Який одяг нам нав’язують знаменитості?

Мода схильна до постійних змін. Обкладинки численних модних журналів рясніють речами, давно вийшли з моди і тільки в неї увійшли.

Все сучасне суспільство влаштоване на думці оточуючих: домогтися розташування людей можна, надівши блузку з нової колекції Chanel або прикупивши сумку Louis Vuitton, яка, за фактом, або не потрібна, або незручна.

Однак не тільки ЗМІ активно впливають на наш гардероб – найчастіше трендами стають речі, відкладені на ганчірки або давно закинуті в дальній ящик для вивезення на дачу. Знову «в справу» їх повертають знаменитості – актори, співаки, медійні особистості. Більше того, вони самі творять моду, роблячи з свого імені продає бренд.

Так що ж нам нав’язують знаменитості? Що популярно зараз серед зірок і наполегливо пробивається в маси?

Рвана одяг

Моду на одяг «в дірочку» ввело сімейство Кардашьян-Дженнер. Кофти, светри, сукні і джинси з «дефектом» є основою лінії одягу відомого репера Каньє Уеста. Слідом за чоловіком, до порваному одязі пристрастилася і світська левиця Кім Кардаш’ян. Не дивно, що тренд підхопили і сестри Кім, а незабаром і шанувальники сімейки.

 Який одяг нам навязують знаменитості?

 Який одяг нам навязують знаменитості?

 Який одяг нам навязують знаменитості?

Безформні речі

Оверсайз. Цього тренду вже кілька років, і йти в забуття він поки що не збирається. Проте всьому повинна бути міра. Одного предмета одягу «трохи більшого розміру» більш ніж достатньо для створення модного, зручного способу.

Популярна співачка Ріанна, чиї виходи на вулицю не обходяться без оверсайз-речі, ввела моду на мішкуватий одяг, і чим більше його, тим краще. Виглядає це не дуже, але це ж Ріанна, їй все йде. Тільки навряд чи середньостатистичній жінці з Росії пощастить також.

 Який одяг нам навязують знаменитості?

Спорт і класика

Все частіше на вулицях міст можна зустріти дівчат, одягнених досить незвично – спортивні штани в комбінації з класичними туфлями. Так, у Голлівуді це модно, і на подіумі виглядає не так вже й убого, але в житті такий спосіб виглядає досить безглуздо, ніж модно. Тому, краще залишити спортивні штани для пробіжок в парку, а улюблені човники – для ділових зустрічей або походів в клуб.

 Який одяг нам навязують знаменитості?

 Який одяг нам навязують знаменитості?

Пам’ятайте: тільки вам носити одяг і нікому більше. Виходячи з ваших уподобань, створення стильного образу не займе багато часу і принесе задоволення, а головне – образ буде вам подобається. При виборі одягу, краще придивитися до моделей,які підходять вам по фігурі, приховують недоліки і підкреслюють достоїнства. Найголовніший тренд – індивідуальність, і її у людини не відняти.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради