Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Зміст

Короткі чубчика прийшли в моду після 40-х років і залишаються трендом сьогодні. Така стрижка підходить не всім. Перед тим як обрізати волосся потрібно дізнатися, які типи коротких чёлок бувають, з якими зачісками поєднуються, на якій формі особи вони будуть виглядати краще.

Кому йде короткий чубчик?

Зачіски з коротким чубчиком підходять струнким молодим дівчатам з овальною формою обличчя. Такі стрижки переносять акцент на лінію брів, візуально роблячи очі виразнішими. Лінія підборіддя і скул виглядає плавнів і жіночні.

Дорослим жінкам після 35 років робити стрижку з короткою чубчиком слід з обережністю. Зачіска може підкреслити дрібні зморшки, мішки під очима або перенести акцент на носогубні складки, що додасть зовнішньому вигляду жінки зайвий вік.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy a34134b Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся Зачіски з короткою чубчиком можна робити на волосся будь-якої довжини.

Короткий чубчик добре виглядає на прямих волоссі. За кучерявими або кучерявим локонами доглядати набагато важче. Чубчик доведеться постійно випрямляти праскою і використовувати сильні засоби для фіксації.

У деяких дівчат з прямим волоссям в області чола є завихрення. В такому випадку коротку чубок робити не можна, так як укласти «вихор» вкрай важко. Пасма будуть постійно стирчати в різні боки.

Дівчатам з пишними формами також не рекомендується даний вид стрижки. Коротка чубчик підкреслює форму особи, і пухкі щоки візуально стануть ще більше, а при наявності подвійного підборіддя, така зачіска зробить особа непропорційним і «розплився».

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy acdb5f3 Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Пряма коротка чубчик погано виглядає на квадратних, серцеподібних і круглих формах особи. Стрижка протипоказана дівчатам з високим чолом і яскраво вираженими вилицями.

Модні короткі чубчики в жіночих стрижках в 2020-2021 році

Короткий чубчик буває різних типів.

Найпопулярніші варіанти в поєднанні з сучасними зачісками:

 • пряма;
 • напівкругла;
 • асиметрична;
 • градуйована;
 • з подовженням з боків;
 • ультракоротких.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy 8bf13b4 Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

У 2020 і 2021 році стилісти рекомендують звернути увагу на зачіски з асиметричними, рівними і прямими чубчиками. Ще в тренд входить коротка чубчик з довгими пасмами ближче до скронь. Як виглядають модні варіанти стрижок і кому підійдуть, можна прочитати далі в статті.

Асиметричний чубчик

Пасма для такої чубчика беруть від самої верхівки. Спочатку волосся зістригають під різким нахилом, від верхньої точки вуха, виводять лінію на протилежний бік трохи нижче мочки 2 вуха. Потім акуратно проробляють ножицями так, щоб зріз вийшов нерівний, надаючи чубку вид легкої недбалості.

Найкраще така форма чубчика виглядає на темних волоссі середньої густини. На світлих пасмах можна зробити темне або яскраве клонування, тоді зачіска буде виглядати не менш ефектно.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy a264228 Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Перед тим, як підстригти коротку асиметричну чубок, дівчині потрібно визначити в який бік повинен бути нахил. Для цього потрібно знайти «робочу» частину обличчя. Зазвичай, це та сторона, з якої Селфі на телефоні виходять більш вдалими.

Асиметричну коротку чубок можна зробити дівчатам з квадратної або серцеподібної формою обличчя. Одна сторона буде злегка прикривати вилиці, завдяки чому особа не буде виглядати незграбним.

Такий вид чубчика підходить під стрижки на різну довжину і густоту волосся. За допомогою філіровачних ножиць лінію зрізу можна зробити більш рваною. Цей прийом підійде для густих і жорсткого волосся, які важко укладати. Прямі та рідке волосся філліруют, щоб надати стрижці обсяг.

Рваний чубчик

Інша назва чубчика – градуйована. Лінія зрізу пряма, але край нерівний. Пасма повинні бути вузькими і різними по довжині. Ефект рваною чубчика створюють за допомогою філліровочних або звичайних гострих перукарських ножиць.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy a417243 Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Така стрижка підійде дівчатам з густими бровами і овальним або круглим обличчям, без пухких щік. Акцент переміщується на лінію підборіддя і підкреслює погляд. Жінкам з великими рисами обличчя і високим чолом така чубчик протипоказана. Вона зробить обличчя і зробить його візуально непропорційним.

Чубчик однаково добре виглядає на темних і світлих волоссі короткої і середньої довжини. Не рекомендується робити коротку рівну чубок на дуже густому волоссі, тому що пасма будуть стирчати в різні боки і обсяг вийде занадто великим.

Коротка з подовженням до скронь

Відмінний варіант для стрижок на довге волосся. Найчастіше форма такої чубчика напівкругла. Лінія брів залишається відкритою, а віскі приховані під довгими пасмами. Стилісти рекомендують робити таку зачіску дівчатам з яскраво вираженими вилицями або злегка повненькими щоками. Бічні пасма приховають ці недоліки.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy 9d11904 Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Однак, чубчик з подовженням з боків не підійде жінкам з трикутної і серцеподібної формою обличчя. Як правилом у них видовжене обличчя і гостре підборіддя. Звисають пасма візуально витягнуть обличчя ще сильніше, що буде виглядати не дуже красиво.

Ще не рекомендується такий вид стрижки дівчатам з легкої або сильної капловухість. Якщо зібрати волосся в косу або хвіст, то подовжена чубчик буде привертати увагу до вух ще сильніше.

Прямий чубчик без градуювання

Цей вид чубчика підходить тільки для овальної форми обличчя. Вона підкреслить виразність погляду, зробить акцент на носі, губах і лінії щік. Прямий зріз повністю оголює брови, тому їх форма повинна бути правильною, а рослинність густий.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy b220ef5 Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Чубчик підходить для прямого волосся різної довжини. Однаково добре виглядає на брюнетках, блондинок і рудих. Густота волосся повинна бути середньої. На дуже густому волоссі чубчик виглядає недбало, додається зайвий обсяг.

На відміну від попереднього варіанту, ця стрижка підходить дівчатам з капловухість, але не рекомендується для жінок з великим носом або пухкими губами. Широкий лоб також вважається протипоказанням.

Приклади і варіанти коротких челок в поєднанні з жіночими зачісками на коротке волосся

Зачіски з короткою чубчиком можна зробити на будь-якій довжині волосся, головне правильно підібрати стрижку і тип чубчика. В тренді 2020 і 2021 року короткі стрижки, що створюють враження легкої недбалості. Пасма найчастіше рвані, чубчика асиметричні або напівкруглі.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy b24357e Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

У таблиці вказані назви модних коротких стрижок, кому вони підійдуть, який тип чубчика підібрати до зачіски:

Назва стрижки Кому підійде Який тип чубчика вибрати
Гарсон Молодим дівчатам з рідкісними прямими або злегка кучерявим волоссям Пряма без филировки, асиметрична, рвана
мілітарі Жінкам з довгою шиєю, овальним обличчям і дрібними рисами обличчя Ультракоротких, градуйована
скорочений боб Гармонує з серцеподібної. Овальної і круглої форми обличчя. Пряма з градуюванням, асиметрична
паж Для струнких дівчат з круглим і овальним обличчям Напівкругла, рвана
Гаврош Походить жінкам з трикутної, овальної і серцеподібної формою обличчя Рвана, пряма

Ультракоротких чубчик підійде для створення ексцентричного і неформально образу. Не рекомендується для дівчат з круглим обличчям і пухкими щоками.

Які короткі чубчики поєднуються з жіночими стрижками на середні волосся

Середньою довжиною волосся вважаються локони по плечі. Короткі чубчика з такою довгою надають зачісці ефект «ретро», тому що такі стрижки були популярними ще в 50-х роках.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy 28029a3 Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Поєднання різних видів стрижок на середні волосся і коротких челок:

Назва стрижки Кому підійде Який тип чубчика вибрати
каре Підходить дівчатам з овальним і круглим обличчям Пряма без градуювання, напівкругла з подовженням
Каре на подовження Жінкам з густим волоссям Рвана, асиметрична
Каскад з короткою верхівкою Для дівчат з круглим і серцеподібною особою Пряма градуированная, рвана
драбинка Гармонує з трикутним і квадратах типом особи, без яскраво виражених скул Асиметрична, напівкругла з подовженням з боків
середній боб Підходить для овального і треугольно типу особи З подовженням з боків, пряма без градуювання

Пряма чубчик з рівною лінією зрізу добре виглядає на волоссі середньої довжини, якщо прибрати їх в хвіст на потилиці.

Відповідні жіночі стрижки для короткого чубчика на довге волосся

Зачіски з короткою чубчиком на довгому волоссі виглядають екстравагантно і незвично.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy 2334bbf Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Варіанти таких стрижок підійдуть дівчатам, які не бояться уваги інших людей:

Назва стрижки Кому підійде Який тип чубчика вибрати
Прямі довге волосся з рівним зрізом Дівчатам з круглим і овальним обличчям Пряма без градуювання
Хвилясті довге волосся Жінкам з серцеподібною і круглим типом особи Ультракоротких, пряма
драбинка Підійде дівчатам з трикутним, овальним і серцеподібною особою Асиметрична, напівкругла з подовженням з боків
Шеггі Для овальної форми особи Рвана, пряма з градуюванням

На довгому волоссі добре виглядають лагідні напівкруглі і подовжені з боків чубчика, незалежно від стрижки.

Покрокове створення укладок на середні, довгі, укорочені волосся з короткою чубчиком

Зачіски з короткою чубчиком можуть бути елегантними, вечірніми або легкими, повсякденними. Незалежно від довжини, волосся можна укласти так, щоб чубчик стала основним акцентом стрижки і зробила образ яскравим і привабливим. Покрокові інструкції з укладання можна прочитати далі в статті.

2 повсякденні зачіски на укорочені волосся

Що потрібно:

 • фен;
 • кругла гребінець;
 • гребінець з рідкими зубами;
 • лак сильної фіксації.

Порядок дій:

 1. Волосся вимити і підсушити феном, але не до кінця. Пасма повинні бути трохи вологими.
 2. Нахилити голову вперед і розчесати волосся гребінцем з рідкими зубами у напрямку від потилиці до чола.
 3. Повернутися в початкове положення. Взяти круглу гребінець, завести під пасма на потилиці і висушити їх так, щоб волосся піднялися і стали об’ємніше.
 4. Аналогічно висушити пасма з боків, посередині і зверху.
 5. Якщо чубчик асиметрична, то її потрібно сушити, розчісуючи відповідно до нахилом.
 6. Пряму чубок можна висушити також. Як інші волосся.

Залишається лише закріпити результат лаком.

Ще 1 варіант укладання короткого волосся, який підійде для стрижки з короткою рваною чубчиком.

Що потрібно:

 • гель для укладання волосся;
 • фен;
 • гребінець з рідкими зубами.

Порядок дій:

 1. Вимити волосся і добре просушити їх біля коріння. Кінці повинні залишатися вологими.
 2. В долонях розтерти 2-3 краплі гелю і збити ними пасма.
 3. Гребінцем укласти волосся в потрібному напрямку.
 4. Чубчик також злегка змастити гелем. Можна підкрутити її плойкою загортаючи в бік лоба.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy e52ded2 Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Щоб надати укладанні легкий ефект недбалості, волосся потрібно висушити феном на холодному режимі, піднімаючи пасма вгору.

Святкова укладання для короткого волосся

Для вечірнього образу волосся можна накрутити на дрібні бігуді, якщо дозволяє довжина. Занадто короткі пасма можна зробити хвилястими іншим способом.

Для цього потрібно:

 • пінка для укладання;
 • лак сильної фіксації;
 • невидимки;
 • фен.

Порядок дій:

 1. На вологе волосся нанести пінку.
 2. З потилиці відокремити пасмо шириною 2 см, накрутити на палець і зафіксувати отриману спіраль невидимкою.
 3. Також закрутити волосся з боків, посередині і зверху.
 4. Закріпити волосся лаком.
 5. Чубчику надати обсягу за допомогою тонкої круглої гребінця і фену.
 6. Решта волосся висушити феном.
 7. Акуратно зняти невидимки.
 8. Пальцями обережно розправити кучері і ще раз скропити лаком.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy 282f506 Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Важливо використовувати лак в малих кількостях, інакше волосся злипнуться, будуть виглядати брудними.

Зачіски на кожен день для волосся середньої довжини з короткою чубчиком

Ця укладання підходить для прямої, асиметричною або подовженою з боків чубчика.

Що потрібно:

 • масло для волосся;
 • гребінець з рідкими зубами;
 • термозахист;
 • праску;
 • силіконова гумка;
 • шпилька «затиск».

Порядок дій:

 1. Чисте волосся випрямити, за допомогою гребінця з рідкими зубами, зібрати в хвіст на потилиці.
 2. Зафіксувати силіконової гумкою.
 3. Краплю олії розтерти на долонях і акуратно пригладити все стирчать волосинки.
 4. Термозахистом скропити чубок і випрямити її праскою.
 5. Шпилькою закрити гумку на хвості.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy d86da61 Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Таке укладання доповнити образ в офісному стилі.

Наступний варіант підійде для прогулянок і вихідних днів. Добре поєднується з прямою короткою чубчиком.

Що потрібно:

 • гребінець;
 • 4 силіконові гумки;
 • 2 невидимки;
 • праску.

Порядок дій:

 1. Волосся розділити на 2 частини і зібрати в пучки з обох сторін.
 2. З кожного пучка виділити по 1 тонкої пасма і сплести з них косички. Зафіксувати кінці гумками.
 3. Обернути коси навколо підстави пучків. Закріпити невидимками.
 4. Чубчик випрямити праскою.

Щоб пучки вийшли пишніше, потрібно акуратно потягнути кожен з них в сторони. Стирчать волосинки скропити лаком і пригладити. Таке укладання добре виглядає з тонким обідком, який розділяє зону чубчика і інших волосся.

Вечірня укладка на волосся середньої довжини

Ця укладання називається «черепашка». Підходить для стрижок з короткою асиметричною, напівкруглої і подовженою з боків чубчиком.

Що потрібно:

 • гребінець з рідкими зубами;
 • фен;
 • масажна щітка;
 • силіконова гумка;
 • невидимки;
 • праску;
 • лак сильної фіксації
 • мус для укладання.

Порядок дій:

 1. Вологе волосся висушити феном, витягаючи їх назад, до потилиці.
 2. Якщо після сушки пасма недостатньо гладкі. Їх потрібно випрямити прасування також відтягуючи назад.
 3. Нанести на волосся мус для укладання.
 4. Від лінії чубчика зробити косий проділ. Якщо чубчик починається від верхівки, то волосся потрібно просто розділити на 2 рівні частини.
 5. Зібрати волосся в хвіст на потилиці, зафіксувати гумкою.
 6. Скрутити джгут і закріпити його на потилиці невидимками.
 7. Скропити зачіску лаком.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy b425f60 Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Чубчик можна випрямити праскою або навпаки, піднявши її гребінцем висушити, щоб додати об’єм.

2 варіанти укладання для довгого волосся з короткою чубчиком на кожен день

Зачіска підійде для стрижки з прямій не градуйованою чубчиком, а також з напівкруглої, ультракороткою і рваною.

Що потрібно:

 • праску;
 • 2 силіконові гумки;
 • гребінець з рідкими зубами;
 • мус для укладання волосся;
 • 2 невидимки.

Порядок дій:

 1. Сухі чисте волосся зібрати в високий кінський хвіст на маківці.
 2. Чубчик випрямити праскою.
 3. Від хвоста середини відокремити тонку пасмо і сплести звичайну косичку до низу. Закріпити гумкою.
 4. Ще 1 пасмо від хвоста відокремити і обмотати навколо його підстави так, щоб замаскувати гумку.
 5. Заколоти кінець пасма 2 невидимками, хрест-навхрест, заводячи їх під основу хвоста.
 6. Краплю мусу видавити на долоню і акуратно пригладити стирчать волосинки.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy c29ac0d Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

У косичку можна вплести спеціальні приборкання у вигляді кілець з намистинами.

Ще 1 варіант повсякденної укладання для довгого волосся з лагідної чубчиком.

Що потрібно:

 • гребінець з рідкими зубами;
 • 2 силіконові гумки;
 • невидимка;
 • широка шпилька «затиск».

Порядок дій:

 1. Чисте волосся зібрати в низький хвіст на потилиці.
 2. Силіконову гумку закрити пасмом волосся з хвоста, намотавши її навколо підстави.
 3. Кінчик пасма закріпити невидимкою знизу.
 4. Зверху відокремити 2 пасма від хвоста, перехрестити і стягнути в вузол. Повторити дію знову.
 5. Додати трохи волосся з хвоста і зав’язати наступний вузол.
 6. Повіряти пункти 4 і 5 до кінця плетіння. Кінчики закріпити силіконової гумкою.
 7. Акуратно витягнути пасма для додання обсягу.
 8. Закріпити шпильку на підставі хвоста.
 9. Чубчик випрямити праскою і скропити зачіску лаком.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy fc658c2 Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Ця укладання підходити для рваною і прямий короткій чубчика.

2 варіанти вечірньої укладання на довге волосся

Ретро-зачіска під назвою «валики перемоги» підійде для стрижки з рваною і напівкруглої короткою чубчиком.

Що потрібно:

 • плойка;
 • невидимки;
 • гребінець з рідкими зубами;
 • лак;
 • 2 маленькі шпильки «крабики».

Порядок дій:

 1. Плойкою сформувати локони середньої величини. Кожне пасмо скрутити і приколоти невидимками до голови.
 2. Чубчик підкрутити плойкою так, щоб вона загорталася всередину, до чола.
 3. Прибрати невидимки. Пальцями акуратно розчесати волосся.
 4. Від імені відокремити 1 пасмо волосся середньої товщини. Решта волосся тимчасово закріпити шпилькою ззаду.
 5. З іншого боку зробити також.
 6. Першу пасмо начесать гребінцем, потім скрутити валик і зафіксувати невидимками.
 7. Аналогічно скрутити валик з іншого боку.

pricheski s korotkoj chelkoj zhenskie foto na dlinnye srednie korotkie volosy 747e6bb Зачіски з коротким чубчиком жіночі. Фото на довгі, середні, короткі волосся

Залишається прибрати шпильки «крабики» і зафіксувати зачіску лаком.

Елегантний бант з волосся можна зробити на стрижці з прямою короткою чубчиком без градуювання.

Що потрібно:

 • силіконова гумка;
 • гребінець;
 • мус для волосся;
 • 4 невидимки;
 • праску.

Порядок дій:

 1. Волосся випрямити праскою.
 2. Зібрати на маківці кінський хвіст.
 3. Коли залишиться останній оборот гумки, витягнути волосся так, щоб вийшов пучок.
 4. Розділити пучок на 2 рівні частини.
 5. Кінчики волосся укласти на середину і закрутити навколо гумки, маскуючи її.
 6. Закріпити 2 невидимками.
 7. Щоб бант виглядав пишним, нижні краї потрібно зафіксувати гумками на голові.
 8. Краплю мусу для укладки розтерти між долонями і пригладити стирчать волосинки.
 9. Чубчик потрібно випрямити праскою або навпаки підкрутити плойкою в бік лоба.

Таку зачіску можна прикрасити шпильками з намистинами або збризнути лаком з блиском. Кінчик хвоста, яка формує середину банта, можна заплести косички. Тоді бант буде виглядати цікавіше.

Короткі чубчика підходять під різну довжину волосся. Такі стрижки можна укладати в різні зачіски і міняти образ кожен день. Головне дотримуватися рекомендацій стилістів і вибрати правильне поєднання основної стрижки та модної чубчика.

Відео про зачіски

Модні і немодні чубчика: як вибрати ідеальну:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради