+25 °C. При появі справжніх листочків молоді кущики пікірують. На постійному місці їх укорінюють за схемою 30–40х70 див. Догляд за томатом — стандартний.

  Рада. Формуйте рослини в 2 стебла.

  Якщо орієнтуватися на кількість відгуків, цей томат не надто затребуваний садівниками. В першу чергу дачники оцінюють смак плодів. Світлані з Москви і Олені з Ульяновська помідори здалися смачними. А ось Ярослава (Томськ) і Ольга (Набережні Челни) зазначили, що їх томати вийшли прісними. Людмила з Поволжя похвалила смакові якості і врожайність, а також назвала сорт підходящим для теплиць. У Галини (Санкт-Петербург) виникли складнощі з вирощуванням розсади.

  І все ж томат сортовий Червоний Цукор привабливий багатьма характеристиками. Посадіть кущі в теплиці, щоб оцінити їх максимальну врожайність, і спробуйте урожай на смак. Якщо ви любите солодкі, соковиті помідори, цей сорт має шанси стати одним з ваших фаворитів.

  Цукор Червоний: відео

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради