Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo79 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Блакитноокі дівчата – справжні щасливці, адже їх колір очей вважається одним з найбільш рідкісних. Чи це не привід для класних експериментів зі своєю зовнішністю, особливо, якщо мова йде про вечірньому макіяжі?

Особливості вечірнього макіяжу для блакитних очей

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo80 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Щоб зробити елегантний і бездоганний вечірній макіяж, власницям прекрасних блакитних очей необхідно слідувати певним правилам. Тільки грамотно виконаний макіяж підкреслить глибину і виразність погляду, вигідно представивши кращі сторони вашої зовнішності.

Отже, до особливостей яскравого макіяжу для блакитних очей, призначеного для виходу ввечері, відносять:

  • Використання якісної декоративної косметики з переважанням пігментованих тіней. Така косметика дозволяє домогтися насичених відтінків, а їх інтенсивність ви регулюєте самостійно;
  • Яскравість – не означає поєднання яскравих кислотних відтінків. Додати погляду виразність можна за допомогою всього одного кольору, якщо ви знаєте основи візажу і вмієте застосовувати їх на практиці. Блакитні очі зазвичай достатньо яскраві самі по собі, тому не варто виділяти їх так, щоб макіяж виглядав вимученим. При цьому не відмовляйтеся від шиммерных тіней і кольорової туші: помірність – це запорука елегантності;
  • Навіть сама прекрасна блакитноока дівчина не виглядає добре, якщо стан її шкіри залишає бажати кращого. Дефекти і нерівності маскуються коригуючої косметикою (праймер, консилер, тональний крем тощо);
  • В доповнення до попереднього пункту – не наслаивайте тональні засоби, а наносьте їх акуратно, використовуючи складу стільки, скільки це необхідно. В іншому випадку світлий тон райдужки загубиться на тлі надлишку косметики, і щоб виділити очі, вам доведеться застосувати велику кількість декоративних засобів макіяжу;
  • Якщо у вечірньому макіяжі акцент робиться на очі, тон губ підбирається в нейтральному тоні. Якщо знехтувати цим правилом, можна отримати образ у стилі фільму «Труп нареченої». З цієї ж причини не высветляйте сильно тон особи.

Якщо ви хочете зробити ефектний виграшний макіяж для блакитних очей, то не бійтеся експериментувати з текстурами і відтінками, але завжди дотримуйтесь базові принципи візажу, щоб знайти золоту середину.

Смокі айс

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo81 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Додати блакитним очам ще більше магічної привабливості можна з допомогою димчастого відливу тіней. Техніка макіяжу в стилі smoky eyes залишається на піку популярності вже багато років, так як це самий вірний спосіб візуально «відкрити» погляд, надавши йому романтичну загадковість і глибину. Класичний спосіб виконання макіяжу «смокі айс» передбачає нанесення темного тону на верхню частину кольору, який поступово розтягується до світлого переходу. Щоб правильно зробити димчастий макіяж, слідуйте нашій інструкції.

Крок 1. Трохи припудріть повіки. Можна нанести базу та/або праймер.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo82 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 2. Підведіть очі олівцем або тінями. Уникайте рідкої підводки, так як дуже різкий контур в цьому випадку небажаний. Приділіть увагу промальовуванні зовнішнього куточка.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo83 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 3. Розтушуйте контур, щоб по нижньому століттю він мав більш тонку лінію.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo84 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 4. Нанесіть на верхню повіку 2 – 3 відтінку тіней, щоб створити плавний перехід. Їх колір поєднується з кольором олівця, при цьому самий темний відтінок наноситься на зовнішній куточок і поступово высветляется ближче до внутрішнього.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo85 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 5. Підкресліть дугу в очній западині і контур очі більш темними тінями.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo86 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 6. Таку ж розтяжку тону від темного до світлого відтінку виконайте, промальовуючи нижню повіку.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo87 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 7. Завершіть опрацювання століття, завдавши світлі відтінки (білий, сіруватий, перловий тощо) на верхню повіку по напряму вгору до брів від складки.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo88 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 8. Нафарбуйте вії, приділивши увагу зоні у зовнішньому куточку ока.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo89 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Макіяж для блакитних очей зі стрілками і тінями

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo90 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Такий макіяж у залежності від насиченості тіней і інтенсивності прорисовывания деталей може стати відмінним доповненням до денного або вечірнього образу. Для створення візажу візьміть чорну або сіру підводку, базу під тіні, туш для вій, праймер, тіні з матовою текстурою білого, сріблястого і темно-сірого відтінку.

Крок 1. Нанесіть на область рухомого століття базу під тіні, добре розтушуйте засіб і злегка припудріть.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo91 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 2. Зверху підготовленого шару нанесіть щільно білі тіні.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo92 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 3. Позначте складку верхнього століття сріблястими тінями і ретельно розтушуйте лінію, щоб вона була найбільш тонкої ближче до куточка ока.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo93 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 4. Наберіть скошеної пензлем темно-сірі тіні і намалюйте акуратно стрілку, витягнувши її кінчик до скроні.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo94 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 5. Підведіть нижню повіку.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo95 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 6. Продублюйте лінію стрілки гелевою підводкою, щоб надати їй чіткості. Намагайтеся вимальовувати її близько до коренів вій.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo96 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Крок 7. У внутрішній куточок ока нанесіть світлі тіні.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo97 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Ретельно замаскуйте дефекти спонжем і змахніть залишки косметики великою кистю.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo98 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком Легкий, але ефектний макіяж зі стрілками для блакитних очей готовий!

Яскравий макіяж для блакитних очей

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo99 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Мейкап яскравих контрастних відтінків для блакитних очей – безпрограшний варіант, якщо потрібно додати погляду ще більшу виразність, зробивши образ найбільш розкішним. Колірна гамма для яскравого насиченого макіяжу підбирається самим ретельним чином.

При визначенні колірної палітри візажисти радять, в першу чергу, враховувати відтінок райдужки – насичений синій, блакитний прозорий, колір «морської хвилі», холодний голубуватий, аквамариновий, лазоревий та ін.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo100 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком Виділити блакитні очі, можна не тільки з допомогою кольору, але і оригінальною лінії підводки очей

Також звертайте увагу на тон шкіри обличчя: дівчатам типу «зима» потрібно макіяж зовсім іншого роду, ніж власницям шкіри теплих тонів (персикового, ніжно-рожевого тощо). Відповідно, яскравий макіяж для блакитних очей виконується по-різному, якщо його володарка – блакитноока брюнетка або платинова блондинка.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo101 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком Не забувайте розтушовувати лінію підводки, це дозволить домогтися плавних переходів

Райдужка блакитного кольору добре поєднується з декоративною косметикою рожевого, золотого, срібного та бузкового/фіолетового відтінків. У деяких випадках можна використовувати бронзовий і смарагдовий відтінки. Така палітра підходить для самих різних цветотипов, однак при нанесенні косметики обережно ставитеся до інтенсивності, інакше ви додасте образу надто театральний ефект. Однак при правильній техніці візажу можна отримати яскравий ефектний макіяж, робить погляд глибоким і виразним.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo102 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком Якщо у вас від природи великі яскраві очі, вії на нижньому столітті можна не фарбувати: це підсилить ефект «распахнутости» погляду

Корисний рада: остання тенденція в макіяжі для очей світлих відтінків (не тільки блакитного, але й зеленого) – відмова від надто темних тіней. Такий прийом небезпечний тим, що візуально збільшують повіки і надає втому погляду. З цієї ж причини не використовуйте чорну підводку у поєднанні зі світло-блакитними тінями.

В яких випадках доречний яскравий макіяж для блакитних очей? Звичайно ж, це будь-урочистий привід – вечірка, весілля, день народження, корпоратив і т. д. Якщо ви хочете приміряти подібний образ, то не слід забувати, що він повинен поєднуватися з іншою стилістикою, включаючи наряд, зачіску та аксесуари.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo103 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком Яскравий макіяж може виглядати елегантно і стримано в один і той же час

Якщо урочистий захід намічається в вечірній або нічний час доби, сміливо використовуйте максимально контрастні тони тіней, олівця для очей або підводки – помаранчевий, блакитний, фіолетовий, рожевий і пр. Допустимо застосовувати їх окремо або поєднувати кілька відтінків, виконуючи окреслення століття в одному кольорі, а макіяж вій або куточка очей – в іншому.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo104 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком Яскравий артистичний мейкап

Варто пам’ятати, що такий артистичний макіяж може додати вашій зовнішності незабутній шарм, але він же здатний зруйнувати весь образ, якщо кольори погано поєднуються один з одним або техніка макіяжу кульгає.

Для створення яскравого макіяжу блакитних очей дозволено використовувати додаткові декоративні елементи – гліттер, блискітки, насичені пігменти, накладні вії. Такий макіяж стане ідеальним рішенням для брюнеток і шатенок.

Блондинкам, русокосим і рудим дівчатам варто дотримуватися принцип помірності та використовувати в панелі максимум 2 яскравих відтінку.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo105 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Якщо яскравий макіяж потрібно блакитноокої красуні для весільного образу, концепцію візажу потрібно продумати з максимальною ретельністю. Яскраво – не означає зухвало: щоб образ був помітним, але елегантним, використовуйте сіро-коричневі, сріблясті, золотисті або блідо-рожеві тіні. Наречена повинна виглядати ніжно і жіночно, тому відмовтеся від густо наведених стрілок і інтенсивного smoky eyes.

Головні помилки

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo106 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком

Є кілька прийомів, що дозволяють «зіпсувати» образ володарки навіть самих величезних і прекрасних блакитних очей. Не будемо наївними: багато дівчат, намагаючись добитися схожості зі знаменитостями або просто підкреслити красу очей, накладають на повіки і вії кілограми косметики, не особливо вдаючись у правила поєднання візажу. В результаті погляд дійсно привертає увагу, але зовсім не той, якого хотілося б панночці.

Як правильно нафарбувати блакитні очі, щоб вони притягували тільки захоплені погляди? Давайте розберемося, які основні помилки можна допустити при макіяж для блакитних очей.

Помилка перша. Підбірка тіней, які за кольором ідеально збігаються з відтінком райдужки. Такий прийом не збільшує очі, а, навпаки, візуально робить їх менше. Також збігаються по відтінку з райдужною оболонкою ока тіні візуально «стирають» зіниці із загальної картини, надаючи їм зайву прозорість.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo107 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком Вибираючи блакитні тіні для очей того ж кольору, віддавайте перевагу косметиці на кілька тонів яскравіше

Помилка друга. Невірно підібраний колір туші. Його вибирають у відповідності з відтінком завданих тіней. Якщо вони мають легку текстуру і світлий тон, використовувати чорну насичену туш для блакитних очей не варто – це зробить їх менш виразними. Для денного макіяжу підійде туш сірого або блакитного відтінку, а також синього або фіолетового кольорів. При цьому засіб наносять одним шаром. Чорна туш наноситься, якщо на очах насичений макіяж яскравих кольорів. При макіяжі з тінями коричневого відтінку виберіть туш відповідного тону.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo108 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком Правильний відтінок туші може зробити блакитні очі виразніше

Помилка третя. Ще одна типова помилка при макіяжі блакитних очей – це неправильне фарбування вій. Не кожна дівчина володіє величезними очима, як, наприклад, актриса Емма Стоун, тому якщо ви малюєте стрілку строго по лінії росту вій, на тлі прозорості блакитних очей це буде виглядати неприродно і зменшувати виразність погляду. Щоб уникнути такого ефекту, робіть стрілку трохи вище лінії росту вій, виводячи її за кінчик лінію куточка ока (але не набагато!).

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo109 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком Емма Стоун: макіяж

У актриси Емми Стоун від природи дуже великі очі, тому їй йде макіяж з повною обрисовкой століття. Але такий макіяж не рекомендується дівчатам з невеликими, глибоко посадженими очима.

Помилка четверта. Блакитні очі «небезпечні» в поєднанні з тінями рожевого, червонуватого або коричневого відтінку. Це не загальне правило, але в деяких випадках прозорий тон райдужки і тон шкіри повік погано працюють в тандемі з такими квітами. Важливо знайти свій правильний відтінок тіней, щоб шкіра навколо очей не виглядала набрякшей і набряклою, що додасть вам хворобливий вигляд. Не варто повністю відмовлятися від рожевих, червоних і коричневих тіней, але потрібно ретельно підбирати вигідний відтінок, який підходить саме вам.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo110 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком Вибираючи коричневі або бронзові відтінки, стежте, щоб колір тіней поєднувався з вашим кольоротипом

Помилка п’ята. Надмірна любов до тіням з перламутром. Якщо ж до блакитного кольору очей ви володієте шкірою світлого тону, такий макіяж може надати вам додаткову блідість. Щоб добитися потрібного ефекту, при нанесенні перламутрових тіней не забувайте креслити лінію очі олівцем або підведенням.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo111 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком Використовуючи перламутрові тіні, обов’язково промальовувати лінію століття

Помилка шоста. Обвести очей повністю чорною підводкою і олівцем – хороший прийом, якщо мета — бути схожим на героїню трилера. В реальності такий макіяж йде одиницям дівчат (і то, якщо їм пощастило від природи мати величезні очі). Повністю змальовується очей лінія, соединяемая гострими стрілками, звузить його розмір і візуально «посадить» орган зору глибоко в очну ямку. Завжди дотримуйтесь помірність і не забувайте відтіняти рухому повіку.

vechernijj makiyazh dlya golubykh glaz: poshagovo112 Вечірній макіяж для блакитних очей: крок за кроком Занадто інтенсивна підводка візуально зменшує світлі очі

Помилка сьома. Коричневі тіні і олівець йдуть дівчатам з блакитними очима (особливо шатенкам і блондинкам), але наносити на нижню повіку під лінію зростання вій – вкрай ризиковано. Зробити макіяж таким способом правильно здатні тільки професійні стилісти, так як колір вважається складним.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради