Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Нинішня дійсність зробила культуру татуювання вкрай популярною і доступною — в кожному, навіть самому невеликому місті є кілька професійних тату-салонів. Кольщики влаштовують фести і матсер-класи з обміну досвідом. Дуже любить сучасна молодь набивати тату на руку (її внутрішню сторону), потилицю, гомілки, часто не зупиняючись на цих місцях.

Характеристика татуювань на внутрішній стороні руки

Тату на внутрішній стороні руки можна назвати татуюванням для скромних. Такий малюнок не виглядає помітно.

У разі офіційної роботи його можна прикрити одягом з довгим рукавом, а також сховати, просто притиснувши руку до тіла. У разі ж вечірки або просто вільного часу її можна навпаки підкреслити правильно підібраним вбранням.74d13112453f21b49838fe9072d8945f Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Великим плюсом (особливо для тих, хто зробив тату вперше) є те, що власник малюнка може запросто їм милуватися, так як він постійно перед очима.

Це місце нанесення малюнка не несе в собі сакрального значення. Татуювання трактується в залежності від самого зображення. Внутрішня сторона руки – це універсальне місце, де власник тату може виразити практично все.

Слід знати, що рука – це дуже рухлива частина тіла, і потрібно вдумливо підбирати зображення на внутрішню її частину. Інакше картинку може перекосити при зміні положення руки, і вона буде виглядати некрасиво, а в гіршому випадку — навіть курйозно.eae4da19614f0e8797383b9c02a38726 Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Важливий аспект, який хвилює людину перед нанесенням татуювання, — це болючість самого процесу. Внутрішню сторону руки не можна віднести до найбільш болючих ділянок тіла (наприклад, як лопатка, живіт, поперек), але безболісною і непомітною процедуру назвати теж не можна.

Шкіра на цій ділянці тіла тонка, тому, якщо майстер забиває фарбу глибоко, то доведеться потерпіти чималу біль, зціпивши зуби деякий час. Найболючіше відрізок – це зап’ясті і внутрішня частина ліктя, так як шкірні покриви там максимально тонкі, а кость дуже близько.

395dfae718764c02d9d62963153fe9c9 Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значенняТату на внутрішній стороні руки дуже зручно і стильно

Тонка шкіра внутрішньої сторони руки також диктує певні умови до вибору малюнка. Не варто набивати зображення з великою кількістю дрібних деталей, так як через пару років фарба може «розповзтися» і татуювання стане читатися і негарною.

Значення тату в цій зоні для жінок

Тату, розташовані на внутрішній стороні руки, отримали максимальну популярність у жінок. Як правило, якщо чоловік зробив одне татуювання на руці, то він у найкоротші терміни переводить її в повністю забитий рукав. Жінка часто може зупинитися і на одному малюнку.

Тату на цій стороні руки володіє рядом таких переваг для дівчат, як:

 • Можливість просто і швидко приховати малюнок;
 • Можливість постійно спостерігати своє творіння;b453de1a1d9a895c52753ef947dca44c Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення
 • Висока здатність до регенерації ділянки шкіри (у тому випадку, якщо дівчина вирішить звести татуювання).

Незважаючи на переваги, багато дівчат знаходять і деякі мінуси в такому місці для тату:

 • Болючість нанесення;
 • Складно не мочити руки (під час загоєння татуювання);
 • Деяким дамам тату на руці (особливо в районі плечей) здається зайво викликає.

Незважаючи на протиріччя, за словами тату-майстрів, найчастіше дівчата віддають перевагу при нанесенні тату саме цій зоні.

Тату на внутрішній стороні плеча

Вибір внутрішньої поверхні біцепса – прерогатива чоловіків. Дівчата вкрай рідко вибирають це місце для татуювання, незважаючи на мінімальні больові відчуття і практичність. Справа в тому, що шкіра на цій ділянці дуже податлива, тому нанесені малюнки швидко гояться, не деформуються навіть з плином часу і при перепадах маси тіла власника.

Тату, розташовані на внутрішній стороні руки в районі плеча, а саме на біцепсі, як правило, прагнуть висловити і підкреслити силу власника. Малюнок своїми обрисами повторює форму тіла, збільшуючи розмір м’язів і демонструючи міць і агресію власника.4ca4c6705f9ee68aba36aab7b08fd391 Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Однак зустрічається і інший підхід до трактування цього місця для нанесення татуювань. Дівчата вибирають внутрішню сторону плеча з лівої сторони, щоб нанести малюнок із дуже глибоким особистим змістом. Така татуювання розташовується дуже близько до серця і зберігає в пам’яті щось дуже важливе, залишаючи відбиток на всьому життєвому шляху власниці.

Тату на внутрішній стороні передпліччя

На внутрішній стороні передпліччя набивають завершені картинки. Це повинен бути цілісний ескіз, який виражає конкретну думку.

Така робота містить послання, яке власник малюнка може відкривати всім підряд, так і обраним. Зображення на цій частині руки покликана мотивувати і направляти дівчину за життя.d2406ff82f9982c1f5873cadada7e352 Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Не варто набивати в цьому місці щось погане, демонічне або нагадує негативні події. Така татуювання може тяжіти на карму, притягаючи в життя власника негативні події.

Тату хною

Тату хною – це відмінний вибір для тих, хто ще не наважився на перманентний варіант. Хна тримається на шкірі до 2-3 тижнів. Таке зображення дозволяє придивитися до малюнка і визначити, чи потрібно переходити на постійний варіант. Також це прекрасна можливість для тих, хто не хоче робити постійну татуювання, але ось тимчасово прикрасити себе малюнком зовсім не проти.

Татуювання хною бувають:

 • Мандали

Найпопулярніший варіант зображень, виконаних за допомогою хни у жінок. Мандали – це циклічні кругові зображення, що символізують жіночу енергію. Вони надають власниці приплив жіночого здоров’я і сил.3dbd15e3c20ba0222ba0b7d9ed2d2a03 Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

 • Мехенді

Другий за популярністю варіант картинок для дівчат. Мехенді наносяться на руки, долоні і пальці. Традиція наносити ці малюнки пішла з Індії. Там жінки наносили їх для того, щоб спрямувати потоки жіночої енергії в потрібне русло.

 • Дракони

Такі зображення найчастіше наносять чоловіки. Дракони символізують силу, мужність і благородство. З обережністю варто ставитися до такої татуюванні тим, хто народжений під водною стихією. Дракон є володарем вогню і може внести сум’яття і сумбур в життя людей, що знаходяться під заступництвом знаків води.

Написи, їх переклад та значення

Дуже популярні у представників обох статей тату у вигляді написів. Такі малюнки дозволяють дуже яскраво заявити про свій світогляд, а також окреслити для себе і оточуючих життєву позицію.

Найчастіше вибір віддається написам на латині, що містять у собі століттями перевірені мудрості:

 • Carpe Diem – Живи сьогоднішнім днем;
 • Primus inter pares — Перший серед рівних;
 • Ad Astra Per Aspera — Через терни до зірок;
 • Morior invictus — Краще померти, ніж бути переможеним;
 • Faber est quisque fortunae suae — Людина сама творець своєї долі;65462c44be80368ceaaa0a5975e9352f Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення
 • Luctor et emergo — Я борюся, але я виживу;
 • Qui sine peccato est — Хто без гріха.

Тату кішок

Малюнки з цим тваринам дуже красиво виглядають і несуть сильний духовний посил.

Найбільш популярні такі татуювання:

 • Кішка згорнулася клубком

Такий малюнок роблять ті, хто жадає сімейного життя і затишку. Тварина в такій позі притягує до себе прості сімейні радощі, повертає власника до домашнього вогнища, дозволяє зміцнити сімейні узи.

 • Кіт вигинає спину1dc727aecf7608650e98de2234815929 Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Така татуювання посилює лібідо. Як правило, це зображення вибирають дівчата, які хочуть підкреслити і посилити свою сексуальність. Малюнок дозволяє привернути увагу протилежної статі і налагодити своє інтимне життя.

 • Йоркширський кіт

У більшості випадків стає вибором чоловіків. Символізує волелюбність і незалежність. Така тату говорить про норовливість і непростому характері власника.

Тату птахів

Тату птахів в першу чергу висловлює прагнення власника до чого-небудь.

А до чого саме – залежить від конкретного малюнка.

 • Птах Фенікс

Такий малюнок вибирають упевнені в собі люди з внутрішнім стрижнем. Зображення допомагає переживати негаразди з гордо піднятою головою і стверджує віру в себе.

 • Павич

Цей малюнок люблять впевнені в собі дівчини. Проте їх впевненість може бути заснована на порожньому місці, а в житті присутній зайвий пафос.

 • Зграя птахів

Зображення символізує смуток. Господар татуювання сумує по комусь або чомусь, що він не може забути. Думки такої людини завжди будуть далеко від того, що відбувається навколо.

3D татуювання на руці

3D татуювання – стиль, який під силу не кожному майстрові.

Але, при якісному виконанні, такі тату виглядають дуже реалістично.

 • Біомеханіка9b32eacf733da6d6768da6f64fecd466 Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Татуювання зображують нутрощі людини, сполучені з штучними механізмами. Такі зображення символізують стійкість і силу власника.

 • Струни в м’язах

Улюблена тема для музикантів. Таким чином, вони показують своє абсолютне єднання з мистецтвом.

Тату тварин

В мистецтві татуювання дуже популярні зображення тварин.

Господар такого малюнка проектує на себе сильні сторони набитого звіра.

 • Вовкeb2f81d2c14783c418b5b0dc8a703629 Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Така тематика символізують самотність, як за власним вибором, так і в силу обставин, що склалися.

 • Тигр

Це зображення – ілюстрація сили і впевненості власниці. Такі тату вибирають бійці за духом і спортсмени з життя.

 • Ящірка

Ящірки – символ гострого розуму, вміння адаптуватися і грамотно реагувати в будь-якій ситуації. Тату з ящірками додають мудрості та хитрості власниці.

Тату кольорів

Малюнок квітів однаково добре виглядає як на дівчатах, так і на жінках.

 • Ліліїc7bfa5579da00c4f6fdf9aed107f37bc Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Вибір чуттєвих натур. Зображення символізує жіночність і чистоту.

 • Троянди

Ця квітка має багато трактувань залежно від кольору малюнка. Класичне значення: листочки позначають радість, сам квітка – славу, а ось шипи – печаль.

Тату портретів

Дуже сміливе рішення – набити портрет.

Найчастіше зображують:

 • Портрет політичного лідераec504ff9c3880b3b6309e2d004d13e63 Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Вибір фанатів. Такі зображення були популярні на початку та в середині минулого століття.

 • Портрет коханої людини

Не найвдаліший вибір. Таке зображення може зіпсувати стосунки пари на ментальному рівні, не кажучи про те, як зіпсується такий малюнок після втрати шкірою своєї пружності.

Тату архітектурних елементів

Не найпопулярніший варіант – ескіз архітектурного елемента, але навіть на такі зображення є свій попит:

 • Піраміди Гіза

Зображення може показати прихильність людини до подій, які відбулися в цьому місці. Віддалено може перегукуватися з єгипетською міфологією.

 • Ейфелева вежа9e3bd37acc8b295c6f5a5e7ce0f06d62 Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Такий малюнок – вибір романтиків. Він може свідчити про легковажною і одночасно витонченою натурою.

 • Собор

Такі зображення були популярні на початку та в середині минулого століття в осіб, що мали певну долю, пов’язану з казенними будинками.

Тату рослин

Зображення рослинності в основному застосовується для заповнення вільного місця на тілі, а також для того, щоб забезпечити перехід від одного ескізу до іншого.

 • Ліани

Ці красиво вигнуті стебла відмінно відокремлюють зображення і привертають увагу до основної теми.

 • Гілки

Часто використовуються в перекритті старих невдалих або обридлих татуювань. За допомогою довільної форми дозволяють приховати будь-який малюнок.

 • Пальми57416c023a2db03e0a0413e0c49013ec Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Дуже популярний варіант серед американських дівчат, особливо — серед мешканок Майамі.

Тату метеликів

Метеликів вибирають для нанесення дівчата, охочі висловити такі пориви:

 • Метелики летять на вогонь

Зображення виконується у невеликому розмірі і монохромному стилі. Воно говорить про крихкість власниці, її довірливості і беззахисність.

 • Метелик з розкритими крилами.

Вибір впевнених, іноді викликають натур. Виглядає така татуювання яскраво, але тільки при майстерному нанесенні (в іншому випадку має зухвалий вигляд).

Тату-абстракції

Абстракції вибирають дівчата, які не бажають трактування зображень сторонніми. Такі малюнки зберігають сакральний сенс для свого власника.

 • Блекворкe4c55b6a9e997866796754b6dd762234 Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Це повністю заштриховані чорні області. Можуть бути у вигляді браслетів, кілець і так далі.

 • Дотворк

Сенс такої ж, як у попереднього стилю, але особливість полягає в тому, що йде не суцільна штрихування, а точкове нанесення.

Тату серця

Серця – то вибір закоханих. Тих, хто любить або любив.

 • Розбите серце

Такий малюнок вибирають ті, хто розчарувався в любові і більше не хоче зустрічати це почуття на своєму життєвому шляху.

 • Половинка серця

По половинці серця набиває собі кожен представник пари. Малюнок символізує їх близькість і єдність.

Тату в етнічному стилі

Такі ескізи виглядають дуже стильно і яскраво.

 • Руниb0558f98ff58b128b849adfa1345a23a Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Картинка універсальна. Вона набивається з метою передати собі значення руни.

 • Тотеми

Тату проектує на власника силу тотема, забезпечуючи його заступництвом і захистом.

Китайські ескізи

Китайський стиль відрізняється прорисованностью деталей і барвистістю.

 • Ієрогліфи

Носій татуювання робить її для того, щоб отримати якийсь оберіг за допомогою сенсу зображеного ієрогліфа.

 • Зображення з китайських книг

Найчастіше зображуються тигри і дракони. Такі тату покликані показати силу і стійкість власниці.

Тату в кібер-стилі

Це футурістічне напрям почав набирати популярність з підвищенням кваліфікації майстрів і розвитком жанру 3Д-тату.

 • Амортизатор в нозі

Картинка притаманна спортсменкам, особливо бегуньям, а також тим, хто готовий пройти свій життєвий шлях, не здаючись.

 • Шестерні в руціe438ae85a6c159c8f3ab9bbc1e076c35 Тату на внутрішній стороні руки для дівчат: жіночі написи на латині з перекладом, маленькі, квіти, легкі, ніжні зі змістом. Фото та ескізи, значення

Зображення покликане підкреслити фізичну силу і витривалість власниці. З допомогою подібних татуювань власниця каже: «Я машина. Я здатна на багато що».

Тату, не рекомендовані дівчатам

Особливого списку тату, рекомендованих або заборонених дівчатам немає, але при виборі малюнка варто звернути увагу на такі моменти:

 • Не варто набивати ім’я коханого чоловіка. Любов може пройти, а тату залишиться назавжди;
 • Не варто робити тату, виражають силу і агресію – одного разу може з’явитися бажання стати тендітною і залежною, а малюнок здатний в цьому перешкодити.

Поради фахівців

Визначившись з вибором малюнка, слід послухати думку фахівців про процедуру татуювання для того, щоб бажання не розійшлося з результатом:

 • Тату можна робити тільки у перевіреного майстра, додержується стерильність під час процедури;
 • Не варто вибирати малюнки з дрібними деталями, так як фарба з плином часу розтечеться в шкірі і тату може стати непридатною для читання;
 • Не варто робити тату з великою кількістю помаранчевого, жовтого і білого кольорів. Після придбання засмаги, ділянки з цими квітами зіллються з фоном шкіри. Як наслідок — малюнок може повністю спотворитися;
 • Потрібно стежити за тим, щоб контури і фон майстер робив різними голками;
 • Не варто чесати татуювання і відколупувати скоринки після нанесення. Велика ймовірність разом з скоринкою пошкодити ділянку шкіри з фарбою і зіпсувати малюнок;
 • Не можна піддавати тату впливу прямих сонячних променів протягом 3-х місяців. В іншому випадку — фарби можуть поміняти колір.

При виборі будь-татуювання будь-якого розміру і в будь-якому місці, будь то на внутрішній стороні руки або на грудях, важливо одне – свідомо підбирати зображення, враховуючи ту обставину, що зводити татуювання набагато довше і неприємніше, ніж її наносити.

Відео про татуювання на руці

Татуювання на руці дівчини:

50 кращих тату на зап’ясті:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради