Смарагдовий манікюр з дизайном. Фото, модні тенденції на короткі, довгі нігті з золотом, стразами, блискітками, сріблом

Манікюр з смарагдовим дизайном користується популярністю в холодний сезон 2020 року. Блиску й урочистості, зеленим покриттям надають дизайни з доповненням золотим кольором.

Загальні рекомендації

Смарагдовий манікюр з дизайном відноситься до зеленого сектору палітри. Однак не варто відносити до цього ряду відтінки оливкового кольору, які є перехідними між зеленим і жовтим тоном палітри.

Такі дизайни виконуються на будь-яку довжину нігтя. Зберігається тенденція на використання форми нігтя «мигдаль» і «м’який квадрат». Перед нанесенням покриття необхідно зробити манікюр і вирівняти нігтьову пластину для покриття гель-лаком.

Як вирівняти ніготь перед фарбуванням гель-лаком:

 • вирівнюванням густий (epdm) базою;
 • полірування м’яким бафом.

f692a57f7e2418e601a91ea3d3ace579 Смарагдовий манікюр з дизайном. Фото, модні тенденції на короткі, довгі нігті з золотом, стразами, блискітками, сріблом

На підготовлену поверхню, після опіла форми нігтя наноситься гель-лак. Як правило, щоб добитися рівного кольорового покриття, матеріал викладають в 2 шари, кожен з яких просушується в ЛІД лампі не менше 30 сек. Рекомендована потужність апарата понад 48 Вт

В залежності від задуму головної ідеї дизайну, можна самостійно змінювати відтінок зеленого гель-лаку за бажанням. Наприклад, щоб отримати більш м’який, пастельний колір зелений гель-лак додають краплю білого лаку. Змішують матеріал на палітрі (пластикова або металева площину, яка легко очищається клинсером після використання).

Щоб домогтися темних, насичених смарагдових відтінків – додають краплю чорного гель-лаку.

Дизайни з смарагдовим базовим фоном добре поєднуються з золотими і срібними декоративними елементами. Вишукано, як блиск ювелірних прикрас, виглядають інкрустації стразами відтінку «шампань», які окружаются голографічними безбарвними камінням більш дрібного розміру.

Техніки і методи

Для створення дизайнів використовуються стандартні техніки, які вимагають придбання додаткових матеріалів та інструментів.

0c961c1f96e2336326533c8af968673b Смарагдовий манікюр з дизайном. Фото, модні тенденції на короткі, довгі нігті з золотом, стразами, блискітками, сріблом

Особливості популярних технік нейл-арту:

Назва Опис Інструмент
Градієнт (омбр) плавне перетікання одного кольору в інший, яке забезпечується розтушовуванням межі з’єднання кольорів 2 кольорових гель-лаку (близьких по колірному колу відтінків), кисть «гребінець з довгим, тонким ворсом
Матовий манікюр з допомогою матуючого фінішного покриття забирається глянсовий блиск, який виходить після полімеризації лаку в лампі кольоровий гель-лак, спеціальний топ «matte».
Стемпинг на готовому покритті друкується малюнок, який переводиться з поверхні пластини з гравіровкою пластина з малюнками, скрабер (пластикова карта, яка розподіляє фарбу по поверхні тонкий шар), гель-фарба або лак для стемпинга, силіконовий штамп
Слайдери різнокольорові малюнки, виконані друкарським способом, переносяться на тонкій прозорій плівці на поверхню нігтя колекція слайдерів, пінцет, силіконова кисть або апельсинова паличка
Акваріумний дизайн при створенні штучних нігтів під шар прозорого конструирующего матеріалу викладаються блискітки, декор прозорий гель, що конструює, плоска кисть, блискітки, камифубики
Декорування фольгою друкується (не блискучою стороною до нігтя) на липкий шар кольорового гель-лаку набір блискучою переказний фольги, клей для фольги

Щоб створювати яскраві блискучі дизайни, необхідно мати колекцію матеріалів для декору. Опис можливих варіантів наведено нижче в статті. Перераховані вище техніки можуть нашаровуватися один на одного в складних дизайнах, при цьому кожен шар просушується в ЛІД лампі, не менше 30 сек.

Ідеї для однотонного манікюру

Для створення манікюру можна використовувати два близьких по тону відтінку смарагдового кольору в дизайні однієї руки. Їх можна отримати з одного (базового) кольори додаванням інших кольорових гель-лаків (частіше застосовують чорний і білий колір).

Наприклад, вибирається зелений гель-лак, який з’єднується на панелі з іншим кольором. На руці на безіменний і середній палець наноситься один тон зеленого, а на інші – змішаний варіант лаку. Так створюються контрастні однотонні дизайни з допомогою одного кольорового вихідного матеріалу.

a4a1e6fa601c4b9931556f94e0b2ed5e Смарагдовий манікюр з дизайном. Фото, модні тенденції на короткі, довгі нігті з золотом, стразами, блискітками, сріблом

Базовий набір для створення рівного і елегантного однорідного покриття включає в себе:

 • праймер;
 • базовий матеріал;
 • гель-лак;
 • фінішний матеріал;
 • ЛІД лампа;
 • апельсинова паличка або пушер;
 • пилка (на 240 180 грит);
 • баф (абразивністю понад 240 грит) для полірування нігтів.

Запорукою успіху при створенні однотонного манікюру є якісна підготовка нігтьової пластини під покриття. При однотонному манікюрі явно проглядають всі нерівності поверхні. Як правило, лаки більш світлих відтінків лягають на ніготь смугами і підкреслюють нерівності.

Щоб кінцевий результат виглядав елегантно, а робота майстра вважалася професійної, на площині нігтя повинен відбиватися рівний блік від лампи у вигляді правильного овалу. Такого ефекту досягають тільки на ідеально рівній нігтьовій пластині (як натурального нігтя, так і штучного).

З розвитком технологій у створенні спеціальних лаків з металевими частинками («котяче око»), майстри часто використовують у салонних дизайнах смарагдові гель-лаки з 3D і 5D ефектом.

З допомогою магніту можна вибудувати відблиски химерної форми, які крім голографічного відблиску мають яскраво виражений чорний відтінок. Такі дизайни не вимагають додаткового декорування і наносяться на всі пальці руки. Вони займають небагато часу і прості у виконанні, а зовнішній вигляд привертає увагу оточуючих своєю оригінальністю.

Варіанти в різних відтінках

Найпопулярнішими сполуками двох кольорів в одному дизайні вважається абстракція і градієнт. Вони виступають у ролі самостійних дизайнів або як фон для подальшого декорування.

Вчені інституту кольору Pantone створили таблицю сполучуваності відтінків, якій пропонують користуватися новачкам.

З якими квітами естетично виглядає зелений колір:

Колір Зелений
Синій Поєднується в абстракціях не поєднується в градієнті
Блакитний Поєднується в абстракціях не поєднується в градієнті
Червоний Не гармонує, не застосовується спільно
Сірий Поєднується в абстракціях не поєднується в градієнті
Жовтий Кремовий і пісочний відтінки поєднані в будь-якому дизайні
Охра Поєднувані кольори

Трендом кількох останніх років вважається створення кольорового выкладного френча, в якому «лінія посмішки» створюється з допомогою смарагдових відтінків, а колір нігтьового ложе – камуфлирующей базою нюдовых відтінків. У таких дизайнах майстри часто використовують золотий гліттер для оформлення торця нігтя.

Якщо такий френч покрити матуючим фінішним злам, вийде строгий, вишуканий дизайн для підтримки офісного стилю. Єдина особливість цього дизайну, яку потрібно враховувати – довжина нігтів повинна бути більше середньої.

fe4d152e980db916332898249f8fd4e6 Смарагдовий манікюр з дизайном. Фото, модні тенденції на короткі, довгі нігті з золотом, стразами, блискітками, сріблом

Простим і витонченим дизайном, який виконується самостійно, вважається застосування чорного і золотого кольору гелю «павук» на смарагдовому тлі. Часто такий дизайн декорують дрібними золотими бульонками або стразами чорного кольору.

Матовий манікюр

Матовий манікюр увійшов у моду близько 5 років тому. У 2020 році він не є трендовим напрямком, але продовжує користуватися популярністю у відвідувачів салонів нейл-арту.

Найпростіший спосіб отримати матовий манікюр — це покрити готовий дизайн спеціальним полімерним матеріалам (топ). Виробники випускають різні за властивостями топові гелі. Матовий манікюр часто використовується майстрами в салонах для створення дизайнів в офісному (діловому) стилі. Будь-який відтінок гель-лаку буде виглядати вишукано і строго під матовим топом.

Які недоліки можуть виявитися в результаті використання матуючого полімеру:

 • недовговічність шкарпетки — через 4-5 днів пропадає матовий ефект і проступає глянець основного кольорового покриття;
 • відколи по краю нігтьової пластини;
 • перекриття блискучого декору призводить до несподіваного для новачка зовнішнього вигляду дизайну.

Смарагдовий манікюр з дизайном будь-якого відтінку зеленої лінійки гель-лаків (від світло-зеленого відтінку до темно-зеленого, що переходить в чорний колір) ідеально виглядає під матовим топом.

86b473cb07deab190eaf73de3e4b930b Смарагдовий манікюр з дизайном. Фото, модні тенденції на короткі, довгі нігті з золотом, стразами, блискітками, сріблом

До появи спеціальних фінішних покриттів майстра, щоб домогтися ефекту без глянцю, обробляли нігтьову пластину бафом. При цьому спиливался блиск. Сьогодні досить перекрити спеціальним топом ніготь, використовуючи його в якості завершального шару. Для цього створюється необхідний дизайн, після чого ніготь покривається спеціальним матовим топом,

Варіанти з візерунками та малюнками

Смарагдовий манікюр з дизайном часто декорується малюнками. На смарагдових відтінках малюнки від руки виконуються чорною, білою або золотий гель-фарбою. Популярністю користується дизайн з промальовуванням трафаретного троянди. Велике зображення квітки розташовують на безіменному або середньому пальці руки. як правило, в цьому стилі декорують тільки один палець.

Оригінальним фоном для промальовування може стати градієнт з відтінків зеленого або лак з ефектом «котячого ока». Фонове покриття повністю просушується в ЛІД лампі, близько 30 сек., зверху перекривається топом без залишкової липкості, на якому виконується малюнок троянди. Для малювання квітки необхідно ознайомитися зі схемою малюнка.

Візерунок відноситься до категорії простих і під силу навіть новачкові.

Флористика в малюнках на нігтях залишається в моді не один рік. Для тих, які не вміють малювати тонкою кистю майстрів, колекції випускаються слайдерів. На них у друкарні друкуються квіти різного відтінку і форми.

71ee6f2628252b77b11a925e4e06bb87 Смарагдовий манікюр з дизайном. Фото, модні тенденції на короткі, довгі нігті з золотом, стразами, блискітками, срібломНа фото представлені приклади смарагдового манікюру з гарним дизайном.

Які техніки застосовуються для малювання, флористики:

 • акварельний розпис виконується прозорими лаками або звичайними гель-лаками, які розбавляються на панелі краплею топа;
 • мазковая техніка – виконується маленької плоскою або тонкої пензлем, малюються пелюстки квітки мазками щільною гель-фарбою (матеріал для малювання повинен бути добре пігментовані);
 • китайська розпис виконується плоскою кистю з допомогою одночасного нанесення 2 квітів на різні кути кисті;
 • точкові квіти – виконуються дотсом різного діаметра у вигляді композиції з крапок.

При створенні кольорів у стилі «акварель» часто застосовується спеціальне базове покриття – «база для розтікання малюнка». Воно наноситься на кольоровий фон і без просушування (по мокрому шару) промальовуються пелюстки квітки. Вони тут же починають розтікатися, купуючи напівпрозорий зовнішній вигляд.

Популярністю користуються малюнки у вигляді геометричних фігур та прямих ліній. Їх можна виконати тонкою кистю або в техніці стемпинга. Часто геометричні візерунки поєднуються з негативним простором (ділянки нігтя, на які не наноситься кольорове покриття і на них проглядається колір натурального нігтя).

Для виконання такого дизайну знадобиться кольоровий камуфлюється база, яка імітує натуральний колір нігтя. На ній, після просушування, виконується геометричний візерунок.

Ідеї з декором

Всі відтінки зеленого кольору добре поєднуються з золотим і срібним декором, тому майстри в салонах вибирають саме ці кольори. Також добре для створення дизайнів підходить чорний колір для декору і прорісовок, менш естетично виглядає білий тон на тлі зеленого кольору.

Варіанти декору з допомогою переказний фольги:

 • створення хаотичних відбитків (1-2, не більше) на зеленому тлі;
 • оформлення лунки біля кутикули (місячний манікюр) або торця нігтя (френч) щільним відбитком фольги;
 • отпечатывание фольги на промальовування чорного малюнка, який виконаний гель-фарбою з липким шаром (лиття фольгою);
 • повне покриття нігтьової пластини блискучим шаром.

Матеріали для декорування манікюру:

 • гліттер – блискітки різної фракції та форми, бувають різнокольоровими чи голографічними;
 • камифубики – круглі блискучі конфетті різного діаметра;
 • стрази – пластикові (акрилові) або скляні прикраси, які імітують ювелірні камені з огранюванням;
 • бульонки – пластикові (металеві) різнокольорові кульки маленького діаметру;
 • пластівці Юки – блискучі і м’які пластини матеріалу схожого на м’яку фольгу;
 • блискучі смуги – щільні смужки, що імітують металеву структуру, які мають клейову основу, зберігаються в рулоні, відрізають ножицями;
 • золоті і срібні шармиконы – об’ємні малюнки на самоклеючій основі.

169d7e3673188ac6e900c4279f202b8c Смарагдовий манікюр з дизайном. Фото, модні тенденції на короткі, довгі нігті з золотом, стразами, блискітками, сріблом

На тлі всіх смарагдових відтінків стильно виглядають дизайни з використанням пластівців Юки. Вони можуть наноситися як цілі блискучі елементи або втиратися в ніготь за допомогою косметичного спонжа. Ефект. Залежно від завдання, виходить різний.

Модні тенденції в 2020 р.

Смарагдовий манікюр з дизайном стає популярним в зимовий період 2020 року. На думку Pantone попитом будуть користуватися всі відтінки зеленого.

Модні дизайни сезону:

 • створення геометричних візерунків з частинами з негативного простору і промальовуванням зверху тонких ліній чорної гель-фарбою;
 • використання гель-лаків з магнітною обробкою «котяче око» (ефект яскравого багатоколірного відблиску з металевих частинок);
 • абстрактні малюнки з прямих ліній, які виконуються гелем «павук» чорного або золотого кольору;
 • використання золотий гель-фарби в поєднанні з смарагдовими відтінками – френч, місячний манікюр, геометричні елементи, трафаретні троянди.

Якщо для манікюру використовується нарощування штучної довжини нігтя, то відразу виконується акваріумний дизайн з використанням камифубиков зелених відтінків. Такі дизайни виконуються для будь-якої довжини нігтів.

Манікюр виглядає ніжно і в той же час яскравий зовнішній вигляд привертає увагу. Нарощується прозорий вільний край, який під шар гелю викладаються камифубики. Нігтьове ложе покривається нюдовой камуфлирующей базою.

Дизайни, виконані різними техніками манікюру, з використанням смарагдових відтінків можна выпонить самостійно. Перед початком декорування необхідно визначитися з витратними матеріалами і спробувати відтворити дизайн на тренувальній типсе.

Відео про смарагдовому манікюрі

Смарагдовий манікюр з ефектом малахіту:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради