Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубці

Татуювання на животі для дівчини є ефективним способом перетворити зовнішній вигляд свого тіла і розповісти навколишнім про внутрішній стан. Красиві натільні малюнки (як на фото в статті) не тільки прикрашають тіло, а й допомагають приховати шрами і рубці, в тому числі утворилися після пологів у дівчат.

7c0863ebdedfe4c29bae759d089aa7af Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубціКрасива татуювання ангела у дівчини на животі.

Щоб у власниці тату не виникло бажання звести картинку з живота по закінченні декількох років, необхідно ретельно вибирати ескіз, мінімально прив’язуючи його до конкретних людей і життєвим обставинам, що мають значимість у поточний момент.

Причини зробити тату на животі?

Тату на животі для дівчат (фото об’єктивно покажуть результат тільки після повного загоєння травмованої шкірного покриву) може мати різне значення, залежно від фактичного етапу життя людини.

До пологів

До вагітності та народження власної дитини, дівчина може зважитися на створення тату в області живота з кількох причин:

 • щоб приховати наявні розтяжки (деформація шкірного покриву може відбуватися із-за гормональних збоїв, яким найбільш часто схильні дівчатка в пубертатному віці);
 • щоб візуально зробити своє тіло стрункішим (при правильній розробці ескізу і розташування елементів натільної картинки, така тату може візуально зробити талію тоншою, а живіт більш плоским);
 • щоб створити для себе таким чином стимул займатися спортом і правильно харчуватися (при різкому збільшенні маси тіла, вбитий під шкіру пігмент може «поплисти», перетворивши тату в темний безформне пляма на жіночому тілі).

7f0aa1d652c248342994384471b79e12 Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубціНезважаючи на поширеність татуювань на животі серед дівчат дітородного віку, професійні тату-майстри не рекомендують робити такі «наколки» тим, хто тільки планує вагітність.

Причини цього наступні:

 • гормональна перебудова може негативно позначитися на стані шкіри і якості вбитого пігменту;
 • ймовірність пологів за допомогою кесаревого розтину, в ході якого в нижній частині живота робиться надріз;
 • перспектива максимального розтягування шкіри на животі під час виношування дитини (незважаючи на те, що після пологів шкірний покрив на череві практично повністю відновлюється, натільний малюнок у будь-якому випадку буде деформований і спотворений практично до невпізнання).

Після пологів

Набивати татуювання після пологів дозволено не раніше, ніж через 2 місяці. Це пов’язано з тим, що шкіра в цей період максимально позбавлена тонусу, а імунні сили організму ослаблені (зростає ризик проникнення в організм інфекційних захворювань).

5055f33326877b9650ebd0e96fc29507 Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубці

У ряді випадків натільні малюнки на животі є єдиним способом для молодої матері приховати з’явилися під час вагітності і пологів дефекти шкірного покриву.

Такі перетворення допоможуть значно поліпшити моральний стан жінки після її появи дитини на світ, надавши їй сил і впевненості в красу власного тіла (згідно проведених психологічних досліджень, кожна 3 жінка після пологів стикається з післяпологовий депресією, спровокованою, в тому числі, незадоволеністю якістю свого зовнішнього вигляду).

dca5b1ff5463110b22fd457fcb7d7f20 Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубці

Незважаючи на позитивний вплив тату в області живота на психологічний настрой жінки після пологів, бити їх рекомендується лише тоді, коли мати завершить грудне вигодовування. По-перше, процес створення «наколки» в розглянутій області тіла є дуже болючим.

Фізична біль провокує викид в жіночий організм адреналіну і гормонів стресу, які можуть згубно позначитися на якості виробленого грудного молока. По-друге, у ряді випадків після вбивання пігменту під шкіру в організмі починаються запальні процеси, усунення яких може зажадати медикаментозного лікування, несопоставимого з грудним вигодовуванням.

d8400984107db0f012ead4adbf1b4f1d Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубці

По-третє, гормональний фон в лактаційний період нестабільний, що може призвести до непередбачуваного зміни кольору використовується майстром пігменту.

Після операції на рубці

Основною причиною для створення татуювання на місці шрами після операції є косметична корекція зовнішності. Якщо область шкіри, задіяну під час хірургічного втручання, сховати під одягом неможливо, дівчата вдаються до коректування якості травмованого шкірного покриву за допомогою тату.

b770aa819a61c031516d71d767020aaf Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубціЧасто тату на животі дівчини наносять на шрамах. Фото до і після

Рішення про доцільність такого заходу лежить не тільки на потенційній власниці натільної малюнка, але і на тату-майстра, а також хірурга, спостерігати за станом конкретної пацієнтки в реабілітаційний період. На можливість цього преображення впливає спроможність рубця, що залежить від регенеруючих властивостей шкіри.

Повне загоєння шва, в залежності від індивідуальних особливостей організму, відбувається за період від 6 міс. до 3 років. Крім недостатньої спроможності шрама, абсолютним протипоказанням до створення натільної малюнка на животі після хірургічного втручання, є:

 • наявність гнійних процесів;
 • запальні процеси;
 • схильність до алергічних реакцій;
 • індивідуальна непереносимість компонентів складу використовуваних пігментів.

Для самовираження

Тату на животі для дівчат (фото ескізів у великій кількості представлено в статті, що допоможе визначитися з вибором) також може використовуватися в якості способу самовираження.

В залежності від того, наскільки сміла потенційна володарка натільної малюнка, вибраний ескіз може в наслідок локалізуватися:

 • по всій площі живота (великі татуювання з великою кількістю компонентів);
 • тільки навколо пупка (витончені міні-тату);
 • у нижній частині живота (найбільш вигідно виглядатимуть великі татуювання з мінімальною кількістю складових, наприклад, 1 орла з розправленими крилами).

Такі тату допомагають дівчатам заявити навколишнього світу про своєму внутрішньому стані, примножити свою жіночність та сексуальність, а також візуально удосконалити фігуру.

Єдине, про що власницям таких тату необхідно пам’ятати, це те, що визначати зовнішній вигляд татуювання надалі буде саме якість тіла. Потрібно бути готовою все життя стежити за своїм харчуванням, займатися спортом і вести здоровий спосіб життя.

Переваги і недоліки тату на животі

До переваг татуювань в області живота відносять:

 • можливість підкреслити витонченість і жіночність фігури їх власниць;
 • можливість візуально зробити фігуру більш стрункою;b9377942ce6239777d69f397401fa515 Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубці
 • розставляння акцентів в залученні уваги оточуючих на найбільш вигідною частини тіла дівчини;
 • можливість замаскувати дефекти шкірного покриву, що виникли із-за хірургічного втручання, застарілих травм і так далі.

Серед основних недоліків такого виду натільних малюнків зазначають:

 • шкіра на животі схильна до деформації під час нарощування маси тіла і різкого схуднення (такі зміни в зовнішності можуть призвести до того, що набита тату «попливе», утворивши суцільну темну пляму на тілі дівчини);
 • необхідність частої корекції (щоб тату на животі зберігала свій первісний вигляд максимальна кількість часу, відвідувати майстра для її корекції необхідно не рідше 1 разу в 3-5 міс.).

Рівень хворобливості нанесення тату

Рівень хворобливості процесу нанесення татуювання на живіт визначається як високий. Шкіра в цій частині тіла, особливо в нижній області, найбільш тонка і чутлива. Там розташована велика кількість нервових закінчень, зачіпаючи які в процесі роботи, тату-майстер буде створювати для своєї клієнтки дискомфортні і навіть хворобливі відчуття.b2e34c5975dcdda826ae4a988bc77836 Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубці

Фізичні особливості шкірного покриву на животі також зумовлюють і більш тривалий процес відновлення його цілісності. Наприклад, якщо татуювання на стегні повністю заживає за 1-2 тижні, то на повну регенерацію шкіри на животі буде потрібно не менше 3-4 тижнів.

Популярні стилі і техніки

Тату на животі для дівчат (фото готових робіт тату-майстрів дозволить визначити ступінь професіоналізму фахівця) найбільш часто виконується в стилі:

 • «лайнворк» (відмінною рисою цієї техніки є використання в композиції плавних ліній, що утворюють контури задуманого ескізу);
 • «треш-полька» (тату в такому стилі виконуються з використанням чорного і червоного пігменту);
 • «орнаментал» (візуально нагадує розпис тіла древніх людей. Складається з великої кількості чітко промальованих символів, що асоціюються з різьбленням по дереву);
 • «японія» (для цього стилю характерно взяття за центр композиції контрастного бутона квітки або гілки сакури);
 • «дотворк» (особливістю цієї техніки є втілення задуманого ескізу за допомогою великої кількості чорних крапок);
 • «графіка» (тату в цьому стилі передбачає не тільки заподіяння чітких контурів, але і створення тіней і полутеней з допомогою штриховки);
 • «реалізм» (буває 2 видів – чорно-білий і кольоровий. Натільні малюнки в такому стилі виглядають правдоподібно. Найбільш часто з допомогою реалізму на животі і грудях відтворюються портрети людей з фотографії).

Розміри, кольори татуювання. Правила вибору, поради

Щоб татуювання викликала у своєї власниці виключно позитивні емоції навіть через кілька років, розробляти ескіз слід з використанням алгоритму, розробленого досвідченими тату-майстрами:

 • Визначити тему підсумкової натільної композиції. Татуювання повинна мати особливу значущість для своєї власниці, асоціюється у неї з позитивними подіями або символізувати початок нового життєвого етапу.f5a4cfed4d7026b71b91780f28dde9e6 Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубці
 • Визначити місце нанесення тату. Робити це слід спільно з майстром, який надалі буде переносити ескіз на тіло дівчини.
 • У відповідності з обраним місцем для майбутньої татуювання, визначити її розмір. Якщо дівчині необхідно з допомогою «наколки» приховати шрам, ескіз повинен бути такого розміру, щоб на 5 см виступати за краї дефекту з кожної сторони. Також великі тату рекомендується робити тим, хто хоче набити на тіло картинку, вимагає промальовування великої кількості дрібних деталей.
 • Визначити колір майбутньої татуювання. При необхідності доповнити натільний малюнок елементами, що підтримують первісну ідею композиції (наприклад, якщо дівчина хоче набити на животі дату народження своєї дитини, приховавши тим самим шов від кесаревого розтину, доречним доповненням стануть обриси руки немовляти або соска, намальована висить на одній з набитий цифр дати).
 • При прийнятті рішення набити кольорову тату дівчині слід розуміти, що такий варіант натільної малюнка зажадає більш частою корекції, ніж його чорно-білий аналог (не рідше 1 рази в 4-5 міс.). В іншому випадку пігмент втратить свою насиченість, зробивши татуювання невиразною і розмитою.

  Красиві ескізи малюнків на животі для дівчат

  Тату на животі для дівчат (фото можна брати за основу розроблюваного індивідуального ескізу) в залежності від індивідуальних переваг може включати в себе як промальовування елементів, що володіють конкретною прив’язкою до дати чи життєвим обставинам (наприклад, дату), так і нейтральні складові (наприклад, квіти або тварини).

  Написи

  Наносити на тіло написи, особливо на іноземній мові, необхідно тільки після досконалого вивчення їх сенсу. Якщо дівчина не володіє достатньою кількістю знань, щоб перевести або побудувати фразу грамотно, їй слід звернутися до носіїв мови, перекладачам або автоматизованим програмами.f8e9164d04a1c7c206caf9fce060b006 Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубці

  Найбільш часто в області живота тату-майстрів просять набити:

  Фраза для татуювання Переклад
  Dum vita est, spes est (лат.) «Поки я живу, надія жевріє в серці»
  Facta sunt potentiora verbis (лат) «Вчинки мають більше значення, ніж слова»
  Everyone has one’s own path (англ.) «У кожного свій шлях»
  Be careful with your thoughts – they are the beginning of deeds (англ.) «Будь акуратніше зі своїми думками – вони спонукають нас до дій»
  Don’t let your mind kill your heart and soul (англ.) «Не дозволяють своєму розуму заглушити крик серця і душі»

  Дати

  Найбільш часто в нижній частині живота дівчини набивають дати з метою маскування рубця, що утворився після пологів шляхом кесаревого розтину. Нанесені під шкіру цифри зазвичай пов’язані з народженням дитини, якщо з допомогою тату необхідно приховати наслідки травми або хірургічного втручання, переломним етапом у житті власниці татуювання.

  Якщо великий натільний малюнок є виключно способом самовираження, то дата повинна розташовуватися в центрі композиції, на 2-3 см вище пупка. Всі інші елементи татуювання необхідно рівномірно розподілити по всій площі поверхні живота.

  Флористика

  Присутність квіткових композицій у підсумковому ескізі майбутньої татуювання свідчить про жіночності власниці такого натільної малюнка. Незважаючи на те, що в житті вона звикла самостійно справлятися з усіма труднощами, її тонка душевна організація потребує мужнього партнера, готового взяти на себе відповідальність за події в їх спільному побуті.ec295445c239403987e114a39655ef55 Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубці

  Татуювання в стилі флористики може бути набита тонкою смугою, наприклад, гілка сакури (якщо дівчина хоче приховати дефекти шкірного покриву), або представляти собою цілісну композицію на весь живіт, у створенні якої використовується кілька відтінків пігменту.

  Тварини

  Тату на животі, елементом якого виступає тварина, для дівчат є способом продемонструвати оточуючим свій характер і погляд на життя.

  Щоб ескіз відповідав очікуванням, для його створення рекомендується серед численних фото вибрати тварину конкретним посиланням і характером (з оскалом, з детальним промальовуванням рис зовнішності або без неї і так далі). Після того, як «тотемний звір» буде визначений, можна приступати до опрацювання деталей і доповнення загальної композиції підсумкового натільної малюнка.

  Птахи

  Зображення птахів, які використовуються в якості татуювання, символізують легкість внутрішнього стану дівчини. Власниці таких натільних малюнків не бояться життєвих змін, намагаючись дивитися на все з позитивом.

  Набиті на живіт птиці в абсолютній більшості випадків стають талісманом, захищають дівчину від негативу оточуючих людей, нагадують їй про необхідність постійного самовдосконалення.819c6ba4326fa3897d09c8ed1250433e Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубці

  По вибраній птиці можна також судити про характер власниці тату. Якщо вона воліла колібрі або ластівку, то швидше за все її характер м’який і податливий, якщо ж для татуювання був обраний орел чи шуліка – можна говорити про наявність лідерських якостей, прагнення брати все під контроль і переконувати оточуючих в правоті своєї точки зору.

  Павуки і жуки

  Татуювання із зображенням павуків і жуків вважаються символом присутності в характері дівчини схильності до містики. Власниці таких тату мрійливі й волелюбні. Вони знають собі ціну, злегка зарозумілі, але одночасно з цим усвідомлюють, наскільки людина нікчемний при його зіставленні з могутньою природою.

  Дівчата, набили на своє тіло комах, прагнуть до самоти. Їх внутрішній стан в абсолютній більшості випадків зрівноважений і збалансовано. Але незважаючи на зовнішній спокій, такі люди не дадуть себе в образу. Вони злопам’ятні і мстиві, що вважають своїми швидше перевагою, ніж недоліком.

  Мандали

  Мандала спочатку вважалося схематичним зображенням пристрою Всесвіту. Тенденції до нанесення таких малюнків на тіло прийшли в Європу з східною та індійської культур. Розглянуті татуювання ефектно виглядають як у чорно-білому варіанті, так і в кольорі.01e2011c4d49f1133c908bd6040679ae Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубці

  Роблячи «наколку» — мандалу, дівчина заявляє про свою внутрішню готовність до кардинальних змін у житті. Вважається, що такі малюнки не тільки позитивно впливають на психічний стан свого володаря, але і можуть впливати на його здоров’я і фізичне самопочуття в цілому.

  Візерунки

  Візерунки є найбільш нейтральним і універсальним способом прикраси тіла в області живота. З допомогою таких татуювань можна приховати дефекти шкіри, візуально зробити талію стрункішою, при цьому не пов’язуючи натільний малюнок з конкретною подією в житті.

  Відсутність емоційної прив’язки до тату є основною перевагою візерунків. Дівчина може дати волю своїй фантазії, самостійно отрисовав ескіз, або звернутися до тату-майстра за створенням індивідуального малюнка (актуально при необхідності перетворити конкретну ділянку тіла).

  Символіка

  Татуювання, виконані в стилі символізму, зазвичай невеликого розміру.da367e4f9e0d7839d06b2924f98fd31d Тату на животі для дівчат. Фото, квіти, написи, тварини, візерунки після пологів на рубці

  Вони несуть сенс для свого власника і є його талісманом:

  • знаки зодіаку можуть символізувати наявність глибоких знань у власниці тату в області астрології, а також її віри в зумовленість характеру людини;
  • зірки вважаються символом успішності, удачі, здійснення всіх поставлених цілей;
  • серця символізують наявність в житті дівчини об’єкта світлих почуттів, її вірність другій половині і сильну емоційну зв’язок з об’єктом своєї пристрасті;
  • перевернута вісімка – символ нескінченності.

  Симетрія

  Для створення симетрії в натільних малюнках використовуються геометричні фігури, символи, орнамент і навіть тварини.

  Зробивши вибір на користь такого ескізу, дівчина прагне підкреслити збалансованість свого життя, врівноваженість і спокій внутрішнього стану. Власниці таких татуювань сильні духом, стримані у своїх почуттях і емоціях. Вивести їх з себе вкрай складно.

  Фото тату на тілі дівчат викликає суперечливі почуття. Натільні малюнки, зображені на жіночому животі, часто приховані під одягом і не піддаються осуду з боку оточуючих, як, наприклад, татуювання на шиї, руках, обличчі. З допомогою таких картинок можна не тільки прикрасити тіло, але і зробити його більш досконалим, позбувшись від дефектів шкірного покриву.

  Оформлення статті: Володимир Великий

  Відео про татуювання на животі

  Тату на животі під грудьми:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради