10 порад і 5 прикладів, як правильно познайомитися з дівчиною в ВК

Соціальні мережі — одне з найцікавіших явищ, існуючих в сучасному кіберпросторі. Найпопулярніша — «ВКонтакте» або, як зараз прийнято називати після зміни доменного імені, просто ВК.

Ця соціальна мережа спочатку створена для спілкування та розширення кола знайомств. Цінність сервісу, зокрема, полягає в тому, що молоді хлопці можуть на його сторінках познайомитися з дівчатами для найрізноманітніших цілей — від спілкування по інтересам і спільних поїздок до сексу.

Однак не всі хлопці мають уявлення про те, як познайомитися з дівчиною у ВК, що писати їй в ЛС, який вибрати стиль спілкування, щоб вона зацікавилася і відповіла.

10 порад, як правильно знайомитися під ВКонтакте

Для початку має сенс вибрати дівчину для знайомства. Це можна зробити кількома способами:

 • взяти адресу особистої сторінки у хорошого друга;
 • звернути увагу на цікаві коментарі до розміщених в якому-небудь паблике постам;
 • промоніторити передплатників кількох своїх друзів.

Мета всіх цих дій зрозуміла: отримати адреса сторінки дівчини.

Спробуй вивчити відразу кілька постів. Дівчина може не відповісти взагалі або листування обірветься, не встигнувши як слід початися.

Є кілька важливих порад, як познайомитися з дівчиною у ВК так, щоб віртуальне знайомство переросло в реальний, нехай навіть і не відразу.

10 sovetov i 5 primerov, kak pravilno poznakomitsya s devushkojj v vk 10 порад і 5 прикладів, як правильно познайомитися з дівчиною в ВКПорада 1. Обов’язково встанови реальну фотографію профілю. Якщо на ній буде просто якийсь котик, герой аніме, відомий голлівудський кіноактор або чорний силует на тлі заходу, це може викликати підозру і знизити шанси на відповідь.

Основні вимоги до фото профілю:

 • обличчя крупним планом;
 • охайний зовнішній вигляд;
 • мінімум зайвих деталей і антуражу;
 • висока якість.

Порада 2. Акуратно і регулярно веди свою сторінку. Обов’язково розмісти на ній фотографії з поїздки на море, що стосуються власних захоплень або навчання. Фотки повинні бути реальними і привабливими.

Порада 3. Сторінка повинна бути «живою» — якщо вона ведеться нерегулярно, це суттєво знизить твої шанси на успіх віртуального знайомства.

Порада 4. Не варто захоплюватися перепостами з пабликов. Розміщуй побільше власних матеріалів. Це приверне до тебе увагу.

Порада 5. Якщо хочеш дізнатися, як знайомитися з дівчиною у ВК, розпитай свого друга, як це зробив він.

Рада 6. Обов’язково опубликуй на своїй сторінці фотографії і відео з дівчатами. Це дасть зрозуміти об’єкту твоїх бажань, що ти користуєшся популярністю серед представниць протилежної статі. Якщо таких матеріалів немає, постарайся їх підготувати, навіть якщо на фото з тобою буде сестра або її подруга.

Рада 7. Пиши в ЛС кільком симпатичним дівчатам відразу — з десяти спроб вдалими будуть тільки дві чи три, а спілкування може продовжитися тільки з однієї, і ти повинен бути до цього готовий.

Порада 8. Хочеш знати, як правильно познайомитися з дівчиною в ВК і досягти при цьому успіху? Добре і детально вивчай сторінки дівчат. Вибирай для спілкування лише тих, які мають схожі з твоїми інтереси і захоплення. Навряд чи тобі вдасться довгий час підтримувати зв’язок з серйозною дівчинкою, яка цікавиться бидермайером, якщо твої інтереси — качалка, мотоцикл і футбол. Розмовляти вам буде не про що. Втім, це правило не є обов’язковим — іноді сходяться саме протилежності.

Порада 9. Добре уявляй собі, що написати дівчині в ВК, щоб познайомитися. Важливо відразу привернути увагу.

Порада 10. Вияви оригінальність і творчий підхід. Не використовуй обридлі шаблони.

Це тільки кілька порад, але вони дієві. Тепер, знаючи, як правильно знайомитися з дівчиною у ВК, ти можеш приступити до практичної частини».

5 прикладів, як почати листування, що написати

Якийсь універсальної, бездоганно в будь-якій ситуації працює рекомендації, як познайомитися з дівчиною у ВК за листуванням, не існує. Надто різні люди населяють цю соціальну мережу. Однак кілька правил або рад все ж дати можна.

Починай листування в ВК так, щоб звернути на себе увагу, але без вульгарності і банальних жартів.

Ось два важливих правила, як почати знайомитися з дівчиною у ВК:

 • обов’язково будеш;
 • поясни, звідки ти про неї дізнався.

10 sovetov i 5 primerov, kak pravilno poznakomitsya s devushkojj v vk1 10 порад і 5 прикладів, як правильно познайомитися з дівчиною в ВКПостарайся в самому першому повідомленні зацікавити дівчину. Тоді вона відвідає твою сторінку і обов’язково відповість. Не роби таємницю з того, звідки ти про неї дізнався. Все просто:

 • у вас можуть бути спільні друзі, знайомі, передплатники;
 • ви можете бути в одній групі;
 • тебе може зацікавити її коментар до якогось посаді.

А метою знайомства ти можеш визначити, наприклад, просте віртуальне спілкування на основі загальних інтересів, реальні зустрічі, похід в театр на прем’єру і багато іншого.

Ось п’ять прикладів того, яким може бути початок:

— Привіт, Олена. Мене звуть Сергій, я вчуся в педколлежде. Мені сподобався твій комент в групі «Поговоримо про насущне». Мені здається, у нас багато спільного. Може, поспілкуємося?

— Привіт, Сергій. У тебе на сторінці цікаво. Я не проти.

Все, відповідь отримано. Знайомство відбулося.

Можна і трохи інакше — все в залежності від ситуації. Приміром, вивчення сторінки показало, що дівчина багато уваги приділяє своїй зовнішності, фігурі і здоров’ю. Тоді початок може бути таким:

— Юля, привіт. Бачив твої фотки. Ти чарівна. Скажи, як тобі це вдається?

— Та нічого особливого, я в маму.

— Ну так, я бачив фотки. Мама у тебе теж гарна. Даси телефончик?

— Ага. (***)-***-**-**.

Приклад третій. Приблизно така листування може відбутися після вивчення сторінки дівчата:

— Привіт. Я Сергій. В тебе прикольна сторінка. Мені здається, у нас спільні інтереси. Не проти поспілкуватися?

— Я не проти, давай.

— А телефон у тебе є?

— (***)-***-**-**. Але тільки ввечері.

10 sovetov i 5 primerov, kak pravilno poznakomitsya s devushkojj v vk2 10 порад і 5 прикладів, як правильно познайомитися з дівчиною в ВК

Дівчину потрібно зацікавити

Приклад четвертий — якщо є спільні знайомі.

— Здрастуй, Світла. Ти ж знаєш Ігоря Вербицького? Він мій найкращий друг.

— Та ти що? Прикольно. Значить, і ти мій друг. Давай спілкуватися, чи що?

Приклад п’ятий. Виявилося, що дівчина навчається в паралельній групі.

— Привіт! Ти ж 386 групі вчишся?

— Ну так, а що?

— А я в 384!

— Прикольно! Можемо зустрітися в Універі.

Це лише п’ять прикладів, як познайомитися з дівчиною у ВК. Ситуацій може бути набагато більше, так що доведеться проявити фантазію.

Не допускайте в листуванні орфографічних помилок — вони діють на освічених дівчат вкрай негативно. Неприйнятні вульгарні жарти і приїлися шаблони.

Способи оригінально завести віртуальне знайомство

Ну ось, тепер ти вже багато знаєш про те, як познайомитися з дівчиною у Вконтакті. Але є ще кілька способів завести віртуальне знайомство. Один з них — проявити оригінальність і гумор.

Можна, наприклад, не писати відразу в лічку. Часто для початку знайомства буває досить переконливого коментаря до посту або фото. Текст може бути, наприклад, таким: «Ой, який милий котеныш! Та й господиня чарівна». Коли комент отримає лайк від автора, можна написати в лічку, неодмінно торкнувшись прихильність дівчини до домашніх вихованців. І це — далеко не єдиний варіант, як оригінально познайомитися з дівчиною у ВК.

Ти можеш, наприклад, скористатися відкритою інформацією в профілі і на день народження надіслати прямо на сторінку красиву листівку або музичний трек. Це цілком може зацікавити дівчину настільки, що вона сама постукає в лічку.

Гумор при знайомстві теж вітається. Тільки не надсилай відразу мем або анекдот. Приїлися формулювання типу «Дівчино, вашій мамі зять не потрібен?» теж не мають продовження.

Варіанти познайомитися красиво

10 sovetov i 5 primerov, kak pravilno poznakomitsya s devushkojj v vk3 10 порад і 5 прикладів, як правильно познайомитися з дівчиною в ВКА ось як красиво і незвично познайомитися з дівчиною у ВК, — теж цікаве питання. Будь-яке знайомство може стати красивим і незвичайним. Один із способів — інтрига:

— Привіт. А я дещо про тебе знаю.

— Та ну? І що ж?

— Ти вчишся там же, де і я, в Універі.

— Ой здивував! Це всі знають.

— Так, але я знаю ще дещо. Даси номерок?

— (***)-***-**-**. Дзвони прямо зараз.

Інші мережі і сервіси в інтернеті

Для знайомства та встановлення відносин можна вибрати не тільки ВК. Є і інші соціальні мережі. Величезною популярністю користуються спеціалізовані сайти знайомств.

Як правильно знайомитись у реальному житті

Знайомитись у реальному житті для деяких хлопців набагато простіше, ніж в соціальних мережах. Головне правило — не грубіянити, бути коректним у спілкуванні, акуратно і привабливо виглядати.

Топ-10 місць, де можна познайомитися

Знайомитися з дівчатами в реалі можна де завгодно. Ось декілька найбільш популярних місць для цього:

 • нічний клуб;
 • бібліотека університету;
 • громадський транспорт;
 • вулиця;
 • кафе;
 • парк;
 • скейт – або екстрим-парк;
 • виставка кішок або собак;
 • філармонічний концерт;
 • виставка сучасної або класичного живопису.

Останні чотири можливих для знайомства місця ідеальні, якщо хочеться знайти «споріднену душу».

10 sovetov i 5 primerov, kak pravilno poznakomitsya s devushkojj v vk4 10 порад і 5 прикладів, як правильно познайомитися з дівчиною в ВК

При знайомстві можна піднести милий букет квітів

Висновок

 1. Соціальна мережа ВК є прекрасні можливості для знайомства з дівчатами. Тепер ти знаєш все про те, як знайомитися з дівчатами в ВК.
 2. Скористайся отриманою інформацією – і ти досягнеш успіху.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради