Як збільшити очі за допомогою макіяжу?

Макіяж по праву можна вважати таким же необхідним аксесуаром, як, наприклад, містка повсякденна сумка, пари сонцезахисних окулярів або ж теплий шарф, накинутий на шию морозним ранком. Але при цьому не варто забувати, що насамперед мистецтво нанесення макіяжу є найкращим способом корекції форми обличчя і може змінити його частини до невпізнання. Так, мабуть, самий поширений жіночий комплекс, пов’язаний з особою, звучить як «у мене маленькі очі» і мало хто здогадується, що він легко виправляється, завдяки нехитрим технікам макіяжу очей. Оволодіти цим премудростям і навчитися робити макіяж для збільшення очей ми постараємося в цій статті.

Загальні рекомендації

Невеликі очі це зовсім не вирок і не хрест, який вам доведеться носити все життя. Погляд робить вас унікальною і маленькі очі —це всього лише особливість, що виділяє вас з-поміж інших дівчат. Але тим не менше, якщо ж вам все-таки хочеться збільшити їх або ж зробити свої очі звичайного розміру дещо більше, пропонуємо ознайомитися з декількома правилами, дозволяють зробити макіяж для збільшення очей найбільш правильно.

Брови — всьому голова

Макіяж, збільшує очі, неможливий без скоригованих і оформлених брів. Підберіть брови, відповідні вашому типу особи, а щоб виділити – підведіть спеціальним олівцем або тінями і зафіксуйте воском або гелем: ви навіть не уявляєте наскільки візуально більше будуть здаватися ваші очі. Подивитися урок про те, як підібрати брови під тип особи покроково, ви зможете в цьому відео:

Рівний тон — запорука успіху

Почервоніння на шкірі і темні кола під очима вже точно не допоможуть збільшити ваші очі, тому не нехтуйте тональним кремом. З допомогою консиллера також зручно опрацьовувати невеликі ділянки шкіри. Пам’ятайте, що ніякої макіяж і вже точно не макіяж для збільшення очей не буде виглядати закінченим без рівного і м’якого тону шкіри.

Переходьте на світлу сторону

Для збільшення очей, по більшій частині слід створювати за допомогою світлих тіней і перламутрових відтінків, тому, формуючи денний або вечірній образ, пам’ятайте про це правило, щоб не переборщити з колірною гамою.

Уроки макіяжу

І все-таки як збільшити очі за допомогою макіяжу? Насправді все гранично просто і ви самі зможете в цьому переконатися, покроково повторивши наші уроки. Почнемо з денного макіяжу, який підійде для будь-якого відтінку очей і створить ілюзію їх збільшення.

Денний макіяж для очей

Отже, вже завдавши тон, консиллер і рум’яна, ми перейдемо до оформлення брів. Робити ми це будемо з допомогою олівця на пару тонів темніше природного. Ми наносимо його штрихами, дотримуючись натуральної форми, а потім закріплюємо прозорим гелем. Як говорилося вище, окреслені брови дозволяють збільшити очі.

На всі рухоме повіку наносимо молочні тіні так, щоб вони трохи заходили на складку століття. Згодом на складку ми завдали тіні світло-коричневого відтінку, які трохи растушевали до скроні. Робити це краще за допомогою пухкої кисті для тіней. Намагайтеся все зробити так, як на фото.

Чорним олівцем малюємо стрілку, починаючи вести її від середини століття і трохи виводячи у зовнішній куточок. Саме така техніка забезпечить збільшення очей. Не бійтеся зробити щось не так: для того, щоб стрілка вийшла рівною просто позначте її межі невеликими точками, а потім з’єднайте їх, як показано на фото.

Трохи підведіть нижню повіку коричневим або чорним олівцем і розтушуйте лінію до середини. Цей прийом також зможе значно збільшити очі.

На слизову оболонку ока нанесіть молочний олівець: цей трюк також потрібен для збільшення очей.

Покрийте вії парою шарів туші, трохи більше промальовуючи вії у зовнішньому куточку, як це видно на фото.

На губи нанесіть помаду на тон темніше натурального відтінку або будь-яку іншу, яка вам подобається.

Ще один варіант макіяжу представлений у цьому відео:

Вечірній макіяж для очей

Як збільшити очі за допомогою макіяжу у вечірньому образі? Відповіддю на це питання стануть знамениті на весь світ Смокі айс, але в нашому випадку вони будуть не класичними чорними, а коричнево-золотистими, щоб наші очі здавалися ще більше.

Отже, почати виконувати урок покроково слід з нанесення тону, консиллера і рум’ян. Крім цього, для вечірнього образу ми вирішили додати на надскуловую кістку і під брову хайлайтер. Ви можете помітити те, як він мерехтить на фото.

Завдавши на повіку базу під тіні, ми виділяємо коричневими тінями або олівцем зовнішній куточок ока і складку століття. Робити це зручно за допомогою пензля-олівця. Ця форма стане основою вашого майбутнього макіяжу. Трохи растушуем вийшов малюнок пухнастою пензлем, виводячи його до скроні. Це допоможе збільшити очі.

На решту повіку наносимо мерехтливі тіні, які також зможуть візуально збільшити очі, а нашу заготовку ще раз опрацюємо темними коричневими тінями і растушуем. Як зробити це правильно, ви можете подивитися на фото.

Опрацюйте зовнішній куточок чорними тінями, трохи заходячи на складку і на нижню повіку. Розтушуйте малюнок на зовнішньому столітті так, як це показано на фото.

На нижню повіку нанесіть мерехтливі тіні і розтушуйте їх разом з чорними.

Покрийте вії декількома шарами туші, а при бажанні і зовсім скористайтеся накладними пучками.

Слизову нижньої повіки обведіть олівцем, щоб погляд придбав глибину, а макіяж завершеність.

Макіяж губ виконайте за допомогою блиску або помади, але пам’ятайте, що ви не повинні виділяти їх більше, ніж очі, тому використовуйте нейтральні відтінки.

Вашим макіяжем будуть захоплюватися всі без винятку!

Ще варіант вечірнього макіяжу представлений у цьому відео:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради