Покроковий урок котячого макіяжу очей

Здатність спокушати і зачаровувати одним поглядом була мрією жінок протягом усіх часів. Звичайно, найкращим помічником у здійсненні цього бажання став макіяж і тут особливо досягли успіху дівчата Стародавньої Греції, за старання яких сучасні дівчата невпинно їх дякують. Саме гречанки придумали так гаряче улюблений і популярний в наші дні «котячий» макіяж, заснований на стрілках певної форми. Який? Спробуємо розібратися в цій статті.

Загальні рекомендації

В загальному розумінні котячий макіяж являє собою витягнутий, специфічний малюнок форми ока з характерною окантовкою чорними стрілками, або ж просто широкі витягнуті стрілки. Такий макіяж універсальний і підходить до всіх форм очей, і навіть більше того дозволить коригувати наявні недоліки. Котячий макіяж переважно відносять до виду вечірнього макіяжу, але тим не менш, якщо замінити класичний чорний на більш спокійний відтінок, то можна і пристосуватися робити його вранці. Ми ж повторимо класичний варіант, але перед тим, як перейти до покрокового уроку, поговоримо про особливості такого макіяжу.

Підводка

Найголовніше — підводка або чорний олівець. Не поскупіться купити стійку підводку або якісний олівець, щоб намальовані стрілки протрималися на столітті як можна довше, а процес їх створення максимально простим і приємним.

 poshagovyjj urok koshachego makiyazha glaz 21 Покроковий урок котячого макіяжу очей

База

Оскільки котячий макіяж має на увазі під собою використання чорного кольору, то бажано перед ним наносити на повіку спеціальну базу. По-перше, вона дозволить збільшити стійкість макіяжу, що зовсім важливо для вечірнього образу, по-друге, тіні, олівець або підводка не сполучаться і по-третє база посилить насиченість відтінків завданих продуктів.

Туш

Котячий макіяж не буде вважатися котячим без рясно нафарбованих пишних вугільних вій або пар накладних вій. Вони підкреслять нову форму очі і додадуть погляду глибини.

Покроковий урок

Приступаючи до уроку, ще трохи поговоримо про види котячого макіяжу. Як говорилося вище, в традиційному уявленні він має на увазі під собою широкі стрілки, витягнуті до скроні, як це було у давніх єгиптянок. Але крім цього котячий макіяж також може поєднувати в собі всі ті ж стрілки і тіні, або ж повністю складатися з одних тіней (смокі айс), головне дотримуватися витягнуту форму. Сьогодні найвідомішою любителькою котячого мейк-апу є незрівнянну Софі Лорен, яка, незважаючи на досить серйозний вік, все також майстерно накладає його для виходу в світ. І знаєте, вона виглядає приголомшливо.

 poshagovyjj urok koshachego makiyazha glaz 22 Покроковий урок котячого макіяжу очей

Саме котячий макіяж Софі Лорен ми і спробуємо повторити. Оскільки тон на обличчя ми вже завдали, приступаємо до оформлення брів. Виберіть відповідні тіні або олівець і просто підкресліть свою природну форму, трохи коректуючи її. При необхідності використовуйте гель для брів. Закінчивши з бровами, нанесемо базу під тіні на повіку. На фото продукти вже завдано.

 poshagovyjj urok koshachego makiyazha glaz 23 Покроковий урок котячого макіяжу очей

Для макіяжу очей темно-сірі тіні. Акуратно наносимо їх пензлем на всі рухоме повіку, не заходячи в складку століття. Порада: наносьте тіні рухами — це не дозволить їм обсипатися.

Білим олівцем высветлим слизову нижньої повіки і виведемо невеликі стрілки на зовнішній куточок ока, намагаючись направити хвостик стрілки до скроні. Подивіться як це показано на фото: стрілки не повинні бути широкими, але їх повинно бути видно.

Продовжуючи макіяж очей, підводимо нижню повіку, трохи заходячи на слизову у внутрішньому куточку. Це потрібно для того, щоб наблизитися до бажаної котячої формі ока і допоможе візуально витягнути його. Підвівши нижню повіку, виводимо тонку довгу стрілку у зовнішній куточок, але паралельно наявної білої.

 poshagovyjj urok koshachego makiyazha glaz 24 Покроковий урок котячого макіяжу очей

Малюємо товсту стрілку на рухомому столітті і виводимо її хвостик у зовнішній куточок, з’єднуючи з уже наявною чорною стрілкою. Таким чином, ми укладаємо білу стрілку між ними.

Темними тінями розтушовуємо малюнок стрілки на верхньому столітті. На область над внутрішнім куточком наносимо пастельні або сріблясті тіні, але зовсім трохи, як на фото.

 poshagovyjj urok koshachego makiyazha glaz 25 Покроковий урок котячого макіяжу очей

Добре профарбовують верхні й нижню вії тушшю, приділяючи особливу увагу віям у зовнішньому куточку. При бажанні клеїмо накладні пучки. На губи наносимо нюдовый блиск або помаду.

 poshagovyjj urok koshachego makiyazha glaz 26 Покроковий урок котячого макіяжу очей

Класичний варіант котячого макіяжу зі стрілками дивіться у відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради