Стрижка для прямокутного обличчя, тонких, густого волосся, з високим чолом, чубчиком. Фото на короткі, середні, довгі волосся

Стрижки для прямокутного особи повинні візуально зменшувати його довжину, а також маскувати виступають широкі вилиці, масивний або надто загострене підборіддя. Подібний лицьовій овал являє собою комбінацію витягнутої і квадратної форми. Такий типаж досить рідко зустрічається.

Способи визначення прямокутного особи

Всі форми овалу умовно ділять на округлі і незграбні види. Типи особи визначають кількома способами.

За допомогою дзеркала:

 • Необхідно підготувати маркер або губну помаду.
 • Дзеркало бажано брати великого розміру, щоб бачити голову і плечі. Його розташовують строго вертикально.
 • Волосся слід прибрати за допомогою обідка або стягнути на потилиці гумкою.
 • Відстань між дзеркальною поверхнею і овалом повинно бути приблизно 15 – 20 див.
 • Далі відображення особи необхідно обвести маркером, включаючи лінію росту волосся.
 • Потім вийшло зображення вимірюють лінійкою, визначаючи ширину і висоту овалу.

927a48107b7c605a4d32559f4d65f947 Стрижка для прямокутного обличчя, тонких, густого волосся, з високим чолом, чубчиком. Фото на короткі, середні, довгі волосся

Форму обличчя можна встановити більш точно зробивши 3 виміру:

 • Спочатку маркером проводять горизонтальну лінію на рівні брів, а також вище їх на 2,5 см. Так обчислюють ширину лоба. Її позначають буквою «A».
 • Після малюють кордон на рівні рота. Це буде ширина щелепи, позначена символом «B».
 • Далі викреслюють вертикальну лінію від найбільш високої точки лоба до кінчика підборіддя. Отриману висоту овалу позначають буквою «З».

Тепер визначають розміри овалу згідно з проведеними вимірами:

 • Особа має прямокутну форму, якщо довжина «A» приблизно дорівнює «B», а «C» значно більше «A».
 • Квадратним типом можна назвати овал, де висота «A» приблизно дорівнює «B» і «C».
 • Особа відносять до овальної конфігурації, якщо розмір «A» становить близько 60 – 90% від довжини «B».
 • Овал називають трикутним, якщо довжина «A» значно перевищує «B».
 • Особа відповідає круглій формі, якщо «A» майже дорівнює «C», але «B» трохи менше «A».
 • Овал відносять до ромбовидному типом коли «A» трохи менше «C», а довжина «B» трохи менше «A».

Також параметри особи сантиметром вимірюють. Просто з його допомогою роблять вищевказані виміри і без наявності дзеркала.

Таким чином, особа володіє прямокутними пропорціями, якщо його довжина вдвічі перевищує ширину. До того ж подібна форма не має плавного звуження від очей до нижньої щелепи як у овального типу. А розширені контури підборіддя і чола практично співрозмірні.

Видатні вилиці поєднуються з невеликою нижньою щелепою. Однак часто ця частина обличчя буває досить важкою і має квадратну конфігурацію. Лінія росту волосся переважно не відрізняється чіткістю.

Модні стрижки 2019 року підходящі, підходящі для прямокутного обличчя

Стрижка для прямокутного обличчя покликана нівелювати грубі риси і гострі кути овалу. Вона повинна надавати м’якість, ніжність образу. Не варто вибирати прямі густі пасма. Краще віддати перевагу косим челкам. Слід уникати надмірно довгих локонів нижче плечей, а також «прилизаних» зачісок. Пружні кучері або дрібні завитки зроблять вигляд більш гармонійним.

На коротке волосся

Короткі зачіски – це досить сміливий вибір власниць прямокутних овалів. Перевагу слід віддавати зачісок з висотою пасм до мочки вуха, об’ємом у скроневих зон і скошеним, рваним челкам. Косий проділ також значно прикрасить вигляд.

Категорично не слід вибирати стрижки, де локони зачесують тому. Подібний прийом лише посилить ефект продолговатости овалу. Також необхідно відмовитися від моделей мають чіткі симетричні контури. Наприклад, вкорочене каре з рівною гривкою.

Краще зробити зібрану стрижку, з якої вільно випускають локони, ніж стригти пасма. Вважається, що зачіски зразок гарсона або пікс також не підійдуть. Вони лише підкреслюють недоліки особи.

Але за твердженням деяких стилістів стрижку пікс називають найбільш прийнятною з категорії укорочених моделей. У цьому випадку правильних пропорцій досягають за допомогою багатошарової чубчика нависає над особою.

b6ac456076f79d4f22d680240dad20b0 Стрижка для прямокутного обличчя, тонких, густого волосся, з високим чолом, чубчиком. Фото на короткі, середні, довгі волосся

Прихильницям коротких моделей, які зважилися на такі зачіски, допоможуть декілька порад, щоб уникнути помилок при підборі таких стрижок. Так от їх краще доповнювати рваними, косими чубчиками з подовженням. Вони трохи заузят широкий лоб.

Приміром, густі рівні передні пасма додадуть голові форму гриба. Краще віддати перевагу легким повітряним локонам в моделях імітують хлоп’ячі зачіски. Тоді вони не будуть привертати увагу до різких обрисів овалу. Також слід уникати обсягу вгорі. Це тільки подовжить особа.

Локони висотою до рівня підборіддя візуально розширять овал, що сприятливо позначається на зовнішності. Краще вибирати каскад або кучері. Але охочим мати прямі волосся стилісти рекомендують придивитися до моделі боб-каре з видовженими пасмами.

На середні волосся

Для прямокутного обличчя краще всього підходять стрижки на середні волосся. Подібні моделі врівноважують облики, надають їм незвичайну привабливість, а також витонченість, жіночність. Багатошарові зачіски пом’якшують незграбні контури. Пасма, завиті у напрямку до овалу звужують його, роблять не таким масивним. Вони маскують великі вилиці і великий підборіддя.

cc6ad7c3ad4bcd0c93fd75c11e6a6d9a Стрижка для прямокутного обличчя, тонких, густого волосся, з високим чолом, чубчиком. Фото на короткі, середні, довгі волосся

Каскад, аврора і драбинка згладять грубі обриси овалу. Також підійде класичний і подовжений боб, асиметричні моделі. Зачіски слід обов’язково доповнювати чубчиками. Вони зменшать витягнутість особи. Довгі локони спереду зорово пом’якшують вигляд, звужують нижню частину обличчя.

На довге волосся

Багатошарові зачіски стануть оптимальним варіантом для прямокутного типу. Об’ємний каскад або драбинка з градуйованими пасмами нижче лінії скул якнайкраще впорається з таким завданням.

М’які хвилі, що обрамляють овал роблять образ більш витонченим і ніжним. Їх накручують від коренів або з середини довжини локонів. Пасма філірувані на маківці додадуть зачісці об’єм, відвернуть увагу від обличчя.

Що стосується чілок, їх краще робити косими або рваними. Прямі, напівкруглі моделі також виглядають непогано, але лише не дуже вкорочені варіації. До того ж рівні, гладкі зачіски протипоказані. Вони тільки підсилюють різкі контури овалу.

На густе волосся

Модель пікс найбільше підійде густим пасмам, якщо вони короткі. З нею легко створювати трендові жіночні образи. Добре виглядає універсальна стрижка боб. А також, каскад і драбинка. Це ідеальна знахідка для об’ємних волосся. Останні три моделі також підходять середнім і довгим локонам. Вони можуть бути градуйованими або асиметричними.

На тонке волосся

На тонких волоссі відмінно виглядають шаруваті стрижки зразок драбинки, італійки, каскаду. А також різні несиметричні, градуйовані моделі. Скуйовджений боб є безумовним лідером сезону. Ну і, звичайно ж, пікс для коротких пасом. Особливої уваги варті подовжені кучері обрамляють овал і масивні діагональні чубчика.

Розпатланий боб – тренд 2019 р. Він бездоганно виглядає на тонких локонах. Ще слід звернути увагу на скошені масивні чубчика і подовжені пасма, що обрамляють обличчя.

На кучеряве волосся

Стрижка для прямокутного обличчя у вигляді боб-каре робить вигляд неймовірно привабливим. Ця практично універсальна модель надає йому легкість і динамічність. Також вельми популярний ступінчастий каскад і хаотична стрижка шеггі.

Втім, як і інші багатошарові варіації. До речі пікс виглядає просто розкішно на кучерявих пасмах. При її створенні можна робити асиметрію, бічний проділ або безладне укладання.

Відповідні стрижки для жінок

Грамотно підібрана зачіска здатна підкреслити достоїнства зовнішності і замаскувати її недоліки.

З високим чолом

Високий лоб необхідно візуально зменшити або перевести увагу на інші області обличчя. Асиметрія зачісок і чілок допоможе виправити ситуацію. А також правильно розставлені акценти в зонах щоки, підборіддя. Наприклад, локони, необхідний обсяг.

73463ced23bae8e39cec6bdf3980c336 Стрижка для прямокутного обличчя, тонких, густого волосся, з високим чолом, чубчиком. Фото на короткі, середні, довгі волосся

Пустотливий боб, доповнений довгою скошеною передньою частиною, найкращим чином підходить подовженому особі. Причому її градуювання повинна бути максимально плавним. Також підійдуть каскадні моделі з роздвоєною чубчиком або косим проділом.

З довгим, широким носом

Довгий, широкий ніс вдало скорегують різні стрижки і чубчика.

Драбинка Це найбільш універсальна варіація. Але ступінчастий крок слід починати виконувати нижче лінії підборіддя.
Піксі Її бажано доповнювати об’ємною косою або подовженої чубчиком.
Градуйований боб Добре виглядає на кучерявих локонах. Зачіска виходить легкою, повітряною і динамічною.
Каскад Стрижка надає акуратну форму густим пасмам, а тонким локонам обсяг. Вона робить вигляд витонченим, жіночним.
М’які хвилі Їх виконують на середніх, довгих локонах.
Асиметричні чубчика Вони можуть бути різних форм і висоти. Чудово підійдуть подовжені, філірувані, градуйовані передні пасма. Ці моделі візуально звузять ніс і навіть замаскують горбочок.

З короткою шиєю

Стрижка шарами на середні локони чудово підійде для жінок з короткою шиєю. Сходи висотою до плечей або трохи нижче з пасмами, що спадає на обличчя і підборіддя, відмінно приховає виступаючі вилиці, а також велику нижню частину овалу.

Модель каскад зробить обличчя більш округлим незалежно від густоти волосся. Причому укорочення локонів шарами починають від маківки. Однак не варто робити пасма нижче рівня плечей. Чубок слід підбирати грамотно. Вона не повинна бути прямою і надмірно короткою. Краще вибрати асиметричну, подовжену пасмо.

Коротка стрижка пікс вдало замаскує диспропорції між головою і шиєю. Але пасма не варто надто вкорочувати. Великі риси овалу згладжують рваними контурами, косими чубчиками. Класичний боб і подовжене каре – це оптимальний варіант. Вони чудово скорегують низьку шию, а скошена чубчик збалансує великі вилиці.

a5f76271ec268d7448839d7f448ad6f6 Стрижка для прямокутного обличчя, тонких, густого волосся, з високим чолом, чубчиком. Фото на короткі, середні, довгі волосся

Не варто уникати довгих локонів. З них можна створити зачіску або відкрити овал за допомогою чубка. Її стрижуть по діагоналі або видовжену пасмо поділяють на 2 сторони.

Для повних

Повним жінкам, що володіє короткими, середніми і довгими пасмами підходять хвилясті зачіски, каскадні моделі, драбинки з розпатланими кучерями. Прямі волосся прикрасить боб доповнений подовженням спереду, а також нестандартне каре. Вітаються і асиметричні лінії.

Чубчика для прямокутного обличчя

Стрижка для прямокутного обличчя неодмінно доповнюється чубчиком. Вона повинна бути легкою, трохи недбалу. Пасмо, зачесана на бік, створює романтичний образ. Добре виглядає кучерява, а також дугоподібна модель.

14f40a3d530cee692ab56824cbc8c7bd Стрижка для прямокутного обличчя, тонких, густого волосся, з високим чолом, чубчиком. Фото на короткі, середні, довгі волосся

Також підходять чубчика-каскади. Вони вигідно обрамляють обличчя, підкреслюють гарні вилиці, крадуть широкий лоб. Скісна або рвана профільована пасмо врівноважує важке підборіддя. Не слід вибирати прямі надмірно короткі моделі, що формують рівну лінію посередині лоба. Вони тільки підсилюють неправильні пропорції овалу.

Як визначити неправильно обрану стрижку

Короткі зачіски зразок пажа, гарсона, класичного каре протипоказані прямокутній формі. Вони тільки виділять гострі кути і важкі риси обличчя. Неприйнятна рівна довжина на прямі локони і така ж густа чубчик. Вона лише підкреслить геометричні лінії овалу, що додасть образу певний дисонанс. Навіть м’які пасма не виправлять ситуацію.

Слід відмовитися від асиметричних стрижок з рівними контурами. Вони додадуть зовнішності «рубаний» вид. Не варто створювати прямий проділ по центру голови. Він підкреслить витягнутість овалу, а також його незграбність.

41dd65053983e0cfa17eecce2407b7dd Стрижка для прямокутного обличчя, тонких, густого волосся, з високим чолом, чубчиком. Фото на короткі, середні, довгі волосся

Зачіски, які мають довжину пасом до лінії підборіддя, зовсім не прикрасять зовнішність. Всі недоліки відразу ж опиняться на увазі. Навіть модні аксесуари, шикарні вбрання і стильний макіяж не зможуть їх замаскувати.

Не слід вибирати зачіски, в яких волосся укладають тому. Також вертикальний об’єм в зачісках ще більше витягне особа.

Виграшні укладання зачісок для прямокутного обличчя

Стрижка для прямокутного обличчя підкреслить всі його гідності, якщо її грамотно укласти.

Каскад

Існують різні техніки укладання каскадної зачіски.

Повсякденна:

 1. Спочатку волосся миють з шампунем для обсягу. Після локони наносять пом’якшувальний кондиціонер.
 2. Потім їх обполіскують, промакивать рушником, злегка підсушують феном.
 3. Далі по пасмам розподіляють мус, пінку або крем.
 4. Потім їх сушать за допомогою фена, піднімаючи пасма біля коріння. Їх відокремлюють невеликими пучками.
 5. Кінці волосся оформляють окремо, накручуючи на круглу щітку в необхідному напрямку.
 6. Потім волосся струшують біля коріння, а також по всій довжині руками.
 7. На завершення зачіску збризкують лаком.

Мокрий ефект:

 1. Помиті, добре змочені волосся рясно покривають мусом.
 2. Потім пасма висушують феном, не розчісуючи їх, а просто розділяючи пальцями.

Творчий безлад:

 1. Укладання створюють зразок попередньої зачіски.
 2. Перш вологі пасма попередньо розчісують.
 3. Далі їх взъерошивают при сушінні, але мусу беруть в два рази менше.

aa5995c2d559d91c05e23d59fb4a2fed Стрижка для прямокутного обличчя, тонких, густого волосся, з високим чолом, чубчиком. Фото на короткі, середні, довгі волоссяНа фото показані приклади укладання стрижки Каскад для прямокутного обличчя.

Стильний хаос:

 1. Для початку на зволожені волосся наносять пінку.
 2. Потім їх сушать феном, спеціально чергуючи напрямок пасм.

Хвилі як у Джулії Робертс:

 1. Першим ділом на злегка вологе волосся наносять пінку слабкої фіксації.
 2. Потім локони по черзі накручують на палець і тримають кілька хвилин під струменем гарячого повітря фена.
 3. Далі палець звільняють від пасма, розтягуючи її.
 4. Ефект вийде той самий якщо заплести 1 або 2 коси залишивши їх на ніч.

Недбалі локони:

 1. Перш за все, волосся мажуть засобом для укладання.
 2. Після неміцні формують локони за допомогою великої плойки.
 3. Потім їх акуратно поділяють пальцями кілька завитків.

Драбинка

Стрижка для прямокутного обличчя у вигляді драбинки відрізняється плавними переходами довжин в загальній масі волосся. Її виконують на пасмах будь-якої висоти. Подібну зачіску укладають різними способами.

Кінці всередину:

 1. Спочатку вологі волосся підсушують, роблячи підкручує руху феном.
 2. При цьому гарячий потік повітря направляють зверху вниз.

Кінці назовні:

 1. Перш зволожені пасма закручують, направляючи їх від обличчя.
 2. Потім зачіску фіксують стайлинговым засобом.

4f8bb66146345cd738455d29aafb4777 Стрижка для прямокутного обличчя, тонких, густого волосся, з високим чолом, чубчиком. Фото на короткі, середні, довгі волосся

Жорсткі прямі кінці:

 1. Для початку кінчики локонів змащують гелем або воском.
 2. Потім їх висушують за допомогою фена направляючи струмінь повітря вниз.
 3. При цьому окремі пасма злегка відтягують пальцями.

Природні завитки:

 1. В першу чергу на миті, трохи обсушені волосся наносять пінку.
 2. Далі формують завитки необхідного розміру за допомогою брашінга.
 3. Потім їх розподіляють пальцями в обличчя, щоб підкреслити різницю у висоті локонів.
 4. Після результат закріплюють лаком.

Стильна недбалість:

 1. Перш за все, волосся ділять на кілька великих локонів.
 2. Далі початкову пасмо покривають мусом, а після скручують в щільний джгут.
 3. Потім його обробляють праскою.
 4. Потім закручений локон розпускають.
 5. Далі дії повторюють з іншими пасмами.
 6. Після укладання збивають руками і закріплюють лаком.

Боб

Така зачіска характеризується довгими пасмами у овалу в комбінації з короткими пасмами на потилиці. Її можна укладати в різних варіаціях.

Класичний спосіб:

 1. Спочатку пасма обробляють розгладжувальним гелем, розподіляючи його по всій площі голови.
 2. Потім волосся поділяють на зони.
 3. Потім локони розпрямляють праскою, підкручуючи кінці всередину.

З косим проділом:

 1. Перш на пасмах рівномірно розподіляють мус.
 2. Далі локони поділяють, роблячи скошену разграничивающую лінію.
 3. Потім кінці розпрямляють або завивають феном з брашингом.

Романтична зачіска:

 1. Для початку заважають пасма закріплюють шпильками. Завивати починають знизу.
 2. Потім кучері створюють за допомогою круглих щипців або використовують бігуді бажаного розміру. Волосся попередньо обробляють термозахисним спреєм.
 3. Потім завиті локони фіксують лаком.

285385726de4d1e485585025c2fc775f Стрижка для прямокутного обличчя, тонких, густого волосся, з високим чолом, чубчиком. Фото на короткі, середні, довгі волосся

Грайлива зачіска:

 1. Для початку вологі пасма мажуть стайлинговым засобом.
 2. Далі їх ділять на кілька пучків.
 3. Потім пасма накручують на великі бігуді.
 4. Коли волосся висохне, пристосування знімають.
 5. Після пасма розбирають вручну, не використовуючи гребінець. Інакше укладання буде надмірно пухнастою і неохайною.
 6. Потім зачіску лакують.

Хвиляста укладання:

 1. Першим ділом зволожені локони покривають мусом, розподіляючи його по всьому об’єму волосся.
 2. Потім голову нахиляють вниз, а пасма сушать теплим потоком повітря.
 3. Процедуру завершують прохолодною струменем.
 4. Після укладання збризкують лаком.

Пляжні хвилі:

 1. Спочатку пасма обробляють спреєм або маслом для ефекту мокрого волосся.
 2. Потім локони сушать природним способом або гарячим повітрям.
 3. Потім кінчики пасом виділяють воском.
 4. Далі зачіску закріплюють за допомогою лаку.

Піксі

Цю стрижку відрізняють подовжені пасма в макушечной зоні і укорочені пасма біля скронь, а також на потилиці.

Укладання на короткі і середні волосся:

 1. Перш за все, волосся миють, застосовуючи шампунь з ефектом об’єму.
 2. Потім на вологе волосся наносять пінку, що надає їм пишність.
 3. Далі їх висушують феном, використовуючи круглу щітку. Повітря направляють від коренів вгору.
 4. Чубок укладають на бік, надаючи їй один напрямок.
 5. Всі закріплюють стайлером.

Укладання подовженого пікс:

 1. Спочатку помиті пасма підсушують.
 2. Далі їх покривають термозахисним засобом.
 3. Потім наносять мус створює об’єм.
 4. Далі волосся ділять на 4 зони: область шиї між вух, ділянка від лоба до верхівки, а також праву і ліву сторону.
 5. Потім локони досушують, тримаючи фен у не домінуючою руці.
 6. Потім пасма починають укладати ззаду голови. Щітку тримають провідною пензлем.
 7. Далі всім надають локонам єдиний напрямок. Після їх укладають в протилежну сторону.
 8. Потім бічні пасма оформляють аналогічно, одночасно підкручуючи їх кінці.
 9. Потім макушечные локони розчісують круглою щіткою. Кожен завиток злегка підкручують, роблячи його пишним.
 10. Далі чубчик і волосся поруч з особою витягають гребінцем.

Зачіска зі структурним об’ємом:

 1. Перш локони трохи підкручують вправо, якщо вони розташовані в лівій стороні овалу (або навпаки).
 2. Потім волосся направляють до лиця. Зачіску закріплюють воском, щоб створити хвилясту структуру.
 3. Далі пасма моделюють, збризкуючи лаком.
 4. Після їх злегка растрепывают, надаючи їм зухвалий вигляд.

4701190c2dab69a7b2c046b07ed39c05 Стрижка для прямокутного обличчя, тонких, густого волосся, з високим чолом, чубчиком. Фото на короткі, середні, довгі волосся

Вечірня укладка:

 1. Локони зачесують гребенем на одну сторону.
 2. Використовують різні стайлінги для закріплення.

Зачіска на кожен день:

 1. Пасма миють і просто висушують феном.
 2. Їх злегка взъерошивают пальцями, щоб створити творчий безлад.

Для прямокутного обличчя можна створювати різні стрижки, які додадуть їх власницям жіночність і шарм.

Відео про стрижках для прямокутного обличчя

Жіночі стрижки, підходящі для прямокутного обличчя:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради